Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'anatomia' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 10 wyników

  1. Witam. wyklepanych ostatnio. Będę wrzucał tu moje ćwiczenia, szkice i testy związanie z anatomią. Na początek kilka portretów i figur, które ostatnio wyklepałem w ZBrushu. Zależy mi na waszych komentarzach i krytyce. Do renderowania używam BPR i jeśli ktoś ma jakieś rady na ten temat, bardzo chętnie ich wysłucham.
  2. Wszystkie obiekty zostały wykonane w ZBrushu, a rendering, na potrzeby tej prezentacji, w Cinema 4D. Wersje oteksturowane wykorzystane zostaną w portalu edukacyjnym. Niektóre prace w kolorze można zobaczyć https://www.facebook.com/rulonis/?ref=hl
  3. Witam Podjąłem decyzję założyć teczkę, może dzięki temu zorientuje się w jakim tempie postępuje progres jeśli w ogóle będzie jakikolwiek. 1,5 roku temu wziąłem się za naukę Zbrusha, nie trwało to długo ale od 3 miechów wracam z nowymi siłami, na codzień jestem graficdesignerem i pracuje w grafice 2d. To co to tutaj wrzuciłem to w zasadzie prawie wszystko co dotychczas udało mi się zrobić w tym programie z wyjątkiem dwóch prac które zagineły w czeluściach mojego dysku. Zbrusha dopiero się uczę i znam go póki co niezbyt dobrze, zależy mi jednak na solidnej krytyce, bez żadnego oszczędzania oczekuje wytykanie wad, i wszystkich błędów, w posługiwaniu się narzędziem jak i uwag do moich wypocin, za wszelką krytykę będę niezmierne wdzięczny.
  4. Witam, Postanowiłem powoli zabierać się za Zbrusha i tu mam pytanie do was. Jakie polecacie książki do studiowania anatomii człowieka, czy zakup książki "anatomy for sculptors" od anatomy4sculptors.com będzie dobrym wyborem? Szczerze powiem, że szukałem trochę na ten temat i właśnie ta pozycja przykuła moją uwagę najbardziej. Pozdrawiam;)
  5. Witam, Tak jak w temacie mam do zaoferowania książkę może komuś się przyda. link do aukcji: http://allegro.pl/master-of-anatomy-i5513443173.html Więcej informacji na temat książki można przeczytać tutaj: http://mastersofanatomy.com/
  6. Mam na sprzedaż nowy magazynImagineFX - Anatomy Essentials http://allegro.pl/imaginefx-anatomy-essentials-i4988890286.html
  7. Cześć! Po wstydliwie długiej przerwie powracam do malowania/rysowania. Zakładam tą teczkę by codziennie motywować się do pracy i jak najczęstszego wrzucania nowych rysunków. Na początek kilka szkiców, aż roi się w nich od błędów, ale trzeba jakoś tą łapę po latach rozruszać. Problemy mam w zasadzie ze wszystkim, kolor, perspektywa, kompozycja, długo by wymieniać. Wszystko wymaga solidnego treningu. Konstruktywna krytyka bardzo mile widziana. Kilka aktualnych prac: Przepraszam za jakość zdjęć, po przeprowadzce zabrakło skanera. Kilka fotek ze szkicownika: Czaszka z wczorajszego woeczora: Na koniec stary rysunek, który świetnie obnaża moje ignoranckie podejście do perspektywy, kompozycji i cholera wie czego jeszcze :) Tyle na razie, mam nadzieję, że uda mi się choć trochę podnieść poziom prac. Po cichu liczę na garść porad i pomoc. Pozdrawiam. M
  8. Edycja #45 Temat: Anatomia Czas: 4h Zasady: §1. Aktualny konkurs trwa tydzień od momentu założenia tematu na forum natomiast sonda 3 dni. $2. W przypadku remisu zostanie założona sonda, która będzie trwała 1 dzień. Jeśli dogrywka nie wyłoni zwycięzcy to zwycięzcami zostają obaj uczestnicy, a temat wybierają wspólnie. §3. Model może być wyrzeźbiony zarówno z dowolnej bryły prymitywnej (sphere, cube itd) jak i z przygotowanej bazy. Jeśli korzystamy z drugiej opcji, czas przeznaczony na modeling musi zostać odjęty od całkowitej puli. Pamiętaj ze jest to sculpting i Twój model ma być wyrzeźbiony, a nie wymodelowany. §4. Można korzystać z dowolnej liczby obiektów na oczy, uzębienie i akcesoria. Należy jednak pamiętać ze czas jaki chcemy przeznaczyć na ich rzeźbienie również zalicza się do puli. Modele z których chcesz wyrzeźbić dodatki również muszą być bardzo proste - staraj się ograniczać do extrudowanych boxów/spher! §5. Na finalnym obrazku powinny znajdować się dwa-trzy ujęcia modelu oraz siatka. §6. Obrazek nie powinien być szerszy niż 1200px, a wysokość dowolna. §7. Model powinien być przedstawiony w prosty sposób - Zbrush'owe matcapy, Mudbuxowy viewport itd. Zaawansowany rendering/postprodukcja nie jest dozwolona .Model możesz oteksturować w programie w którym rzeźbisz (np. ZBrush, Mudbox, itd.). §8. Nie można korzystać z wcześniej przygotowanych modeli. §9. Nagrodą jest wymyślenie tematu na przyszły tydzień i nieśmiertelna sława. $10. Można wrzucić kilka prac do tematu. Jednakże zgłosić do konkursu można tylko jedną. Jeżeli ktoś doda więcej niż jedną pracę to MUSI napisać którą pracę zgłasza. W przypadku braku takiego wpisu, do konkursu zostanie zgłoszona praca najnowsza (ostatnia wrzucona). Deadline: 5.09.2013 23:59 Sonda: 6.09.2013 - 9.09.2013 23:59
  9. Hmm kiedyś w teczce zrobiłem na kalce szkielet i mięśnie lwa, postanowiłem to pociągnąć dalej, a po wypracowaniu paru rzeczy przeniose to na jeszcze ciekawsze wariacje. Tak na dobrą sprawę to już widzę kilka błędów, których nie poprawię bo 1. zauważyłem za późno 2. po prostu rysuje dla samego rysowania ;D A zacząłem z bardzo prostego powodu... muszę zabić czas czekając na rendery ^^ I wykluwa się od 2 dni powoli kartonik 100x70cm. Stwierdziłem, że się podziele na forum ;) Pozdrawiam ;) Większe po kliknieciu w poniższy.
  10. Witam Posiadam tablet wacom który wykorzystuje przede wszystkim do modelowania, sculpting, itp. Od jakiegoś czasu mam ochotę narysować sobie sam referencje jakiejś postaci (wojownik, mag, ...) i ją "ożywić". Kiedyś bardzo dużo rysowałem, mówili mi, że mam talent :P Moim marzeniem i celem jest osiągnąć takie oto rezultaty jak np.: http://www.warhammer-online.pl/attachment/file/233/normal/WarriorPriest02_01.jpg http://dark.pozadia.org/images/wallpapers/Fantasy-Warrior-27130-807940.jpeg http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/images/art/chosen_v_warriorPriest.jpg Oczywiście zdaje sobie sprawę, że prace jakie podałem powyżej został narysowane przez osoby zajmujące się rysunkiem nie od wczoraj, posiadającym odpowiednią wiedzę i umiejętności; wymaga to dużej pracy, poświęcenia i cierpliwości; wiem, że do takich efektów dochodzi się z czasem. Znajomość ludzkiej anatomii to podstawa, zacząłem ją studiować z książek: Van De Graaff, "Human Anatomy" (układ kostny; w szczególności mięśnie), oraz, Loomis Andrew, "Figure Drawing - For All It's Worth". Rysuje box szkielety, uproszczone modele mięśni. Udaje mi się zachować proporcję i wrażenie ruchu. (jeśli można tak to nazwać na pseudo-szkielecie ;P) Moje wypociny: Drugie baźgranie przedstawia wilcze oko :) Co byście mi polecili? jak zabrać się do rysunku, aby uzyskać choć minimalny efekt jak na przykładach jakie podałem? - problem bujnej wyobraźni mnie nie dotyczy X) Dzięki Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności