Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'pomocy' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 12 wyników

  1. Witam bardzo serdecznie, Prosił bym o pomoc w stworzeniu animacji i nadaniu temu modelowi życia. Chcę aby mógł chodzić, skakać czy też tańczyć. Obejrzałem parę poradników na ytubie ale wciąż nie jestem w stanie tego ogarnąć :( Do wymodelowania dłoni użyłem programu ZBrush po czym zmniejszyłem liczbę poligonów tak aby było ich jak najmniej. Po czym nadałem kości w Maya i przypisałem konkretne części modelu do konkretnych kości. Rotując kości model się porusza lecz kości zostają w tym samym miejscu. Jak mogę sprawić aby nie było tych dziur?
  2. Witam, i błagam o pomoc. Posiadam tablet PENTAGRAM O'PEN WIDE i zaginęła mi płytka ze sterownikami, a bez nich tablet działa ale nie rozróżna nacisku piórka. Niestety sterowniki te nie są nigdzie, na stronie producenta link nie istnieje. Już od ponad miesiąca podejmuję starania, instaluję różne inne sterowniki PENTAGRAM, które uda mi się znaleźć, pisałem nawet na pomoc techniczną PENTAGRAM, niestety nie pomogą bo sprzęt nie jest już obsługiwany. Nic nie działa. Próbowałem wszystkiego. Jestem zmuszony prosić kogoś, kto ma dostęp do płytki dodawanej do tego tabletu aby wgrał takie sterowniki na jakiś serwer i dał mi link. Nie chcę kupować nowego tabletu, kiedy ten jest jeszcze w dobrym stanie i całkiem wygodnie mi się na nim pracuje. Potencjalnemu wybawicielowi z góry dziękuję :) Pozdrawiam, Piotr
  3. Cześć, Od tygodnia pracuję na silniku Corona, wszystko działało poprawnie, niestety przestał działać przycisk show material in viewport nie działa na żadnym materiale czy utworzonym samodzielnie czy z bitmapy nie działa na żadnym obiekcie rady z innych wątków/ forum nie działają pomocy muszę oddać dyplom! proszę o pomoc zdesperowana
  4. Juz od dawna słyszę ta piosenkę i nie mam pojęcia jak sie nazywa. Przez cały czas są skrzypce i nie ma śpiewania. Jest tam chwila na która tak wszystko sie ścisza ale ogólnie jest dynamiczna. Tutaj tak według mnie mniej więcej rytm tam-tam---tam-tam-tam-tam---tam-tam-tam-tam---tam-tam-tam-tam. Potrzebuje tej piosenki na podkład spod filmu karate( musi być emocjonalnie:D)
  5. Witam, mam problem i mówie od razu, że szukałam rozwiązania wśród tematów które, już sa, jeśli przeoczyłam wybaczcie, jestem początkująca, ale do rzeczy: utworzyłam płaszczyznę za pomocą linii, chciałabym teraz nadać jej siatke tak aby dowolnie ją edytowac, a konkreniej użyć soft selection do stworzenia nieregularnej płynnej płaszczyzny, soft selection zniekształca jej brzegi.
  6. Mam Problem. Robię wizkę interior i przy suficie, mam nie miłe świecenie, którego w żaden sposób nie mogę się pozbyć. Wie ktoś, jak to naprawić ? Świecone Daylight ( IES Sun i mr sky) kilka direct spot, kilka omni i kilka area omni. Nie komentujcie renderu. Jak skończę, wrzucę final. Na razie o co chodzi z tym.
  7. 100 pkt dla tego co pomorze... Jak przestawic ten punkt tam gdzie jest na rysunku... bo jesli animuje to zamiastu ruchu noga, to rusza mi sie cala gora :/ Nie wiem jak to nazwac, ale jak zmienic ten "punkt obrotu" z "to" do miejsca "tu" zdjecie http://img709.imageshack.us/img709/3714/blendx.jpg
  8. Pomocy! Wczoraj była u mnie burza i wyłączył mi się komp. Akurat w tedy kończyłem swój model w 3ds max, nie zdążyłem go zapisać i wyłączył się komp. Teraz jak chcę włączyć swój projekt wyskakuje mi okienko z alrtem o treści: "File Open Failed: F:\3dsmax\projekty\koloiopona.max" Pytanie: Jak to otworzyć / jak odzyskać to co utracone i czy jest to możliwe w tym programie?
  9. avik

    Depth Of Field

    Ludzie, pomóżcie. Mam nie mały problem z Depth of Field. Niespecjalnie wyszukany ale dość problemowy. Krótko mówiąc... Nie działa. Deczko już czytałem ale zabawa z "Sampling Radius", Focal Depth itp., nie przyniosła. Znajdzie się ktoś, kto się zna na rzeczy?
  10. Witam! Problem zawarty w temacie jest następujący: w tej chwili pracuje nad postacią (kobieta) kiedy chciałem użyć pluginu Hair and Fur w maxie 2009 twarz obraca się jakby na lewa stronę polygony sa skierowane tak ze widzę po zrenderowaniu środek głowy. spotkał się może ktoś z czymś takim?? poza tym nie wiem czy mógłbym przypisać ten modyfikator tylko do poszczególnych polygonów. Proszę o pomoc i dzięki z góry.
  11. Mam problem, z którym męcze się od dłuższego czasu! Jak we wszyskich tematach pisze, by wcisnąc "M" i tam pod Blinn Basic Parameters wziac Diffuse i tam ustawić Bitmap i wybrać ten plik. roblem w tym, ja mam inne okno :/ http://gfx.efotek.pl/images/zd09zmkpfqxx4crjsars.jpg Prosze pomozcie bo juz nie mam pomyslow co zrobic
  12. Witam, właściwie to zastanawia mnie dlaczego zakładam ten wątek dopiero teraz a nie rok temu, ale chyba lepiej późno niż wcale :) Do rzeczy... prosiłbym Was o wszelkie rady i komentarze na temat mojego obecnego portfolio: http://www.vertexophobia.com czyli co Wam się podoba a co nie, co byście zmienili, co Was kłuje w oczy, czy jest według Was zachęcające czy raczej nie, itp, itd. Chciałbym, żebyście napisali mi swoje wszystkie odczucia jakie się u Was pojawiły po wejściu na nie, zarówno te pozytywne jak i negatywne, ponieważ mam zamiar je przed końcem roku przebudować i jestem bardzo ciekaw w jakim kierunku powinienem według Was iść. Liczę na Waszą pomoc i pozdrawiam :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności