Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'komputer' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 25 wyników

  1. Cześć, mam następujący problem. Blender zacina się przy tworzeniu małych projektów. Dosłownie przy czymś takim jak na filmiku niżej, nie jestem w stanie już nic zrobić i potrzebny jest reset PC. Specyfikacja PC GTX 1650 4GB GDDR5 Ryzen 5 2600 3.4 GHz 16MB RAM Patriot Viper 2x4GB Taki sprzęt nie powinien chyba mieć problemu z takimi podstawami?
  2. Czołem, Wcześniej gdzieś widziałem temat fotela ale gdzieś się zapodział i nie mogę znaleźć. Więc pisze nowy. Potrzebuję porządny fotel albo najlepszy dostępny do kwoty 1000 zł, dobre wsparcie części lędźwiowej. I chyba potrzeba mi materiałowego, eko skóra mi nie odpowiada siedząc po 10-12 godzin przy komputerze bardzo ciepło mi w tyłek :rolleyes: i liczę że materiał trochę obniży temperaturę. Czy coś polecacie ? Jakie macie opinie na temat fotela materiałowego(wcześniej takiego nie miałem). Z góry dzięki, Pozdrawiam
  3. Jak w tytule. Bardzo solidny sprzęt za bardzo małe pieniądze. https://www.olx.pl/oferta/dwuprocowy-superkomputer-jak-za-darmo-2xxeon-x5650-2-67-ghz-32gb-ram-CID99-IDz5UCK.html dołożę: https://www.olx.pl/oferta/profesjonalny-manipulator-3dconnexion-spacenavigator-usb-2-w-cenie-1-CID99-IDz1t8D.html za dobrą cenę. Zapraszam!
  4. Witajcie ! W związku z potrzebą zmiany sprzętu postanowiłem sięgnąć po coś z wyższych półek. Zrobiłem research w sieci, czytałem, szukałem, myślałem i... wybrałem. Mimo wszystko nie jestem pewien czy wybrałem dobrze więc bardzo proszę o sugestię z Waszej strony. Zależy mi przede wszystkim na pracy w 3ds maxie + vray oraz jak najszybszym renderowaniu zarówno CPU jak i GPU. A oto efekt moich poszukiwań: PŁYTA GŁÓWNA: ASUS PRIME X299-DELUXE PROCESOR: Intel i9-7960X 2.80GHz 22MB BOX KARTA GRAFICZNA: ASUS GeForce GTX 1080 Ti Poseidon ROG 11GB GDDR5X OBUDOWA: Cooler Master Cosmos C700P Big-Tower - srebrna RAM: G.SKILL 3000MHz TridentZ RGB CL15 (8 x 8192MB) ZASILACZ: Cooler Master 1200W MasterWatt Maker DYSK TWARDY SSD: HyperX 480GB 2,5'' SATA SSD SAVAGE 7mm DYSK TWARDY HDD: Seagate 4TB 7200obr. 128MB BarraCuda Pro CUSTOMOWE CHŁODZENIE WODNE: nie potrafię wybrać konkretnej firmy - polecacie coś ? Budżet 2000 zł Bardzo proszę Was o opinie co mógłbym zmienić lub rozważyć. Z góry dzięki wielkie za pomoc
  5. Sprzedam poniższy zestaw, jestem pierwszym właścicielem, składany i konfigurowany w GPUComputer - http://www.gpucomputer.pl/ Amatorsko używany do 3dmaxa, przez ok rok, później głównie strony internetowe, i grafika (ilustrator i photoshop) Procesor Xeon E5-2689 ( 8 rdzeni- 16 w HT) pamieć 16 GB DDr3 Kingston 1600 Dysk SSD Kingston 128 GB - TYLKO 256 GB chłodzenie Arctic Freezer i30 Płyta główna Asus P9X79 HDD 1 TB RED WD Zasilacz 650W Modularny karta graficzna GTX770 4GB Zotac obudowa Corsair Carbide 400R - TYLKO Fractal R4Black Wszystko sprawne, Cena 3000 zł Tel. 723 569 884 Lub przez forum.
  6. Cześć Mam nagłą sytuację w domu, komp odmówił posłuszeństwa więc jestem zmuszony kupić szybko coś nowego. Mój budżet to 7-8 tys. Używam go do 3ds maxa + vray (wizualizacje + animacje techniczne + produktowe studyjne), substance painter. Wchodzi też w grę Maya, do animacji ale tu raczej żadne zaawansowane sceny. Ponieważ nadal się uczę animacji, ale żyć muszę i rendery wizek są na porządku dziennym. Udało mi się coś takiego poskładać, ale nie wiem czy nie jest to przerost formy nad treścią. Ogólne moje potrzeby, to szybkie działanie viewportu, możliwość w miarę szybkiego renderowania dość skomplikowanych scen z dużą ilością poly i ogólny komfort pracy. Jedyne czego nie uwzględniłem to obudowa, ponieważ nie wiem czy chłodzenie wodne na procesor można wsadzić do każdej oraz czy to wszystko się zmieści. Dysków nie brałem pod uwagę, ponieważ one zostaną zabrane ze starego sprzętu. Prosze o uwagi, oraz propozycje. Pozdrawiam
  7. Planuję złożenie stacji roboczej: zastosowania: grafika 2d i 3d. Komputer ma starczyć na dłużej, powinien być mocny i cichy. Stoję przed takimi kluczowymi pytaniami: 1) Procesor W jaką platformę iść: Skylake (socket 1151) czy Haswell-E (socket 2011-3). Procesory jakie biorę pod uwagę: i7 6700K TDP 65W 4rdzenie w sumie 13,6Ghz i7 6700K TDP 91W 4rdzenie w sumie 16Ghz i7 5820K TDP 140W 6rdzeni w sumie 19,8Ghz Chciłbymam, aby komputer był cichy i chłodny - tutaj lepsze są Skylake. Natomiast Haswell-E ma rzadziej zmieniającą się podstawkę - dzięki czemu można zmienić proca w przyszłości. Już kilka ganeracji procesorów jest na podstawce 2011-3. Można też zastosować 6 i 8 rdzeniowe jednostki. 2) Płyta główna - jakie firmy polecacie? Zależy mi na niezawodności, długiej gwarancji. 3) Pamięć Ile RAM zalecacie: 32GB czy 64GB. Może kupić 2x16GB i później ewentualnie dołożyć kolejne 2x16? 4) Karta graficzna Jaką kartę grafiki wybrać: GTX 960 czy GTX 970? Pracuję w Modo, okazjonalnie gry. Może polecacie jakiś konkretny model GTX 960/970? 5) Rozdzielczość monitora Planowałem kupić EIZO CX271.... Na dziś 27 cali przy 2560x1440 to dla mnie optymalne parametry dla jednomonitorowego stanowiska pracy... ale czy obecnie opłaca się ładowac 5500zł w dobrej klasy monitor ale o rozdzielczości 2560x1440? Czy nie lepiej przeczekać na spadek cen 4k?
  8. Mam do sprzedania dwie stacje robocze, które używałem do wykonywania wizualizacji architektonicznych. Specyfikacja1: [TABLE] [TR] [TD] PROCESOR [/TD] [TD] AMD Phenom II X6 Black Edition 1090T BOX [/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 307] PŁYTA GŁÓWNA [/TD] [TD=width: 307] Asus M4A87TD Evo A 870 AM3 [/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 307] PAMIĘĆ [/TD] [TD=width: 307] Kingston HYPER-X KHX1600C9AD3B1K2/ 4G x2 [/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 307] DYSK [/TD] [TD=width: 307] 1000GB SAMSUNG HD103SJ 7200RPM SATA-II [/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 307] NAPĘD [/TD] [TD=width: 307] nagrywarka DVD-REC SAMSUNG SATA [/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 307] KARTA GRAFICZNA [/TD] [TD=width: 307] GF GT220 1GB DDR2/128b D PCI-E [/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 307] KARTA MUZYCZNA [/TD] [TD=width: 307] Zintegrowana High Definition Audio Controller [/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 307] KARTA SIECIOWA [/TD] [TD=width: 307] Zintegrowana Realtek PCIe GBE Family [/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 307] ZASILACZ [/TD] [TD=width: 307] CORSAIR CMPSU-650 TXEU 650W [/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 307] CHŁODZENIE [/TD] [TD=width: 307] SCYTHE MUGEN 2 REV.B [/TD] [/TR] [TR] [TD=width: 307] OBUDOWA [/TD] [TD=width: 307] fractal design DEFINE R3 TITANIUM GRAY [/TD] [/TR] [/TABLE] Specyfikacja 2: [TABLE] [TR] [TD]PROCESOR[/TD] [TD]AMD Phenom II X6 Black Edition 1090T BOX[/TD] [/TR] [TR] [TD]PŁYTA GŁÓWNA[/TD] [TD]Asus M4A87TD Evo A 870 AM3[/TD] [/TR] [TR] [TD]PAMIĘĆ[/TD] [TD]Kingston HYPER-X KHX1600C9AD3B1K2/ 4G x2[/TD] [/TR] [TR] [TD]DYSK[/TD] [TD]1000GB SAMSUNG HD103SJ 7200RPM SATA-II[/TD] [/TR] [TR] [TD]NAPĘD[/TD] [TD]nagrywarka DVD-REC SAMSUNG SATA[/TD] [/TR] [TR] [TD]KARTA GRAFICZNA[/TD] [TD]Radeon HD 6850 1GB DDR5 256b[/TD] [/TR] [TR] [TD]KARTA MUZYCZNA[/TD] [TD]Zintegrowana High Definition Audio Controller[/TD] [/TR] [TR] [TD]KARTA SIECIOWA[/TD] [TD]Zintegrowana Realtek PCIe GBE Family[/TD] [/TR] [TR] [TD]ZASILACZ[/TD] [TD]CORSAIR CMPSU-650 TXEU 650W[/TD] [/TR] [TR] [TD]CHŁODZENIE[/TD] [TD]SCYTHE MUGEN 2 REV.B[/TD] [/TR] [TR] [TD]OBUDOWA[/TD] [TD]fractal design DEFINE R3 TITANIUM GRAY[/TD] [/TR] [/TABLE] Cenę podam przy kontakcie mailowym lub telefonicznym Telefon kontaktowy 697620653. Mail [email protected]
  9. Witajcie! Długo czekałem na ten moment, ale w końcu usprawniam swojego kompa. Mam 3500 do rozdysponowania. Potrzebuję: Płytę główną, proc, pamieć i grafę. Moje typy Proc 4790k, czy 5820k ? Mogę zaoszczędzić kilka stów bo ten pierwszy jest w mega promocji za ok 1400zł, no ale 6 rdzeni kusi. http://www.benchmark.pl/ranking/porownanie/intel-core-i7-4790k-vs-intel-core-i7-5820k Grafa Kupię chyba używaną gtx 970. Mnóstwo ludzi sprzedaje je po tym jak kupili tylko do wiedźmina. Czy dużo zyskam jak zwiększe budżet do gtx 980? 2300zł za kartę grafiki to dla mnie trochę za dużo, ale jeśli różnica będzie kolosalna, to może jakoś skombinuję kasę. Płyta główna. http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z97-mpower-s1150-z9…/ Jest sens wydawać na to hajs? Będe podkręcał kompa, ale nie żyłował go. Za co się płaci przy lepszej płycie głównej? Pamięć Tu jestem zielony. Ale celuję w jakieś 2x8gb na start Na koniec pytanie http://www.morele.net/zasilacz-ocz-modxstream-pro-700w-modular-sli-psu-ocz700mxsp-eu-209577/ mój zasilacz to udźwignie, prawda ?
  10. Witam serdecznie, sprzedaję komputer Dell T5400 na aukcji: http://allegro.pl/dell-t5400-2xcpu-8x2-5ghz-12gb-win-7pro-500gb-i5388872350.html (nie wystawiam FV) Polecam, sprzęt daje radę :)
  11. Witam, mam do sprzedania 2 komputery. 1 - Zestaw złożony rok temu do pracy głównie w after effects i photoshop'ie. Części są jeszcze objęte gwarancją. Próbuję sprzedać w miarę szybko ponieważ chciałbym wyjechać za granicę i przestawić się na bardziej mobilną konfigurację do pracy. RAM: 2 x [kingston hyperx ddr3 2x 8gb 1600 mhz cl10 xmp black] - 32 gb Płyta główna: Asus Z87-A Grafika: GeForce GTX 760 Asus 2GB 2xDVI&HDMI&DP (PCI-E) z NVIDIA Procesor: Intel Core i7 4771 3,50 GHz BOX Zasilacz: be quiet! POWER ZONE 650W dysk: Samsung 2.5'' SSD 840 Series 256GB (Serial ATA3) Pro 7mm obudowa: Chieftec DF-02B-U3-OP blue ray: LG Blu-Ray (DVD+/-RW + Blu-ray) BH16NS40 bulk black Cena 4600 do negocjacji. 2 - Laptop DELL XPS l702x trzyletni. Pociągnie Adobe, pociągnie zbrushe, CADy, sketchupy, moze nie tak bardzo aftera, ale za to film wygodnie mozna obejrzec na kanapie. Przeciętny student architektury doceni:) RAM: 8GB Grafika:Nvidia GeForce GT 550M 1,5gb RAM / Intel® HD Graphics Family Procesor: Intel® Core™ i7 2630QM 2,00 GH dysk: 500 gb + 128 gb SSD matryca 17,3" 1600x1200 całkiem kozackie głośniki JBL jak na laptop Cena 2500 do negocjacji. Wszelkich zainteresowanych proszę o kontakt, a niezainteresowanych o przekazanie dalej;)
  12. Witam witam, Studia wymagaja ode mnie zmiany komputera na cos w miare porzadniejszego bo dotychczasowy nie daje rady przy podstawowych funkcjach zyciowych. Monitor LG LED 24M35, podaje bo spotkalem sie wątkami, ze czasami nie wspolpracuja one z kartami graficznymi. Programy jakich glownie uzywam to: - Photoshop - Rhino - 3ds max - Vray - Autocad itp Wazne by bylo dla mnie zeby oprocz renderowania, dobrze dawal sobie rade PS bo w nim robie postprodukcje wizek i zaczynam zajmowac sie ilustracjami i Matte paintingiem. Ostatnio w mniej wiecej tej cenie komputer skladal sobie znajomy i jego zestaw wyglada tak : Zastanawiam sie czy nie warto odpuscic ten procesor na rzecz i7-4790k bo roznica cenowa jest duza a w zestawieniu chyba wychodza podobnie? Do Photoshopa wydaje mi sie ze przydaloby sie wiecej ramu wiec zastanawialem sie nad http://www.morele.net/pamiec-crucial-ballistix-16gb-2x8gb-ddr3-1600mhz-1-5v-bls2cp8g3d1609ds1s00ceu-472802/ Co sadzicie ? Czy to zestawienie jest w porzadku jak na ten pulap cenowy czy mozna zlozyc cos lepszego ? POMOCY bo sam to popelnie jakas straszna wtope...
  13. Witam serdecznie! -Chciałbym złożyć stację roboczą do 9 tys. zł. Cały budżet chcę poświęcić na samą stację roboczą. Zależy mi na tym żeby komputer był Hiper szybki, wydajny i cichy. Dobre chłodzenie itd. -Przeznaczenie to Rendering, 3D Max, Projektowanie 3d, 2d, Grafika komputerowa, obróbka video, photo. Potrzebuje komputera który będzie renderował obrazy z 3D max w mgnieniu oka, bez problemu poradzi sobie z futrem, włosami oraz resztą najbardziej wymagających zadań w rekordowo szybkim czasie. Bardzo proszę was o porady co do konfiguracji. Jeżeli znajdziecie chwilę proszę o kilka zestawów konfiguracji komputera. Jak to widzicie? Co będzie najlepszym rozwiązaniem? Pozdrawiam Adam!
  14. [h=2]Witam ponownie, otóż mam poważny problem, muszę złożyć komputer w dość krótkim czasie. Głównie do Blendera, Solidworksa, 3Dsmaxa, Zbrusha, generalnie renderowanie i animacje 3D. Potrzebuję fachowej opinii, dobrej porady, pytałam wielu osób ale mało jest w środowisku 3D. Komputer powinien dość szybko renderować ale co ważne bezkonfliktowo łączyć w sobie podzespoły aby w pełni wykorzystać ich parametry. limit jaki mam to 10 tys na stację (bez monitora), max 500-1000 w górę (ale to będzie na procent u babć:( ....) w planach mam magisterkę i właśnie animację 3D. podam moje 3 główne elementy jakie do tej pory udało mi się znaleźć. Proszę o odniesienie się do tego i jakieś propozycje, a dlatego jedna karta zamiast 2 bo powiedzmy za 2 lata stanieje i mogę dokupić drugą taką samą. Płyta główna: Asus X79-DELUXE a jednak nie bo 2.0 ma a powinno być 3.0 złącze na kartę ....eh Procesor: Intel Core i7-4930K Karta graficzna: Asus GeForce GTX TITAN Pamięć RAM: 32 ale jakie? Zasilacz: ponad 1200? Dysk SSD: ? Dysk twardy: ? a tu taki link do morele co sądzicie o tym zestawie: http://www.morele.net/inventory/info/y0SdbU/ Bardzo proszę osoby które mogę się fachowo wypowiedzieć bądź mają już z podobnym zakupem doświadczenie o pomoc Pozdrawiam Kasia[/h]
  15. Witam ponownie, otóż mam poważny problem, muszę złożyć komputer w dość krótkim czasie. Głównie do Blendera, Solidworksa, 3Dsmaxa, Zbrusha, generalnie renderowanie i animacje 3D. Potrzebuję fachowej opinii, dobrej porady, pytałam wielu osób ale mało jest w środowisku 3D. Komputer powinien dość szybko renderować ale co ważne bezkonfliktowo łączyć w sobie podzespoły aby w pełni wykorzystać ich parametry. limit jaki mam to 10 tys na stację (bez monitora), max 500-1000 w górę (ale to będzie na procent u babć:( ....) w planach mam magisterkę i właśnie animację 3D. podam moje 3 główne elementy jakie do tej pory udało mi się znaleźć. Proszę o odniesienie się do tego i jakieś propozycje, a dlatego jedna karta zamiast 2 bo powiedzmy za 2 lata stanieje i mogę dokupić drugą taką samą. Płyta główna: Asus X79-DELUXE a jednak nie bo 2.0 ma a powinno być 3.0 złącze na kartę ....eh Procesor: Intel Core i7-4930K Karta graficzna: Asus GeForce GTX TITAN Pamięć RAM: 32 ale jakie? Zasilacz: ponad 1200? Dysk SSD: ? Dysk twardy: ? Bardzo proszę osoby które mogę się fachowo wypowiedzieć bądź mają już z podobnym zakupem doświadczenie o pomoc Pozdrawiam Kasia
  16. Witam... jak w temacie.. czy warto kupić stację graficzną po leasingu? A jeśli tak to czy jest ktoś w stanie coś polecić? do około 3 tys. zł (sam mam parę na oku ale nie wiem czy warto wogóle po leasingu kupować)
  17. Chcę kupić sobie kompa do renderingu za 1500 - 2000 zł. O ile da się to zrobić za tyle kasy :/ Mam już kilka pod zespołów z innego kompa i nie chciałbym z nich rezygnować ze względu na ograniczony budżet. Mam już: Kartę graficzną - ati diamond radeon hd 5770 gddr5 zasilacz OCZ 600 wat 2 dyski twarde - 250gb i 1tb nagrywarkę - mniejsza z tym jaką cooler xtreme freezer kartę dźwiękowa - tez chyba nie ma znaczenia Nie wiem tylko jaki kupić CPU i płytę główną oraz ram. Bardzo bym chciał aby to była płyta obsługująca 64 bit-y i dużo ramu (tak do 32GB) Jednak na razie z jedną kością (8gb). Ram dokupię jak będzie kasa.
  18. Jaki polecacie mi zestaw typu PC, który będzie mi służył głównie do: - modelowanie - renderowanie w niemal dowolnym silniku renderującym (głównie mental rey i podobne) - animowanie - rigging i w ogóle do pełnego wykorzystania mocy programu 3d studio max Dobrze by było żeby poszła na nim od czasu do czasu jakaś dobra gra. Cena do 5000 zł. Ważne jest bu zestaw miał ekran większy niż 19" a co do zasilacza to żeby nie był jakiś najdroższy tylko taki z wyższej ale nie najwyższej półki.
  19. jakubziom

    Duel (WIP)

    Hej, Od kilku miesięcy pracuję w wolnych chwilach nad krótkim filmem z robocikami w roli głównej. Planuję optymistycznie skończyc za ok. pół roku, będzie trwał max. 3-4 minuty :) Jest to moje pierwsze podejscie do czegoś większego niż jedno ujęcie :) W tym projekcie stawiam sobie za zadanie: - nie zanudzic widza :) - opowiedziec prostą 'historię' czyli m.in dobrze dobrac plany, kadry itp. - nabrac trochę wprawy w animacji 3d - połączyc grafikę 2d z 3d - zaznajomic się z programami - stworzyc przekonujące odgłosy i muzykę Historia: W wyniku błędu komputera dwa urządzenia pozostawione na biurku ożywają i zaczynają ze sobą walczyc. Akcja będzie miała miejsce zarówno w świecie realistycznym jak i bardziej 'wirtualnym' kreskowo kolorowym (coś podobnie jak Tron) Oprócz tego co widac mam tez oczywiscie storyboard i animatik całości z zarysowanymi głównymi zwrotami akcji, plus mase 'śmieci' których nie ma sensu tu pokazywac :) obecnie jestem na etapie animacji i koncepcji jak ma wygladac ten świat wirtualny edit:. użyte programy: Maya i MentalRay, Photoshop, AfterFX, Premiere na render 1 klatki 1024x540 w MentalRay schodzi od ok 0:30 min do max 3 minut (WindowsXP, CentrinoDuo 1.66GHz, Radeon X1600, 1GB Ram). Używam formatu PNG 1 klatka zajmuje średnio 1 mb Kilka screenów i 2 PRÓBNE scenki: SCENKA 1: (MOV): 1280x540 22 sek. (przepraszam za kompresję) http://foto1c.eopolszczyzna.pl/cgtalk/max3d/teaser0_lq.mov SCENKA 2: (MOV): 1280x540 19 sek. http://foto1c.eopolszczyzna.pl/cgtalk/max3d/teaser0_lq.mov SCREENY: Robocik niebieski - test - emocje rig: (zrobiłem 2 warstwy kontrolek (nie jestem pewien czy to tak się nazywa po polsku)) 1 - do animacji 2 - do transformacji. Działają one wspólnie np. mogę zrobic 'chodzący' aparat - otworzyc same nogi i je animowac a reszte zostawic zamkniętą ;) Nie planowałem tego ale okazało się że działa :) Pokój - scenografia: Następnym razem wrzucę już trailer :) Pozdrawiam Jakub
  20. Witam wszystkich. Panie i panowie mam delikatny problem. Mogę utopić w stacjonarkę 5000. Czytałem trochę o tym co wrzucić i dlaczego akurat to. Może wy macie jakieś propozycje co do sprzętu?
  21. Mam duży problem i zwracam się do was, forumowicze, o pomoc. Chcę poskładać silną skrzynkę do grafiki 3d ( głównie do wizualizacji z " maxa"), ale w komputerowym powiedzieli, że lepiej pozmieniać kilka komponentów. Oto początkowa konfiguracja: Procesor - AMD Phenom II Quad-Core 965 BOX 3,4 GHz G. Graficzna - PowerColor Radeon HD 5750 1 GB GDDR-5 Obudowa - CoolerMaster Elite 335 Zasilacz - Cooler Master ATX Real PSU Pro 620W Modular RAM - Kingston HyperX 2X2GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM (Kit of 2) HDD - Seagate 320 GB Barracuda 7200.12 K.sieciowa - TP-Link Wi-Fi PCI 300 MB/s TL-WN851N P. Główna - Gigabyte GA-790XT-USB3 AMD 790X GA-790XT-USB 3 Wentylatory : Acutace FAN 120 mm ; Revoltec DarkBlue 80mm Pasta termo przewodząca - Zalman ZM-STG1 Cena w sumie to koło 2000 zł i tych okolic chciałbym się trzymać I teraz pytanie i ogromna prośba o odpowiedź !!! Czy to będzie razem współgrać i czy cały potencjał zestawu będzie wykorzystany. Jeśli nie, to bardzo proszę o jakieś sugestie.
  22. Witam, mam zamiar złożyć stację, głównie do prac w 3d. Poniżej wypisałem komponenty, które mam na uwadze, ale nie jestem ostatecznie zdecydowany i chcę się poradzić czy to dobry wybór. Oto one: -procesor: Intel Core2 Quad Q8300 2,5 GHz (559 zł) -płyta główna: ASUS P5QD turbo (452 zł) -RAM: Kingston DDR2 2x2GB 800HHz CL5 (348 zł) -karta graficzna: Radeon 4670 HIS 1GB HDMI&DVI (PCI-E) IceQ (289 zł) -twardy dysk: WD Caviar Blue 500GB WD5000AAKS 16MB cache SATA-II (199 zł) -napęd DVD: LG SuperMulti DVD+/-RW GH22NS40 (115 zł) -zasilacz: Modecom Carbon MC530 530W ATX (184 zł) *ceny z komputronik.pl W sumie wychodzi 2146 zł. Jeśli macie jakieś sugestie, propozycje lub uwagi to proszę pisać. Dziękuję.
  23. Witam! Jakiś czas mnie tu nie było - parę wyjazdów itd, ale w 3D się trochę bawiłem :) Komputer miałem ze sobą także sobie coś tam skręcałem z wolnych chwilach. Do rzeczy. Wymodelowałem takie oto coś: Piszcie co dodać, co ująć i co poprawić :)
  24. Witam serdecznie. Mam na sprzedaż całego kompa. Oto konfiguracja: Płyta główna: ASUS P5E chipset X38 Pamięć RAM: 8 GB DDR2 800 OCZ VISTA UPGRADE CL 5-5-5-15 Procesor: INTEL Quad Core Q6600 2.4GHz Chłodenie na procesor: NOCTUA NH-U12 + dwa wiatraki 120mm (Fander FX120-B) Obudowa: Chieftec Bravo LBX-01B-B-B (czarny grafit) Zasilacz: Corsair CMPSU-550VXEU (550W) Karta Graficzna: GAINWARD GTX 285 Stacja dyskietek 1.44Mb :) Wiekszość części kupiona w zeszłym roku. W gry nie gram bo używałem sprzętu do robienia wizualizacji (zarabiam tym na życie). Ostatnio coś mnie podkusiłu i na początku lutego kupiłem tego GTX-a. Nawet nie zdażyłęm żadnej gry odpalić bo ciągle wizualizacje robie. Całość ma jeszcze gwarancji minimum 2 lata na płyte i procka a na inne części będzie pewno więcej. Grafika też ma dwa lata gwarancji. Procesor w lato spkojnie na 3.2 GHz daje rade (8*400MHz). Noctua działa w systemie push - pull razem z Fanderem i dodatkowo jeden Fander wydmuchuje z tyłu obudowy. Jak kupowałem kompa to z myślą o CrossFire ale mi przeszlo wiec takie połączenie X38+GTX wyszlo. Całość cichutka jest i stabilna jak skała (sprawdzone podczas renderingu wizualki). Celowo nie dorzucam do kompletu dysku ani DVD bo to indywidualna sprawa kupującego i jego preferencji. Wszystko śmiga pod kontrolą Windows XP 64. Sprzedaje bo zmieniam za niewielką dopłata na core i7 który z racji mojego zawodu lepiej bedzie sie spisywał w 3D Studio Max i więcej ramu nowa platforma obsłuży. Na wszystkie części mam papiery. Kupowałem w gralu, znak-u i w komputroniku. Sprawdziłem na allegro i nie znalazlem podobnej konfiguracji w takiej cenie. Nie sprzedaje na części. Odbiór najlepiej osobisty. Na terenie Trójmiasta i Elbląga mogę dowieźć sprzęt osobiście. Fotki na życzenie w sobote/niedziele najwcześniej. CENA 3300zł taka sama konfiguracja w sklepie około 4600zł Mógłbym sie skusić na oddzielną sprzedaż:Buda bez grafiki (na wypadek gdyby ktoś miał już swoją) i oddzielnie grafika. Wtedy za bude 2000zl +ew. gratis niespodzianka a za grafe 1250zł. Myśle jednak, że w komplecie chyba lepiej Kontakt [email protected] GG: 820108
  25. Witam! złożyłem właśnie nowy komputeri wystąpił następujący problem: skurczybyk się nie włącza :( gdy podłączę zasilanie i przełączam włącznik w zasilaczu na ON to diody przy sieciówce błyskają i to jedyny obiaw jego żywota. NIe reaguje wogóle na włącznik. Konfig (nie ukrywam ze byl robiony najmniejszym kosztem) -MSI k9 -AMD X2 4000+ -2x1Gb 667 Patriot -obudowa z zasilaczem 350W Colors it przycisk od powera dobrze podłączony ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności