Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'archviz' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 7 wyników

  1. 22 września w Gdańsku odbędzie się event o nazwie 3D TRIBE 3D TRIBE to wydarzenie networkingowe, które gromadzi profesjonalistów z branży Arch-Viz oraz grafiki 3D. Dzięki różnorodności tematów i punktów widzenia każdy uczestnik może zdobyć cenną wiedzę oraz nowe doświadczenia. Najbliższa edycja eventu zapowiada się naprawdę ciekawie. Od organizatora: Jesteśmy platformą integrującą różnorodne środowiska kreatywne, nieformalnie tworzącą nową sieć komunikacyjną. Wspieramy jednostki oraz firmy, przyczyniając się do ich rozwoju i ekspansji. Nasza konferencja stanowi doskonałą okazję do dzielenia się wiedzą, nawiązywania relacji oraz inspirujących dyskusji. Nasza misja to stworzenie otwartej przestrzeni dla rozwoju branży 3D w Polsce. Wszystkie działania w ramach 3D TRIBE mają charakter non-profit. Naszym celem jest stabilizacja i umocnienie zawodów kreatywnych w kraju. Podczas poprzednich edycji, gościliśmy specjalistów z zakresu sztucznej inteligencji, architektów, grafików 3D oraz twórców oprogramowania. To luźne i nieformalne spotkanie ma na celu połączenie różnych branż kreatywnych związanych z grafiką 3D oraz klientami. Więcej informacji: https://archvizartist.com/live-events/ Strona wydarzenia: https://archvizartist.com/live-events/
  2. 22 września w Gdańsku odbędzie się event o nazwie 3D TRIBE 3D TRIBE to wydarzenie networkingowe, które gromadzi profesjonalistów z branży Arch-Viz oraz grafiki 3D. Dzięki różnorodności tematów i punktów widzenia każdy uczestnik może zdobyć cenną wiedzę oraz nowe doświadczenia. Najbliższa edycja eventu zapowiada się naprawdę ciekawie. Od organizatora: Jesteśmy platformą integrującą różnorodne środowiska kreatywne, nieformalnie tworzącą nową sieć komunikacyjną. Wspieramy jednostki oraz firmy, przyczyniając się do ich rozwoju i ekspansji. Nasza konferencja stanowi doskonałą okazję do dzielenia się wiedzą, nawiązywania relacji oraz inspirujących dyskusji. Nasza misja to stworzenie otwartej przestrzeni dla rozwoju branży 3D w Polsce. Wszystkie działania w ramach 3D TRIBE mają charakter non-profit. Naszym celem jest stabilizacja i umocnienie zawodów kreatywnych w kraju. Podczas poprzednich edycji, gościliśmy specjalistów z zakresu sztucznej inteligencji, architektów, grafików 3D oraz twórców oprogramowania. To luźne i nieformalne spotkanie ma na celu połączenie różnych branż kreatywnych związanych z grafiką 3D oraz klientami. Więcej informacji: https://archvizartist.com/live-events/ Strona wydarzenia: https://archvizartist.com/live-events/ Zobacz cały news
  3. 3D Asset Coordinator - Gdansk https://tmrw.se/ It all starts with an idea. A vision. And for us: in 2006 turning one into reality. Over a decade and 3000 projects later we’ve grown into a global brand that develops visual strategies and visual communication for some of the most prominent architectural projects of our time, such as the headquarters of Disney, Amazon and Google. We bring unbuilt architecture to life by combining inventive concepts, high-end imagery and engaging storytelling. What you’ll be doing As a 3D Asset Coordinator you have full ownership of our modelling library and how to structure and develop it. You will sort different 3D assets, put tags to find it easier and structure different assets to different projects. All of this to establish, organize, build, develop and structure our 3D asset library. In your daily tasks you will have communication with our project managers to learn what our Visual Artists needs in specific projects. You will also have communications with different subcontractors to manage the 3D asset orders and to ensure that the collaboration with suppliers meets the quality demands. On to you — are we a perfect fit You like to have a coordinating position with a keen eye for details. You have understanding of shape and how objects are constructed as well as a background within 3D. As a person you are first and foremost structured, like to organize, meticulous and detail oriented. You communicate well with others and you aren’t afraid to express your opinion if something doesn’t meet expectations or the quality. Since we are a global company English is a must. 4 boxes to tick You are organized and love to organize everything around you, from your playlist in Spotify to the different spices you have in your kitchen. Keen eye for details and you see when something is missing from the big picture and even maybe what is missing. You know modelling and have a background in 3D. Your attitude is as outstanding and amazing as your skill to organize. Start date: As soon as possible Location: Gdansk Work extent: Full time Contact: [email protected] APPLY FOR THE JOB https://tmrw.teamtailor.com/jobs/1145076-3d-asset-coordinator/applications/new
  4. Cześć! Chciałem podzielić się z Wami wizualizacjami, jakie zrobiłem w zeszłym roku. Projekt czysto dla fanu, mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! Więcej na moim profilu na behance http://www.behance.net/gadulinho. SOFT: 3ds Max, Vray, Photoshop, Magic Bullet Looks
  5. Witam, w ramach konkursu będę musiał wykonać krótką animację projektowanego założenia urbanistycznego. Jaki soft najlepiej by się do tego nadał? Czasu jest niewiele, więc wielodniowa nauka skomplikowanego programu odpada. To musi być prosta animacja, która nieźle wygląda i wykonanie jej zajmuje niewiele czasu. Unreal Engine? Cl3ver? Lumion? Czy może coś innego?
  6. Hej ludzie! Jakimś cudem nie miałem pojęcia o isteniu takiej strony na polskim internecie! Skoro już tutaj jestem, to chciałem się z wami podzielić moim ostatnim projektem. Her, bo tak nazywa się moja praca, jest animacją nad którą pracowałem przez ostatni rok w szkole oraz w wolnym czasie. Projekt storzyłem dla mojej dziewczyny (Ani) jako wyraz mojej miłości do niej. Zamieszczam tutaj film i kilka zdjęć, ale jeśli macie ochotę zobaczyć wiecej to zapraszam na moje artstation albo facebook, dodatkowo, w niedalekiej przyszłości, zamierzam wydrukować to w formie książki, tutaj możecie zobaczyć jak to w tej chwili wygląda. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się trochę więcej o całym procesie i historii w animacji, możecie odwiedzić blog Autodesk Area albo The Rookies. Jeszcze jedna sprawa, jestem nominowany do konkursu "The People's Choice" na stronie The Rookies i bardzo byłbym wdzięczny za glosy (like) pod moją pracą na facebook'u, jeśli uważacie, że to ja powinienem wygrac ten konkurs :) Mam nadzieję, ze wspomożecie rodaka! Tutaj macie link do zdjęcia na facebooku: link Software: Autodesk 3ds Max 2016, V-ray 3.55.01, Zbrush 4R6, Marvelous Designer 5, Substance Painter 2, Agisoft Photoscan, Quixel Suite, Phoenix FD 3.0, Adobe Photoshop CC, Adobe After Effects CC 2015, Adobe Premiere Pro CC Czas renderowania był różny, gdyż użyłem pare różnych maszyn, ale wahał sie od 10 min do 5h / frame. Nie przedłużając, tutaj macie animacje: Mały breakdown: i kilka renderów :)
  7. Szukam, profesjonalnych/płatnych video tutoriali do wizualizacji (animacji). Wiem, że są na stronie oficjalne tutki jednak mnie interesują tutki pokazujące tworzenie dobrego wnętrza na poziomie http://ue4arch.com/. Będę wdzięczny za pomoc!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności