Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'praca' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Witam, potrzebuję opinii i szczerych( niekoniecznie do bólu) odpowiedzi na kilka pytań związanych z pracą a zwłaszcza początkami, także z góry wielkie dzięki dla tych którzy przebrną przez te moje lamenty. Przygodę z grafiką zacząłem za granicą około 2016 roku. Uczęszczałem na różne uczelnie jednocześnie pracując (głownie w gastronomii) i niestety żadnej z nich nie ukończyłem. Głównie ukierunkowany byłem na modelowanie 3d (maya, 3dsmax, zbrush) jak i rysunek koncepcyjny (PS). Jako perfekcjonista sam sobie utrudniałem życie i nie kończyłem prac, a ostatnia uczelnia która była światełkiem w tunelu po prostu mnie przerosła (mentalnie został ze mnie wrak zanim ją zacząłem). Lata mijają, zaczynam wygrzebywać się z depresji i potrzebuję w miarę obiektywnego spojrzenia na sytuacje. Kilka pytań jakie mam to, czy waszym zdaniem jest sens próbować moich sił w tej branży? Grafika jak i kreatywna praca były moją pasją, jednak po latach porażek mocno odbiło się to na mojej psychice Czy wiek ma wpływ na prace w tej branży? Zawsze myślałem że portfolio to podstawa przy zatrudnieniu niezależnie od wieku, ale niedługo kończę 28 lat, nie mam konkretnego portfolia a branża z roku na rok jest coraz bardziej konkurencyjna. Jak wyglądają zarobki po roku/dwóch i jak się wkręcić na początkującą płatną pozycje w jakiejkolwiek firmie jako artysta 3d? Mimo że w Polsce jestem w stanie zarabiać 3-4tyś jako kucharz bez zawodu to uważam że jakakolwiek praca z grafiką miała by dla mnie lepszą przyszłość. To plan na dłuższą metę, ale bardziej zależało by mi na doświadczeniu w firmie niżeli szukaniu chętnych jako freelancer. Mam wrażenie że pracując na pół etatu w kuchni i szkoląc się/ budując portfolio, pierwszą pracę za psie pieniądze zobaczę za dobrych kilka lat. Nie chcę sobie ucinać skrzydeł przed startem, ale potrzebuje szczerego spojrzenia na sytuację od kogoś z wiedzą i doświadczeniem. W razie potrzeby mogę załączyć jakieś pracę ale można założyć że jestem to poziomie podstawowym Z góry wielkie dzięki
  2. Co robię jest w sumie w portfolio, ale chodzi mi raczej o: a) web design (ui) b) ilustracje 2D c) ikonki, banery, arty na koszulki i tego typu grafikę Otóż jestem sobie tym słynnym początkującym w firmie z podejściem "będzie do portfolio" i chciałabym kiedyś ten stan rzeczy zmienić : D Już ponad miesiąc bawię się tam z robieniem grafik i ilustracji od 0 w Kricie/PS/Ilustratorze i AI i jego obróbką. Co jakiś czas zrobię też logo i rzeczy w tym stylu i zastanawiam się czy z moim skillem jest w ogóle szansa na pracę "za pieniądze" i jeśli tak - za jakie jako początkujący? Z wykształcenia to jestem programistą/elektronikiem, ale pasjonuję się artem i chciałabym "dotknąć trawy" i dowiedzieć się, czy jednak nie szukać pracy zgodnie z nim, czy może jest dla mnie nadzieja na utrzymanie jako artysta. Załączone prace to jakieś robione przez mnie od 0 w ostatnim czasie, coś konkretniej mam w profilu, ale pytanie jak najbardziej uniwersalne.
  3. Studio animacji Deep Blue, zajmujące sie produkcją cinematików do gier komputerowych i filmowych efektów specjalnych poszukuje kandydatów na stanowisko: Lighting Artist do stałej współpracy zdalnej: Osoby na stanowisku Lighting Artist odpowiadają za ostateczny wygląd ujęć i assetów, projektując i tworząc oświetlenie ujęć do pre-renderowanych cinematików do gier komputerowych, w stałej współpracy z CG Supervisorem, Art Directorem i zespołem Compositingu. Zadania: Lighting Look Dev Wymagane: Maya Demoreel/Portfolio Redshift, Arnold lub V-Ray 3+ lata doświadczenia na podobnym stanowisku w animacji, VFX lub postprodukcji Mile widziane: Wybitne zdolności plastyczne Znajomość innych narzędzi: Nuke, AE, Houdini Wszechstronna znajomość 3D Oferujemy: Wynagrodzenie od 8 000 do 12 000 pln netto UoD miesięcznie w zależności od doświadczenia Prace w 100% zdalną Udział w złożonych międzynarodowych projektach z obszaru animacji i filmu 20 dni płatnego urlopu rocznie Prace przy ciekawych projektach, opierających się o animacje postaci i fotorealistyczny rendering Możliwość rozwoju i nauki Przyjazną atmosferę małego zespołu Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza na stronie: https://www.deep-blue.com/jobs Więcej informacji znajdziesz na naszym profilu na Facebooku lub Behance. Chętnie odpowiemy na pytania pod adresem [email protected]. Pamiętaj o załączeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
  4. LETKO - STUDIO ANIMACJI POSZUKUJE ANIMATORA 3D praca od teraz na miesiąc projekt artystyczny, animacja postaci do zanimowania kilka scen poszukujemy studenta lub kogoś z doświadczeniem software: 3dsMax zgłoszenia z CV i/lub linkiem do showreela proszę wysyłać na adres [email protected]
  5. Material Artist freelance / remote Company: Sky Engine AI - https://skyengine.ai/ Fee: project-based fee Help us teach artificial minds to dream! SKY ENGINE AI, an Artificial Intelligence company founded in UK with international presence, helps Enterprises evolve in the era of AI-driven business transformation. SKY ENGINE AI is empowering companies across multiple industries. This is a chance for you to get in on the ground floor of an exciting AI venture working with the state-of-the-art technologies of synthetic data, generative AI, digital twins and metaverses. Required Qualification: ● Design, improve and create materials and textures for our assets, ● Create and configure high-quality materials Sky Engine’s rendering engine in collaboration with CG Team and other Teams to ensure visual continuity and help overcome any technical limitations, ● Unwrapping and texturing 3D assets, ● Assist in the design, implementation and maintenance of material pipelines, ● Research new texture tools and techniques to create more efficient and visually appealing environments, ● Collaborate with Technical Artist to develop advanced shaders and materials sets, ● Strong modeling skills in Substance Designer/Painter, Mari, ZBrush, 3D Modelling Tools or Adobe Creative Cloud ● Ability to follow concept/reference and ability to work with wide range of styles, ● Excellent communication/collaboration skills, ● Eye for quality and attention to detail, ● Very good English. If you are ready for a new challenge then please drop us an email at: [email protected]
  6. Material Artist freelance / remote Company: Sky Engine AI - https://skyengine.ai/ Fee: project-based fee Help us teach artificial minds to dream! SKY ENGINE AI, an Artificial Intelligence company founded in UK with international presence, helps Enterprises evolve in the era of AI-driven business transformation. SKY ENGINE AI is empowering companies across multiple industries. This is a chance for you to get in on the ground floor of an exciting AI venture working with the state-of-the-art technologies of synthetic data, generative AI, digital twins and metaverses. Required Qualification: ● Design, improve and create materials and textures for our assets, ● Create and configure high-quality materials Sky Engine’s rendering engine in collaboration with CG Team and other Teams to ensure visual continuity and help overcome any technical limitations, ● Unwrapping and texturing 3D assets, ● Assist in the design, implementation and maintenance of material pipelines, ● Research new texture tools and techniques to create more efficient and visually appealing environments, ● Collaborate with Technical Artist to develop advanced shaders and materials sets, ● Strong modeling skills in Substance Designer/Painter, Mari, ZBrush, 3D Modelling Tools or Adobe Creative Cloud ● Ability to follow concept/reference and ability to work with wide range of styles, ● Excellent communication/collaboration skills, ● Eye for quality and attention to detail, ● Very good English. If you are ready for a new challenge then please drop us an email at: [email protected]
  7. Hard Surface Artist freelance / remote Company: Sky Engine AI - https://skyengine.ai/ Fee: project-based fee Help us teach artificial minds to dream! SKY ENGINE AI, an Artificial Intelligence company founded in UK with international presence, helps Enterprises evolve in the era of AI-driven business transformation. SKY ENGINE AI is empowering companies across multiple industries. This is a chance for you to get in on the ground floor of an exciting AI venture working with the state-of-the-art technologies of synthetic data, generative AI, digital twins and metaverses. Required Qualification: ● Experience in low- and high-poly modeling, ● Experience with procedural modeling, ● Experience in modeling architectural objects, ● Experience in modeling hard surface objects, ● Good knowledge of Substance Painter, ● Experience with 3D package (Maya, Houdini, Blender). ● A sense of aesthetics and an artistic sense. ● Good communication skills (in English). Nice to have: ● Knowledge of modeling mechanical objects, ● Experience with modeling vehicles, ● Rich portfolio with lot of HS assets. If you are ready for a new challenge then please drop us an email at: [email protected]
  8. Grafik Concept Art - Product Design 3D O firmie: Nasza firma jest producentem ekskluzywnych statuetek reklamowych. Nasze statuetki sprzedajemy zarówno na terenie Europy jak i USA. Realizujemy głównie projekty indywidualne, projektowane specjalnie dla naszych klientów. Wykorzystujemy przy tym materiały jak szkło, metal, żywicę, ceramikę czy choćby technologię druku 3D. Aktualnie poszukujemy grafika z dużym doświadczeniem w grafice 3D specjalizującego się w projektach CONCEPT ART / PRODUCT DESIGN. Przykłady realizacji znaleźć można na naszej stronie firmowej GRUPAGLASSO // galeria Lokalizacja: Wrocław Opis stanowiska: • Artysta designer grafik 3D • Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za przygotowywanie konceptów i prototypów indywidualnych statuetek dla naszych klientów Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie: • tworzenie projektów koncepcyjnych Wymagania dla grafika 2D • bardzo dobrej znajomości programów graficznych Adobe Photoshop • bardzo dobrej znajomości programów graficznych COREL • umiejętność pracy na tablecie • dobrej znajomość typografii i doświadczenia w projektowaniu logotypów oraz identyfikacji wizualnej, Wymagania dla grafika 3D • bardzo dobrej znajomości 3D studio max • bardzo dobrej znajomości Vray • umiejętność pracy na tablecie / ekranie (mile widziana umiejętność pracy w Zbrush) UWAGA! Pozycja grafika wymaga dużego doświadczenia zdobytego w naszej firmie. Dlatego też osoba która aplikuję na aktualną pozycję będzie pracowała przez 8-12 miesięcy na różnych maszynach cyfrowych zdobywając doświadczenie. Oferujemy: • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i efektów pracy, • stałe zatrudnienie Jak się ubiegać Prosimy wysyłać aplikacje na adres email praca (at) grupaglasso.pl wraz z CV i koniecznie portfolio.
  9. Poszukujemy 3d Generalisty do pracy przy prestiżowych projektach jachtów i architektury wnętrz. Sinot Yacht Architecture and Design. sinot.com [wynagrodzenie miesięczne 7500-9500 zł w zależności od umiejętności] [umowa zlecenie lub b2b] [zdalnie] Wymagania: - wysoki poziom znajomości 3ds Max+V-ray - podstawowa znajomość pakietu Adobe (PS, Al, InDesign) - dobry język angielski Mile widziane: - wykształcenie kierunkowe (nie jest konieczne) - podstawowa znajomość AutoCad Zgłoszenia w formie CV + portfolio proszę przesyłać na adres: [email protected] Skontaktuję się tylko z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam, Piotr
  10. Grafik 3D Generalista / Animator [3000 - 9000 zł netto (UZ, UOP, B2B), zależnie od kompetencji] ORIZON GROUP - Jesteśmy agencją reklamową z własnym studiem produkcyjnym. Poznaj nas: https://orizongroup.pl Obowiązki: tworzenie animacji 3D od modelowania do compositingu Wymagania: - doświadczenie w tworzeniu animacji 3D potwierdzone przesłanym portfolio, biegła znajomość programów graficznych: pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, After Effects) i programów do tworzenia grafiki 3D (3DSMax lub Blender) - doświadczenie w modelowaniu, riggowaniu i animacji - mocne umiejętności w compositingu - samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, a jednocześnie dobrej współpracy z zespołem - twórcze podejście, nieszablonowość i chęć poszukiwania nowych rozwiązań podczas realizowanych zadań Dodatkowe atuty: - doświadczenie w zarządzaniu zespołem - realizacja kilku komercyjnych projektów - doświadczenie w networkingu - znajomość silnika Unreal Możliwe kierunki rozwoju: kierownik zespołu Kontakt: [email protected]
  11. Factory42, z siedzibą w Londynie, poszukuje Animatora 3D z mocnym skillem technicznym w dziedzinie gier lub aplikacji real-time, do współpracy przy projektach typu Location-Based-Experience, Mixed-Reality, AR, VR. Są to innowacyjne projekty R&D, powstające we współpracy z partnerami takimi jak Magic Leap, Sky VR, Natural History Museum, Science Museum, jest to więc okazja do ciekawej i stabilnej pracy w zrównoważonym tempie, w doborowym zespole. I... tak, to nie pomyłka... Dinozaury i Roboty, w tym samym projekcie, czego chcieć więcej? 🤪 https://www.factory42.uk/news Praca stała, tymczasowo zdalna (ze względu na covid), ale z możliwością pracy w biurze w centrum Londynu w przyszłości. Ze względu na interdyscyplinarny charakter projektu, oczekiwana jest solidna znajomość języka angielskiego. Więcej szczegółów poniżej, a chętnych zapraszamy do zgłaszania się tu: https://www.factory42.uk/careers =========================== Join us in creating “Dinosaurs and Robots” immersive experiences and other innovative mixed reality apps and games! Key responsibilities would include the following: SOFTWARE EXPERIENCE / EXPERTISE: Maya, MotionBuilder is a big plus, Game engines animation systems (eg. Unity, Unreal). RIGGING Creating animation rigs, both custom and Human IK based, Rigging creatures (animals, plants) and mechanical objects (robots, vehicles), Improving rigs and animation tools, working in-between departments, Skinning: good understanding of topology / deformations, Blendshapes creation and editing, Creating tools and scripts (MEL/Python). ANIMATION Creating real-time 3D animation content: characters, creatures, props, Implementing animation in-engine, Retargeting and editing animation clips, Good understanding of animals anatomy and body mechanics. GENERAL Debug problems in-engine, Problem-Solving, Troubleshooting, Willing to learn and suggest new tools and techniques. DESIRED SKILLS Professional game experience, Implementing In-Engine Animation Features, e.g. Look at Player, IK, Github or other Version Control experience, Mo-cap experience is a plus, C, C# or C++ knowledge is a plus too, Houdini rigging / procedural animation / simulations is a big plus, Has some good animation jokes 😄 Job Type: Full-time, Permanent Schedule: Monday to Friday Work remotely: Temporarily due to COVID-19
  12. Studio Graficzne FOUR.creative // www.four.com.pl // z Poznania poszukuje: Grafika 3d Proponujemy stałe zatrudnienie w siedzibie firmy, jesteśmy studiem graficznym, posiadamy studio fotograficzne i filmowe, realizujemy projekty reklamowe z wykorzystaniem zaawansowanych technik graficznych. nasze projekty są wynikiem wspólnej pracy grafików 2d, specjalistów dtp, fotografików oraz grafików 3d. Obecnie poszukujemy doświadczonego specjalisty dla naszego zespołu w dziale 3D. Nasze wymagania: - zaawansowana znajomość programów 3ds max + Corona (modelowanie, wizualizacje wnętrz, animacja wnętrz), - bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop cc, - kreatywność i sumienność. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę z doświadczonymi specjalistami, - realizację ciekawych projektów reklamowych. CV oraz portfolio prosimy przesłać na adres [email protected] z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, dz. u. 1997 nr 133 poz. 883).”
  13. 🔴 Cześć! Dla mojego klienta - polskiego studia gamingowego - poszukuję doświadczonej osoby na stanowisko Environment Artist. Główne wymagania: znajomość silnika Unreal Engine 4, znajomość narzędzi takich jak Maya lub 3ds Max, Substance Designer czy Painter, Zbrush, Photoshop doświadczenie w projektowaniu "otwartych" poziomów, "dowieziony" projekt w portfolio, doświadczenie przy realizacji projektów kategorii AA lub AAA, zdolność wizualizacji i budowania poziomów przy minimalnej liczbie grafik koncepcyjnych i wskazówek :) Jeśli czujesz, że odpowiadasz powyższym wymaganiom lub znasz kogoś kogo ta oferta mogłaby zainteresować - bardzo proszę o kontakt :) Chętnie opowiem więcej o kliencie i projekcie :) 📧 [email protected]
  14. Poszukuję osoby na stanowisko: Animator 3D (Regular / Senior) Budżet: Otwarty Miejsce: Warszawa Forma zatrudnienia: B2B LUB umowa o pracę LUB umowa o dzieło, umowa zlecenie Nasz Klient to studio deweloperskie z siedzibą w Warszawie. W ciągu czterech lat istnienia opracowali grę AR wykorzystującą geolokalizację na urządzenia mobilne, grę logiczną VR osadzoną w kosmosie i Re-Legion – strategię czasu rzeczywistego w świecie cyberpunka o zostaniu liderem kultu religijnego wydaną przez 1C Entertainment. Zespół składa się z profesjonalistów z doświadczeniem w tworzeniu gier od indie po AAA na wszystkich istniejących platformach. Ich gry były prezentowane przez największe media branżowe, takie jak Rock Paper Shotgun, PC GAMER, CD-Action itp., a oni otrzymaliśmy nominację do Best Indie Game na Digital Dragons 2019. Obecnie aktywnie poszukujemy pracowników i podwykonawców, którzy pomogą naszemu Klientowi w pracach nad niezapowiedzianym tytułem oraz przyszłymi projektami. Obowiązki: Tworzenie wysokiej jakości animacji postaci i enviro do naszych gier Prototypowanie animacji zarówno od strony artystycznej, jak i technicznej Tworzenie rigów postaci oraz elementów enviro Animowanie elementów UI Motion Design i implementacja systemu animacji w Unity Współpraca z Designem, Artem i Developerami Feedbackowanie pracy zewnętrznych animatorów Wymagania: Doświadczenie w branży gamingowej 2+ doświadczenia w przygotowywaniu animacji postaci i obiektów do przynajmniej jednego ukończonego projektu komercyjnego Bardzo dobra znajomość Maya (ewentualnie Blendera) Znajomość zasad animacji oraz ich skutecznego wykorzystania w przedstawionym demo reelu Znajomość Unity pozwalająca na samodzielne konfigurowanie animacji w silniku gry Wyczulenie na kompozycję i oddanie ruchu Przywiązanie do szczegółów i konsekwencji w wykonaniu Doświadczenie w przygotowaniu i wdrażaniu animacji Umiejętność tworzenia animacji oddających charakter danej postaci Umiejętność pracy w zespole Samodzielność, umiejętna organizacja swojej pracy Zapał do gamedevu Sumienne podejście do wykonywanych zadań Znajomość j. angielskiego i polskiego w mowie i piśmie Mile widziane: Znajomość systemu kontroli wersji Git Umiejętność rysowania postaci w różnych pozach Umiejętności i wiedza z zakresu reżyserii i pracy kamery Oferujemy: Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności - otwarty budżet Dowolna forma współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie) Wpływ na całokształt produkcji - gry tworzy u nas cały team, a Twój feedback będzie wartościowy Biuro w centrum Warszawy - docelowo praca w Warszawie, obecnie praca zdalna Elastyczny czas pracy z core hours 11-16 Kraftową kawę i świeże owoce w biurze ZAPRASZAM DO KONTAKTU 🙂 Kontakt: [email protected]
  15. Poszukuję osoby na stanowisko: Environment Artist Budżet: Otwarty Miejsce: Kraków Forma zatrudnienia: B2B LUB umowa o pracę LUB umowa o dzieło Nasz Klient to producent i wydawca gier video na wiodące platformy konsolowe, mobilne i PC. Firma działa na rynku od ponad 14 lat, posiada studia w Polsce oraz w Tokyo. Obecnie zatrudniają ponad 70 fanów gier. Używają własnej technologii i dzięki niej stworzyli i wydali ponad 100 tytułów, a od kilku lat korzystają z wiodących silników na rynku - Unreal Engine oraz Unity. Jeśli chcesz tworzyć grę FPS z elementami RPG na konsole nowej generacji oraz posiadasz bogate doświadczenie w tworzeniu gier video to niniejsze ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Obowiązki: Tworzenie modeli oraz materiałów otoczenia Współpraca przy tworzeniu etapów gry FPP Wymagania: Bardzo dobrej znajomości dowolnego pakietu 3D oraz 2D Znajomości współczesnych trendów i rozwiązań stosowanych w grach komputerowych Kreatywności, komunikatywności i inicjatywy Mile widziane: Znajomość programów Blender, 3DS Max, Zbrush, Photoshop Doświadczenie z Unreal Engine 4 Doświadczenie w projektach komercyjnych lub amatorskich przy produkcji gier Wiedza z dziedziny architektury i budownictwa Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B lub dzieło Pracę nad ciekawym projektem FPS z elementami RPG Pracę w środowisku Unreal Engine 4 Możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole Przyjazna atmosfera pracy, sprzyjająca kreatywności Możliwość pracy zdalnej (do końca roku praca zdalna) Karta Multisport Elastyczne godziny pracy (początek 7:00-10:00) W zespole nie było cruncha od wielu lat, praca poniedziałek-piątek Stabilna praca w firmie która istnieje nieprzerwanie od 2006 roku ZAPRASZAM DO KONTAKTU 🙂 Kontakt: [email protected]
  16. Agencja Reklamowa FAMA specjalizuje się w realizacji całościowych kampanii marketingowych dla branży deweloperskiej. Siłą firmy jest kreatywny zespół, dwudziestoletnie doświadczenie i wykorzystanie najnowszych technologii. Firma jest liderem na rynku kreacji strategicznej i reklamy nieruchomości. FAMA poszukuje kandydatów na stanowisko Grafik/Designer 3D w Warszawie: Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku stanie się częścią profesjonalnego zespołu tworzącego zewnętrzne i wewnętrzne wizualizacje budynków oraz animacje. Wymagania: • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku • bardzo dobra znajomość programów: 3D Studio Max, Corona, V-ray, Photoshop, • wskazana znajomość programów Adobe After Effects, AutoCad, • umiejętność czytania planów architektonicznych, • zdolność efektywnej pracy pod presją czasu, • kreatywność, • znajomość języka angielskiego, • mile widziane doświadczenie VR Mile widziana znajomość podstaw architektury oraz zorientowanie w trendach wnętrzarskich. Oferujemy: • umowę o pracę, • ambitne wyzwania, • pracę w doskonałym zespole, • możliwość rozwoju zawodowego, • współpracę ze bardzo dobrymi designerami, • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania Oferty (CV i portfolio zawierające wizualizacje wewnętrzne i zewnętrzne) prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).
  17. 3D GRAPHIC DESIGNER Selsey Sp. z o.o. Miejsce pracy: Wrocław / Olsztyn / zdalnie Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji. Stawiamy na innowacyjność, dlatego docieramy do naszych klientów on-line. Naszą misją jest kreować trendy wnętrzarskie i tworzyć takie portfolio, które zadowoli wszystkie grupy klientów. Działamy w całej Europie, a zdecydowana większość naszych produktów jest produkowana w Polsce. Jesteśmy jednymi z największych dostawców Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorował nas tytułem TOP100 najszybciej rozwijających się firm w Europie w 2019 r. Uważamy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Dlatego też robimy wszystko, aby nasi pracownicy czuli się u nas szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę. Lubimy trampki, ale nosimy też lakierki. Wybieramy kreatywność od sztywnych procedur. Jesteśmy otwartymi ludźmi z wieloma pasjami. Stawiamy na chęć rozwoju, elastyczność i nieszablonowe myślenie. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł zostanie wysłuchany - dobrze trafiłeś. Twoje zadania: - tworzenie fotorealistycznych wizualizacji wnętrz - tworzenie wizualizacji do prezentacji produktu - tworzenie modeli i tekstur zgodnie z wymaganiami - praca w programach: 3DS Max + V-ray, Photoshop, After Effects Oczekiwania: -świeże spojrzenie i otwartość na poszukiwanie trendów - minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu 3D - bardzo dobra znajomość programów: 3DS Max + V-ray, Photoshop, After Effects - poczucie estetyki i dbałość o szczegóły - kreatywność, umiejętność modelowania, teksturowania, oświetlenia i samodzielnego przygotowania realistycznych wizualizacji - umiejętność aranżowania wnętrz Oferujemy: -współpracę w oparciu o preferowaną przez Ciebie umowę -szybką ścieżkę decyzyjną, dużą samodzielność i możliwość tworzenia własnych rozwiązań i narzędzi -bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i mienia, drużyna piłki nożnej) -możliwość pracy w trybie home office i elastyczne godziny pracy -darmowy parking -organizację nastawioną na budowanie partnerskiej atmosfery i dobrych relacji (płaska struktura, imprezy integracyjne) Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prosimy prześlij swoje CV oraz portfolio poprzez formularz aplikacyjny https://selsey.elevato.net/pl/3d-graphic-designer,ja,86
  18. BACK-END DEVELOPER ENGINIOUS to nowoczesne studio wirtualnej produkcji, którego głównym celem jest demokratyzacja rynku digitalowego oraz eksplorowanie możliwości technologii takich jak real-time, Artificial Intelligence, Deep Learning do użytku branży filmowej i gamingowej. Jeśli kochasz to co robisz i szukasz miejsca w którym możesz rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne jak i kreatywne, nie wahaj się aplikować. Enginious Facebook Poszukujemy mid - senior Back-End Web Developera odpowiedzialnego za zarządzanie wymiany danych pomiędzy serwerem a użytkownikami. Twoim głównym celem będzie rozwój całej logiki po stronie serwera, zdefiniowanie i utrzymanie centralnej bazy danych oraz zapewnienie wysokiej wydajności i responsywności na żądania z front-endu. Będziesz także odpowiedzialny za integrację elementów front-endowych zbudowanych przez Twoich współpracowników z aplikacją. W związku z tym, niezbędna jest podstawowa znajomość technologii front-end. Obowiązki: Integracja elementów dla użytkownika opracowanych przez programistów front-end z logiką po stronie serwera. Tworzenie kodu i bibliotek wielokrotnego użytku do wykorzystania w przyszłości. Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej szybkości i skalowalności. Wdrożenie bezpieczeństwa i ochrony danych. Projektowanie i wdrażanie rozwiązań do przechowywania danych. Wymagania: Podstawowa znajomość technologii i platform frontendowych, takich jak JavaScript, HTML5 i CSS3. Zrozumienie dostępności i zgodności zabezpieczeń. Uwierzytelnianie i autoryzacja użytkowników między wieloma systemami, serwerami i środowiskami. Integracja wielu źródeł danych i baz danych w jeden system. Zarządzanie środowiskiem hostingowym, w tym administracja bazami danych i skalowanie aplikacji w celu obsługi zmian obciążenia. Migracja danych, transformacja i tworzenie skryptów. Konfiguracja i administracja kopiami zapasowymi. Wyprowadzanie danych w różnych formatach. Zrozumienie różnic między wieloma platformami dostarczania, takimi jak urządzenia mobilne i komputery, oraz optymalizacja wyników pod kątem określonej platformy. Wdrażanie zautomatyzowanych platform testowych i testów jednostkowych. Biegła znajomość języka programowania zaplecza, co najmniej jednego języka PHP, Python, Ruby, Java, .NET, JavaScript. Biegła znajomość narzędzi do obsługi wersji kodu, takich jak Git. Biegła znajomość zasad bezpieczeństwa OWASP. Zrozumienie „zarządzania sesjami” w rozproszonym środowisku serwerowym. W zamian oferujemy: Wynagrodzenie 9K-12K PLN brutto, stałe zatrudnienie w nowym biurze w Łodzi. Kontakt: careers[at]enginious.tech Prosimy zamieścić w wiadomości następujący zapis: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.).” Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  19. FRONT-END DEVELOPER ENGINIOUS to nowoczesne studio wirtualnej produkcji, którego głównym celem jest demokratyzacja rynku digitalowego oraz eksplorowanie możliwości technologii takich jak real-time, Artificial Intelligence, Deep Learning do użytku branży filmowej i gamingowej. Jeśli kochasz to co robisz i szukasz miejsca w którym możesz rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne jak i kreatywne, nie wahaj się aplikować. Enginious Facebook Poszukujemy mid - senior Front-End Web Developera zmotywowanego do łączenia sztuki projektowania ze sztuką programowania. Obowiązki będą obejmować tłumaczenie makiet projektu UI / UX na rzeczywisty kod, który będzie generował wizualne elementy aplikacji. Będziesz pracować z projektantem UI / UX i wypełniać lukę między projektem graficznym a implementacją techniczną, odgrywając aktywną rolę po obu stronach i definiując wygląd aplikacji oraz jej działanie. Obowiązki: Opracowanie nowych funkcji dla użytkowników. Tworzenie kodu i biblioteki wielokrotnego użytku do wykorzystania w przyszłości. Zapewnienie technicznej wykonalności projektów UI / UX. Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej szybkości i skalowalności. Zapewnienie, że wszystkie dane wejściowe użytkownika są sprawdzane przed przesłaniem do back-end. Współpraca z innymi członkami zespołu. Wymagania: Biegła znajomość znaczników internetowych, w tym HTML5, CSS3. Podstawowa znajomość platform przetwarzania wstępnego CSS po stronie serwera, takich jak LESS i SASS. Biegła znajomość skryptów po stronie klienta i struktur JavaScript, w tym jQuery. Dobra znajomość AngularJS, KnockoutJS, BackboneJS, ReactJS, DurandalJS itp. Dobra znajomość asynchronicznej obsługi żądań, częściowych aktualizacji stron i technologii AJAX. Podstawowa znajomość narzędzi do tworzenia obrazów, aby móc przycinać, zmieniać rozmiar lub dokonywać drobnych poprawek na obrazie. Znajomość narzędzi takich jak Gimp czy Photoshop to plus. Biegła znajomość problemów ze zgodnością z różnymi przeglądarkami i sposobów ich obejścia. Biegła znajomość narzędzi do wersjonowania kodu, takich jak Git / Mercurial / SVN. Dobre zrozumienie zasad SEO i upewnienie się, że aplikacja będzie ich przestrzegać. W zamian oferujemy: Wynagrodzenie 6K-7K PLN brutto, stałe zatrudnienie w nowym biurze w Łodzi. Kontakt: careers[at]enginious.tech Prosimy zamieścić w wiadomości następujący zapis: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.).” Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  20. RZEŹBIARZ 3D ENGINIOUS to nowoczesne studio wirtualnej produkcji, którego głównym celem jest demokratyzacja rynku digitalowego oraz eksplorowanie możliwości technologii takich jak real-time, Artificial Intelligence, Deep Learning do użytku branży filmowej i gamingowej. Jeśli kochasz to co robisz i szukasz miejsca w którym możesz rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne jak i kreatywne, nie wahaj się aplikować. Enginious Facebook Poszukujemy Rzeźbiarza 3D (mid-senior), który dołączy do naszego zespołu CGI w dziale Wirtualnej Produkcji. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie najwyższej jakości rzeźb na podstawie obrazów koncepcyjnych i briefów kreatywnych. Oferta dla utalentowanych ludzi z wysublimowanymi umiejętnościami artystycznymi, pasją do sztuki oraz technologii. Wymagania: Co najmniej 3 lat doświadczenia jako digitalowy rzeźbiarz / modelarz postaci; Doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości rzeźb postaci 3d; Dobra znajomość ludzkiej anatomii; Doskonałe umiejętności komunikacyjne; Bardzo dobra znajomość Zbrush, 3DS Max; Doświadczenie w tworzeniu zasobów: modelowanie, UV, teksturowanie; Doświadczenie w Vray, Możliwość modelowania High Poly lub Low Poly; Biegłość w Photoshopie; Możliwość tworzenia tekstur i materiałów; Kreatywność i zmysł artystyczny (kształt, kolor, kompozycja, proporcje); Szeroka wiedza na temat grafiki 3D (materiały, shadery, pipeline produkcyjny). Mile widziane: Znajomość pakietu Substance i Mari; Doświadczenie w Gamedevie; Znajomość Unreal Engine. W zamian oferujemy: Wynagrodzenie 7K-10K PLN brutto, stałe zatrudnienie w nowym biurze w Łodzi. Kontakt: [email protected] Prosimy zamieścić w wiadomości następujący zapis: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.).” Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  21. GENERALISTA 3D ENGINIOUS to nowoczesne studio wirtualnej produkcji, którego głównym celem jest demokratyzacja rynku digitalowego oraz eksplorowanie możliwości technologii takich jak real-time, Artificial Intelligence, Deep Learning do użytku branży filmowej i gamingowej. Jeśli kochasz to co robisz i szukasz miejsca w którym możesz rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne jak i kreatywne, nie wahaj się aplikować. Enginious Facebook Poszukujemy Generalisty 3D (mid-senior), który dołączy do naszego zespołu CGI w dziale Wirtualnej Produkcji. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie najwyższej jakości assetów na podstawie obrazów koncepcyjnych i briefów kreatywnych. Poszukujemy utalentowanych ludzi o wysublimowanych umiejętnościach artystycznych, pasji do 3D, technologii oraz słabości do silnika Unreal Engine. Wymagania: Co najmniej 3 lat doświadczenia w produkcji komercyjnej; Doskonałe umiejętności tworzenia postaci, Dobre umiejętności tworzenia środowiska, Biegła znajomość 3D Studio Max, Zbrush, Photoshop; Doświadczenie w tworzeniu zasobów: modelowanie, UV, teksturowanie; Doświadczenie w Vray, Redshift oraz silnikach GPU; Dobre wyczucie kompozycji, światła i koloru; Doskonałe umiejętności komunikacyjne. Mile widziane: Rigging- podstawowa wiedza; Znajomość Nuke lub After Effects; Wiedza na temat silnika Unreal Engine. W zamian oferujemy: Wynagrodzenie 8K-11K PLN brutto, stałe zatrudnienie w nowym biurze w Łodzi. Kontakt: [email protected] Prosimy zamieścić w wiadomości następujący zapis: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.).” Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  22. Vertigo Digital Studio Sp z o.o. Strona firmowa: vertigo.digital Jesteśmy zespołem doświadczonych i nagradzanych twórców. Tworzymy animacje, motion design i multimedia interaktywne. Działamy w obszarze produkcji filmowej, w tym cyfrowych efektów specjalnych. Nasze projekty realizujemy kompleksowo – od scenariusza po postprodukcję lub włączamy się w określony etap produkcji. Pracujemy dla branż: telewizyjnej, filmowej, reklamowej, eventowej i wystawienniczej. Poszukujemy osób na stanowisko: Generalist // grafik 2D/3D // animator Forma zatrudnienia: preferowana praca w siedzibie firmy (Katowice) Oferujemy: - udział w złożonych projektach z obszaru animacji i filmu - pracę przy ciekawych projektach, opierających się o animację, modelowanie 3D, compositing etc. - wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych projektów - możliwość rozwoju i nauki - możliwość pracy z doświadczonym zespołem - długoterminową współpracę - przyjazną atmosferę Wymagania: - znajomość programów: Adobe After Effects, Photoshop, Cinema4/3dsMax/Blender - mile widziana znajomość Unity/Unreal - zdolności plastyczne - umiejętność pracy w zespole - umiejętność pracy pod presją czasu - sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań Kontakt: zainteresowanych prosimy o wysłanie portfolio wraz z CV na adres [email protected]
  23. Poszukujemy osoby biegle poruszającej się w środowisku Unreal/Unity, z doświadczeniem 3D generalisty. Stanowisko zakłada przygotowywanie setupu sceny do finalnego renderu, poprzez pracę nad materiałami i animacjami. WYMAGANIA: - Znajomość silnika Unreal lub Unity - Znajomość dowolnego programu 3D w celu przygotowywania assetów lub animacji - Umiejętność tworzenia własnych assetów lub animacji oraz wykorzystywania istniejących - Umiejętność tworzenia tekstur - Tworzenie finalnego setupu oświetlenia i materiałów pod render - Dobra organizacja pracy - Samodzielność i kreatywność OFERUJEMY: - Pracę nad ciekawymi projektami filmowymi i reklamowymi. - Luźną atmosferę pracy w młodym zespole - Elastyczne warunki pracy. Zapraszamy do nas! Będzie super! Aplikacje prosimy przesyłać na adres [email protected] wpisując w temacie Animator 3D.
  24. STUDIO GRAFICZNE FOUR.creative // www.four.com.pl // Z POZNANIA POSZUKUJE: GRAFIKA 3D PROPONUJEMY STAŁE ZATRUDNIENIE W SIEDZIBIE FIRMY JESTEŚMY STUDIEM GRAFICZNYM, POSIADAMY STUDIO FOTOGRAFICZNO – FILMOWE, Z NASZYMI KLIENTAMI REALIZUJEMY AMBITNE PROJEKTY REKLAMOWE Z WYKORZYSTANIEM ZAAWANSOWANYCH TECHNIK GRAFICZNYCH. NASZE PROJEKTY SĄ WYNIKIEM WSPÓLNEJ PRACY GRAFIKÓW 2D, SPECJALISTÓW DTP, FOTOGRAFIKÓW ORAZ GRAFIKÓW 3D. KILKA NASZYCH PRAC Z ZAKRESU 3D MOŻNA ZOBACZYĆ https://www.behance.net/gallery/88297305/Wizualizacje-3D OBECNIE POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEGO SPECJALISTY DLA NASZEGO ZESPOŁU W DZIALE 3D. NASZE WYMAGANIA: - ZAAWANSOWANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW 3DS MAX + CORONA (MODELOWANIE, WIZUALIZACJE WNĘTRZ, ANIMACJA WNĘTRZ), - BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ ADOBE PHOTOSHOP CC, - KREATYWNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ. OFERUJEMY: - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, - PRACĘ Z DOŚWIADCZONYMI SPECJALISTAMI, - REALIZACJĘ CIEKAWYCH PROJEKTÓW REKLAMOWYCH. CV ORAZ PORTFOLIO PROSIMY PRZESŁAĆ NA ADRES [email protected] Z DOPISKIEM: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).
  25. Agencja Reklamowa FAMA specjalizuje się w realizacji całościowych kampanii marketingowych dla branży deweloperskiej. Siłą firmy jest kreatywny zespół, dwudziestoletnie doświadczenie i wykorzystanie najnowszych technologii. Firma jest liderem na rynku kreacji strategicznej i reklamy nieruchomości. FAMA poszukuje kandydatów na stanowisko Grafik/Designer 3D w Warszawie: Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku stanie się częścią profesjonalnego zespołu tworzącego zewnętrzne i wewnętrzne wizualizacje budynków oraz animacje. Wymagania: • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku • bardzo dobra znajomość programów: 3D Studio Max, Corona, V-ray, Photoshop, • wskazana znajomość programów Adobe After Effects, AutoCad, • umiejętność czytania planów architektonicznych, • zdolność efektywnej pracy pod presją czasu, • kreatywność, • znajomość języka angielskiego, • mile widziane doświadczenie VR Mile widziana znajomość podstaw architektury oraz zorientowanie w trendach wnętrzarskich. Oferujemy: • umowę o pracę, • ambitne wyzwania, • pracę w doskonałym zespole, • możliwość rozwoju zawodowego, • współpracę ze bardzo dobrymi designerami, • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania Oferty (CV i portfolio zawierające wizualizacje wewnętrzne i zewnętrzne) prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności