Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'animacje 3d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 8 wyników

  1. OVERSEE poszukuje grafika na stanowisko 3D Generalist do współpracy przy tworzeniu filmów, reklam i seriali animowanych 🤖. Praca na miejscu w Poznaniu (opcjonalnie praca zdalna). https://www.oversee.pl/ Zadania: • modelowanie, teksturowanie, shading assetów hardsurface i scenografii • wstępne oświetlenie i rendering scen Wymagania: • Co najmniej 1 rok doświadczenia w branży CG, VFX lub branży gier jako artysta / generalista 3D • Doskonałe znajomość: Blender • Portfolio lub demoreel • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole • Angielski przynajmniej na poziomie komunikatywnym. Dodatkowe zalety: • Znajomość 3ds max, Maya, Adobe After Effects, Nuke, Natron, Houdini, Zbrush, Substance Painter • Umiejętność skryptowania / programowania • umiejętność animacji 3d • znajomość narzędzi do symulacji FX • umiejętności w zakresie technik fotogrametrycznych • podstawy riggowania Oferujemy: • Od 4000 do 8000 zł netto miesięcznie (w zależności od doświadczenia) • Płatny urlop • Praca w przyjaznej atmosferze w niedużym, ale doświadczonym zespole Kandydaci na stanowisko 3D Generalist powinni przesłać swoje zgłoszenie (CV i portfolio) na [email protected] Prosimy o dodanie do CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
  2. Light Origin Studio adres strony: www.lightorigin.com lokalizacja: Poznań, centrum stanowisko: Animator / Motion Designer 3D Co robimy? W Light Origin Studio tworzymy zaawansowane i dopracowane animacje technologiczne i produktowe. Dzięki pracy przy pomocy najnowszych technologii nie istnieją dla nas techniczne ograniczenia, liczy się tylko kreacja i pomysł. Wśród naszych klientów znajdziesz firmy takie jak Nokia, John Deere, F-Secure, Philips czy Wrigley. Oczekujemy: przysłania do nas portfolio z showreelem i CV doświadczenia na stanowisku Animatora / Motion Designera 3D bardzo dobrej znajomości programów 3Ds MAX (Corona, V-Ray), Adobe After Effects umiejętności compostingu animacji z wielu źródeł oraz postprodukcji w Adobe After Effects umiejętności rigowania w 3Ds MAX (kinematyka prosta, odwrotna i CAT) umiejętności pracy zespołowej żywego zainteresowania branżą VFX i chęci do rozwijania się w tej dziedzinie sumienności i rzetelności umiejętności kreatywnego i aktywnego rozwiązywania problemów podstawowej znajomości języka angielskiego Dołączając do nas, wiele się nauczysz, ponieważ będziesz współpracować w zespole doświadczonych creative designerów, animatorów, modelarzy i grafików 3D przy animacjach projektów z całego świata. Zajmiesz się tworzeniem animacji z wykorzystaniem wielu zróżnicowanych technik oraz szerokiego spektrum oprogramowania, takiego jak: 3Ds MAX, Adobe After Effects, PhoenixFD, Marvelous Designer, Plexus, Trapcode particulator i wielu innych narzędzi potrzebnych przy VFX. Kultura Organizacyjna : W Light Origin Studio dbamy o dobrą atmosferę i relacje. Pracujemy nie więcej niż 8h dziennie w komfortowym biurze w wieżowcu Omega przy ul. Dąbrowskiego. Używamy wysokiej jakości sprzętu, dzięki któremu możemy tworzyć zaawansowane projekty. Daleko nam do korporacji, a znacznie bliżej do firmy o charakterze rodzinnym. Oferujemy: wynagrodzenie i formę zatrudnienia dostosowane do Twoich potrzeb! - do wyboru UoP lub B2B pierwszy miesiąc próbny (na stawce próbnej UoP 4.000 PLN netto / B2B 8.500 PLN netto), który pomoże Tobie sprawdzić nasze obietnice, a nam pozwoli poznać Ciebie i Twoje umiejętności po pierwszym miesiącu negocjowanie stawki docelowej budżet szkoleniowy normowany czas pracy (8h) 8:00-16:00 możliwość tworzenia ciekawych i rozwijających projektów na całym świecie pracę na najnowszych systemach i programach w nowoczesnym biurze w centrum Poznania współpracę ze znanymi międzynarodowymi markami płaską strukturę firmy i pracę w niewielkim zespole owocowe środy (co środę świeże owoce w naszym biurze) imprezy i wyjazdy integracyjne, które pomogą Ci poznać nasz zespół Żadnego kontaktu nie pozostawiamy bez odpowiedzi zwrotnej. Po wysłaniu kompletnej aplikacji (CV i portfolio projektowego z showreelem), skontaktujemy się z Tobą, udzielimy feedbacku, zadamy zadanie sprawdzające albo zaprosimy na rozmowę wstępną. Żadnego kontaktu nie pozostawiamy bez odpowiedzi zwrotnej. Po wysłaniu kompletnej aplikacji (CV i portfolio projektowego), skontaktujemy się z Tobą, udzielimy feedbacku, zadamy zadanie sprawdzające albo zaprosimy na rozmowę wstępną. Powodzenia! Aplikuj na: [email protected] Przy zgłoszeniu dodaj proszę stosowną klauzulę, aby wilk był syty i RODO całe: Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Light Origin Studio, w zakresie procesu rekrutacyjnego na stanowisko Animatora oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
  3. Piloci Studio https://pilocistudio.pl Piloci Studio kompleksowo tworzy instalacje oraz opracowania multimedialne, działając w zakresie wizualanym jaki i konstrukcyjnym. Nasze portfolio: https://www.behance.net/pilocistudio Stanowisko: 3D Generalist Miejsce pracy: Kraków Kogo szukamy: Specjalisty z zakresu 3D / animacje 3D Czego od Ciebie oczekujemy? Doświadczenia na podobnym stanowisku popartego ciekawym portfolio Dobrej znajomości programów: Cinema 4D, Octane render lub innego silnika renderującego + Affter Effect, Photoshop Umiejętności pracy w zespole wg. ustalonego harmonogramu i pod presją czasu. Zaangażowania oraz chęci rozwoju i nauki. Co możemy Tobie zagwarantować ? Pracę przy ciekawych i rozwijających projektach dla światowych marek. Forma zatrudnienia: Praca w pełnym wymiarze godzin (uod, b2b) Elastyczne godziny pracy Wyślij do nas CV oraz swoje portfolio na adres [email protected], temat: “3D Generalist - [imię i Nazwisko]” Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Piloci Studio Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”
  4. Witam Serdecznie, Jeżeli popełnię jakieś błędy - z góry przepraszam, nie jestem zbyt zapoznany z tematami modelowania, animacji - dopiero raczkuję! :) Mówiąc wprost - ponad rok temu w mojej głowie zrodził się pomysł, który wstępnie trochę olałem ponieważ stwierdziłem że coś takiego już jest, a mój pomysł jest tylko trochę lepszą wersją tego co już istnieje. Ale postanowiłem to sprawdzić u źródła - i tak zrobiłem. Nie wyobrażacie sobie w jak ogromnym szoku byłem, gdy okazało się że nikt jeszcze na takie coś nie wpadł - a nawet jeżeli wpadł, to nie zrealizował. Byłem tak bardzo tym "zajarany", że chciałem zacząć od razu działać, ale szybko dostałem kubeł zimnej wody na głowę - przecież nie potrafię, nie posiadam odpowiedniego sprzętu do tego. Postanowiłem "przespać" się z tym pomysłem. I przespałem - z mojej matematyki wynika, że przynajmniej 400 razy. Nachalnie o tym myślałem, próbowałem zrozumieć jak to zrobić, planowałem jak będzie wyglądać efekt końcowy. Po tym całym czasie - na pewno nie wiem wszystkiego, ale wiem jak MOŻNA to zrealizować, czego do tego potrzebuję. Przez cały ten okres czasu byłem na siebie wściekły, że tylko myślę - nie działam. Dlatego zainwestowałem w komputer - chociaż niektórzy nazywają go rakietą :). Teraz do sedna - zrozumiałem niedawno, że nie ma możliwości abym sam sobie poradził z tym projektem. A może inaczej? Jest możliwość, żebym poradził sobie z tym sam, ale - no właśnie jest jedno, może dwa "ale". Pierwsza sprawa jest taka, że zajęło by mi to naprawdę dużo czasu, ponieważ niestety jest on mocno ograniczony. Druga sprawa jest taka, że nie miałbym osoby która spojrzałaby na to trochę z innego punktu widzenia - bardziej profesjonalnego. Dlatego - jestem tutaj. Mianowicie poszukuję osoby, którą zarażę moim pomysłem i będzie tak samo zmotywowana - wyobrażaniem sobie efektu końcowego - jak ja. Zdaję sobie sprawę, że nie powiedziałem praktycznie nic o tym - jaki mam pomysł. Ale wiem, że jeżeli jesteś tą osobą - której szukam do wspólnego zrealizowania tego pomysłu, to doskonale będziesz wiedział/a że to właśnie Ciebie szukam :) Teraz może nie o wymaganiach, ale bardziej oczekiwaniach jeżeli chodzi o umiejętności. Przede wszystkim umiejętność modelowania - chodzi tutaj głównie o postać ( realistyczną ), ale również przedmioty itp. Druga sprawa - fajnie jeżeli ogarniałbyś/abyś tworzenie animacji. Dodam jeszcze, że wszystko będzie w 3D, Na potrzeby postu dodam, że można ten projekt porównać do mini serialu. Pewnie zastanawiacie się co w takim wypadku daję od siebie? Na pewno najwięcej ile mogę - w chwili obecnej, ponieważ ciągle rozwijam swoje umiejętności. Po 1 - scenariusze. Po 2 - cała postprodukcja. po 3 - marketing. po 4 - dużo więcej! Jeżeli zainteresował Cię mój post - napisz do mnie na priv! :) Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania! Miłego wieczoru, albo dnia - nie zależnie od pory, po prostu Miłego! :)
  5. Rig Concept & Design poszukuje nowego pracownika na stanowisko - Grafik 3D Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin na 100%, praca zdalna nie jest możliwa. Biuro w Siechnicach ( Wrocław) Większość pracy będzie wiązała się z: - Concept Layout development - Modelowaniem 3D w programie 3D Studio MAX z rusynków Autocad(2D) - Animacjami maszyn i urządzeń w programie 3DS MAX - Upraszczaniem modeli inżynieryjnych poprzez "tracing" a celu obniżenia ilości poligonów Wynagana bardzo dobra znajomość : - 3D Studio MAX (Modelowanie z 2D do 3D, animacja maszyn, zdolność rigowania maszyn, VRAY) - Photoshop - After Effects - Znajomosc programowania w Unity3D bedzie duzym plusem Mile widziani absolwenci Politechniki Wroclawskiej i innych Uczelni Wyższych technicznych. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego. Warunkiem rozpatrzenia podania jest: - wysłanie CV z przykładowymi pracami / linkami do stron/animacji/wizualizacji - podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego netto na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz. - prosimy przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko. Interesuje nas długoterminowa współpraca. Oferujemy możliwość pracy przy interesujących i unikatowych projektach dla największych koncernów naftowych na świecie. Możliwość rozwoju zawodowego. Wyjazdy zagraniczne. Dodatek paliwowy za dojazdy do pracy. Imprezy firmowe. Termin zgłaszania aplikacji: 15 Lipiec 2015, aplikacje prosimy przesyłać na adres: [email protected] Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)". Zgłoszenia bez załączonej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o.
  6. Cześć! Jesteśmy małą grupą indie developerów o nazwie Fireline Games. Od początku naszego istnienia tworzyliśmy w większości gry na game jamy, lecz teraz chcemy wziąć się za trochę większy projekt. Nasza ostatnia gra Spheres(http://ludumdare.com/compo/ludum-dare-32/?action=preview&uid=39370) wykonana na Ludum Dare 32 otrzymała dużo pozytywnych komentarzy i zajęła wysokie pozycje w finalnych wynikach, więc postanowiliśmy zrobić thriller psychologiczny z podobnym klimatem, grafiką i wysokiej jakości voice actingiem. Poświęciliśmy już trochę czasu na projektowanie gry i jesteśmy gotowi by zakończyć etap preprodukcji. Jednakże aby przemienić naszą wizję w wysokiej jakości grę, musimy rozbudować nasz zespół. (http://blog.firelinegames.com/wp-content/uploads/2015/06/Illustration4k.png) O grze: • Platforma: PC • Gatunek: Psychological Thriller • Grafika: 3D • Tylko tryb jednoosobowy • Kamera: Trzecioosobowa • Kompensacja: Podział zysków • Kontakt: [email protected] Nie możemy podać tutaj więcej informacji na temat gry, lecz dostarczymy je zainteresowanym kandydatom. Co oferujemy: • Podział zysków (% z dochodów po premierze) • Będziesz integralną częścią małego zespołu pełnego pasjonatów • Pozytywne środowisko pracy - każdy w naszej ekipie pracuje z ochotą • Będziesz mógł zamienić swoje pomysły w grę Team: • Project Manager & Główny Programista: Kacper Kowalczuk • Programista: Krzysztof Heldt • Główny grafik 3D: Marek Derkowski • Grafik 3D: Michał Antkiewicz • Grafik 2D & Concept Artysta: Daniel Kończyk • Scenarzysta: Jackson Gordon Wymagania ogólne: Poniższe wymagania dotyczą każdej z pozycji przedstawionych w tym ogłoszeniu. • Pasja do gier i kreowania ich • Nienasycone pragnienie wiedzy • Czas by pracować nad projektem - co najmniej 10 godzin tygodniowo i czas by rozmawiać na Skype • Długoterminowe zainteresowanie i dostępność (6+ miesięcy) • Musisz mieć co najmniej 18 lat • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację Rekrutujemy na poniższe pozycje: Animator: Szukamy kogoś kto zajmie się tworzeniem animacji dla postaci, przeciwników itp. • Umiejętność tworzenia rigów • Doświadczenie w animowaniu postaci w grach z perspektywą trzecio osobową • Umiejętność tworzenia i zarządzania Animation Montage i Blendspace • Doświadczenie w pracy z Animation Blueprint nie jest wymagane lecz mile widziane Nasze poprzednie gry: • Jam Games: o Spheres: http://blog.firelinegames.com/games/spheres/ o Mind Traveller: http://ludumdare.com/compo/ludum-dare-31/?action=preview&uid=39370 o Zombie Trouble: http://blog.firelinegames.com/games/zombie-trouble/ • I więcej... Zgłoszenia i pytania proszę wysyłać na [email protected] W zgłoszeniu należy zawrzeć imię, wiek, lokalizację, wybraną pozycję i portfolio.
  7. EURO 2012 tuż, tuż, stadiony prawie wykończone, ale zanim doczekamy czewrca, chcelibyśmy zaprezentować Wam wizualizacje 3D stadionu piłkarskiego we Wrocławiu, jaką mieliśmy przyjemność wykonać jeszcze na długo przez rozpoczęciem budowy. Pozdrawiamy LifghthouseStudio
  8. Grafik 3D | Animator | stała współpraca | Warszawa www.modelight.pl Stanowisko: grafik 3D / animator do współpracy przy realizacji projektów dla klientów Modelight Software: 3D Studio MAX ,Vray , PS , Dodatkowym atutem będzie znajomość AE + montaż PR Forma współpracy: współpraca stała . Portfolio + 3-4 przykładowo wycenione prace proszę przesyłać na [email protected] .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności