Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'teczka' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Cześć wszystkim, Chciałem zacząć zamieszczać prace 3d (obecnie uczę się zbrusha) z nadzieją na jakąś krytykę i rady z waszej strony. Na początek własny projekt krasnoluda w trakcie wykonania.
  2. Czołem wszystkim! Po ostatniej rozmowie o tym jak fejsbunio zmienia oblicze internetu zreflektowałem się i powróciłem na forum (nie żebym się na nim wcześniej udzielał czy cóś). Założyłem konto ponownie bo poprzednie jakoś... przepadło. Zakładam tu teczkę z nadzieją na to że z czasem moje pracki przestaną razić ludzi w oczy. Mile widziana wszelka krytyka, ale najbardziej ta konstruktywna! 😄 Na pierwszy ogień leci: Space Admiral Jest to WIP na bazie Toma Parkera (https://www.artstation.com/artwork/58RlP). Nie chciałem iść całkowicie w "full likeness", bo skill nie ten, ale chciałem możliwie jak najmocniej zbliżyć się do jego pracy - za równo poziomem jak i stylistyką. Myślę, że feeling gdzieś tam się chowa. Jestem zadowolony z twarzy i tych "rzeczy", które ma zamiast przełyku. Natomiast fałdki... coś z nimi jest nie tak i nie wiem co to jest. Chwilowo nie mam pomysłu jak to ugryźć dalej (żeby sobie zębów nie połamać). Docelowo chciałbym zrobić całą postać a nie tylko bust, ale myślę że to bardzo odległa przyszłość. Wszelkie pomysły mile widziane. Następnie: Kostka a.k.a Skietelon Studium anatomiczne, które ma parę błędów (dostrzegam tylko w miednicy no i chyba tibia jest trochę za gruba jak tak teraz patrzę - jeśli dostrzegacie jeszcze jakieś dajcie znać). Z czasem mam zamiar ją powlec mięśniami.
  3. Siemka Jak siedziałem w 3D to nigdy nie założyłem teczki. Teraz jak już od lat nie modeluję to jakoś mnie naszło. Głowa pieska WIP. Box modeling po godzinach z zamiarem wydruku w 3d. Docelowo breloczek do kluczy.
  4. Witam wszystkich :D Po dość długim czasie przerwy, zakładam nową teczkę. Na początek leci mini-ładowarka Pozdrawiam
  5. Nie mam miejsca na trzymanie swoich prac, a chciałbym za parę lat zobaczyć jak mi szło więc taka o to teczka No i mam nadzieję że osoby bardziej doświadczone dadzą mi jakieś rady, bardzo mi się przydadzą :-D Grajmy i bawmy się dobrze
  6. Witam w mojej teczce 3D! Zapraszam do oglądania. Oraz do odwiedzenia mojego portfolio https://www.artstation.com/artist/ludwik Robot 3Dmax+KeyShot Liazard Rider Figurka 28mm gotowa do wydruku 3D. Zbrush+KeyShot Podgląd 3D pod adresem: https://sketchfab.com/models/6630be86f37541ee9f717c0ec2a16b33
  7. Hej! Na forum jestem nowa, więc zacznę od małego intro o sobie. Jestem Kasia, rysuję od kiedy mogłam utrzymać ołówek w ręku. Od dłuższego czasu mega jaram się digital artem, a od jakichś dwóch lat staram się w tym kierunku rozwijać. Tak jak w rysunku tradycyjnym czuję się bardzo swobodnie i pewnie, tak w rysunku cyfrowym cały czas czuję pewien stres przy tworzeniu i wciąż jestem zagubiona :D Kiedyś, jak pewnie wiele osób z tego forum, chciałabym móc zarabiać sobie na takich rzeczach pieniążki, ale w jakiej dokładnie specjalizacji? Na razie ciężko mi powiedzieć, to cały czas jest szukanie pewnej drogi ;) Wrzucam parę pracek na pierwszy ogień. Bardzo liczę na konstruktywną krytykę, bo wiem, że bez niej ani rusz do przodu ;)
  8. http://szlekjacob.tumblr.com https://www.artstation.com/artist/szlekjacob
  9. Czołem wszystkim. po dlugiej przerwie reaktywuję się i zakladam nową teczke. na start wrzucam parobrazkowy wip powstajacej ilustrcji.
  10. Długo zastanawiałem się czy coś wrzucić, ale uznałem że dobra krytyka jest mi potrzebna (dobre słowo też :D). Pozwolę sobie również szkice wrzucać. Choć mam też sporo webowych gameartowych projektów, to tutaj jednak chcę popracować nad techniką odnośnie ilustracji, pokazać procesy mojej pracy, może ktoś z bardziej doświadczonych użytkowników mi coś podpowie: Jelonek, wstęp: Jelonek chwilę dalej: I finał: Starszy już Orzeł Polski (choć na potrzeby serii 'dziczyzny' chyba zdejmę mu patriotyczne barwy): Lineart: I finał: Aktualnie działam nad wilczkiem, to tak w temacie 'dziczyzny' której serie chciałbym machnąć: Poniżej mój sposób wizualizacji 'uczesania' za pomocą linów i jaśniejszych 'płatów': Na ten moment tyle : )
  11. Witam, zakładam teczkę na różne prace które się poniewierają po kompie jak i na nowe wipki. Na początek wrzucam kilka wip'ów z cyklu bezsensowne, stare, niedokończone prace których nie mam zamiaru kończyć. Będzie tego jeszcze ze dwa razy tyle, dzisiaj wrzucam same główki te starsze. Wszystkie rendery są bez żadnej postprodukcji, prosto z maxa albo z zbrusha. Sorry za słabą jakość renderów ale nie chciało mi się czekać ;) W następny weekend ogarnę i wrzucę inne. Pozdrawiam,
  12. Hej Chciałabym podzielić się z wami moimi pracami i usłyszeć od Was jakieś słowa/komentarze/wskazówki :) Mam nadzieję, że pozwolą mi się rozwinąć i będą moją motywacją do dalszych działań, bo tego mi brakuje : Nie mam w swoim gronie doświadczonych i zajmujących się sztuką 2D znajomych co wprawia mnie w stagnacje...A jednak mimo wszystko chciałabym wiedzieć w jakim kierunku podążać :) Bądźcie moim "drogowskazem" :) Jest to trochę prac w stylu cartoon- przede wszystkim fan'artów, niewiele w ostatnim czasie udało się rysować portretów, martwych natur i krajobrazów
  13. Taka tam teczka - póki co bardzo skromna, mam nadzieję ją stale rozbudowywać. Dopiero zaczynam z pracą na tablecie, więc wszelkie krytyki i uwagi przyjmę z wdzięcznością :) ------------------------------------------------------------------------------------
  14. Kilka pracek z minionego roku, ktore przeszly beznadziejne limity zalacznikow Jezeli kogokolwiek ciekawia inne prace (100+ plikow), to zapraszam do jednego z podobnych tematow ktore zalozylem kilka mies temu na paru zagranicznych forach, ktorych adresy widoczne sa w podpisie, lub na moj profil FB gdzie wrzucam je najczesciej i w najwiekszej rozdzielczosci Ejoy (najpierw kozacka miniaturka :P) [ATTACH=CONFIG]96493[/ATTACH] i właściwe pracki
  15. [ATTACH=CONFIG]84824[/ATTACH]No, to teraz ja tu coś wstawię. Ogólnie rzecz biorąc - Mudbox + 3D Studio Max + Vray. Jeżeli chodzi o sculpting postaci to jestem początkujacy, a tutaj wszystko będę wrzucał mając nadzieję, że opdowiedzi, podpowiedzi i porady forumowiczów pozwolą mi poprawić wyniki... Także wszelkie komentarze mile widziane. Po kolei. Zaczęło się od tego: Niestety proporcje są złe i sam to widze, ale postanowiłęm raczej próbować od początku niż mechlać wciąż w tej samej twarzy. Potem przyszła kolej na coś z innej beczki: Jeżeli ktośczytał Malowanego Człowieka to właśnie stąd inspiracja. Dalej kontynuowałem z postaciami i wyszło coś takiego: Vrayowy VRayMat z translucentem (nie rozumiem FastSSS2 i nie potrafięgo używać niestety) i wyszło, no, nie wiem sam. Oczy mi się nie podobają ale wciąż nie mogę znaleźć dobrego tuta na tworzenie tych gałek. Skóra chyba za różowa, przecież on jest grubo po trzydziestce a wygląda jak niemowlęcia... Ale i tak chyba nie jest źle, prawda?
  16. Cześć wszystkim, Postanowiłem założyć teczkę na forum, może mnie to bardziej zmotywuje do działania a rady i uwagi przyśpieszą artystyczny rozwój. Rysowanie traktuję hobbystycznie, do nauki cyfrowego malarstwa zmotywowało mnie przeglądanie znakomitych prac, między innymi na tym forum, podoba mi się jakie efekty można osiągnąć i chciałbym spróbować własnych sił w tej dziedzinie. Oczywiście rysuję i maluję też tradycyjnymi technikami, postaram się później dodać jakieś swoje prace wykonane klasycznymi technikami, jednak w tej teczce chciałbym skupić się głownie na wszystkim co cyfrowe. Naukę digital paintingu rozpocząłem tydzień temu, przejrzałem kilka tutoriali i postanowiłem rozwinąć ten, który najbardziej przypadł mi do gustu (Shaddy Safadi) 1 praca zajęła mi nie cały tydzień, około 10h Wrzucam screena ze swojego ekranu, może ktoś coś doradzi czy powinienem zmienić jakieś ustawienia w celu ułatwienia sobie pracy? a tutaj już praca skończona, zdaję sobie sprawę, że jest niezbyt dokładna a same skałki mógłbym dłubać jeszcze kilka dni, jednak jako dopiero zacząłem i się uczę chciałbym przejść dalej, spróbować czegoś nowego i jako taki bonus do 1 posta w teczce dorzucę pracę jakie wykonałem w technikach z którymi jeszcze nie spotkałem się na tym forum selfie - linoryt panda - sucha igła i jakaś abstrakcja - wykonane jakimś magicznym japońskim tuszem Wszelkie uwagi, rady, porady i krytyka są jak najbardziej mile widziane, po to jest ta teczka. W między czasie pracuję też nad proporcjami w postaci i perspektywą w której mam braki, ciągle szukam dobrego źródła do nauki perspektywy, swoje zmagania postaram się wrzucić później.
  17. Witam wszystkich, zakładam teczkę i rzucam sobie wyzwanie codziennych speed sculptów. Na dobry początek lecę z głowami, chwilę już ćwiczę więc na wstępie wrzucam to, co wydaje mi się, że nadaje się do oglądania:D Potrzebna motywacja więc liczę na komenty i krytykę!
  18. Witajcie ! Długo nic nie wrzucałem, także postanowiłem się trochę odświeżyć i wrzucić kilka konceptów nad którymi miałem przyjemność pracować do gry Deadfall Adventures dla The Farm 51. A idąc za ciosem, pomyślałem że trochę się ostatnio nagromadziło prac, których nie wstyd pokazać szerszej publiczności - tak więc można by tym zainicjować teczkę :) Przechodząc do opisu samych prac - większość czasu spędziłem siedząc przy GUI do Deadfalla, zarówno na PC jak i Xbox'a, począwszy od konceptów do niego, poprzez dużą część związaną z funkcjonalnością (wraz z dzielnymi programistami, których pozdrawiam:), a na flashowych animacjach kończąc. Koncepty powstawały bardziej w formie oderwania się od prac nad GUI niż standardowych obowiązków, także pozwolę sobie pokazać kilka bardziej wykończonych związanych z enviro. Jedną z przyjemniejszych rzeczy nad jaką mogłem pracować przy Deadfall'u było wypełnianie Notesu - pamiątki rodzinnej, która zawierała wskazówki do zagadek i pułapek napotykanych przez głównego bohatera, a niekiedy zawierająca po prostu luźne szkice rozwijające fabułę :) Wszystko stylizowane na rysunek odręczny. Poniżej kilka przykładów: Oraz kilka konceptów "mayańskich" z początkowej fazy projektu: Oraz na deser koncept do artefaktu wokół którego kręci się cała fabuła, a który jest celem poszukiwań Niemców, Rosjan, Mumii oraz nas :) Pozdrawiam serdecznie całe The Farm 51 :)
  19. Witam, długo nie wrzucałem nic na forum bo i dawno nie robiłem niczego, co by mogło trafić do galerii skończonych prac, ale pomyślałem, że może chociaż pokażę parę clay renderów kilku moich ostatnich modeli, które miałem przyjemność robić. Buick Riviera '66 Alfa Romeo 4C Ford Mustang GT [Aktualizacja - 13.09.2013] Ferrari F430 Scuderia Nissan GTR Pozdrawiam.
  20. Zaszczepiony motywacją i pozytywnością po kursach animacji w PI, zdecydowałem powoli kształcić się w tym kierunku. Także w wolnym czasie będę starał się wrzucać update'y i nowe animacje. Zaczynam póki co od Obstacle course - jedno z ostatnich zadań domowych. Prowadzący animacji: Łukasz Burnet Sebastian Kalemba Muzyka: Miłosz Sienkiewicz Wszystkie aspekty wizualne: CJ Dębski (meh) Cheers!
  21. Witam wszystkich gorąco! Będę tu wrzucał swoje pracki. Grafiką 2D zajmuję się właściwie od niedawna, więc wszelkie rady, wskazówki itp. bardzo mile widziane. ;) Stopniowo będę wrzucał kolejne prace - te następne będą troszkę mniejsze. Wybaczcie, że nie chciało mi się tych pomniejszać. ;)
  22. ostatnie szkiceDzień dobry!ostatnie dwa to szkice, pozostałe to skończone prace. 1 praca to postapokaliptyczny rewolwerowiec na dacab który dostał 3 miejsce. A ostatnia to mroczny druid też na dacabMam 19 lat i studiujęzapraszam do obejrzenia akwarelek i innych prac na http://www.mateuszmazurek.digart.pl/
  23. No więc, żeby nie wyjść na ostatniego chama, na początek witam wszystkich forumowiczów. Forum jest mi jeszcze dokładnie nieznane, ale w dobrej wierze polecił mi je kolega, więc ufam że szybko się tu odnajdę, rozwinę i może sama stanę się w czymś pomocna. Tak więc o mnie: rysunkiem i malarstwem zajmuję się praktycznie od dziecka, w większości jestem samoukiem, tak też jest w przypadku mojej przygody z programami graficznymi i tabletem. Mam jednak sporo zaległości w sztukach tradycyjnych bo pomiędzy 18-22r.ż niewiele ćwiczyłam i muszę to teraz nadrabiać. Pracę na tablecie zaczęłam jakieś 4 lata temu, ale aż do października tamtego roku - kiedy to zdecydowałam się pójść na studia graficzne - traktowałam jako zabawę. Od kilku miesięcy muszę podchodzić do tego poważnie. Dłużej was nie zanudzając, poniżej prezentuje dwie moje prace na zaliczenie z podstaw projektowania graficznego i struktur wizualnych. a) projektowanie graficzne - plakat sztuki teatralnej, ma przedstawiać kobietę zamkniętą w sferze konwenansów, z którą musi się godzić, choć wolałaby, aby jej życie było bardziej pasjonujące b) struktury wizualne - projekt koegzystencja - plakat, który w zamiarze ma poruszać problem handlu kobietami i zmuszaniem ich do prostytucji. Niewiele umiem powiedzieć na temat pierwszego, w drugim wiem, że mam spory problem jeszcze z dłońmi, no i kwestia siniaków i zadrapań była dla mnie sporym wyzwaniem. Ogólnie najbardziej jestem zadowolona z twarzy i piersi. To tyle, proszę o uczciwe i konstruktywne komentarze.
  24. Witam, tak podglądam, podpatruje i postanowiłem wkońcu skrobnąć ten temat.Z tabletem tłukę się od niedawna i to dość okazjonalnie, mam nadzieję że teczka da mi odrobinę motywacji bo leń ze mnie straszny : P1. z 'Tygodniowy speedpainting 71' - 70min2 dzisiejszy speed - 1.5h
  25. A wiec tak, jako że jest to pierwszy post warto się przedstawić i pare słow co i jak. Otwieram teczke w dużej mierze żeby się troche zmobilizować i po sporej przerwie zabrać znowu za digital painting. Na forum jest naprawde wysoki poziom prac i napewno wspomożecie troche cennymi uwagami, mam nadzieje przynajmniej ;) W tej chwili może to jeszcze żadna rewelacja ale mam zamiar mocno popracowacc nad tą stroną warsztatu ;) pracki powstaly juz kawalek czasu temu i sa to pierwsze i kolejne próby w ps, wiec mam nadzieje ze bedziecie wyrozumiali. Mazane na Bambusie wacoma + ps. Pozdrowienia z Krakowa i krytykujcie wszystko co zle ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności