Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'pojazd' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Kolejny projekt, może starczy cierpliwości. Troszkę już zaawansowany w produkcji. Widok ogólny i ogniwa gąsienicy. Pozdrawiam B.
  2. Model samochodu nie mój, ćwiczę rendering, materiały i tak dalej #Corona #C4D, niestety model sam w sobie jest słabej jakości i wiele rzeczy muszę poprawiać ( np światła które jeszcze są słabej jakości ) Walczę ze stagnacją i lenistwem, być może ten projekt mną potrzęsie pozdro wariaty
  3. Tak z ciekawości siadłem pierwszy raz do Blendera 2.8 i po tygodniu wydłubałem cuś takiego
  4. Witam. Jestem Michał na scenie 3d działam aktywnie od 2 lat głównie tworzę dodatki do symulatora kolejowego, ale wreszcie chcę zacząć modelować na poważnie. Moim pierwszym dużym projektem będzie superciężki czołg T28/T95 GMC. Jak na razie zrobiłem gąsienicę.Proszę o porady co pozmieniać itp. Tutaj efekt 2 dni pracy: [/img] [/img]
  5. Hejka Wracam do modelowania po kilku latach więc można powiedzieć, że zaczynam ;) Szczerze powiem, że słabo mi idzie przypominanie sobie co i jak, ale ten post ma mnie zmotywować. Z racji wielu obowiązków itp itd nie będzie to praca na tydzień bo krucho z czasem, ale postaram się co jakiś czas coś wrzucać. Na warsztat wskakuje moje prywatne auto stwierdziłem, że łatwiej będzie jak mogę każdą wątpliwość zweryfikować na żywo. Na start niewiele, ale jak już pisałem to post motywacyjny i większość jeszcze do poprawki poza tym przygotowanie printów troszkę mi wolno szło :D Więc zaczynamy : Ciekaw jestem kiedy zrobię to na tyle dobrze, że będziecie wiedzieli co to za auto :D
  6. cześć, wrzucam żeby oleyowi potowarzyszyć, drugie podejście do SAABa 900. tym razem kabriolet, choć docelowo chciałbym mieć coupe w kolekcji. model zaczął powstawać do konkursu na CGMOOD więc mam jakiś pomysł na scenę. wymodeluję tylko to, co potrzebne jest do ujęcia, trzymajcie kciuki
  7. Od jakiegoś czasu dłubię sobie przy tankietce, pomyślałem w końcu, że jestem w miejscu, gdzie mogę spokojnie zasięgnąć zewnętrznej opinii co do progressu (zostało drapanie i brudzenie). Model na budżet Soft: 3ds Max, Photoshop/Quixel Rendery: 3DO
  8. projekt mojego pomysłu ale kilka osób mi pomogło i podpowiedziało jak zaprojektować ten wóz. dziekuje: Edwinowi Cousy oraz Arturowi Gaca za podpowiedzi związane z designem
  9. Witam wszystkich. To mój pierwszy post na jakimkolwiek forum wiec proszę o wyrozumiałość :P. Mam takie hobby po godzinach że sobie extruduje, taki rodzaj medytacji. Model na podstawie conceptu Geralda Blaise, wykonany w Blenderze i szybki render w Zbrushu. Znając podstawy modelowania zabrałem się za modelowanie czegoś konkretnego i na ta chwile się zablokowałem. Na początku chciałem zrobić dokładnie taki sam ale niestety umiejętności mi nie pozwoliły, wiec trochę musiałem improwizować Chciał bym was prosić o pomoc w kilku kwestiach dotyczących tego co mam dalej robić bo nie wiem w którą stronę mam iść i wydaje mi się ze mam takie opcje. 1 - Refine całego modelu ( przelecieć wszystkie 250 obiektów ) od nowa, poprawić siatkę ewentualnie trochę przemodelować 2 - Zostawić tak jak jest i zacząć UV mapować każdy obiekt i zacząć zamieniać na HIGH POLY do NORMAL mapy i texturowania. 2a - Jeśli tak to czy w ogóle dawać subdivision ( trochę się tego boje nie wiem sam dlaczego :P ) starałem się robić jak najmniej poligonów ale brak doświadczenia pokazał mi gdzie moje miejsce 558.266 TRIS :) i sam nie wiem czy to jest dużo czy mało jak na taki model jest ok ? 2b - Jeśli tak to musiał bym chyba podzielić ten model na kilka UV layout chyba tak to się nazywa :P bo na jednym to się nie zmieści. Miał to być model do gier chciałem go później do jakiegoś silnika wrzucić ale chyba jest zbyt ciężki wiec nie wiem co teraz czy go zmienić czy po prostu zrobić ładny render :P Proszę was pomocy bo uczę się tych rzeczy na bieżąco i nigdy nie robiłem texturowania w modelu znam w miarę ogólnie technikę trochę tam się bawiłem ale nic konkretnego. Co mam robić dalej niech mi ktoś doradzi :P Pozdrawiam [ATTACH=CONFIG]105218[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]105219[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]105220[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]105221[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]105222[/ATTACH]
  10. Witam, przerobilem tutorial jak modelowac samochod aby samemu tworzyc swoje concepty w 3d a wiec wrzucam najpierw samochod z tutoriala ferrari 458 italia, tutorial pewnie znany : ) Przerobilem ten turoial w dobrych kilka miesiecy, interior juz odpuscilem bo tutorial dlugi a juz samo modelowanie zewnatrz auta mysle duzo mi dalo. Zalezy mi na tym aby moc swobodnie tworzyc swoje concepty w przyszlosci. Zrobilem kilka renderow w Keyshocie, tu tez jestem zielony, nie za bardzo wiem co i jak poustawiac, mam problem z swiatlem materialami. Ogolnie to zrobilem tez wiele takich bledow jak np. zlaczenie uszczelki i szyby bocznej w jeden element co pozniej dalo sie ustawic tylko jako jeden material, tak samo zrobilem ze swiatlami Led a pozniej zlaczylem jako calosc mimo ze materialy w 3ds maxie kazda czesc miala osobno. Podstawy jakies mam wiec mysle, ze moge probowac tworzyc cos swojego : )
  11. Witam na forum. Wrzucam moją prackę. Zostało jeszcze trochę roboty ale coś tam już widać ;)Liczę na feedback.Soft: Blender + Cycles, Substance Painter, Photoshop
  12. Hej, będę tutaj wrzucał rendery RS7mki, model jest darmowy z sq. Będę skillował materiały, kadry, enviro itp. Na chwilę obecną podsyłam rendery z samymi hdrkami. Wszelkie uwagi mile widziane, są to pierwsze podejścia do prezentacji samochodu. Na chwilę obecną pokaże rendery z corony. Corona;
  13. Miałem ostatnio chwilę, więc wróciłem do swojego starego modelu hover cara, żeby poćwiczyć trochę hard surface. Coś już widać, dlatego jestem ciekawy co myślicie. Model wykonany w Blenderze.
  14. Witam, jako nowy użytkownik forum pragnę wszystkich serdecznie przywitać. Przedstawiam wam mój pierwszy model wykonany po tygodniu nauki 3ds Maxa (jestem kompletnym amatorem). Chciałbym aby ktoś fachowym okiem zerknął na moją pracę i wskazał widoczne błędy, jeżeli to nie problem. Bardzo dziękuję.
  15. Cześć :) Stworzyłem model Porsche GT3 RS i chciał bym usłyszec waszą opinie.
  16. Witam, tak na początek chciałem zaznaczyć że jestem kompletnym amatorem jeśli chodzi o 3d, od dawna coś sobie dłubię, ale zawsze szybko się zniechęcałem bo nie wychodziło to najlepiej. Kiedyś wziąłem się za model Caymana S i w połowie utknąłem bo laptop nie dawał sobie rady (zbyt wiele niepotrzebnych poligonów narobiłem). Tym razem z większą ostrożnością i o wiele lepszą motywacją zabrałem się za łatwiejszy (w moim mniemaniu) model Camaro SS. Model powstaje w 3ds maxie 2017, od samego początku opieram się na tym poradniku. Wiele rzeczy się niestety nie zgadza z tym co jest w poradniku, część linii na blueprintach jest słabej jakości lub się nie pokrywają dlatego miejscami improwizuję i staram się to jakoś składnie ułożyć. Mam nadzieję że wskażecie mi tutaj ewentualne błędy (a na pewno będzie ich sporo). Chciałbym w końcu dojść z modelem do końca i szkolić się dalej w kwestii modelowania, może nawet na trudniejszych modelach. Zgodnie z poradnikiem na którym się opieram, tył powstaje jako oddzielna część stąd też widoczna jest przerwa w okolicy tylnych świateł. Postępuje krok po kroku jak mówi poradnik. Napotkałem tylko pewien problem, w widoku od boku narzędzie "CUT" nie działa tak jak powinno, nie mogę ciąć krawędzi tak jak chcę, automatycznie snapuje narzędzie do jakichś vertexów i nie wiem jak sobie z tym poradzić.
  17. Witam, tak jak w temacie. Jako, że dla mnie to drugi co do urody śmigłowiec, dlatego postanowiłem go wymodelować. Będę w miarę możliwości, wiedzy i umiejętności dodawał detal. Ale, bardziej skupię się tym razem na skończeniu go w całości :).
  18. WIP Jest to mój pierwszy wymodelowany samochód. Mile widziane wszelkie uwagi oraz sugestie. Software: 3ds max + vray + Photoshop
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności