Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'karta' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 6 wyników

  1. Oferuję do sprzedaży NOWĄ, nigdy nie używaną kartę graficzną SAPPHIRE Radeon PRO Duo 8GB. Karta nie była używana, gdyż została wymieniona na nową w ramach gwarancji producenta. Karta była brana na firmę i jest ona na rocznej gwarancji od dnia 20.06.2016r. Karta kupiona w sklepie PCFORCE za cenę 6999,23zł. Do karty dołączamy oryginalne pudełko widoczne na zdjęciu, komplet papierów dołączamy kopię faktury ze sklepu w którym była kupowana oraz FAKTURĘ bez VAT z naszego sklepu. Radeon Pro Duo to układ, na który składają się dwie wysokiej jakości karty graficzne i zamknięty system chłodzenia cieczą wspomagany przez wentylator 120 mm. Chip jest bardziej wydajny niż R9 295 X2, a przy tym prawie bezgłośny. Nowy układ zwraca uwagę także wyglądem – podświetlone diodami LED logo, matowoczarny obwód drukowany i niklowana aluminiowa obudowa robią naprawdę niesamowite wrażenie. Radeon Pro Duo jest jednocześnie wydajny i stylowy. Jako że Radeon Pro Duo powstał przede wszystkim z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości, nie mogło zabraknąć wsparcia dla platformy programistycznej LiquidVR, która pozwala na łatwiejsze i bardziej wydajne tworzenie treści przy użyciu wiodących zestawów VR. Architektura GCN trzeciej generacji sprawi, że tytuły wykorzystujące technologie DirectX12 i Vulkan będą działały płynnie nie tylko z wykorzystaniem gogli wirtualnej rzeczywistości, ale również ekranów 4K. Wybrane dane techniczne: Producent: Sapphire Gwarancja: 1 rok liczony od 20.06.2016 typ złącza: PCI-Express x16 pamięć: 8192 MB (2 x 4096 MB) przepustowość pamięci 512 GB/s (2 x 512 GB/s) rodzaje wyjść/wejść 3 x Display Port, 1 x wyjście HDMI obsługiwane standardy DirectX 12, OpenGL 4.5 typ chłodzenia chłodzenie wodne wymiary 27.8 x 13 x 4 cm Cena: 5999 zł QUICK-COMP 3 Maja 19 (D.H. Szpak I p.) 37-700 Przemyśl tel. 600 045 056 http://www.quickcomp.pl [email protected]
  2. Witam, renderuję dość złożone sceny arch. wnętrz. Gdy ustawienia renderowania były standardowe wszystko było ok i obraz 3700x2080 renderował się 3-4 godziny, zużycie procesora sięgało 100%. Gdy zwiększyłem ilość pamięci w ustawieniach renderowania na 10gb to obraz renderuje się jakieś 20h, przy czym zużycie pamięci to jakieś 13gb, a zużycie procesora to jakieś 12-16%. Gdy wracam do ustawień standardowych co do pamięci (czyli 400mb) to obraz renderuje się jeszcze wolniej. Co zrobić, by obraz renderował się szybciej, lub tak jak wcześniej przy zachowaniu jakości i wielkości sceny? Komp: proc i7, 16gb ram, karta 2gb.
  3. Czy ktoś wie może, w jaki sposób można włączyć opcję wyświetlania cieni w viewporcie? Z moich dotychczasowych poszukiwań wynika, że powinnam uaktywnić SM3.0, ale nie wiem, ja postępować w przypadku karty ATI. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
  4. Czy Maya 2012 + vray 2.0 może/gą korzystać podczas renderingu dodatkowo z gpu? Mam AMD Radeon HD 6800 Series I to samo pytanie odnośnie maxa (2010) Coś tam słyszałem o vray rt ale niebardzo się wtym orientuję.
  5. Chciałbym kupić kartę graficzną która obsługiwałaby shader model 3.0, ale najpierw chciałem się z pytać jaka, waszym zdaniem karta będzie kompatybilna z moim kompem, o ile jakaś będzie. Proc : AMD Sempron 3200+ 904 MHz 768 MB ram płyta główna MSI KT6V Wiem że to śmiesznie słaby komp, mam zamiar kupić nowego, ale jeszcze zbieram.
  6. czesc polecono mi to forum jako dobre zrodlo informacji dot. grafiki i renderingu, wiec mam male pytanko. Skladam komputer do renderingu (glownie 3DS Max i AutoCad) i jak narazie mam takie graty: Procesor: Q9550 Plyta: Asus P5N-EM HDMI nVidia nForce 630i/GeForce 7100 link Pamiec: 4GB 800MHz DDR2 CORSAIR XMS2 XtremePerformance C5 Dysk: Samsung 750GB Badziewna obudowe a'la Media Centre z badziewnym zasilaczem chcialbym zmienic obudowe+zasilacz oraz dolozyc jakas znosna karte graficzna aby jakos to wszystko dzialalo z maxem.. mozecie cos zapropnowac? narazie jade na karcie graficznej na plycie, niestety nie daje komfortu pracy tym bardziej ze komputer jest podpiety pod TV LCD w HD 1920. czy RAID poza bezpieczenstwem daje cos jeszcze? oplaca sie inwestowac w drugi dysk? pozdr Lukasz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności