Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'modele 3d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 17 wyników

  1. Cześć wszystkim! Zebrałem w jakąś całość przegląd projektów animacji własnych jak i komercyjnych. Zapraszam do oglądania. Plus jeśli ktoś jest zainteresowany nad czym pracuje na bieżąco zapraszam do polubienia profilu na fjsiku ;) https://www.facebook.com/RobertAnimates/ Dzięki pozdrawiam
  2. Jeżeli umiesz modelować meble klasyczne : sofki,płytowe meble z ornamentami itp to mam dla ciebie zlecenie. Podeślij kilka modeli (może być w jpg) Do zrobienia jest kilkaset modeli mebli, termin do ustalenia. Potrzebuję każdy z modeli w w formacie 3dsmax , DWG i 3DS bez textur i mapowania . Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na [email protected] Marek Gacek
  3. Witam, Chciałbym się z Wami podzielić moim filmem w celu zdobycia opinii, wskazówek (najbardziej sobie cenię uwagi, co jest źle zrobione). Realizowałem to na licencjata, jest to moja pierwsza większa animacja zrobiona w 3D. Czy to się w ogóle do czegoś nadaje? Link poniżej:
  4. Witam wszystkich, Chciałbym zadać pytanie związane z projektowaniem makiet na potrzeby stron internetowych, mianowicie czy mogę użyć zdjęć produktów elektronicznych (monitory, tablety, smartphony itp) różnych producentów oczywiście usuwając logo lub też użyć modeli 3d tych samych produktów? Czy ktoś wie jak mają się do tego prawa autorskie zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku?
  5. Fuero Interactive to agencja interaktywna specjalizująca się w e-marketingu zarówno dla dużych klientów, jak i nowych start-up'ów. Kompleksowo dbamy o wizerunek naszych klientów w internecie. Największą siłą Fuero jest zespół doświadczonych pracowników. Dzięki ich innowacyjnym pomysłom oraz ponadprzeciętnym umiejętnościom oferujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania. Wierzymy w indywidualne podejście do pracowników i partnerskie zasady współpracy. Pozwala nam to wspólnie tworzyć najlepsze na rynku projekty. Obecnie poszukujemy Animatora do edycji modeli 3D. Zadanie do wykonania: pociąć 2 modele postaci (manekiny male/female) oraz później je zrigować. Docelowo będzie to służyć w aplikacji, w której przymierzamy sobie ubrania. Będziemy w niej podmieniali poszczególne elementy modelu na ubranie, dlatego potrzebujemy pocięte modele. Natomiast rigi są potrzebne, gdyż będziemy ten model skalowali do parametrów podanych przez użytkownika (wysoki/normalny/niski, gruby/normalny/chudy). Prosimy o wycenę i określenie możliwych terminów. Kontakt: [email protected] lub poprzez forum.
  6. Witam szanowne grono forumowiczów :) Chciałbym przedstawić niektóre modele wraz z renderingami przygotowane do naszej najnowszej kolekcji modeli 3d. Autorem modeli bazowych jest Tomek Michalski. Autorem renderingów oraz poprawek jest Rafał Cichoń. Soft: 3ds Max 2010, Marvelous Designer, Photoshop, Vray 1.5 W najbliższy wtorek produkt pojawi się u nas w sklepie, będzie wtedy można zobaczyć wszystkie 80 modeli przygotowanych w ramach tej kolekcji. Pozdrawiam serdecznie. Andrzej Gąsior ***UPDATE*** Kolekcja jest już dostępna do wglądu i zakupu :) http://www.viz-people.com/online-store/pgxso-product-details/prx-120/ctx-20
  7. Witam wszystkich, Zakładam tą teczkę, aby od czasu do czasu zaprezentować wykonane przez siebie obiekty. Mam nadzieje , że umieszczane tutaj prace spodobają się Wam. Liczę również na Waszą pomoc w postaci uwag i cennych wskazówek, bez których mój postęp będzie znikomy. Miniatura ostatnio zamieszczonej pracy:
  8. Pilnie poszukujemy doświadczonych i utalentowanych osób do modelowania obiektów architektonicznych / motoryzacyjnych na podstawie blue-printów i fotografii. Praca w siedzibie firmy w Warszawie lub freelance. Wymagania: Wyobraźnia przestrzenna, dokładność. Doświadczenie w sprawnym modelowaniu architektury i/lub motoryzacji poparte portfolio, Wykształcenie architektoniczne na plus. Oferujemy: Natychmiastowe zlecenia Możliwość rozwoju w ramach organizacji. Pracę przy produkcji filmów kinowych. Dla szybkich modelerów atrakcyjne warunki finansowe. Zgłoszenia z portfolio proszę przesyłać na: [email protected] Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
  9. Panowie, szukam modeli samolotów AN-2, RWD-5, RWD-8. Może ktoś miałby ochotę je zbudować na nas (3DS MAX), mamy dokładne plany RWD-5 i RWD-8. Pozdrowienia AF
  10. Witam, do tej pory w Banku Modeli 3d można było wrzucać tylko modele w formatach DWG i 3DS Mogliśmy je weryfikować przez co gwarantować dobrą jakość. Myślimy jednak nad tym, żeby stworzyć możliwość dodawania modeli w innych formatach. Zastanawia nas jednak to czy kupującym wystarczy system ocen użytkowników przez użytkowników? Interesuje mnie zdanie zarówno mogących wystawiać modele jak i chętnych do kupowania? Można również swoje opinie zaznaczać w ankiecie na facebooku: http://www.facebook.com/pages/BankModeli3Dpl/154491221240605 Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi ,podpowiedzi Dorota
  11. Witam, jestem tu nowy, wiec witam wszystkich. w necie znalazlem takie modele stucco mouldings and picturesque elements, i zastanawiam sie czy sa to modele w pelni za darmo z mozliwoscia komercyjnego uzycia?? moze ktos z Was wie czy sa to modele z jakies konkretnej strony producenta i moze mozna je kupic lub pobrac za free. Staralem sie znalesc w sieci pierwotne miejsce pochodzenia tych modeli ale natrafiam na same strony z "roznymi modelami 3d", nie udalo mi sie tez znalesc autora tych modeli :/ po wpisaniu w google stucco mouldings and picturesque elements wyskakuje sporo stron gdzie mozna pobrac te modele, wydaje mi sie ze jest to poprostu katalog oferowanych oranamentow przez jakas firme, ale nie udalo mi sie doszukac jaka, moze ktos zna te modele lub wie gdzie mozna je pobrac ze strony producenta? za odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam
  12. Gość

    gaudi decor 3d modele

    Witam, jestem tu nowy, wiec witam wszystkich. w necie znalazlem takie modele stucco mouldings and picturesque elements, i zastanawiam sie czy sa to modele w pelni za darmo z mozliwoscia komercyjnego uzycia?? moze ktos z Was wie czy sa to modele z jakies konkretnej strony producenta i moze mozna je kupic lub pobrac za free. Staralem sie znalesc w sieci pierwotne miejsce pochodzenia tych modeli ale natrafiam na same strony z "roznymi modelami 3d", nie udalo mi sie tez znalesc autora tych modeli :/ po wpisaniu w google stucco mouldings and picturesque elements wyskakuje sporo stron gdzie mozna pobrac te modele, wydaje mi sie ze jest to poprostu katalog oferowanych oranamentow przez jakas firme, ale nie udalo mi sie doszukac jaka, moze ktos zna te modele lub wie gdzie mozna je pobrac ze strony producenta? za odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam
  13. Gość

    modele 3D gaudi decor

    Witam, jestem tu nowy, wiec witam wszystkich. w necie znalazlem takie modele stucco mouldings and picturesque elements, i zastanawiam sie czy sa to modele w pelni za darmo z mozliwoscia komercyjnego uzycia?? moze ktos z Was wie czy sa to modele z jakies konkretnej strony producenta i moze mozna je kupic lub pobrac za free. Staralem sie znalesc w sieci pierwotne miejsce pochodzenia tych modeli ale natrafiam na same strony z "roznymi modelami 3d", nie udalo mi sie tez znalesc autora tych modeli :/ po wpisaniu w google stucco mouldings and picturesque elements wyskakuje sporo stron gdzie mozna pobrac te modele, wydaje mi sie ze jest to poprostu katalog oferowanych oranamentow przez jakas firme, ale nie udalo mi sie doszukac jaka, moze ktos zna te modele lub wie gdzie mozna je pobrac ze strony producenta? za odpowiedzi z gory dziekuje i pozdrawiam
  14. Witam! Nie będe owijał w bawełnę. Potrzebny jest doświadczony i utalentowany grafik 3D, doświadczenie w branży gier jest niewątpliwym plusem. Szukamy osoby poważnie podchodzącej do sprawy. Praca jest jak najbardziej zdalna, projekt jest dosyć wdzięczny i powinien dobrze się przyjąć (rynek gier Indie rozkwita), nie ma też na niego wielkiego ciśnienia (robimy to w wolnym czasie). Projekt: Gra 3D, top-down, pomysłowa i dynamiczna hybryda gry strategicznej i tower defense'a. Praca do wykonania: - low poly modele postaci i lochu na bazie konceptów z rzutami - proste animacje do modeli (poruszanie, walka) - szczegółowość modeli zbliżona (może być ciut mniejsza) do League of Legends (link poniżej) http://mmohut.com/wp-content/gallery/league-of-legends/league-of-legends-big-fight-main.jpg Silnik: Unity (zapewni nam szybki development i bardzo wygodny pipeline) Platforma wstępna: Steam + pozostałe systemy cyfrowej dystrybucji na PC Perspektywa Portingu: iPad, iPhone + ewentualnie WiiWare i PSN (po upgradzie silnika) O nas: Jesteśmy zespołem profesjonalnych developerów, każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu gier, w tym na platformy najnowszej generacji. Z racji, tego, że nadal jesteśmy zatrudnieni, musimy zachować anonimowość. Obecny skład to: programista, koncept-artysta/grafik 2D oraz game designer. Naszym celem jest realizacja własnych ambicji, utrzymanie stałego rozwoju i spożytkowanie części wolnego czasu. Jeśli uda się przy tym zarobić (a perspektywy są bardzo obiecujące), to tym lepiej :). Mieliśmy grafika 3D, ale niestety (z powodów niezależnych od projektu) musiał nas opuścić. Proces pre-produkcji trwa już jakiś czas. Jesteśmy zdeterminowani skończyć ten projekt i nie zamierzamy się z tego wycofać. Obecnie mamy praktycznie gotowy design na następne parę etapów produkcji. Programista siada do prototypu, a rysownik tworzy koncepty wszystkich elementów. Praca możliwa jest od zaraz. ============= Poniżej: pomniejszone, NIEDOKOŃCZONE, koncepty do gry. Rzuty nie zostały zamieszczone, ale są rozrysowane :). Pozdrawiamy serdecznie, zespół Pretty Bad Habbits. PS: Jeśli dopiero co zaczynasz zabawę z 3D, może być ciężko, modele nie są bardzo skomplikowane, ale tu chodzi o game development na wysokim poziomie. Niestety ani game designer, ani programista, nie będzie mógł wyręczyć Cię przy modelowaniu ;)
  15. Witam! Studio Eurocom Net poszukuje osoby, która wykona modele 3d w programie 3ds max. Firma zajmuje się produkcją seriali animowanych dla dzieci na potrzeby internetu i telewizji. Jest to dość nowa dziedzina działalności firmy, dlatego ciągle poszukujemy osób chętnych do pracy. Forma zatrudnienia: umowa o dzieło/zlecenie Obowiązki: Wykonanie modeli 3D oraz teksturowanie ich. Wszystko na podstawie dostarczonych przez zleceniodawcę projektów. Modele przekazywane są później do animatorów, którzy wykorzystują je w animacji i kompozycji scen w 3d max, dlatego format dostarczonych modeli to koniecznie 3dmax. Modele do wykonania to proste budynki (5 sztuk) z kolorowymi (bajkowymi) teksturami. Możliwe kierunki rozwoju: stała współpraca nad kolejnymi odcinkami serii, ponieważ w większości odcinków pojawiają się nowe modele i postacie do wykonania. Pierwsze zlecenie obejmuje tylko proste modele budynków, natommiast w kontynuacji do wykonania będą również inne elementy nieruchome (wyposażenie domu, kuchnia itp), ale też nowe postacie (wtedy w grę wchodzi również rigging). Ilość modeli waha się w zależności od odcinka, od 4 do 15. Zapraszam do współpracy! Kontakt: [email protected] tel.kom: 694887310
  16. Witam wszystkich! Jestem nowy na tym forum i chciałbym pokazać pare swoich modeli low poly, oczywiście proszę o komentarze i sugestie. tu link do mojego portfolio: http://www.behance.net/kisonu Pozdrawiam.
  17. Witam, zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety - nie zajmie ona dłużej niż 5 minut. Dotyczy ona marketingu z wykorzystaniem treści trójwymiarowych zamieszczanych bezpośrednio na stronie www. Link: http://www.ankietka.pl/ankieta/28291/modele-3d-w-marketingu.html Za pomoc serdecznie dziękuję!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności