Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'unreal engine' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. When you're in the wrong place at the wrong time, do you flee? Or do you stand up and fight? Watch “Koala”, our short film made in the Unreal Engine 4 to tease the capabilities of projects made with real-time engines. Director: Anna Szustak CG Supervisor: Rafał Kidziński Art Director: Mateusz Sroka TD Lead: Bartek Przybylski TD Lead: Krzysztof Flisik Executive Producer: Karol Żbikowski Producer: Paweł Gajda Head of Production: Magdalena Machalica Head of CG: Bartłomiej Witulski Team Producers: Ariana Jeż, Piotr Gochnio, Klaudia Sordyl Production Coordinator: Maja Kuriata, Anna Stańczak, Adrianna Użycka Music: Rafał Żak Sound Design and Mix: Wojciech Chołaściński Lead Previs Unit: Dominik Wawrzyniak Previs Artist: Filip Gracki Motion Capture TD: Grzegorz Mazur Lead Shading Artist: Piotr Nowacki Shading Artist: Piotr Orliński, Sebastian Deredas Character Artist Lead: Sebastian Lautsch Senior Character Artist: Szymon Kaszuba Character Artist: Maciej Hrynyszyn, Amelia Baj Character TD: Olga Bieńko Character FX Artist: Bartosz Miraś, Kacper Żuliński TD: Marta Nowak Animation Artist: Krzysztof Faliński, Błażej Andrzejewski, Robert Urban, Franciszek Rzepka Environment Artist: Paweł Adamajtis Lead FX Artist Unit: Michał Firek FX Artist: Filip Tarczewski Lead Matte Paint Artist: Maciej Biniek Matte Paint Artist: Adam Trędowski DI Support: Michał Własiuk
  2. Modii3d sp. z o.o. Strona firmowa: www.modii3d.com Modii3D Sp. z o.o., to Agencja Interaktywna, tworząca wizualne projekty w technologii 3D. Spółka obsługuje największe firmy z branży górniczej, maszynowej oraz energetycznej w kraju i na świecie tworząc unikalne animacje 3D oraz aplikacje interaktywne i VR. Poszukujemy osoby na stanowisko: VR development/BluePrint scripting UE4 Forma zatrudnienia: Pełny etat - Gliwice Obowiązki: Praca przy tworzeniu aplikacji interaktywnych w środowisku UE4, Tworzenie optymalnych rozwiązań VR, Wymagania: BluePrint Scripting - custom nodes and events Biegła znajomość UE4 (UI,Physics,AI,Animation,Materials,C++ Based Gameplay Mechanics etc) Oferujemy: Bardzo dobre warunki zatrudnienia, Praca w doświadczonym zespole, Praca w biurze w Gliwicach, Praca nad ambitnymi projektami graficznymi, Kontakt: [email protected]
  3. Witam, przedstawiam Wam mój najnowszy projekt do portfolio - Cyberpunk City Alley nad którym pracowałem od marca. Całość złożona i wyrenderowana w Unreal Engine 4. Uwielbiam motywy cyberpunk i chciałem uzyskać ten specyficzny klimat, mam nadzieje że mi się udało, dajcie znać co o tym sądzicie. link do projektu na Artstation - https://www.artstation.com/artwork/lnqZG Modelowanie w 3DS Max i Zbrush -> wypalanie normal map, materiały w Substance Painter 2 oraz Substance Designer -> render w Unreal Engine 4 Tutaj krótki cinematic na YouTube:
  4. Witam szacowne grono specjalistów. Do tej pory myślałem o modernizacji komputera jednak mocno zacząłem rozważać kupno nowego. Potrzebuję zestawu komputerowego do renderingów 3dsmax i Unreal Engine. W wycenie proszę nie uwzględniać dysków twardych bo takowe przełożę ze starego kompa. Z góry dziękuję za pomoc!
  5. Witam, czy jest możliwość (pracuję w 3dsmax) przerobić bump na normal map? I drugie pytanie, jak się skanuje obiekty w rzeczywistości tak by przerzucić je do komputera? Wiem, że to może trochę naiwne ale czy da się to zrobić "domowym" sposobem? O to wszystko pytam pod kątem UE. Dziękuję za ewentualne odpowiedzi
  6. Firma Viscato wzwiązku z rozwojem poszukuje do biura we Wrocławiu grafika3d/programisty wśrodowisku Unity i/lub Unreal Engine. Zakresobowiązków: -tworzenie wizualizacji w 3ds Max, Vray - tworzenie interaktywnychaplikacji w środowisku Unity / Unreal Engine Znajomośćoprogramowania: -3DS Max i V-ray -Unity/Unreal Engine Oczekujemy: -umiejętności programowania w C#/Java - własnej inwencji,umiejętności rozwiązywania problemów -umiejętności efektywnego wykorzystania czasu w pracy nad projektem -znajomości języka angielskiego Oferujemy: -pracę przy ciekawych, rozwijających projektach międzynarodowych -wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania -pracę w młodym, dynamicznym, przyjaznym zespole Jeślijesteś osobą komunikatywną, lubiącą nowe wyzwania, prześlijswoje CV i portfolio na adres [email protected] Waplikacji proszę o załączenie informacji o oczekiwanej wysokościzarobków. Prosimyo dopisanie następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dorealizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r.o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101,poz. 926 ze zm.).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemysię jedynie z wybranymi Kandydatami
  7. Firma Viscato w związku z rozwojem poszukuje do biura we Wrocławiu grafika 3d/programisty w środowisku Unity i/lub Unreal Engine. Zakres obowiązków: - tworzenie wizualizacji w 3ds Max, Vray - tworzenie interaktywnych aplikacji w środowisku Unity / Unreal Engine Znajomość oprogramowania: - 3DS Max i V-ray - Unity/Unreal Engine Oczekujemy: - umiejętności programowania w C#/Java - własnej inwencji, umiejętności rozwiązywania problemów - umiejętności efektywnego wykorzystania czasu w pracy nad projektem - znajomości języka angielskiego Oferujemy: - pracę przy ciekawych, rozwijających projektach międzynarodowych - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania - pracę w młodym, dynamicznym, przyjaznym zespole Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubiącą nowe wyzwania, prześlij swoje CV i portfolio na adres [email protected] W aplikacji proszę o załączenie informacji o oczekiwanej wysokości zarobków. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie zUstawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami
  8. Witam wszystkich! Prezentuję wam ostatni projekt ćwiczebny, którego się podjąłem w ramach rozszerzania swojej wiedzy. Na warsztat wziąłem silnik Unreal a inspiracją do zajęcia się tym projektem był projekt "Unreal Paris", który pojawił się jakiś czas w internecie. Pierwsze odczucia całkiem pozytywne chociaż (akurat w moim przypadku), nie było łatwo bo z game dev'em (?!) nie miałem w życiu nic wspólnego. Nadal nie potrafię uzyskać w 100% zadowalającego mnie rezultatu jeżeli chodzi o dokładność renderowania rozproszonego światła ale liczę, że przy następnym projekcie sobie z tym poradzę. Projekt to "Kraluv Dvur" biura OV-A, który przeniosłem do silnika UE4. Poniżej link do video z "chodzenia" po domu oraz kilka "renderów" z wnętrza. więcej obrazków na moim profilu behance : https://www.behance.net/gallery/24428913/Unreal-Engine-Real-time-Interior Pozdrawiam Łukasz
  9. Witam STANOWISKO: animator MIEJSCE PRACY: zdalnie WYMAGANIA: rigowanie, animacja SOFT: preferowany Max lub Maya ale może być dowolny byle był kompatybilny z UE4 OFERUJEMY: - bezproblemowe wynagrodzenie + ewentualny bonus za czas/jakość wykonania - praca przy wielu projektach Jeśli masz czas tylko 2 dni w tygodniu, a i to nie wiesz czy go znajdziesz lub jesteś nie pewny bo za tydzień masz rozmowę o super mega pracę marzeń i prawdopodobnie zrezygnujesz to nie jest to stanowisko dla Ciebie. Aby wysłać zgłoszenie: - Rozważ swój czas - Załącz najlepsze swoje portfolio z animacją - NIE WYMAGAMY CV - poszukujemy zdolnych ludzi! Nie interesuje nas gdzie pracowałeś, co lubisz jeść ani jakie masz marzenia. Jeśli jesteś zdolny to na pewno Cię przyjmiemy ;) - Prosimy również o podanie wynagrodzenia jakie by Ciebie interesowało - Napisz do nas na adres: [email protected] Zastrzegamy sobie odpowiedzieć tylko na wybrane zgłoszenia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności