Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'factory' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. Cześć, chciałem Wam przedstawić kilka infografik, na których są wnętrza przedmiotów ukazane jakby w nich była jakaś magiczna fabryka. Projekt robiony po godzinach, ciągnął się w sumie od grubo ponad roku. Kiedy kończyłem pierwszy render, to w sieci pojawiło się kilka podobnych rzeczy, nawet nasza rodzima Ars Thanea wypuściła projekt (notabene świetny) dla EDB Singapore, który powiedzmy też był w jakiś sposób podobny. Wtedy odechciało mi się dalej przy tym pracować, ale po kilku miesiącach wróciłem i jakoś udało mi się dociągnąć to do końca. Informacje zawarte na infografikach są raczej ciekawostkami. Nie wszystko modelowałem sam, choć zdecydowaną większość. Niektóre modele z sieci. Soft: 3ds max, vray, photoshop PS. olaf tym razem nie będzie 16k, sorka! Tutaj jeszcze gif ze step by step (pewnie chwile się będzie wczytywał) jednego z renderów. Jakby komuś było mało to można jeszcze wpaść na behance (więcej zbliżeń, wyższa rozdziałka). Pozdrowienia!
  2. Cześć, dziś kolejne parę obrazków ;) Są to rendery propozycji rewitalizacji fabryki Schmiedera w Łodzi. Fabryka ma całkiem ciekawą historię, włączając w to składniecę harcerską "Czuj-Czyn" Oprogramowanie - 3ds max+Vray / PS Architektura: PLASTE[R]LINA.pl CG: Jan Wadim Gdybyście mieli ochotę odwiedzić i zlajkować, zapraszam: Behance
  3. Z ostatniego CGChallenge::Secret Agent. edit - podciągnięta wersja: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ stare: edit - kilka zoom'ow na prosbe: i jeszcze enviro we wczesniejszych fazach: pzdr i dzieki za slowa otuchy :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności