Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'unity' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Londyńska firma produkująca experience AR/VR, poszukuje Specjalistki/Specjalisty od Rigowania, najlepiej z doświadczeniem w Real-Time projects, do pracy zdalnej zza granicy, na zasadzie freelance (osoby mogącej wystawić fakturę za wykonaną pracę). Istnieje również ewentualność pełnego zatrudnienia (employment) dla osób będących aktualnie rezydentami w UK. Zależy nam na osobie, która nie tylko zna klasyczne metody rigowania w Maya, ale nie boi się też pisania skryptów (MEL lub Python, nawet na podstawowym poziomie) w celu usprawnienia wspólnego workflow. Pracujemy w Unity, ale znajomość silnika nie jest głównym wymogiem, jeśli ktoś potrzebuje czasu, żeby się dokształcić. Super ciekawe projekty, przykładowo ostatnio zanimowaliśmy ponad 20 gatunków dinozaurów, które można było zobaczyć w realnej wielkości (tak! 4-metrowej wysokości T-Rex) w okularach Magic Leap AR, w specjalnie zbudowanej realnej scenografii. Praca w najnowszych technologiach (edge rendering, volumetric capture, 5G real-time AR) nad projektami o olbrzymiej nośności medialnej (np. BBC Green Planet AR Experience w centrum Londynu), z udziałem takich gwiazd jak Sir David Attenborough i Jodie Whittaker, których "hologramy" wystąpiły w naszych projektach. https://www.factory42.uk/our-work Praca online z zespołem artystów i developerów, 8h dziennie, od poniedziałku do piątku, kontrakt na uzgodnioną ilość miesięcy, kwota do ustalenia w trakcie wstępnych rozmów (day rate). Szczegóły ogłoszenia można znaleźć pod tym linkiem: https://www.factory42.uk/careers a tutaj zadania w skrócie: - Rigowanie w Maya (animals, creatures, etc.) - Automatyzacja workflow (np. pisanie prostych skryptów usprawniających rigowanie lub eksport animacji) - Implementacja animacji w Unity (state machine, blend tree) - Współpraca z innymi działami w celu usprawnienia Art Pipeline - Oprócz zadań technicznych jest też możliwość poanimowania, jeśli jest ku temu ochota, acz nie obowiązkowo 😉 Prosimy o kontakt mailem: [email protected] Chętnie odpowiemy na pytania!
  2. Neuronshot wspiera branżę gamingową tworząc wszystko czego gaming potrzebuje. Od pojedynczych assetów, modeli, poprzez animację, FX, trailery, cinematiki na gotowym buildzie skończywszy. Dostarczamy rozwiązania tasków gamingowych wymagających pracy programistycznej i graficznej. Tworzymy również seriale animowane, animacje interaktywne, commercial. Miejsce pracy: zdalna, bez względu na stan pandemii Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Modelarz 3D - hard surface Obowiązki: - Tworzenie modeli 3D do aktualnych produkcji gamingowych - Współpraca z konceptualistami oraz resztą zespołu - Tworzenie UV i tekstur (Substance) Wymagania: - Doświadczenie w tworzeniu modeli, potwierdzone w portfolio - znajomość workflow tworzenia modeli do gier - dbałość o czystość siatki oraz ilość poly - Znajomość programów do modelingu 3D oraz teksturowania - Dbałość o szczegóły w wykonywanej przez siebie pracy Mile widziane: - doświadczenie w Unreal, na poziomie implementacji assetów - doświadczenie w Unity, na poziomie implementacji assetów - znajomość zagadnień retopologii Oferujemy: -możliwość pracy przy interesujących projektach -elastyczne formy zatrudnienia w oparciu o umowę o dzieło lub B2B -wewnętrzne szkolenia podnoszące kompetencje techniczne, -praca w środowisku pełnym pozytywnych entuzjastów. CV oraz link do portfolio prosimy wysłać na adres: [email protected], załączając następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  3. Neuronshot wspiera branżę gamingową tworząc wszystko czego gaming potrzebuje. Od pojedynczych assetów, modeli, poprzez animację, FX, trailery, cinematiki na gotowym buildzie skończywszy. Dostarczamy rozwiązania tasków gamingowych wymagających pracy programistycznej i graficznej. Tworzymy również seriale animowane, animacje interaktywne, commercial. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: ANIMATORA 3D Miejsce pracy: zdalna, bez względu na stan pandemii Obowiązki: - ożywienie modeli 3D poprzez pełne ekspresji i appealu animacje 3D, - tworzenie animacji postaci, przedmiotów i kamery na podstawie dostarczonych materiałów. - współpraca z animation lidem oraz resztą zespołu Wymagania: - umiejętność animacji postaci, - udokumentowane doświadczenie w animacji - znajomość zasad animacji postaci, - portfolio potwierdzające umiejętności animacyjne. Dodatkowy plus: - znajomość Unreal - znajomość Unity - doświadczenie w pracy z motion capture Oferujemy: -możliwość pracy przy interesujących projektach -elastyczne formy zatrudnienia w oparciu o umowę o dzieło lub B2B -wewnętrzne szkolenia podnoszące kompetencje techniczne, -praca w środowisku pełnym pozytywnych entuzjastów. CV oraz link do portfolio prosimy wysłać na adres: [email protected], załączając następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
  4. Chcielibyśmy nawiązać współpracę z osobami potrafiącymi przygotować trailer gry od zera, czyli przygotować wizualizację pomysłu na grę (tzw. preprodukcję). Mile widziane osoby korzystające z UE4, Unity lub dowolnego programu 3D umożliwiającego przygotowanie tego typu projektu. Wynagrodzenie za projekty wykonane na dobrym poziomie to 20k PLN brutto. Przy pomyślnej współpracy istnieje spora szansa na dalszą współpracę. Preferowana forma współpracy to UoD lub B2B. Kontakt - [email protected] PS Mile widziany osoby, które chciałyby także zrealizować własne pomysły na gry.
  5. Cześć. Mam zrobiony model w 3DsMaxie, ponakładałam tekstury w Marmosecie. Tak się składa, że na tym modelu działam bardzo bazowo, więc nie importuje przygotowanych tekstur tylko ustawiam proste poziomy glossa, reflection i transparentności. Gdy importuję model z Maxa do unity wszystko gra. Gdy robię to samo z modelem z Marmo przesuwa mi poszczególne elementy, cały model jest ostro pochylony i przeskalowany. Jak to naprawić? Nie mogę znaleźć błędu :?
  6. Treq

    Export UV 3ds max

    Witam mam pytanie. Czy jest możliwość exportu informacji o UV? Nie mam tutaj na myśli render UVW template jako png czy inny pliczek graficzny, ale o export informacji o rozłożeniu uv na modelu. Pytam, bo zrobiłem pewien model ale skopałem uv, a teraz potrzebuje ją zmienić bez konieczności importowania nowego modelu do silnika (unity). Zauważyłem że jest jakaś opcja w zakładce ,,chanel" i ,,save..." ale po zapisaniu pliku i wczytaniu go za pomocą opcji ,,load..." w drugim modelu uv sie nie zmienia. Mam nadzieje że w miare zrozumiale napisałem ...
  7. Poszukujemy grafika 3D z bardzo dobrą znajomością silnika Unity na potrzeby wizualizacji architektonicznych. Obowiązki: Przygotowanie z wykorzystaniem silnika Unity spacerów wirtualnych. Przygotowanie i optymalizacja wnętrz mieszkalnych pod technologie VR. Modelowanie i teksturowanie obiektów 3D. Wymagania: Bardzo dobra znajomość silnika Unity i technologii VR. Kreatywność, pomysłowość i zmysł plastyczny. Podstawy języka C#. Tworzenia modeli low-poly/mid-poly. Umiejętność tworzenia tekstur i materiałów. Oferujemy: Pracę zdalną. Regularne zlecenia. Atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do umiejętności. Praca z najwiekszymi, miedzynarodowymi kilentami. CV oraz linki do projektów (lub portfolio online) prosimy przesyłać na adres [email protected] Uprzedzamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
  8. Cześć, od jakiegoś czasu przenoszę obiekty z 3ds max do Unity i mam problem z teksturami. Te z 3ds Maxa w którym projektuję, nie odpowiadają tym z Unity. Może tu chodzić tylko o kolory, bo zależy mi na teksturach prostych, bazujących tylko na kolorze(bitmapy działają). Ten z Unity jednak jest zupełnie inny i nie wydaje się to tylko winą oświetlenia. Poniżej podaję screeny porównujące i ustawienia Material Editor. Problem wydaje się nie tak trudny, ale zatrzymałem się na tym. Z góry dzięki za pomoc:). Przy okazji, może ktoś zna sposób na świecące tekstury, które emitowałyby światłem również w Unity? Chciałbym, żeby proste paski np. sugerujące drogę, świeciły.
  9. Ten Square Games jest wiodącym producentem gier społecznościowych i mobilnych w Polsce. Możemy pochwalić się grą Let’s Fish - hitem na przeglądarki i urządzenia mobilne, w który grają miliony osób na całym świecie. Wciąż mamy pełno fantastycznych pomysłów w zanadrzu dla naszych graczy, dlatego jeśli szukasz solidnej firmy, która dąży do sukcesu, zapraszamy do nas! Cały czas się rozwijamy i aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Grafik 3d - Generalista Dlatego jeśli cechuje cię wszechstronność i chcesz tworzyć różnorodne elementy graficzne do gier - ZGŁOŚ SIĘ! Jak będą wyglądały Twoje codzienne zadania? będziesz pracować w cyklu produkcji modeli 3d od koncepcji do wdrożenia w silniku Unity; na co dzień będziesz współpracować z programistami oraz projektantami gier, umiejętność pracy w zespole jest nieodzowna :) ; co dzień będzie szansa na naukę nowych umiejętności i poznawania narzędzi. Wymagane umiejętności: biegłość w pakietach 3DS Max i Adobe Photoshop (lub podobne); umiejętność modelowania organicznego (zwierzęta); tworzenie modeli lowpoly do gier; przynajmniej podstawowe umiejętności tworzenia modeli środowiska; przynajmniej podstawowe umiejętności tworzenia tekstur (diffuse, normal, specular itp). Dodatkowe umiejętności: umiejętność tworzenia materiałów i shaderów (np. Shaderforge); umiejętność rysowania/malowania; doświadczenie w tworzeniu assetów dla gier mobilnych, -doświadczenie w użytkowaniu silnika Unity; znajomość innych pakietów do tworzenia grafiki 2D/3D. Oferujemy: pracę w naszej siedzibie we Wrocławiu, do której bez problemu dostaniesz się z każdego punktu w mieście; elastyczne godziny pracy; pracę z młodymi, otwartymi ludźmi!; niezłe wynagrodzenie; spotkania i wyjazdy firmowe; kartę Multisport i świeże owoce w biurze! APLIKUJ BEZPOŚREDNIO! Pamiętaj o klauzulach! :)
  10. Ten Square Games jest wiodącym producentem gier społecznościowych i mobilnych w Polsce. Możemy pochwalić się grą Let’s Fish – hitem na przeglądarki i urządzenia mobilne, w który grają miliony osób na całym świecie. Wciąż mamy pełno fantastycznych pomysłów w zanadrzu dla naszych graczy, dlatego jeśli szukasz solidnej firmy, która dąży do sukcesu, zapraszamy do nas! Cały czas się rozwijamy i aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Unity Developer. Jak będą wyglądały Twoje codzienne zadania? *rozwijanie gry przy użyciu silnika Unity3D i serwera Java, *prototypowanie nowych pomysłów w grze, *tworzenie narzędzi dla game designerów, community managerów i testerów, *przynależność do międzynarodowego zespołu. Wymagane umiejętności: *znajomość Unity 3D lub innych silników, *doświadczenie zawodowe lub niezależne projekty, które możesz nam przedstawić, *swobodne porozumiewanie się w języku angielskim. Dodatkowe umiejętności: *znajomość języka Java, *doświadczenie w tworzeniu architektury typu klient-server, *dobre umiejętności matematyczne i znajomość algorytmów, *doświadczenie w rozwijaniu gier lub aplikacji mobilnych, *znajomość technik używanych przy efektach wizualnych, *zainteresowanie grami, *znajomość obsługi systemu kontroli wersji GIT lub innego. Oferujemy: *pracę w naszej siedzibie we Wrocławiu, do której bez problemu dostaniesz się z każdego punktu w mieście, *elastyczne godziny pracy – jesteś studentem? Nie wahaj się – wspólnie ustalimy Twój grafik! *pracę z młodymi, otwartymi ludźmi! *niezłe wynagrodzenie, *spotkania i wyjazdy firmowe, *prywatną opiekę medyczną, *kartę Multisport i świeże owoce w biurze! APLIKUJ BEZPOŚREDNIO! Pamiętaj o klauzulach! :)
  11. Witam, długo zabierałem się za zadanie tego pytania na forum, bo temat wydaje się wałkowany już kilkakrotnie w internetach. A jednak nadal nie mogę sobie z tym poradzić. Na tym forum konkretnie takiego zapytania nie widziałem. Tylko raz udało mi się eksportować tekstury wraz z budynkiem i był to mój pierwszy projekt. Było to 3tyg. temu i do tej pory nie mam pojęcia jak tego dokonałem. Z reguły moja końcowa praca wygląda tak: Obiekt: Edit Poly Material Editor: w nim wybieram tekstury z Bitmapy, szachownicę, albo po prostu dobieram kolor poprzez okienko Diffuse(może powinienem Specular? ;o), nakładam na obiekt, ustawiam podgląd. Obiekt: Collapse; z Edit Poly do Edit Mesh Export>Export Selected>zapisuję w formacie FBX(jaka jest różnica między .obj, a .fbx?)>w okienku "FBX Export" nic nie zmieniam. Z czasem pojawiły mi się tekstury po importowaniu obiektu do 3dsmaxa(po którejś tam kombinacji z zapisem). W Unity jednak ich nie ma. Czy ktoś może lakonicznie wytłumaczyć ten proces? I czy mogę eksportować tekstury powstałe z palety kolorów w 3dsmaxie? Grafika w naszym projekcie ma być prosta, toteż nie zależy mi na teksturach z internetu, a bardziej na kolorach powstałych w 3dsmaxie. Pozdrawiam.
  12. Witam, założyłem konto przed chwilą, więc przy okazji witam Was w moim pierwszym poście na forum:). Sprawa wygląda tak. Ze znajomym planujemy zaprojektować gierkę. Kolega odpowiada za funkcje programistyczne, typowo informatyczne. Ja zajmuję się kwestią grafiki/modellingu. On pracuje na Unity. Ja do tej pory na 3ds Maxie i innych graficznych programach. Z góry mówię, że na oryginalnych kopiach, które przysługują mi jako studentowi Politechniki Łódzkiej. Mamy już pierwsze koncepty, założenia prowadzenia rozgrywki, motywy przewodnie i stylistykę w obrębie której będziemy się poruszać. Na poważnie zamierzamy ruszyć do wakacji. W tej chwili cały czas przerabiamy tutoriale etc. I teraz sedno sprawy. W którym programie najlepiej projektować teren/środowisko? Który program daje więcej możliwości? Widziałem, że 3ds Max ma tutoriale do tworzenia różnego rodzaju kanionów, gór etc. Nie wyobrażam sobie jednak tworzenia całego terenu w tym właśnie programie, a z kolei przenoszenie pojedynczych "puzzli" do Unity wydaje mi się kłopotliwe. Z drugiej strony, nie wyobrażam sobie projektowania środowiska jakiego chcemy, w Unity. Mam tu na myśli głównie podłoże. Miałyby się na nie składać proste równiny, góry lasy itd, ale też proste figury geometryczne w postaci boxów, sfer wystających z ziemi, pozorujących skały itp. Pytanie, czy da się zrobić kulkowe podłoże? :) I w czym takie podłoże najwygodniej projektować. Czy w ogóle w 3ds Maxie mogę mieć wgląd na projektowane środowisko w widoku z pierwszej osoby? Pozdrawiam.
  13. jak pobrać stąd: https://www.assetstore.unity3d.com/en/#!/content/32351 jak to pobrać? wie ktoś? próbuję przez unity ale nic to nie daje - coś robię źle albo coś jest skopane nie wiem tylko co :(
  14. Kim jesteśmy? Zgraną ekipą świetnych ludzi z 4system Polska sp. z o.o. A co!;) Stąd dowiesz się, w co się bawimy - 4system.com, a działamy bardzo szeroko w branży IT: od kursów e-learningowych, przez platformy, po symulatory 3D. Szukamy Programisty Unity3D Oferujemy pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B (w zależności od tego, która opcja bardziej Ci odpowiada). Z nami będziesz realizował ciekawe, prestiżowe i międzynarodowe projekty w Unity3D. Jeżeli: jesteś osobą kreatywną, która pragnie współtworzyć rynek interaktywny, a nie tylko za nim podążać, nowe wyzwania są dla Ciebie dodatkową motywacją do realizacji złożonych zadań, tworzysz gry w środowisku Unity3D, masz doświadczenie w programowaniu na platformy mobilne (Android, SDK, iOS), jesteś chętny do pracy z najnowszymi technologiami i chciałbyś spróbować swoich sił pracując z najnowszą wersją gogli do wirtualnej rzeczywistości VR, ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! [email protected] – skontaktujemy się z Tobą!
  15. Winko Games Strona Firmowa: http://www.winkogames.com/ Poszukuję osoby na stanowisko*: Unity3D Developer Forma zatrudnienia: umowa o prace Obowiązki*: Pisanie dobrego kodu w silniku Unity3D Wymagania: Znajomosc Unity3D i C# Możliwe kierunki rozwoju: Lead Developer, Project Manager, CTO Kontakt*: +34 634 173 856 [email protected] Dodatkowe informacje: Dobre pieniadze, zycie w Barcelonie co do kosztow podobne do Warszawy + 10%
  16. Firma Viscato wzwiązku z rozwojem poszukuje do biura we Wrocławiu grafika3d/programisty wśrodowisku Unity i/lub Unreal Engine. Zakresobowiązków: -tworzenie wizualizacji w 3ds Max, Vray - tworzenie interaktywnychaplikacji w środowisku Unity / Unreal Engine Znajomośćoprogramowania: -3DS Max i V-ray -Unity/Unreal Engine Oczekujemy: -umiejętności programowania w C#/Java - własnej inwencji,umiejętności rozwiązywania problemów -umiejętności efektywnego wykorzystania czasu w pracy nad projektem -znajomości języka angielskiego Oferujemy: -pracę przy ciekawych, rozwijających projektach międzynarodowych -wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania -pracę w młodym, dynamicznym, przyjaznym zespole Jeślijesteś osobą komunikatywną, lubiącą nowe wyzwania, prześlijswoje CV i portfolio na adres [email protected] Waplikacji proszę o załączenie informacji o oczekiwanej wysokościzarobków. Prosimyo dopisanie następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dorealizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r.o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101,poz. 926 ze zm.).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemysię jedynie z wybranymi Kandydatami
  17. Firma Viscato wzwiązku z rozwojem poszukuje do biura we Wrocławiu grafika3d/programisty wśrodowisku Unity i/lub Unreal Engine. Zakresobowiązków: -tworzenie wizualizacji w 3ds Max, Vray - tworzenie interaktywnychaplikacji w środowisku Unity / Unreal Engine Znajomośćoprogramowania: -3DS Max i V-ray -Unity/Unreal Engine Oczekujemy: -umiejętności programowania w C#/Java - własnej inwencji,umiejętności rozwiązywania problemów -umiejętności efektywnego wykorzystania czasu w pracy nad projektem -znajomości języka angielskiego Oferujemy: -pracę przy ciekawych, rozwijających projektach międzynarodowych -wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania -pracę w młodym, dynamicznym, przyjaznym zespole Jeślijesteś osobą komunikatywną, lubiącą nowe wyzwania, prześlijswoje CV i portfolio na adres [email protected] Waplikacji proszę o załączenie informacji o oczekiwanej wysokościzarobków. Prosimyo dopisanie następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dorealizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r.o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101,poz. 926 ze zm.).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemysię jedynie z wybranymi Kandydatami
  18. Firma Viscato w związku z rozwojem poszukuje do biura we Wrocławiu grafika 3d/programisty w środowisku Unity i/lub Unreal Engine. Zakres obowiązków: - tworzenie wizualizacji w 3ds Max, Vray - tworzenie interaktywnych aplikacji w środowisku Unity / Unreal Engine Znajomość oprogramowania: - 3DS Max i V-ray - Unity/Unreal Engine Oczekujemy: - umiejętności programowania w C#/Java - własnej inwencji, umiejętności rozwiązywania problemów - umiejętności efektywnego wykorzystania czasu w pracy nad projektem - znajomości języka angielskiego Oferujemy: - pracę przy ciekawych, rozwijających projektach międzynarodowych - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania - pracę w młodym, dynamicznym, przyjaznym zespole Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubiącą nowe wyzwania, prześlij swoje CV i portfolio na adres [email protected] W aplikacji proszę o załączenie informacji o oczekiwanej wysokości zarobków. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie zUstawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami
  19. Twórcy gry Kopanito All-Stars Soccer poszukują do zespołu osoby z bardzo dobrą znajomością Unity. Chcesz współtworzyć niezwykle interesującą grę indie - Największe Odkrycie Targów PGA 2015? Chcesz być częścią projektu, który szturmem zgarnął najważniejsze nagrody na warszawskim Pixel Heaven? Wyślij do nas swoje CV na adres [email protected] i razem współtwórzmy najlepszą polską grę piłkarską!
  20. Wymagania: - bardzo dobra znajomość Unity3D - bardzo dobra, praktyczna znajomość C#, C++, Java - doświadczenie w programowaniu projektów 3D (gry i/lub aplikacje) z uwzględnieniem optymalizacji - doświadczenie w pracy z projektami w branży Oferujemy pracę: - w przyjacielskiej atmosferze, w zespole pozytywnych, utalentowanych ludzi - przy projekcie własnym World Of Rescue (www.worldofrescue.com) na etapie poprototypowej fazie produkcyjnej - z szefem skoncentrowanym na ludziach i ich rozwoju - w unormowanych godzinach – szanujemy czas i życie prywatne naszych pracowników - bez korporacyjnych procedur – dla nas liczą się przede wszystkim ludzie, a nie procedury - w świetnie zlokalizowanym i skomunikowanym biurze (Szczecin) - gwarancja stabilności współpracy - stabilna praca z dobrym wynagrodzeniem - możliwe formy współpracy : umowa o pracę, kontrakt, umowa zlecenie, umowa o dzieło Zgłoszenia w postaci CV wraz z portfolio prosimy wysyłać na adres [email protected] wpisując w temacie "Programista Unity 3D, [imię i nazwisko]" oraz z dopiskiem w treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
  21. Twórcy gry Kopanito All-Stars Soccer poszukują do zespołu osoby z bardzo dobrą znajomością Unity. Chcesz współtworzyć niezwykle interesującą grę? Chcesz być częścią zdobywającego nagrody projektu? 4 nagrody na Pixel Heaven i nagroda dla Największego Odkrycia Targów PGA! Dołącz do nas! Wyślij do nas swoje CV na adres: [email protected]! Rodzaj pracy: pełny etat Miejsce pracy: Poznań
  22. Invest It Sp. z o.o. / Appmedica do nowego projektu AR poszukuje grafika z doświadczeniem w przygotowywaniu materiałów dla Unity lub Unreal Przewidywany czas trwania projektu: ok 1-1,5 mca. Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia: 15000-30000 zł netto. Zgłoszenia wraz portfolio prosimy wysyłać na adres [email protected] wpsiując w temacie "Grafik 3D, [imię i nazwisko]". Nie wykluczamy możliwości współpracy zdalnej. Możliwość kontynuowania współpracy po zakończeniu projektu.
  23. Symstudio Games zleci wykonanie (najlepiej w 3ds max) wnętrza garażu do gry mobilnej opartej na silniku Unity. W zakres zlecenia wchodzić będzie: - wymodelowanie garażu w wersji High Poly oraz Low Poly - oteksturowanie - wypalenie atlasu tekstur na podstawie modelu High Poly i umieszczenie go na modelu Low Poly Zainteresowanych proszę o nadsyłanie portfolio na adres [email protected] . http://symstudio.pl/
  24. Witam, od kilku dni pracuję nad własnym demo reel, poniżej pierwszy etap prac :) maya, photoshop, zbrush i unity3d [video=youtube_share;upJ4ZFKEel0] liczę na konstruktywną krytykę, pozdro
  25. Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: VFX artist/Unity Opis stanowiska: tworzenie efektów specjalnych (efekty cząsteczkowe, animacje, shadery) do gry mobilnej w silniku Unity 3D Wymagania: znajomość Photoshop i 3d Studio Max bądź podobne; wiedza na temat aktualnych rozwiązań dotyczących vfx; doświadczenie na podobnym stanowisku; podstawowa znajomość pisania shaderów lub tworzenia ich w edytorze wizualnym. Mile widziane: znajomość Unity 3D, After Effects; doświadczenie w pracy z aplikacjami mobilnymi; znajomość ograniczeń platform mobilnych i umiejętność dopasowania się do nich; chęć rozwiązywania problemów technologicznych; zmysł estetyczny; umiejętność pracy w zespole; kreatywność; zainteresowanie tworzeniem gier; wysokie umiejętności interpersonalne; doświadczenie w programowaniu gier. Oferujemy: stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy; atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności; kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, możliwość uczestniczenia w projektach od ich początkowej fazy; przyjazną atmosferę; elastyczne godziny pracy. CV wraz z portfolio proszę przesyłać na : [email protected] Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności