Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'character animation' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 16 wyników

  1. Jakby kogoś interesowało jak wyglądają prace Platiżowego "teamu B" - zachęcam do obejrzenia :)
  2. Cześć! Wreszcie czas na mnie! Od dłuższego czasu miałem WIELKĄ ochotę na animację bardzo cartoonową. Taką typu Tex Avery i ekipa. Posiedziałem więc dłuższy czas o̶g̶l̶ą̶d̶a̶j̶ą̶c̶ ̶i̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶d̶o̶b̶r̶z̶e̶ ̶b̶a̶w̶i̶ą̶c̶ studiując Looney Tunes, a potem przysiadłem do pracy. Poświęciłem chwilę i wyżyłem się w tej krótkiej animacji. A tu jest progress: Rig: Mr Buttons - Keith Osborn
  3. Witam, chciałem zapytac osoby z branży ile kosztuje stworzenie 1 minutowego filmiku(trailera) animowanego w 3D, czy ktoś z forum podejmował sie takiego zlecenia, czy ewentualnie możecie kogos polecic? - - - Połączono posty - - - oraz mam pytanie ile by mnie kosztowało przetworzenie postaci narysowanej klasycznie na wersje cyfrowa?
  4. Oto zapowiedź naszego nowego projektu, krótkiego filmu "Jak wytresować psa?" Mam nadzieję, że się Wam spodoba :)
  5. Anianimację przygotowaliśmy z wielką miłością do pączków ;) Idealna na Tłusty Czwartek mam nadzieję, że się Wam spodoba :) softy: Ps i AE [video=youtube;-Ct8dcOBqg0]http://www.youtube.com/watch?v=-Ct8dcOBqg0
  6. Demoreel animacji postaci jakich dokonałem przez ostatni rok w Maya. Rigs by iAnimate. C&C mile widziane!! [video=youtube_share;lkSK8CiYUxA]http://youtu.be/lkSK8CiYUxA
  7. Hej, chciałem się podzielić animacjami, które robiłem w ramach Feature Workshop 1 w iAnimate. W końcu miałem trochę czasu by je wyrenderować. Mam nadzieje że się spodoba. Wszystkie komentarze mile widziane. Niedługo przygotuje demo z WS2. Wszystkie animacje wykonane w Maya.
  8. Co tu duzo mowic, tragedia na calej lini. Mam ze 4 rigi postaci w scenie. Turbo smooth wylaczony, scena raczej prosta i niestety plynnosc animacji we viewporcie jest ponizej 2fps. Strasznie mulowato to dziala, animowanie zamiast byc przyjemnoscia staje sie kara za grzechy.. Wgralem nawet skrypt anim boost ale nic nie dal. proca mam (4x2,5ghz)x2 a karte grafiki gtx 770. czy jest jakas rada na ta dolegliwosc? edit: ukrylem wszystkie obiekty ktore nie sa potrzebne w danym momencie do ustawiania animacji. i tepo wzroslo do 5,6fps to juz umozliwia jako tako animacje..
  9. Witam Chciałem przedstawić mojego reela z animacji Postaci. Film złożony z prac tworzonych podczas studiów. Zapraszam i proszę o konstruktywne komentarze: ------ UPDATE ------ Character Animation Showreel: ----------------------- Showreel: (OLD)
  10. Gość

    Animacja postaci - testy

    Zaczęłam przygodę z animacją postaci. Czytałam wpisy na forum w podobnych wątkach i rozgorzała tam dyskusja czy animować kulki czy nie. Jestem za animacją kulek, jeśli chce się przeanalizować jakiś konkretny aspekt ruchu. Sama niechętnie zabieram się za takie ćwiczenia, bo są nudne :/ Ja ćwiczę w ten sposób: szukam na necie zarejestrowanych ujęć różnych faz danego ruchu, stąd mam już gotowe pozy, które muszę umieścić w animacji. Trochę te pozy modyfikuję do swoich potrzeb (bo np. budowa anatomiczna mojej postaci jest inna) i moim głownym zmartwieniem jest timing oraz transitions i łuczki. Uważam że to jest dobry sposób, aby dowiedzieć się, co dzieje się z ciałem podczas ruchu. Na razie nie stosuję przerysowania (exaggeration), typowego dla kreskówek. Postanowiłam najpierw odwzorowywać w miarę realistycznie a dodawaniem finezji zajmę się w późniejszym czasie. Taki efekt uzyskałam. [ATTACH=CONFIG]90073[/ATTACH]
  11. Platige Image szuka character animator Nazwa Firmy : Platige Image SA Wielokrotnie nagradzane studio postprodukcyjne w Polsce, specjalizujące się w tworzeniu zaawansowanych animacji, wysokiej klasy efektów specjalnych do filmów i reklam telewizyjnych. Strona Firmowa: http://www.platige.com Poszukuje osoby na stanowisko: character animator Forma zatrudnienia: praca w siedzibie firmy Umiejętności: przynajmniej pięć lat doświadczenia w game devie/reklamie poparte demoreelem znajomość maxa lub maya (wystraczy jeden z nich) doświadczenie w animacji twarzy opcjonalnie znajomość motionbuilder lub cat mile widziana ukończenie szkoly animacji typu Animation Mentor/iAnimate Kontakt: [email protected] Dodatkowe informacje: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do nas CV i portfolio/demoreela. Prosimy o wpisane w temacie maila : character animator
  12. Nazwa Firmy : Platige Image SA Wielokrotnie nagradzane studio postprodukcyjne w Polsce, specjalizujące się w tworzeniu zaawansowanych animacji, wysokiej klasy efektów specjalnych do filmów i reklam telewizyjnych. Strona Firmowa: http://www.platige.com Poszukuje osoby na stanowisko: Platige Image szuka junior character TD 3ds max Forma zatrudnienia: praca w siedzibie firmy Umiejętności: podstawowa znajomść 3ds max umiejętność rigowania, skiningu podstawy systemów animacji (CAT/biped) podstawowa znajomość max script wykształcenie informatyczne milewidzane znajomość Maya lub Houdni bedzie atutem doświadczenie z rigowaniem/animacja twarzy/obróbka mocapu będzie atutem Kontakt: [email protected] Dodatkowe informacje: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do nas CV i portfolio/demoreela. Prosimy o wpisane w temacie maila : junior character TD 3ds max
  13. Hey, Chciałam tu umieścić swojego reela plus pełną wersję z wspaniałaym udźwiękowieniem - naszego shorta drimaginowego - Patryk Scelina ukończył nam własnie dzwięk wiec jest okazja pokazać go w całosci. Bo wczesniej pokazaliśmy tutaj tylko trailer. Moj reel animacyjny - produkcja z małpką i człowieczkiem to moj prywatny projekt użyłam w nim rigow z creativecrash samochody i envirke zbudowałam sama,rig samochodów równiez zrobiłam, produkcja mocno inspirowana francuską animacja :) w srodku pojawia sie także reklama w której animowałam samochody projekt robiony w televisorze, oraz fragmenty FaceBuge które również animowałam. http://vimeo.com/28116583 Short - FaceBug http://vimeo.com/25596760 Short CG animation made by 5 person team Marta Zdunek (GroupLead/animator/post), Tomasz Szarszewski (modeler/animator), Mathias Zamęcki (concepts/texturing), Łukasz Bieńko (modeler/animator/post), Ola Kołakowska (rigger/modeler/animator) Muzyka filmowa Patryk Scelina - www.muzykafilmowa.com.pl To jeszcze wkleje the Chase jak pisałam wyzej rigi są z creativecrasha reszte wykonałam samemu. Dzieki mam nadzieje ze sie spodoba Pozdrawiam
  14. Witam. Zapraszam do obejrzenia drugiego a zarazem videotutoriala o animacji postaci. Tym razem komentarz english :) http://www.dashdot.pl/blog Pozdrawiam
  15. strong

    Barbarian

    moja pierwsza animacja;] z moim pierwszych characterem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności