Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów '3d model' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 11 wyników

  1. Witam. Grafiką 3d zajmuje się od 2-3 lat z przerwami bo moim głównym zajęciem było projektowanie logo. Zacząłem model w 3ds max a teraz robię go w blenderze z uwagi na brak licencji na 3ds max. Proszę o wyrozumiałość i o porady co do siatki modelu. Co powienienem zmienić na samym początku żeby model szedł w dobrym kierunku?
  2. Hi, everybody! A month ago we've started 3d model search engine. Its like a Google, but only for 3d models. http://3dmdb.com/ - 3d model database. Soon we'll add filters by price/format and search by pictures and by topology/profile/shape. What else is necessary for your opinion? Would be great to get any feedback from you. Thanks.
  3. Cześć, Przygotowałem galerię 3d dla prezentacji produktów. Cienie wypalone w coronie. Poniżej wizualizacja z sceny bazowej: Cały projekt możecie obejrzeć tutaj PS. Czy na tym forum da się umieszczać sketchfaba w iframe ?
  4. NlightniN Production Jesteśmy małą, dynamicznie rozwijającą się firmą o dużych perspektywach. Skupiamy się na pracach badawczo-rozwojowych. Obecnie rozpoczynamy projekt związany z zastosowaniem wirtualnej rzeczywistości w medycynie. Tworzymy także własne gry na urządzenia mobilne, a kolejne produkcje planujemy wydawać także na platformy desktopowe. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Grafik 3D Opis stanowiska: Tworzenie i rozwijanie nowego systemu wirtualnej rzeczywistości Praca przy tworzeniu modeli koncepcyjnych Dokumentowanie swojej pracy Wymagania: Interesujące portfolio Wysokie umiejętności tworzenia modeli 3D gł. w Low i Mid Poly Wysokie umiejętności mapowania i teksturowania dowolnych powierzchni i materiałów Umiejętność optymalizacji siatek i tekstur Znajomość środowiska Unreal Engine Chęć samodoskonalenia się oraz umiejętności pracy zespołowej, komunikatywność Dodatkowym atutem będzie: Szerokie doświadczenie w projektach opartych na silniku Unreal Engine Znajomość Blender'a i 3D Max'a Znajomość Quixel Suite Umiejętności rigowania i animacji Zdolności artystyczne Umiejętność posługiwania się tabletem graficznym Wiedza na temat Agile/Scrum Wyższe wykształcenie Samodzielność i kreatywność Oferujemy: Możliwość pracy od podstaw nad innowacyjnym projektem wykorzystującym wirtualną rzeczywistość Stabilne zatrudnienie w wykwalifikowanym zespole Badawczo-Rozwojowym. Możliwość stosowania i rozwijania własnych rozwiązań i kreatywnych pomysłów. Pracę z najnowocześniejszymi technologiami. Zgłoszenia wraz z portfolio (lub linkiem do portfolio) proszę kierować na maila: rekrutacja[at]nlightnin.com Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 1997., nr 133, poz. 883 ze zm.)."
  5. Witam serdecznie. Wrzucam moją najnowszą pracę wykonaną w 3DsMax / V-Ray / Photoshop. Jest to model High Poly wykonany techniką Hard Surface. Rysy i odkryty metal był wyrenderowany jako osobny pass i dodany w Ps przy postprodukcji. próbowałem też uzyskać podobny efekt przy użyciu VrayBlendMtl ale otrzymywałem rysy na czarnej części pokeball-a co wyglądałoby nierealistycznie, bo w wewnętrznych częściach trudniej o rysy/uszkodzenia, natomiast użycie Vray dirt jako maski nie zadziałało. Jeśli chodzi o UV-ki to jest to zwykłe mapowanie sferyczne. Kreskówka nie podaje właściwie żadnych detali więc dodałem je od siebie. Wypustki na bokach oraz wykończenie "diamentowe" na guziku są dla zwiększenia przyczepności. zrezygnowałem z tradycyjnego układu kolorów (góra czerwona - dół biały) na rzecz symetrii bo poke kulka wydaje mi się dużo ładniejsza w ten sposób. Dorzucę później jeszcze siatkę dla ciekawskich.
  6. Witam, Co tu więcej pisać ?, po prostu szybka wizka łazienki. Projekt & wykonanie moje. Software: 3ds max Mental ray Photoshop
  7. Witam wszystkich, Chciałem wam przedstawić moją wizkę za którą się zabrałem kilka dni temu ;), ktoś mi ostatnio zarzucił że jak nie mam wizki z trawą w portfolio to nie potrafię robić wizualizacji. Projekt takiego domu miałem już od jakiegoś czasu, chciałem zrobić dom oparty o konstrukcje metalową w której cały dom będzie zawieszony i nie będzie potrzeba stawiać ścian, dzięki temu mogłem przeszklić cały dom. Nie jest to jakaś skomplikowana wizka głównie chodziło mi o stworzenie czegoś co jest przyzwoite do pokazania dla potencjalnego klienta który potrzebuje dowodu że potrafię zrobić wezkę z trawą :D. Aaaaa i nie ma w środku domu żadnych przedmiotów, taki stan do wprowadzenia się :), ale są ręczniki w łazience :D. Projekt wisi również na Behance http://www.behance.net/PiotrCz Soft: 3ds Max Mental Ray Photoshop Zapraszam do oglądania i komentowania.
  8. Dobra miejsca dla sprzedazy 3d modeli lub kopowania bardzo dobre warunki http://cgtrader.com.
  9. Graficy 3D mile widziani! Drogi kandydacie! 11 bit studios to zgrany zespół, który stawia sobie ambitne cele i je realizuje. Osiągamy to dzięki dobrze zorganizowanej pracy (u nas crunch nie występuje!) i talentowi oraz naprawdę przyjaznej atmosferze. Pierwsza gra Anomaly Warzone Earth została bardzo wysoko oceniona przez prasę (Destructoid 9/10, IGN 8/10 Gamespot 8.5/10) i otrzymała liczne nagrody - w tym niezwykle prestiżową Apple Design Award na konferencji WWDC w San Francisco w czerwcu 2011 roku. Do gry, którą aktualnie produkujemy, pilnie poszukujemy zdolnych Grafików 3D. Kandydatom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i jak już wspomniano – sympatyczny klimat. Jeśli jesteś chętny do pracy z nami, powinieneś świetnie modelować oraz texturować [ dowolne pakiety 3D / 2D - docelowo XSI / PSD ]. Dodatkowo od kandydatów oczekujemy, kreatywności oraz zaangażowania w projekt. Pamiętaj również, że robimy gry, więc i Ty bądź zapalonym graczem. Zatem jeśli masz ochotę dołączyć do nas, wyślij swoje CV wraz z linkiem do portfolio na podany poniżej adres. Zapraszamy! [email protected] Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie 11 bit studios s.a. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r."
  10. Dzien dobry, szukam osobe ktora jest w staniu zrobic z plastelini, glini albo podobnego tworzywa (ktore stwardzeje po modelowaniu) model. Nie umie okreszlic dokladnie, jak ten model ma wygladac. Chce ze by wygladal nietypowo, nowoczesznie, futurysicznie - poprostu ciekawie. Ma sluzyc do nastepnego celu: Wyobraz sobie malutky pojemnik (np. 10cm przekroju i 3cm wysokosci) w ktorym jest woda i ktory stoi na stole. S tego pojemnika wychodzi malutki waz, ktory doprowadza do wodnej pompi (przekroj 8cm, wysokosc 12cm). Ta pompa wodna doprowadza przez waz wychodzaci z pompi wode nad ten malutki pojemnik, tak ze ta woda znowu kapie w ten malutki pojemnik. Czyly woda caly czas kapie do malutkiego pojemnika. Ja bym chcial to urzadzenie wstawic w jakis wlasnie ciekawi model. Ja sam bym wbudowal malutki pojemnik, pompe wodna i waz do tego modelu. To ma byc poprostu ozdoba, ktora mozna postawic do pokoju. Woda sobie powoli kapie do pojemnika, a cale "urzadzenie" ma wygladac przez 3D-model ciekawie. Jak w koncu bedzie wygladal ten model, to pozostawie fantazii wlasznie tej osoby ktora by umiala zmodelowac taki model. Poprostu ten model ma wygladac niezwieczajnie, ciekawie, wzbudzajacy uwage ... W razie wiecej pytan jestem pod telefonem (603) 967132 albo pod eMailem [email protected]. Dziekuje bardzo! Pozdrawiam, A. U. Becredy
  11. Hp2113 Link download :http://www.let3d.com/catalog/Download-hp2113.html Speaker CLARAVOX Link download : http://www.let3d.com/catalog/Download-claravox.html Logitech Squeezebox Boom Link download : http://www.let3d.com/catalog/Logitech%20Squeezebox%20Boom.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności