Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'projekt' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 25 wyników

  1. Cześć, mojes ostatnie wizualizacje, zapraszam do oglądania. Black & Gray Bathroom. Sofware:Corona Render Dziękuję ! Behance
  2. Jeśli jesteś projektantem z głową pełną pomysłów to już jesteś na dobrej drodze do wygrania nagrody w naszym konkursie! Zasady są dość proste: jeśli pracujesz w programach Autodesk, masz wizualizację, projekt lub stopklatkę z gry lub animacji, możesz zgłosić ją do naszego konkursu do jednej z kategorii: [TABLE=class: table table-bordered, width: 100%] [TR=bgcolor: #FF8D30] [TD=align: center]kategoria mediowa[/TD] [TD=align: center] kategoria mechaniczna[/TD] [/TR] [TR] [TD=align: center]Przykładowe rodzaje prac: – wizualizacje architektoniczne, – stopklatki z animacji lub filmów, – sceny z gier,[/TD] [TD=align: center]Przykładowe rodzaje prac: – wizualizacje produktów i modeli, – projekty maszyn i urządzeń, – złożone projekty inżynierskie,[/TD] [/TR] [TR] [TD=align: center]Programy: – 3ds Max, – Maya, – AutoCAD, – Revit – V-Ray, etc.[/TD] [TD=align: center] Programy: – Inventor, – Fusion 360, – Factory Design Utilities, etc.[/TD] [/TR] [/TABLE] Konkurs trwa od 30 stycznia do 28 lutego 2018 roku. Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane w galerii konkursowej na Facebooku, w kolejności ich nadsyłania (prace prosimy wysyłać na adres mailowy: [email protected]). Galeria zostanie opublikowana na fanpage’u firmowym PCC Polska (https://www.facebook.com/PCCPolska.EksperciCAD). Co najważniejsze, Konkurs dopuszcza dwóch zwycięzców w każdej kategorii: – pierwszy zwycięzca zostanie wybrany na podstawie głosowania w galerii konkursowej na Facebooku na podstawie ilości zebranych głosów podczas głosowania, – drugiego zwycięzcę wybierze Jury PCC Polska na podstawie subiektywnej oceny. Jest o co walczyć, bo w puli nagród znajdziemy m.in.: · mysz Logitech G402 Hyperion Fury, · słuchawki JBL Synchros E30, · dysk zewnętrzny Seagate Wireless 500GB WiFi, · mysz CadMouse z podkładką od 3Dconnexion · oraz nagrody pocieszenia! Jak dołączyć do zabawy w 3 krokach? Wybierz pracę, z której jesteś dumny i którą chcesz się pochwalić. Wyślij pracę na adres [email protected], z dopiskiem co przedstawia i do jakiej kategorii chcesz ją przypisać. Powiadom znajomych, żeby głosowali na Twój projekt na Facebook’u i trzymaj kciuki za decyzję Jury! Nie zwlekaj więc z decyzją o udziale w konkursie – już dziś przejrzyj swoje projekty lub siądź do komputera i zrób coś nowego! Więcej informacji: https://goo.gl/oHyZLe
  3. Dla firmy z branży urządzeń dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego, poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko: Inżynier technologii spożywczej/ Inżynier Projektu lokalizacja: Tychy Obowiązki: • Koordynowanie projektu (dokumentacja technologiczno-jakościowa, projekty instalacyjne uzgodnienia z klientem), • Nadzorowanie produkcji (dobór armatury i aparatury kontrolno-pomiarowej, nadzorowanie prac warsztatowych), • Nadzór nad procesami uruchomienia i montażu urządzeń, • Dbałość o dokumentację technologiczno-jakościową. Wymagania: • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe (preferowane kierunki: Technologia Spożywcza, Mechanika), • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, • Znajomość środowiska MS Office, AutoCAD, rysunku technicznego, • Zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, chęć zdobywania nowego doświadczenia, • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych, • Umiejętność pracy w zespole, • Prawo jazdy kat. B. Oferujemy: • Stale zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, • Pakiet szkoleń zawodowych, • Możliwość wzbogacenia wiedzy praktycznej poprzez udział w projektach realizowanych na całym świecie, • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, • Przyjazną atmosferę pracy. Zainteresowane osoby proszę o nadesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: [email protected]
  4. Gość

    Plan wykonania postaci

    Witam Chciałbym stworzyć postać w programie Zbrush w połączeniu z 3DSMaxem. Pracowałem wcześniej w Zbrushu i w 3dsMaxie także posiadam umiejętności do wykonania tego projektu. Brakuje mi jednak odpowiedniego planu, a mianowicie nie wiem, od czego zacząć. Już raz próbowałem stworzyć postać, co prawda udało mi się jednak nie mogłem wykonać tekstur przez błędy popełnione na początku. I tu moja prośba czy mógłby ktoś zamieścić mi taki plan krok po kroku, co trzeba zrobić żeby wykonać postać od zera po końcowe rendery. Poniżej w punktach zamieszczam kroki, które chcę wykonać. 1. Model postaci lowpoly 2. Modele ekwipunku lowpoly 3. Modele highpoly 4. Mapowanie modeli 5. Tekstury (bitmapy) 6. Mapy displacement, normalmap, ambient 7. Ułożenie modelu w odpowiedniej pozycji mam też kilka pytań, co do wykonania takiego projektu: - czy bardziej opłaca się tworzenie map displacement i normal na model lowpoly czy może użyć opcji decimation master w Zbrushu w celu zredukowania ilości poligonów? - które elementy lepiej robić w Zbrushu, a które w 3DSMaxie? - w jakim programie wykonać render? - czy najpierw ułożyć postać, czy może najpierw wykonać do niej tekstury? Za pomoc z góry dziękuje :)
  5. Cześć, nasza ostatnia praca, którą stworzyliśmy jakiś czas temu na potrzeby portfolio, centrala Statoilu w Norwegii. Budynek chcieliśmy umieścić w jakimś ciekawym i surowym klimacie, żeby oddawał "prostotę" i ogrom budowli. W planach oczywiście jest stworzenie innych ujęć, animacji, wirtualnego spaceru itp. , ale ich pewnie nie zrobimy ;P Pozdrawiam carlosss
  6. Witam Wrzucam mój ostatni domek. Projekt, grafika: Ja. Modele zieleni i wyposażenia wnętrz przeważnie z gotowców. link do projektu: http://archetyp.pl/projekt_alwin/ za kilka dni dorzucę na stronkę panoramy 360 pozdrawiam
  7. Witam szukam grafika 2d/3d osoby która podjełaby się współpracy przy projekcie stworzenia gry typu tamagochi / pou. Ogolnie gra miałaby być utrzymywana w toonowych / bajkowych klimatach, gra miałby byc na androida , oraz wydana na licencji darmowej. Dlatego tez nie przewiduje wypłat, projekt czysto darmowy ale z racji tego ze bardzo prosty i szansa na powodzenie jest duza to mozliwe ze wszystkie osoby biorące w nim udział będą jednak mogły czerpać kozyść ,ale to w przyszłości :) pozdrawiam wrazie zainteresowania : [email protected]
  8. Tym razem zaprezentuję projekt konkursowy na łazienkę prywatną (Bathroom Design Challenge 2011). Jednak w regulaminie nie było podpunktu o przymusowym wykorzystaniu wyposażeń z katalogu organizatora konkursu (co się okazało później błędne i dosyć ważne), więc praca została prawdopodobnie odrzucona. Jednak fizycznie nadal istnieje i chciałem przedstawić Wam jej zawartość (głównie wizualizacje, dla ciekawskich wstawię także pozostałe plansze). Mam nadzieję, że nie obrzucicie nas pomidorami za pomysł ;) Projektanci: Krzysztof Dębski Weronika Kwasiborska Marcin Gromczewski Plansza 1: Plansza 2: Plansza 3:
  9. Hej, przedstawiam poniżej kilka paneli z konkursu na wizję hotelu w Nowym Jorku. pozdrawiam, j
  10. Szczęść Boże! To moje drugie podejście na waszym forum spowodowane zmianą loginu i pójściem w trochę inną stronę. W tej teczce mam zamiar umieszczać swoje prace z dziedziny Matte Painting'u. Nie będę ukrywał, że to moje pierwsze kroki dlatego też na początek zaczynam od prac czysto w dwóch wymiarach. Po opanowaniu tej części na własnych fotografiach, chciałbym rozpocząć prace, w których będą wykorzystywane obiekty 3D. Będę wdzięczny za wszelkie słowa krytyki oraz wskazówki, które pozwolą spokojnie brnąć w ten temat. Straszny dom Na sam początek zdjęcie, które pewnie znacie z tutoriali: Natomiast tutaj moja wersja: Chciałbym zaznaczyć, że w znacznej części tutek posłużył mi jako wskazówka do zagadnień, które należy poznać aby rozpocząć pracę nad powyższym projektem. Zapraszam do komentowania.
  11. Szanowni Państwo, Biuro architektoniczne KB Projekt, z siedzibą przy ul. Cystersów 7B w Krakowie poszukuje grafika do wykonania projektu graficznego portalu. Wymagane duże doświadczenie w projektowaniu skomplikowanych layoutów, z dużą liczbą odnośników oraz zawierających bardzo nowoczesne rozwiązania graficzne i funkcjonalne. Chcemy, by projekt wyprzedał pod tym względem istniejące w sieci portale o podobnej tematyce. Kandydat musi posiadać wieloletnie doświadczenie w pracy z grafiką 2D, pracować na legalnym oprogramowaniu i mieć bogate portfolio wykonanych projektów internetowych. Oferujemy umowę o dzieło i możliwość pracy przy wymagającym i ambitnym projekcie internetowym. Kandydatury proszę zgłaszać na adres [email protected]
  12. Witam. Wstęp Dream Creation jest amatorskim studiem, gdzie wszystkich członków zespołu łączy zamiłowanie do gier sieciowych i pasja do programowania, grafiki, kreowania światów czy pisania fabuły. Nasz obecny projekt tworzymy poprzez platformę HeroCloud, która umożliwia pracę w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, dzięki czemu mamy możliwość współpracy na odległość. Obecnie zajmujemy się niekomercyjnym projektem gry sieciowej w realiach fantasy. Gdy projekt zostanie ukończony, przewidujemy czerpać z niego zyski. Kogo szukamy? Poszukujemy grafików 3d chętnych do wykonania modeli wraz z teksturami. Portfolio studia http://www.dcgamestudio.pl Kontakt Gadu-Gadu: 35095006 E-mail: [email protected]
  13. Pisze tutaj żeby później nie było że zły dział. Pytanie odnośnie projektów 3ds max - czy można zabezpieczyć projekt w max-ie (2010) aby można było go otworzyć, przeglądać (zobaczyć co i jak jest zrobione) ale bez możliwości modyfikowania czegokolwiek.? Po porostu plik/projekt tylko do wglądu.
  14. Witam, zamierzam stworzyć aranżację wnętrza od początku do końca, na początek poniżej dodaję kilka renderów kanapy, ciągle coś mi tam nie gra, mam nadzieję na pomoc i dużą ilość dobrej krytki z Waszej strony. W miarę dalszej pracy będę zamieszczać tutaj kolejne modele. Pozdrawiam.
  15. Witam, Chciałbym prosić o radę. Otóż chcę zrobić animację 3D, która zawierałaby w sobie obiekt 3D wykonanego przeze mnie logo. Logo jest zwykłem plikiem rastrowym. Potrzebuję w miarę prosty w obsłudze program, który umożliwiłby mi wczytanie tego zdjęcia, obrysowanie loga (ręcznie czy automatycznie jeśli posiada wykrywanie krawędzi), a następnie tak jak jest np. w google sketchup rozciągnąć ten obrys aby powstała bryła. Następnie z tejże bryły zrobić animację. Czy znacie jakieś programy, które dadzą mi taką możliwość? Pozdrawiam ;)
  16. hej, coś totalnie może z innej beczki. Chcę swojej kobiecie zamówić obraz na ścianę, może na płótnie może w bardziej nowoczesnej formie. Dość duży na pewno, 3m na 1.5m coś w ten deseń. Czy może ma ktoś pomysł jaką pracę umieścić na nim ? Szczerze przeglądam sieć w poszukiwaniu ciekawych pomysłów i ew. dostępności od autor highresu aczkolwiek póki co jestem w kropce. Może ktoś coś podpowie ?
  17. Gość

    Pomoc ze specyfikacją

    Witam, niedługo firma w której pracuję będzie robiła duże zamówienie na animację 3d. Problem jest taki, że nie znam się na grafice na tyle, żeby być w stanie przygotować specyfikacje, tj. opisać to co chciałbym uzyskać:/ ew. Chodzi mi o wszelkie przydatne słownictwo, ew. rzeczy na które warto zwrócić uwagę grafikom przy składaniu zamówienia. Chodzi o prezentacje innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dużo więcej nie mogę powiedzieć niestety:) Każda sugestia czy nawet pomysł na inny rodzaj wizualizacji będą mile widziane Pozdrawiam, KG P.S. Póki co wywnioskowałem, że ma to być animacja dynamiczna, najchętniej korzystająca z cell-shadingu
  18. Witam wszystkich, jesteśmy grupą studentów działających przy UAM Poznań, Wydział Matematyki i Informatyki. Naszym głównym hobby jest udział w Imagine Cup - konkursie Microsoftu powiązanego z projektowaniem oprogramowania czy też gier. Tworzone przez nas programy to nie tylko backend za który odpowiadamy my jako programiści, ale także przyjazny i ładny interfejs użytkownika. Z tego względu poszukujemy grafików 2D, 3D / projektantów interfejsu / designerów (studentów lub uczniów) - osób które chciałyby zdobyć razem z nami kolejne bardzo cenne doświadczenia. Największą korzyścią płynącą z tego rodzaju współpracy jest ciągłe doskonalenie umiejętności każdego z nas, a także mocne pozycje do CV! Obecny dorobek naszego zespołu to: - 4 miejsce w polskich finałach konkursu Imagine Cup 2010 - wykonanie zlecenia dla Ministerstwa Gospodarki, mającego na celu zidentyfikowanie problemów związanych z CEIDG (Centralną Ewidencją Informacji o Działalności Gospodarczej) Troszkę więcej o nas: dreamcraftteam.blogspot.com Cenimy sobie bezpośredni kontakt podczas pracy, dlatego chciałbym jeszcze podkreślić to, że poszukujemy głównie osób z Poznania lub okolic. Koniecznie studentów lub uczniów (wynika to głównie z wymogów konkursu). Wszelkie pytania wskazane. kontakt: mm.banaszak (at) gmail.com gg: 9762446 Pozdrawiam, Marek B.
  19. Portal http://www.domygotowe.com nawiąże współpracę z kreatywnymi osobami wykonującymi rendery 3D. W związku z prezentacją nowej oferty projektów ogrodów na zamówienie zlecimy wykonanie wizualizacji zrobionych przez nas koncepcji - stała współpraca. Planowany pakiet: 3-4 wizualizacje w różnych ujęciach dla jednego Klienta. Dostarczamy koncepcje w formie graficznej (Archicad): rzut mapy sytuacyjnej konkretnej działki z dokładnym zaznaczeniem wszystkich obiektów. Planowana ilość realizacji: 10-15 pakietów miesięcznie (30-45 renderów). Działamy na analogicznej zasadzie, jak pracownie architektoniczne sprzedające gotowe projekty domów, więc nie ma mowy o tzw. "cenach rynkowych" rzędu 400-500 zł/1 render - po prostu nasz Klient za to nie zapłaci... Bazujemy na efekcie skali - chcemy nawiązać współpracę z 1-2 osobami na zasadzie stałych, ciągłych zleceń (firmy-faktura VAT, lub umowa o dzieło dla osób fizycznych). Portfolio + propozycję cenową za pakiet (3 ujęcia na bazie dostarczonego rzutu) prosimy przesyłać na adres: [email protected]. Kontakt telefoniczny: mgr inż. arch. Piotr Strzelecki - 501 308 175. Liczymy na poważne oferty od odpowiedzialnych i TERMINOWYCH osób (terminy będą uwzględnione w umowie pod rygorem surowych kar umownych - wiemy jak to działa, bo sami robiliśmy rendery na studiach, więc żadna "ściema" nie przejdzie!!!). Zapraszamy do współpracy! Ekipa www.domygotowe.com
  20. Zapraszamy wszystkie pracownie architektoniczne i samodzielnych architektów mających gotowe projekty domów do prezentacji i bezpośredniej sprzedaży swoich projektów poprzez portal www.domygotowe.com Celem serwisu jest prezentacja jak najszerszej gamy produktów „gotowych”, oferowanych na rodzimym rynku architektoniczno-budowlanym. Korzystający z niego inwestor może kupić gotowy projekt domu bezpośrednio od pracowni architektonicznej, a wkrótce również zamówić gotowy dom w wybranej przez siebie technologii prosto w wykonującej go fabryce. Każda uczestnicząca w projekcie pracownia architektoniczna ma swoją własną podstronę, na której znajdują się informacje o pracowni, jej logo oraz lista przekazanych przez nią projektów do prezentacji i sprzedaży. Inwestor, który zdecyduje się na kupno projektu poprzez serwis i kliknie klawisz KUP PROJEKT, zostaje przekierowany bezpośrednio do Państwa formularza zamówień, tzn. kupuje projekt bezpośrednio od Państwa!!! W przypadku chęci nawiązania współpracy prosimy o kontakt: [email protected]
  21. Witam... Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć, iż znacząco odbiegam od poziomu jaki tu jest prezentowany, ale pomimo tego pragnął bym pokazać mój projekt licealny na zakończenie informatyki. Nie jest on ukończony ze względu na ograniczenia sprzętowe dlatego zamiast animacji umieściłem tylko pojedyncze wyrenderowane klatki w różnych etapach pracy... orginalnie miała to być pokazowa animacja (oprowadzenie po budynku)... jestem początkujący jeśli chodzi o program 3ds max ale pomimo tego mam nadzieję że krytyka nie będzie taka ostra... Zapraszam do oglądania i komentowania. link z filmem
  22. Witam! Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na projekty koszulek na stronie http://mandu.pl, który właśnie się rozpoczyna! (Aby zobaczyć od czego zacząć wejdź tu: http://mandu.pl/jak_zaczac.php) Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie potrzebujesz: 1. Chęci! 2. Znajomości programu graficznego (najlepiej wektorowego) 3. Pomysłu na projekt! Skrócony regulamin: 1. Uczestnik może dodać dowolną ilość swoich prac w konkursie. 2. Ilość kolorów w projekcie nie może przekroczyć 8 (najchętniej do 6). 3. Głosowanie na Projekt trwa 4 tygodnie (od momentu dodania Projektu na stronę ). 4. Zwycięstwo Projektu w Konkursie jest kombinacją ocen Użytkowników serwisu oraz ekipy mandu.pl. 5. Zwycięski Projekt drukowany jest na koszulkach i umieszczany w sklepie mandu.pl Pełny regulamin znajduje się na stronie serwisu. Nagrody: 1. 400 złotych za każdy zwycięski Projekt! 2. 150 złotych za każdy ponowny wydruk Twojego Projektu! (po skończeniu dotychczasowego nakładu) 3. Koszulka z Twoim zwycięskim Projektem. Życzę powodzenia! Pozdrawiam, Michał Stawowski, Organizator, Właściciel serwisu mandu.pl
  23. Hallo! Szukamy pomoc na Projekt z FLASH i na osobny Projekt 3dmax. Projekt Flash to prosta presentacja a na 3dmax modelowanie 3.Figur Cartoon, Rigging i animacja twarzy. Maile z Portfolio na [email protected] Cya Marcin
  24. Poszukuję animatora 3D w celu stworzenia wersji demo gry przygodowej na podstawie opowiadania Andrzeja Ziemiańskiego (powieści A.Z. wydawane są przez Fabrykę Słów). Zakres obowiązków: • Modelowanie i animowanie obiektów postaci • Tworzenie tekstur postaci • Nakładanie uv map • Tworzenie szkiców koncepcyjnych Wymagania: - znajomość 3D Max, Maya lub Blender na rozsądnym poziomie lub potencjał odpowiedni do osiągnięcia rozsądnego poziomu w sensownym okresie czasu - znajomość tworzenia realistycznych tekstur w Photoshop lub dowolnym innym programie graficznym Ze swojej strony oferuję adaptację opowiadania na scenariusz gry komputerowej wg. profesjonalnych wzorców amerykańskich, prace projektowe za pomocą narzędzi silnika Wintermute (darmowy silnik, z wykorzystaniem którego rzeszowskie studio stworzyło min. Art of Murder, bardzo dobrze sprzedającą się produkcję) oraz poważne próby zdobycia inwestorów w celu stworzenia pełnowartościowej gry. To ostatnie wymaga przede wszystkim stworzenia prototypu produktu - w naszym przypadku jest to wersja demo - oraz zespołu który to demo stworzy. Tworząc Demo na odpowiednio wysokim poziomie technicznym i merytorycznym będziemy w stanie zawalczyć o finansowanie produkcji przez prywatnych inwestorów, niekoniecznie związanych z gamedevem, lub przez polskiego wydawcę z odpowiednimi kontaktami handlowymi na rynkach zachodnich. Jeśli jesteś nastawiony na sukces w branży gamedev i w przyszłości chcesz otrzymywać godziwe wynagrodzenie za niełatwą przecież pracę, wyślij portfolio wraz z podstawowymi danymi (imię, nazwisko, wiek, nr telefonu, miejsce zamieszkania) na adres [email protected] Napisz jakie są Twoje zainteresowania, posiadane umiejętności, doświadczenie. Ważne, abyś mieszkał w okolicach Zabrza, Gliwic, Bytomia, Rudy Śląskiej , Katowic, etc. Jest to o tyle istotne, że ważny jest dla mnie kontakt osobisty, możliwość swobodnej rozmowy, wymiany poglądów itp. Kontakt zdalny nie daje takich możliwości i nie wyobrażam sobie STWORZENIA sensownej produkcji tylko dzięki pracy zdalnej. Pozdrawiam i zachęcam! Jestem pewny, że warto spróbować! Aro79 _________________ "Mężczyzna ma jedyną miłość - świat. Kobieta ma jedyny świat - miłość." - Piotr Altenberg
  25. Poszukuję dwójki grafików 2D/3D w celu stworzenia wersji demo gry przygodowej na podstawie opowiadania Andrzeja Ziemiańskiego (powieści A.Z. wydawane są przez Fabrykę Słów). Zakres obowiązków: • Modelowanie obiektów 3D • Tworzenie tekstur obiektów • Nakładanie uv map • Modelowanie geometrii terenów • Tworzenie szkiców koncepcyjnych • Tworzenie elementów interfejsu użytkownika (menu, wskaźniki, etc.) Wymagania: - znajomość 3D Max, Maya lub Blender na na wysokim poziomie lub potencjał odpowiedni do osiągnięcia wysokiego poziomu w rozsądnym okresie czasu; Co dla mnie oznacza wysoki poziom? Odwiedź galerię na stronie http://www.farawaystudios.com/uig-gallery.php?lang=en. - znajomość tworzenia realistycznych tekstur w Photoshop lub dowolnym innym programie graficznym Ze swojej strony oferuję adaptację opowiadania na scenariusz gry komputerowej wg. profesjonalnych wzorców amerykańskich, prace projektowe za pomocą narzędzi silnika Wintermute (darmowy silnik, z wykorzystaniem którego rzeszowskie studio stworzyło min. Art of Murder, bardzo dobrze sprzedającą się produkcję) oraz poważne próby zdobycia inwestorów w celu stworzenia pełnowartościowej gry. To ostatnie wymaga przede wszystkim stworzenia prototypu produktu - w naszym przypadku jest to wersja demo - oraz zespołu który to demo stworzy. Tworząc Demo na odpowiednio wysokim poziomie technicznym i merytorycznym będziemy w stanie zawalczyć o finansowanie produkcji przez prywatnych inwestorów, niekoniecznie związanych z gamedevem, lub przez polskiego wydawcę z odpowiednimi kontaktami handlowymi na rynkach zachodnich. Jeśli jesteś nastawiony na sukces w branży gamedev i w przyszłości chcesz otrzymywać godziwe wynagrodzenie za niełatwą przecież pracę, wyślij portfolio wraz z podstawowymi danymi (imię, nazwisko, wiek, nr telefonu, miejsce zamieszkania) na adres [email protected] Napisz jakie są Twoje zainteresowania, posiadane umiejętności, doświadczenie. Ważne, abyś mieszkał w okolicach Zabrza, Gliwic, Bytomia, Rudy śląskiej , Katowic, etc. Jest to o tyle istotne, że ważny jest dla mnie kontakt osobisty, możliwość swobodnej rozmowy, wymiany poglądów itp. Kontakt zdalny nie daje takich możliwości i nie wyobrażam sobie STWORZENIA sensownej produkcji tylko dzięki pracy zdalnej. Pozdrawiam i zachęcam! Jestem pewny, że warto spróbować! Aro79 _________________ "Mężczyzna ma jedyną miłość - świat. Kobieta ma jedyny świat - miłość." - Piotr Altenberg
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności