Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wnetrze' .

Trwa przebudowanie indeksu wyszukiwania. Prezentowane wyniki mogą być niekompletne.
  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. Cześć wszystkim! To mój pierwszy wątek. Trochę zaczynam człapać w temacie 3D i mam nadzieję, że pomożecie rozwiązać parę problemów lub doradzić coś w temacie. Będę na bieżąco się uczył i poprawiał :). Na scene wymyśliłem Sypialnię z elementami drewnianymi. Pierwszy mój problem to szumy powstające na Renderze i cokolwiek, nie mam pojęcia w czym lezy błąd - sprawdzałem różne ustawienia rendera. Ktoś ma jakiś pomysł? Soft: 3dsMax + Vray
  2. Witam, Trochę podchwytliwie nazwałem swój wątek, który mógłbym po prostu nazwać "jak zacząć przygodę z wizualizacjami?", ale ta wątpliwość z tytułu trochę do mnie przemawia, dlatego poszło tak:) Zajmuję się już jakiś czas grafiką 3D, w mojej pracy soft 3d to drugie narzędzie po Photoshopie i Illustratorze, aktualnie korzystam z Cinemy4D i Vraya. Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi, aby się trochę wziąć za wizualizacje architektury, głównie zewnętrznej. Nie chodzi mi o pracę komercyjną, bo tą już mam, raczej chciałbym się trochę "pobawić". porobić coś dodatkowego dla siebie. Ale nie ukrywam, że bardzo trudno mi w to wejść. Nie mam nic wspólnego z architekturą (wykształcenie niby plastyczne, ale to nie to), więc nie bardzo wiem jak się za to zabrać. W necie jest mnóstwo tutoriali, ale omawiających kwestie stricte techniczne. Jak zrobić teksturę, oświetlenie czy nawet sam model. Ja natomiast mam bardziej fundamentalne pytania. - jak robicie wizualizacje wnętrze, to aranżacje przestrzeni, wystroju, to Wasze pomysły? Czy raczej skupiacie się na odtworzeniu czyjegoś pomysłu, aby skupić się na warsztacie? Jeśli tak, to skąd bierzecie wymiary. Okien, mebli, itd itp. Przecież to wszystko ma kolosalne znaczenie dla realizmu. Jeśli nie jestem architektem, to jestem w stanie ogarnąć te wszystkie kwestie? - podobnie z wizualizacją zewnetrzną. Mam pomysł, aby odtworzyć kilka budynków i spróbować je w jakiś sposób ładnie zaprezentować. Ale jak to zwymiarować? "Na oko"? Próbować docierać do planów architektonicznych? Przypuszczam, że często jest to dosyć trudne lub wręcz niemożliwe. Zastanawiam się czy tego typu rzeczy mogą robić tylko architekci, którzy często lepiej czują te wszystkie kwestie, no i teoretycznie potrafią lepiej z głowy odtworzyć wymiary i odległości, bo mają się na czym oprzeć. Jednym słowem, co musi zrobić osoba, bez wykształcenia architektonicznego aby zacząć odtwarzać z obrazów czy zdjęć obiekty przestrzenne, aby zachowały właściwe proporcje i wymiary? Tak aby się później nadawały do wizualizacji?
  3. Wnętrze wykonane po godzinach w wolnym czasie. Wszystkie elementy wymodelowane i otexturowane od podstaw. Soft: 3ds max + V-Ray
  4. Hej, pierwszy render od dołu przedstawia zamysł salonu, drugi to zmiana na prośbę. Oba one nie będą już zmieniane. Ostatni to łazienka, w której zajdą jeszcze zmiany m.in. po prawej rolety rzymskie i toaletka na prawo od okna. Część modeli kupna, część moja, projekt nie mój :)edit:\\załadowałem na odwrót obrazki to i poprawiłem opis ^_^
  5. Cześć, Chciałam pokazać ostatni projekt, który robiłam w Fstormie. Będę wdzięczna za wszystkie komentarze.
  6. Siema, dopiero zaczynam przygodę z 3d max + Vray. Dlatego też chciałbym usłyszeć opinie na temat jednej z mojej pierwszych prac. W maxie pracuję jakieś 2 miesiące a oto moja praca. - Pokój dziecięcy.
  7. Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum jak i 3ds maxa + Vray. Wcześniej pracowałem na programie LightWave a od miesiąca przerzuciłem się na maxa. Podsyłam Wam moją pierwszą pracę, oczywiście wspomagałem się wieloma gotowymi obiektami oraz teksturami. Jak pisałem wcześniej jestem początkującym dlatego śmiało przyjmę każdą krytykę :) Pracę swoją będę skupiał głownie na wizualizacjach mebli. pozdrawiam i miłego dnia!
  8. Hej, w sumie ujęcie skończone (potrzebne tylko jedno dla mieszkania), ale ląduje w WiP jako, że nie jest to jeszcze na tyle dobre, aby zaśmiecać galerię :) Wszystkie spostrzeżenia a propos wizualizacji mile widziane!
  9. Hej, zdaje mi się, że wyszło całkiem przyjemnie także wrzucam. W planach mam się jeszcze pobawić jak skończę cały projekt, tzn. dodać elementy wyposażenia, kontakty na ścianach itp. elementy aby urealnić wnętrze. Czekam na wszelkie sugestie i opinie :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności