Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'horror' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 8 wyników

  1. Niedawno premierę miała gra WarMongrels, do której razem z Cat Kaczmarek robiliśmy animowane cutsceny. Przez ponad 2 lata stworzyliśmy prawie 40 minut animacji. To największy i najbardziej czasochłonny projekt, w jakim brałem udział. Ponura wojenna historia, dużo brutalności, niepokoju i mroku. Żeby za bardzo nie spoilować fabuły gry, poniżej 3 fragmenty zlepek cutscen, podzielone na kategorie techniczne: 1/3 WalkCycles & FX Animation 2/3 FullPlan & CloseUp 3/3 LipSync & Expressions Jako bonus trochę Motion Designu, czyli animowane ikonki, które ostatecznie nie weszły do gry: i bonusowy bonus, czyli kilka WIPów: a na sam koniec, krótki animacyjny i stylizacyjny test, który zrobiliśmy dwa lata temu, na samym początku:
  2. Potworki wymodelowane w ZBrush rendery w KeyShot.
  3. Model wykonany w ZBrush i Photoshop.
  4. Firma: Crystalvision (http://crystalvision.pl) Stanowisko: Technical Art Assistant Forma zatrudnienia: praca zdalna - zlecenie, preferowanie własna działalność Poszukujemy technicznego asystenta z artystycznym zacięciem do pracy przy grze przygodowej opartej na prozie H.P. Lovecrafta, w częściowo otwartym świecie, tworzonej na silniku Unity. Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej pod adresem http://lovecrafttales.com. Mamy zapewnione finansowanie na całą grę. Wymagamy: zaangażowania ok 20 godzin w tygodniu przez 8 miesięcy portfolio – coś, czym chcesz i możesz się pochwalić, niekoniecznie komercyjne inteligencji i dobrej pamięci - umiejętności sprawnego poruszania się po skomplikowanych hierarchiach, XML-ach, automatyzacji pracy interdyscyplinarności i chęci uczenia się nowych narzędzi - oczekujemy gotowości na zakres obowiązków obejmujący level design, przystosowanie gotowych modeli / tekstur na potrzeby gry, tworzenie prefabów i inne zagadnienia z pogranicza dziedzin artystycznych i technicznych samodzielności - projekt powstaje zdalnie, co wymaga dużej samodyscypliny, a także umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów komunikatywności i umiejętności pracy w zespole - z uwagi na konieczność zarządzania ryzykiem, oczekujemy zgłaszania problemów na jak najwcześniejszym etapie, a także udziału w cyklicznych spotkaniach online odpowiedzialności i nastawienia na cel - jako zespół będziemy rozliczani z realizacji miesięcznych celów, od których zależy ciągłość finansowania projektu; jest to projekt obarczony pewnym ryzykiem znajomości silnika Unity Mile widziane: Doświadczenie przy produkcji gry o podobnej skali, dystrybuowanej na PC Doświadczenia w pracy z GitHubem Umiejętność programowania / skryptowania w dowolnym języku Własna działalność gospodarcza Oferujemy: pracę zdalną (wyłącznie) wynagrodzenie wypłacane po realizacji comiesięcznego planu elastyczne godziny pracy CV oraz link do portfolio prosimy przesyłać na adres [email protected]. Uprzedzamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
  5. Firma: Crystalvision (http://crystalvision.pl) Stanowisko: Game Artist Forma zatrudnienia: praca zdalna - zlecenie, preferowanie własna działalność Poszukujemy interdyscyplinarnego artysty do pracy przy grze przygodowej opartej na prozie H.P. Lovecrafta, w częściowo otwartym świecie, tworzonej na silniku Unity. Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej pod adresem http://lovecrafttales.com. Mamy zapewnione finansowanie na całą grę. Wymagamy: zaangażowania ok 20 godzin w tygodniu przez 7 miesięcy umiejętności rysunkowych i malarskich umiejętności modelowania w 3d znajomości Photoshopa i umiejętności pracy na tablecie graficznym portfolio z pracami z dziedziny game artu, niekoniecznie komercyjne interdyscyplinarności i chęci uczenia się nowych narzędzi - oczekujemy gotowości na dość szeroki zakres obowiązków, potencjalnie obejmujący większość wizualnych aspektów tworzenia gry, jednakże z naciskiem na digital painting samodzielności - projekt powstaje zdalnie, co wymaga dużej samodyscypliny, a także umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów komunikatywności i umiejętności pracy w zespole - z uwagi na konieczność zarządzania ryzykiem, oczekujemy zgłaszania problemów na jak najwcześniejszym etapie, a także udziału w cyklicznych spotkaniach online odpowiedzialności i nastawienia na cel - jako zespół będziemy rozliczani z realizacji miesięcznych celów, od których zależy ciągłość finansowania projektu; jest to projekt obarczony pewnym ryzykiem Mile widziane: Znajomość silnika Unity Znajomość Blendera Umiejętność sculptingu (w wybranym programie) Doświadczenie przy produkcji gry o podobnej skali, dystrybuowanej na PC Własna działalność gospodarcza Oferujemy: pracę zdalną (wyłącznie) wynagrodzenie wypłacane po realizacji comiesięcznego planu elastyczne godziny pracy CV oraz link do portfolio prosimy przesyłać na adres [email protected]. Uprzedzamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
  6. Jeszcze nie mam takiej postaci w folio więc wczoraj w 4 godzinki ulepiłem kolesia .. teraz tylko pytanie czy dorobić mu szatki .. krzyż .. w końcu ewidentnie będzie głosił kazania :D
  7. Gość

    Scary Fumefx

    Taki projekcik ostatnio zrobiłem, żeby poćwiczyć compositing cg z real futydżem. Sekwencja z niezależnego filmu "Little Monsters" by Jay Carver. Pozdro
  8. Witam wszystkich bardzo serdecznie:) Po wielu hektolitrach kawy i monstera, mamy film! Co prawda nadal czekamy na machinimę(obecnie mają roszady kadrowe i niezły bu...organizacyjny) więc zanim film ukaże się na ich kanale, postanowiliśmy wyjść fanom na przeciw i umieścić film na vimeo wraz hasłem. Zanim jednak przejdę do konkretów, oto streszczona historia projektu(dla niecierpliwych, akcja zaczyna się kilka akapitów niżej): Dla mnie, wszystko zaczęło się w lipcu roku 2011, kiedy to mój wspaniały brachol Mario zwany również matamanem zobaczył na forum linka do wstępnego trailera filmu wraz z komentarzem reżysera, iż poszukują chętnych do pomocy. Był to ten filmik: Zainteresowany całą sprawą(toż to Silent!), postanowiłem napisać maila do Jaya. Po krótkiej pogawędce i sprawdzeniu przez Jaya mojego jakże "wielce imponującego"(lol) dorobku, okazało się, że obaj jesteśmy zainteresowani współpracą non-profit. Niektórzy pomyślą: Ty baranie, robisz za free?, co za frajer! Jednak ja pomyślałem, iż będzie do fajny materiał do reela, jak i również niezła przygoda więc what'a hell:) Przerażenie ogarnęło mnie po zobaczeniu materiału, jako, że w tamtym czasie o procesie tworzenia filmu czy krótkiego metrażu na etapie post produkcji wiedziałem tyle co Biber o muzyce, poczułem wszechogarniającą mnie niemoc. Jednak po zebraniu się w garść, do kupy(jak kto woli), postanowiłem zmierzyć się z tematem.Po kilku miesiącach i wielogodzinnych rozmowach na skypie, stwierdziliśmy, że cześć materiału trzeba będzie zarejestrować, nagrać, nakręcić, wykamerować ponownie, stąd pojawiła się długa przerwa w nadawaniu. Początkowo film miał być na jesieni 2011, potem w czerwcu 2012, jednak nie chcieliśmy kosztem jakości "wypuszczać" filmu, który nie jest naszym 100% możliwości. Kolejne kilka miesięcy minęło na tworzeniu tego co trzeba, na swoich barkach miałem ponad 100 ujęć, około 60-ciu wymagało roto. Sierpień tego roku, termin coraz bliżej, postanowiłem więc napisać do jakże utalentowanej Izabeli "Seleny" Zelmanskiej, z nadzieją, iż zechce pomóc w tym jakże zacnym projekcie.Okazało się, iż Selena jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, i praktycznie bez chwili zastanowienia powiedziała: OK!:) Tak więc, na barki naszej koleżanki spadło początkowo zaprojektowanie, wymodelowanie i oteksturowanie potwora(lying creature), jednak po kilku późniejszych problemach z osobami, które miały się tym zająć Izabela również wykonała rig i animację potwora. Mi pozostały symulacje, render i compo. Izabela była również niesamowitym wparciem merytorycznym, za co z tego miejsca chciałbym jej gorąco podziękować:) Przyszła jesień, październik i w końcu możemy pochwalić się naszym wspólnym dziełem, koprodukcją amerykańsko-polską o jakże dźwięcznym tytule Silent Hill: Anniversary! Poniżej zestawienie głównych twórców. Dyrektorem miasteczka był: Jay Ness Palety do siedzenia i alkohol kołował: Ryan Shneider Klimat wizualny tworzył i ściany zrywał: Paweł "ApaczoS" Gałązka Potwora kręciła, ubierała, niańczyła i prowadziła: Izabela "Selena" Zelmańska Dźwięki z piekła rodem majstrował i mixował początkowo: Mike Hallenbeck Jednak Mike nas musiał opuścić pod koniec i wspólnie z Jayem i jego kolegą mixowanie kończyliśmy. Ja mixowałem dźwięk do sceny z potworem, peeling i częściowo jazdę samochodem. Piramidogłowego i pielęgniarki malowała i rany dziargała: Kaley Moriadan Kasę wykładali: Jay, Ryan i ja. Grafikę w ruch wprawiał: Jeremy Frye Klimat muzyczno-dźwiękowy tworzył: Akira Yamaoka Tak więc, po tym długim i mega nudnym wstępie czas na link, film trwa 24minuty i jest pewien bonus dla wtajemniczonych po creditsach. W samym filmie umieściliśmy kilka easter eggów, informacja dla osób, które chciałyby się pobawić w szukanie:) Elementy są cztery. 3 nawiązują do gry SH2 i jeden do SH3. Hasło do filmu: anni UPDATE: Film jest już na machinimie, na YT: [video=youtube_share;xCvaEYYR78o]http://youtu.be/xCvaEYYR78o?hd=1 Kilka linków: https://www.facebook.com/SilentHillAnniversary http://www.jay-ness.com/ https://vimeo.com/apaczos http://izabela-kus.blogspot.com/ https://www.facebook.com/kaley.moradian Poniżej przedstawiamy jeszcze kilka screenów z zety od Seleny:) Enjoy!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności