Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'vray' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. dobry Szanowni, Cinema R20 + Vray 3.7 - podczas renderowania wszystko działa OK, ale tylko z teksturami Vraya, innych np. cinemowych nie widzi. Czy tak powinno być? Przedtem/poprzednio/wcześniej używałem Cinema R16 + Vray 1.9 i wszystko było OK, wszystko widział i ślicznie renderował, stąd pytanie moje. Dziadek Yarek się podpisł.
  2. bogusiab

    VFB

    Cześć. Mam pytanie odnośnie IPR. Chciałabym aby na podglądzie widoczne było zawsze jeden widok, (np z kamery). Gdy klikam na inny widok, np z góry, IPR zmienia się na tamten widok. Przeszkadza to chociażby w dopasowaniu całej sceny, bo za każdym razem muszę przełączać okno. Czy da się ustawić opcję interaktywnego renderingu cały czas tego samego okna? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi 🙂
  3. Sprzedam licencję wieczystą 3ds max 2012, w gratisie kompatybilny V-ray w wersji 3.4 oraz skrypt MultiScatter. Więcej szczegółów w wiadomości prywatnej.
  4. Podpowiedzcie mi proszę jak zmniejszyć długość renderowania. Render wychodzi super ale niestety trwa bardzo długo. Rozdzielczość 1500x1400, scena oświetlona VRay light (dome). Które ustawienia tak wydłużają render, co zmniejszać testując. Pomożecie?
  5. Poszukujemy 3d Generalisty do pracy przy prestiżowych projektach jachtów i architektury wnętrz. Sinot Yacht Architecture and Design. sinot.com [wynagrodzenie miesięczne 7500-9500 zł w zależności od umiejętności] [umowa zlecenie lub b2b] [zdalnie] Wymagania: - wysoki poziom znajomości 3ds Max+V-ray - podstawowa znajomość pakietu Adobe (PS, Al, InDesign) - dobry język angielski Mile widziane: - wykształcenie kierunkowe (nie jest konieczne) - podstawowa znajomość AutoCad Zgłoszenia w formie CV + portfolio proszę przesyłać na adres: [email protected] Skontaktuję się tylko z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam, Piotr
  6. Dzien dobry, mam pytanie jaki jest najlepszy kurs na poczatek modelowania w 3 ds max taki aby byl dobrze wytlumaczony, pokazywal jak sie modeluje renderuje w v rayu, nadaje modelom tekstury itp? Mam dylemat nad wyborem 😞 Jesli chodzi o cene kursu to moze byc on platny ale zeby cena nie byla przesadna.
  7. 3D Asset Coordinator - Gdansk https://tmrw.se/ It all starts with an idea. A vision. And for us: in 2006 turning one into reality. Over a decade and 3000 projects later we’ve grown into a global brand that develops visual strategies and visual communication for some of the most prominent architectural projects of our time, such as the headquarters of Disney, Amazon and Google. We bring unbuilt architecture to life by combining inventive concepts, high-end imagery and engaging storytelling. What you’ll be doing As a 3D Asset Coordinator you have full ownership of our modelling library and how to structure and develop it. You will sort different 3D assets, put tags to find it easier and structure different assets to different projects. All of this to establish, organize, build, develop and structure our 3D asset library. In your daily tasks you will have communication with our project managers to learn what our Visual Artists needs in specific projects. You will also have communications with different subcontractors to manage the 3D asset orders and to ensure that the collaboration with suppliers meets the quality demands. On to you — are we a perfect fit You like to have a coordinating position with a keen eye for details. You have understanding of shape and how objects are constructed as well as a background within 3D. As a person you are first and foremost structured, like to organize, meticulous and detail oriented. You communicate well with others and you aren’t afraid to express your opinion if something doesn’t meet expectations or the quality. Since we are a global company English is a must. 4 boxes to tick You are organized and love to organize everything around you, from your playlist in Spotify to the different spices you have in your kitchen. Keen eye for details and you see when something is missing from the big picture and even maybe what is missing. You know modelling and have a background in 3D. Your attitude is as outstanding and amazing as your skill to organize. Start date: As soon as possible Location: Gdansk Work extent: Full time Contact: [email protected] APPLY FOR THE JOB https://tmrw.teamtailor.com/jobs/1145076-3d-asset-coordinator/applications/new
  8. czesc, pochwale się zrobioną dzis wizualizacją salonu. cwiczylem na niej głównie materiały oraz oświetlenie. standardowo 3ds + vray + ps, pozdrawiam!
  9. Witam wszystkich, to jest mój pierwszy post tutaj. Mam pytanie dotyczące tworzenia w 3ds max. Potrzebowałbym dowiedzieć się jak można zrobić żeby w obiekcie 1 ściana świeciła? Próbowałem przez VRAYLIGHTMTL ale odrazu świeci mi cały obiekt a nie ściana czy wybrane poligony. Czy może zna ktoś jakieś rozwiązanie na taki temat?
  10. Visual Artist - Gdansk https://tmrw.se/ It all starts with an idea. A vision. And for us: in 2006 turning one into reality. Over a decade and 3000 projects later we’ve grown into a global brand that develops visual strategies and visual communication for some of the most prominent architectural projects of our time, such as the headquarters of Disney, Amazon and Google. We bring unbuilt architecture to life by combining inventive concepts, high-end imagery and engaging storytelling. What you’ll be doing As a Visual Artist at TMRW you’ll be the artistic and structured force that moves our projects forward. You are a highly motivated 3D Artist with high skills in 3ds Max, Vray Render and Photoshop with 2-3 years of experience. To be successful in this role you need to understand architecture and have a strong artistic sense. You will be responsible for projects from start to end and have contact with clients worldwide. Your task is to make sure that the craft is always executed by the highest possible standards. Simultaneously you’ll keep an open dialogue with our Art Directors, Design Director and Project Managers, following our pipeline and of course raising ideas while pushing both creative, aesthetical and technical boundaries. Moreover, an important part of your role consists of communication on a daily basis: both external with clients, partners and other stakeholders as well as internal. Here you’ll be growing in a team of the most talented Artists in the world, getting support to continue growing into increasingly larger and influential roles and elevating your performance. On to you — are we a perfect fit You meld architectural flair with technical know-how. You have a brilliant understanding of composition, lightning, ambience as well as perspective and you know how all of these elements play their part to create the most compelling story. You act by example and enter the office with the want to give nothing but your best effort, and you probably expect your team members to do the same. Trust, curiosity and motivation, are these values that align with yours? We hope so! 4 boxes to tick A minimum of 2-3 years of experience in architectural, VFX or gaming industries A contagiously collaborative spirit? Great, because at TMRW your hands on individual contribution plays an important role in the projects. You communicate and work constructively – you have the ability to understand the client’s vision, your Art Directors concept and translate this to stunning visualisations. Your attitude is as outstanding as your portfolio. Location: Gdansk Work extent: Full time Contact: [email protected] APPLY FOR THIS JOB: https://tmrw.teamtailor.com/jobs/942489-visual-artist/applications/new
  11. Czołgiem! Od lat pracuję w 3d, ale koronawirus mnie przycisnął i muszę wskoczyć w wizualki wnętrz (meble, stoliki, może trochę aranżancji pomieszczeń). Jak widać po ilustracji, nie mam w tym wprawy. Możecie podzielić się ze mną swoją opinią na temat tej pracy? Co tu nie gra, co gra, etc. Każda wskazówka będzie pomocna. soft: 3dsmax + vray czas pracy: stolik - 5h, wnętrze + ustawienia - 7h Dziękuję.
  12. V-ray 3.0 do 3ds max+ klucz USB Możliwość transferu na licencje w wersji serwerowej. Możliwość przepisanie licencji na nowego nabywcę za pośrednictwem licencjonowanego polskiego resellera firmy Chaos Group Istnieje możliwość update'u do wersji NEXT. Oprogramowanie zostaje sprzedane z racji redukcji stanowisk. Możliwość zakupu pojedynczo Wystawiam fakturę VAT Dysponuję 3 licencjami V-ray 3.0 workstation koszt- 2500 zł brutto/ szt oraz 3 licencjami V-ray 3.0 workstation+ 10 render nodes 3.0 licenses koszt- 6500 zł brutto/ szt. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt. [email protected]
  13. Czołgiem! Niedawno wydaliśmy z kolekcję scen 3d do renderingu produktów. Powstały wersje na Maxa, Cinemę i Blendera.Generalnie sporo renderingów, tych samych scenę w różnych softach. Jako że nigdy nie używałam Blendera a zawsze kojarzył mi się z hobbystycznym softem to bardzo zaskoczyła mnie jakość konwersji na Blendera. I właśnie dlatego przygotowałem mały quiz. Napiszcie jak Wam poszło 🙂 https://www.blog.viz-people.com/blog/pro-or-blender-can-you-guess/
  14. Cześć! Przedstawiamy Wam animacją, jaką ostatnio przygotowywaliśmy dla startupu Edrop, produkującego nasadkę na kran ograniczającą zużycie wody. Całość ogarnięta w 3DS Maxie z silnikiem renderującym Vray, natomiast symulacje wody w Phoenixie FD i Realflow. C&C mile widziane :) https://www.behance.net/gallery/87682975/EDROP Get in touch! - millarc.com/contact/ behance.net/millarc_ instagram.com/millarc_com/ linkedin.com/company/millarc/
  15. Studio Produkcyjne ORKA z siedzibą w Warszawie poszukuje Generalisty 3D do stałej pracy w siedzibie firmy www.orkafilm.pl ORKA to zespół doświadczonych, kreatywnych producentów i profesjonalistów postprodukcyjnych. Na swoim koncie mamy tysiące zrealizowanych projektów, w tym projekty filmowe, telewizyjne, reklamowe i na użytek nowych mediów. Orka to pełny proces postprodukcji: efekty specjalne, animacja, korekcja koloru, kreacja, kino , montaż. Wymagania: - znajomość oprogramowania 3ds Max lub Maya (modelowanie, shading, lighting, rendering) - przynajmniej 2 letnie doświadczenie w branży - chęć rozwoju i nauki - umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów Oferujemy: - pracę przy ciekawych projektach reklamowych i fabularnych - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole - dostęp do nowych technologii i odpowiednich mocy obliczeniowych - atmosferę w której rozwiniesz swoje najlepsze talenty CV wraz z portfolio prosimy przesłać na adres [email protected] Prosimy o dodanie klauzuli RODO
  16. Witam. Ściągnąłam model 3d. Mam problem z teksturą. Rozmazuje się na krawędziach modelu. Proszę o pomoc. Jestem początkującym użytkownikiem 3ds + Vraya.
  17. Studio animacji Deep Blue, zajmujące sie produkcją cinematików do gier komputerowych i filmowych efektów specjalnych poszukuje kandydatów na stanowisko: Look Dev Artist do stałej współpracy w naszym studio w Warszawie. Zadania: Tworzenie shader'ów w Maya dla fotorealistycznych assetów do cinematików do gier komputerowych, animacji i sekwencji filmowych efektów specjalnych Tworzenie i edycja istniejących tekstur w Substance Painter, Mari lub innym oprogramowaniu Codzienna współpraca z Art Directorem i Supervisorem Wymagane: Maya Arnold lub Redshift lub VRay Doświadczenie w Look Devie lub Lightingu w postprodukcji lub VFX Mile widziane: Wykształcenie plastyczne Nuke Oferujemy: Wynagrodzenie od 6 000 do 8000 pln netto miesięcznie w zależności od doświadczenia Udział w ciekawych, złożonych projektach z obszaru animacji i filmu Długoterminowy kontrakt 20 dni płatnego urlopu Możliwość pracy z doświadczonym zespołem weteranów Prace przy ciekawych projektach, opierających się o animacje postaci i fotorealistyczny rendering Możliwość pracy przy różnorodnych projektach z pogranicza game dev'u i filmu Możliwość rozwoju i nauki Przyjazną atmosferę kilkunastoosobowego zespołu Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza na stronie: https://www.deep-blue.com/jobs Jeśli wolisz wysłać CV i portfolio prosto do nas, potrzebujesz dowiedzieć się więcej lub chcesz tylko się przywitać, pisz na [email protected]. Więcej informacji znajdziesz na naszym profilu na Facebooku. Pamiętaj o załączeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
  18. Hej wszystkim, Chciałbym się podzielić efektem prac nad moim pierwszym exteriorowym projektem - domkiem na zboczu norweskiego fiordu niedaleko Valldal. Projekt: Maksymilian Sawicki | http://www.inainn.eu 3ds Max, Vray i PS.
  19. Witam Mam taki problem ze pojawiaja mi sie martwe pixele przy renderowaniu efektu Bloom/Glare Sama wada wskakuje gdy render juz sie skonczy i naklada sie dany efekt Efekt mam uruchomiony w Lens Effekct okna Frame Bufor Vraya a mode wybrany to Render Element only Podbijanie Subdivision dla efektow z poolyskiem nie pomaga a ustawienia sa dosyc wysokie Jakies pomysly?
  20. Cześć, Jestem nowy na forum, razem z kumplem robimy wizualizacje, staramy się wejść jakoś na rynek. Proszę o feedback (kilka ostatnich projektów). soft: 3ds max + Vray + Photoshop Dzięki z góry! ;)
  21. Mam na kompie 3ds Max i Maya. Chodzi mi o to jak zainstalować rendera vray aby korzystać z niego w Maxie i Mayi. Czy do każdego programu instalować jako render slave, czy najlepsza opcja będzie workstation, a czym się różni i co to jest standalone render slave? Pasuje mi taka opcja np. w Maxie odpalam render i się renderuje w oknie. Podobnie w Mayi, odpalam i leci render. Pozdro M
  22. Cześć wszystkim! To mój pierwszy wątek. Trochę zaczynam człapać w temacie 3D i mam nadzieję, że pomożecie rozwiązać parę problemów lub doradzić coś w temacie. Będę na bieżąco się uczył i poprawiał :). Na scene wymyśliłem Sypialnię z elementami drewnianymi. Pierwszy mój problem to szumy powstające na Renderze i cokolwiek, nie mam pojęcia w czym lezy błąd - sprawdzałem różne ustawienia rendera. Ktoś ma jakiś pomysł? Soft: 3dsMax + Vray
  23. Witam, otóż mam problem, wymodelowałem sofę, wszystko pięknie, ale podczas renderingu wszystko jest na biało. Dopiero zaczynam naukę i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Wzorowałem się tym tutorialem: Przesyłam screeny, biały render i obraz bez renderu. Z góry dziękuję za pomoc.
  24. Witam, Czy korzystał ktoś z Was może z połączenia Blender + Vray? Przekopałam sporą część internetu w poszukiwaniu opinii o tym zestawieniu, ale najwyraźniej jest mało popularne, bo wiele nie ma na ten temat. Wcześniej miałam do czynienia dość długo z 3ds max'em i Vray'em i szukam po prostu tańszej alternatywy. Lubię interfejs Blendera i przyjemnie mi się w nim modeluje, ale nie chcę renderować w Cyclesie, bo zależy mi na renderingu CPU. Dlatego zastanawia mnie czy zestaw Blender + Vray się sprawdza i czy funkcjonuje stabilnie? Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrowienia :)
  25. Cześć. Jak w temacie. Materiały wyświetlają się na czarno, a Vray jest włączony. W załączniku moje ustawienia silnika i materiałow, widać czarny box. Co robię nie tak? Jak to naprawić? Edit: udało się załączyć jeden materiał szklany, ale drugi - który powinien być cegła wyświetla się na szaro, już nie na czarno, czy to jest jakaś inna sytuacja niż czarny materiał? Mam wrażenie, że skoro szklany się załączył może to byc problem ściąganych materiałów. Pytanie. Czy data utworzenia materiału koliduje jakoś z wersją 3DsMaxa? jest jakieś ograniczenie na młodsze/ starsze materiały?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności