Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'unity3d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 10 wyników

  1. Witam, Chciałbym zaprezentować grę nad, którą pracuje już od paru lat. Projekt zrodził się jeszcze za czasów gry robiłem mody do Street legal racing, chciałem stworzyć coś podobnego z własnymi pomysłami i tak siedzę po godzinach i robie 🙂 Niestety wszystko robię sam przez co idzie bardzo wolno. W przyszłości chce to wydać na STEAM, jako early access, może uda się zarobić choć trochę aby szybciej rozwijać ten projekt bo za darmo to nikt nie chce pomóc 🙂 Poniżej pierwszy alpha trailer i linki jakby ktoś był zainteresowany 🙂 Zapraszam Fanpage: https://www.facebook.com/projectcartune/ Discord: https://discord.gg/x325uCe
  2. Dzień dobry, Do aktualnie prowadzonego projektu poszukuję osoby na stanowisko 3D Generalist. Chodzi o wykonywanie assetów w Blenderze do gry opartej o silnik Unity 3D. Współpraca długoterminowa, B2B/do negocjacji. Szczegółowy opis wymagań na to stanowisko dostępny na stronie http://www.marching-bits.com/careers. CV/portfolio proszę o przesłanie na adres [email protected] Pozdrawiam.
  3. Rig Concept & Design Sp. z o.o. http://www.rigconceptdesign.com Nasza Wrocławska firma zajmuje się tworzeniem wizualizacji, animacji i interaktywnych symulatorów dla przemysłu naftowego i innych z nim powiązanych. W związku z rozwojem na rynku międzynarodowym poszukujemy do naszego biuro we Wrocławiu Programistę C# z dobrą znajomością UNITY 3D UNITY 3D C# Developer Miejsce pracy: Wrocław (Ul. Paprotna, żółty biurowiec przy Centrum Marino) Jak będą wyglądały Twoje zadania? -rozwijanie i testowanie Symulatora RIGBOX przy użyciu silnika Unity3D i C#, -tworzenie nowych narzędzi i funkcji w symulatorze, -przynależność do międzynarodowego zespołu. Wymagane umiejętności: -znajomość Unity 3D + C#, -doświadczenie zawodowe lub niezależne projekty, które możesz nam przedstawić, -znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie, -umowa o pracę, -bardzo dobre warunki pracy uzależnione od umiejętności, -dodatek paliwowy do pensji, -niezbędne narzędzia do pracy, -możliwość rozwoju zawodowego, -miłą atmosferę pracy w młodym zespole. -wyjazdy do biura firmy matki w Norwegii Warunkiem rozpatrzenia podania jest: -wysłanie CV -podanie w CV wynagrodzenia miesięcznego na okres próbny i po próbnym, którego się spodziewasz -proszę przesłać tylko jeden plik w formacie PDF. nazwa pliku to imię i nazwisko. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Pozdrawiamy Rig Concept & Design sp. z o.o. email: [email protected] Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rig Concept & Design z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  4. Kim jesteśmy? Zgraną ekipą świetnych ludzi z 4system Polska sp. z o.o. A co!;) Stąd dowiesz się, w co się bawimy - 4system.com, a działamy bardzo szeroko w branży IT: od kursów e-learningowych, przez platformy, po symulatory 3D. Szukamy Programisty Unity3D Oferujemy pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B (w zależności od tego, która opcja bardziej Ci odpowiada). Z nami będziesz realizował ciekawe, prestiżowe i międzynarodowe projekty w Unity3D. Jeżeli: jesteś osobą kreatywną, która pragnie współtworzyć rynek interaktywny, a nie tylko za nim podążać, nowe wyzwania są dla Ciebie dodatkową motywacją do realizacji złożonych zadań, tworzysz gry w środowisku Unity3D, masz doświadczenie w programowaniu na platformy mobilne (Android, SDK, iOS), jesteś chętny do pracy z najnowszymi technologiami i chciałbyś spróbować swoich sił pracując z najnowszą wersją gogli do wirtualnej rzeczywistości VR, ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! [email protected] – skontaktujemy się z Tobą!
  5. Nazwa Firmy: Made In Point Strona Firmowa: https://www.madeinpoint.com Informacja o polu działania firmy: Rozwiazania IT, Marketing, Wizualizacje Poszukuję osoby na stanowisko: Geniusz HoloLens Unit 3D Development Forma zatrudnienia: umowa zlecenie Obowiązki: Programowanie w Unity 3D dla Hololens (Microsoft) Wymagania: Unity 3d, C# Możliwe kierunki rozwoju: przyszlosciowe technologie Augmented reality Kontakt: [email protected] Dodatkowe informacje: Ruszaj z nami w podroz w przyszlosciowa forme UX
  6. Winko Games Strona Firmowa: http://www.winkogames.com/ Poszukuję osoby na stanowisko*: Unity3D Developer Forma zatrudnienia: umowa o prace Obowiązki*: Pisanie dobrego kodu w silniku Unity3D Wymagania: Znajomosc Unity3D i C# Możliwe kierunki rozwoju: Lead Developer, Project Manager, CTO Kontakt*: +34 634 173 856 [email protected] Dodatkowe informacje: Dobre pieniadze, zycie w Barcelonie co do kosztow podobne do Warszawy + 10%
  7. Nazwa Firmy: T-Media Marcin Karol (Gdańsk) Strona Firmowa: (w przebudowie) http://www.t-media.pl reklama / agencja interaktywna / www / wizualizacje Poszukuję osoby: Grafik 3D (modelowanie & teksturowanie) Forma zatrudnienia: praca zdalna, umowa zlecenie Obowiązki: - modelowanie obiektów 3d (zegarków na rękę) wraz z teksturami - tworzenie modeli dedykowanych do aplikacji opartej na Unity3D (docelowo pliki FBX wraz z materiałami w Unity3D) Wymagania: - duże doświadczenie z 3DS Max lub Maya - podstawy Unity3D - teksturowanie na poziomie zaawansowanym - skrupulatność Kontakt: - [email protected] - 669 53 99 77 (Marcin) Dodatkowe informacje: - szczegóły zlecenia wysyłam na maila
  8. Witam wszystkich Zacznę od tego że pierwszy raz publikuje pracę na łamach forum :) ( zżera mnie tu trema debiutanta ) ale to wcale nie oznacza że jestem tu nowy wręcz przeciwnie max3d to pierwsza strona jaką otwieram codziennie po przyjściu do pracy ( tak wiem wazelina ale to prawda). Wiele się tu nauczyłem i tu kolejny raz wyjadę z wazeliną ale dzięki pomocy jaką tu znalazłem powstała ta gra. Była wazelina więc przechodzę do konkretów. Gra powstała w nie cały miesiąc a więc czasu jak można się domyśleć było bardzo mała a dodam tylko że na co dzień pracujemy w agencji reklamowej więc często musieliśmy odrywać się od pracy i skupiać na czymś innym. W projekcie wykorzystaliśmy silnik unity 3d, modele rig i animacje powstały w 3ds max a texturki w Photoshopie. Jeżeli macie jakieś pytania albo chwielibyście po prostu zjechać niemiłosiernie projekt to zapraszam do komentowania :) Link do gry: http://wyborydokoryta2011.pl/ Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości nie sponsoruje nas żadna partia i nie jesteśmy związani z żadnym ugrupowaniem, w grze nie ma faworyzowania każdy ma równe szanse! Pod koniec przyszłego tygodnia będzie do pobrania za darmo wersja gry na Iphona Ipada i urządzenia z androidem. Założenie gry: Gra WYBORY do koryta 2011 to rodzaj terapii. Powstała dla rozrywki i śmiechu. Bo kiedy czujemy się bezsilni, śmiech jest najlepszym lekarstwem. Tu, w przeciwieństwie do prawdziwych wyborów, możesz mieć BEZPOŚREDNI wpływ na to, kto zasługuje na koryto. Przyjrzyj się więc kandydatom i dobrze się zastanów. A potem wyklucz tych, którzy nie są warci Twojego głosu. Zrób to z uśmiechem na ustach. Życzymy dobrej zabawy! Twórcy: Grafika animacje głupie pomysły :P : Łukasz Juńczyk ( WacomX ) Programowanie: Michał Bagiński Muzyka: Łukasz Wasilewski Specjalne podziękowania: Dla Dariusza klukowskiego za umożliwienie nam pracy nad grą oraz wydanie gry. Dla Tomasza Popielucha za pomoc techniczną.
  9. rasq

    Scena3d: Hala

    Witam, mój pierwszy wpis na tym forum i już od razu narażam się na ostrzał krytyki. Jednak o to chodzi aby się rozwijać, proszę zatem o zerknięcie na to: Samochód demo01 Powyższy link prowadzi do RT symulacji w Unity3D, proszę o komentarze i opinie. Demo wykonane wraz z kolegą. Tutaj jeszcze druga wersja, z nieoptymalizowanym samochodem. Samochód demo02 Jeszcze dodam iż nie ma tutaj żadnych wypalanych tekstur oraz lightmap aby nie psuć odbioru całości.
  10. Witam, Chciałem zasięgnąć opinii profesjonalistów z forum na temat przydatności technologii Unity3d do tworzenia profesjonalnych architektonicznych animacji walkthrough. Jako tło do tej może posłużyć kilka animacji, które zamieściłem na swojej stronie, a poniżej link do jednej z nich: http://virtualplayground.d2.pl/Unity/BizarreLiquidsExpo/Expo.html Przy okazji proszę o krytyczne opinie i oceny. Ostatnio zainteresowałem się programowaniem obiektowym, bo kiedy chodziłem do szkoły było ono jeszcze w powijakach i nie miałem wtedy okazji zdobyć żadnych umiejętności ani wiedzy na ten temat. Zainteresowania te zacząłem ćwiczyć od ActionScriptu Flasha, potem Papervision3d, a teraz Unity3d. Jakkolwiek na naukę podobno nigdy nie jest za późno to pytanie czy warto i czego warto. I tu brakuje mi szerszego i świeżego spojrzenia i może tu na forum uda mi się uzyskać jakieś odpowiedzi i sugestie. Pozdrawiam, tomekkie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności