Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wnetrze 3d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 8 wyników

  1. STUDIO GRAFICZNE FOUR.creative // www.four.com.pl // Z POZNANIA POSZUKUJE: GRAFIKA 3D PROPONUJEMY STAŁE ZATRUDNIENIE W SIEDZIBIE FIRMY JESTEŚMY STUDIEM GRAFICZNYM, POSIADAMY STUDIO FOTOGRAFICZNO – FILMOWE, Z NASZYMI KLIENTAMI REALIZUJEMY AMBITNE PROJEKTY REKLAMOWE Z WYKORZYSTANIEM ZAAWANSOWANYCH TECHNIK GRAFICZNYCH. NASZE PROJEKTY SĄ WYNIKIEM WSPÓLNEJ PRACY GRAFIKÓW 2D, SPECJALISTÓW DTP, FOTOGRAFIKÓW ORAZ GRAFIKÓW 3D. KILKA NASZYCH PRAC Z ZAKRESU 3D MOŻNA ZOBACZYĆ https://www.behance.net/gallery/88297305/Wizualizacje-3D OBECNIE POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEGO SPECJALISTY DLA NASZEGO ZESPOŁU W DZIALE 3D. NASZE WYMAGANIA: - ZAAWANSOWANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW 3DS MAX + CORONA (MODELOWANIE, WIZUALIZACJE WNĘTRZ, ANIMACJA WNĘTRZ), - BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ ADOBE PHOTOSHOP CC, - KREATYWNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ. OFERUJEMY: - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, - PRACĘ Z DOŚWIADCZONYMI SPECJALISTAMI, - REALIZACJĘ CIEKAWYCH PROJEKTÓW REKLAMOWYCH. CV ORAZ PORTFOLIO PROSIMY PRZESŁAĆ NA ADRES [email protected]
  2. Cześć wszystkim! To mój pierwszy raz w tym dziale :) Chciałbym wam przedstawić wizualizacje drewnianego domku jakie wykonałem jakiś czas temu. Modelowałem mebelki jak i oczywiście sam domek. Miał być to domek naukowca więc assety podobierałem w tematyce edukacyjnej :) Shadery moje, customowe. Mam nadzieję ,że wrzucę tutaj kiedyś jakąś "poważną" architekturę ,a tym czasem zapraszam do oglądania:) Artstation:https://www.artstation.com/artwork/nyP59 Rendery V-ray:
  3. Siema, dopiero zaczynam przygodę z 3d max + Vray. Dlatego też chciałbym usłyszeć opinie na temat jednej z mojej pierwszych prac. W maxie pracuję jakieś 2 miesiące a oto moja praca. - Pokój dziecięcy.
  4. Witam :) Chciałabym przedstawić swój świeżo upieczony projekt – Dragonette. Zainspirowany fantastyczną kolekcją „smoczej” porcelany, którą ostatnio oglądałam oraz moją własną fascynacja Orientem. Render – 3ds max + Vray, kilka szlifów w Photoshopie. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana... Pozdrawiam!
  5. Witam, Przedstawiam do oceny mój drugi projekt :) Postanowiłam zwizualizować część wymarzonej pracowni artystycznej, jako element nauki 3ds maxa oraz umiejętności wizualizacji 3d. Liczę na pomocne komentarze :D programy: 3ds max, Photoshop [ATTACH=CONFIG]89164[/ATTACH]
  6. Witam, w sumie to moja pierwsza pracka zrobiona w VRay, dostychczas robilem na mentalu. Chciałbym poznać wasze opinie co mógłbym jeszcze zmienić, bo błędów pewnie masa. Co do okna to jest ono specjalnie tak nisko, poprostu widziałem ostatnio na jakimś zdjęciu nowego domu i mi się spodobało. Wiem że za ostry szczegół jest też w suficie, to już niestety wina postprodukcji.
  7. Witam Robię render wnętrza, jestem nowicjuszem. Czy ktoś może rzucić jakieś uwagi żeby poprawić realizm. Wrzucam render Chodzi o to żeby był to wczesny wieczór. Nastawiłem około 20. Głównym problemem jest sufit. Moim zdaniem za ciemny.
  8. Witam wszystkich. Poniższy render jest częścią większego projektu mieszkania - dłubanego wieczorami dla własnej satysfakcji. Pokoik istnieje naprawdę, z drobnymi zmianami kolorystycznymi (np dywan oryginalnie jest nieco innego koloru i wzoru). Meble (oprócz sofy) są autentyczne - wymodelowane z dokładnością do 1 cm. W sumie dużo mebli to na tym ujęciu nie widać bo część jest po drugiej stronie pokoju. Wieżyczka na komodzie jest autentyczna, wymodelowana, oryginalnie na kolumnach są jeszcze osłonki. Najtrudniej jest mi zrobić jednak realistyczny materiał narożnej sofy, ten jak widać nie wyszedł zbyt realistycznie. Jestem ciekaw Waszych opinii odnośnie samego renderingu, kogoś kto spojrzy na to "świeżym okiem". Robiąc ostatnio bardzo dużo testów z v-rayem, realistycznym oświetleniem, balansem bieli, materiałami itd... sam już nie potrafię chyba na to spojrzeć obiektywnie:).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności