Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'sculpt 3d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 8 wyników

  1. Hej, Mniej więcej roku temu zacząłem się uczyć, bez żadnej wcześniejszej wiedzy, czy praktyki w jakichkolwiek dziedzinach artystycznych. Chciałbym poprawić swoje pracę, dlatego zakładam ten temat, mam nadzieje że w miarę regularnie, będę tutaj publikował swoje prace. Coś tam już wrzucałem na swoje arstation https://www.artstation.com/wraniak ale tam nie miałem żadnych porad co do technik tworzenia, czy do samej formy. Dziś mam dla was rzeźbę kobiety, wykonałem ją w dwa wieczorki. Film turntable - https://streamable.com/y1mjli Bardzo mi zależy na konstruktywnej krytyce, więc wszystkie rady, będę mile widziane. Dziękuje 😄
  2. RZEŹBIARZ 3D ENGINIOUS to nowoczesne studio wirtualnej produkcji, którego głównym celem jest demokratyzacja rynku digitalowego oraz eksplorowanie możliwości technologii takich jak real-time, Artificial Intelligence, Deep Learning do użytku branży filmowej i gamingowej. Jeśli kochasz to co robisz i szukasz miejsca w którym możesz rozwijać swoje umiejętności zarówno techniczne jak i kreatywne, nie wahaj się aplikować. Enginious Facebook Poszukujemy Rzeźbiarza 3D (mid-senior), który dołączy do naszego zespołu CGI w dziale Wirtualnej Produkcji. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie najwyższej jakości rzeźb na podstawie obrazów koncepcyjnych i briefów kreatywnych. Oferta dla utalentowanych ludzi z wysublimowanymi umiejętnościami artystycznymi, pasją do sztuki oraz technologii. Wymagania: Co najmniej 3 lat doświadczenia jako digitalowy rzeźbiarz / modelarz postaci; Doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości rzeźb postaci 3d; Dobra znajomość ludzkiej anatomii; Doskonałe umiejętności komunikacyjne; Bardzo dobra znajomość Zbrush, 3DS Max; Doświadczenie w tworzeniu zasobów: modelowanie, UV, teksturowanie; Doświadczenie w Vray, Możliwość modelowania High Poly lub Low Poly; Biegłość w Photoshopie; Możliwość tworzenia tekstur i materiałów; Kreatywność i zmysł artystyczny (kształt, kolor, kompozycja, proporcje); Szeroka wiedza na temat grafiki 3D (materiały, shadery, pipeline produkcyjny). Mile widziane: Znajomość pakietu Substance i Mari; Doświadczenie w Gamedevie; Znajomość Unreal Engine. W zamian oferujemy: Wynagrodzenie 7K-10K PLN brutto, stałe zatrudnienie w nowym biurze w Łodzi. Kontakt: [email protected] Prosimy zamieścić w wiadomości następujący zapis: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000 ze zm.).” Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  3. Niedawno odgrzebałem jakiś prastary projekt robiąc porządki i zacząłem w nim dłubać ot tak, by zupełnie nie zapomnieć zbrusha, którego ostatnio rzadko mam okazję uruchamiać. Przy okazji stwierdziłem, że może by to to dla odmiany upozować i może kiedyś skończyć 🙂 Jak widać po obrazku ukazującym różne etapy, Dżonatan zaczynał jako blockout do czegoś przypominającego robota, nie wiem o co mi wówczas chodziło :). Przeszedł jeszcze fazę większej ilości kończyn oraz łachmaniarza zanim wykrystalizowała mi się na niego jakakolwiek wizja. Proces projektowania bardzo jak widać uporządkowany 😄 Na szczęście robię to dla siebie, żeby się poduczyć, więc nikt nie będzie pokrzywdzony moim meandrowaniem 🙂 Wszelkie uwagi mile widziane 🙂 Mam też pytanie o podejście do pozowania. Tu wyszedłem z dynamesha w takiej neutralnej pozie, zremesher + projekcja, potem pozowanie ręcznie na najnizszym sudivision no i czyszczenie, porządkowanie itp. Destrukcyjny proces. Przy rzeźbieniu z zamysłem, że postać nie ląduje w grze warto zaczynać od razu od upozowanej postaci, czy w ogóle zrobić postać w t-pose i pozować gdzieś w zewnętrznym sofcie z prawilnym rigiem na koniec?
  4. Ok, po dekadzie lurkowania długich nieaktywności wrzucam zaczątek teczki 3d - na początek fan art - rodacy powinni rozpoznać skąd pochodzi ta struktura 😉 Zbrush / Maya / Mari / Painter / Arnold 5 gpu njoy
  5. https://www.artstation.com/artwork/AeKrX Witam,chciałbym podzielić się z wami moją nową pracką do folio,(właściwie wszystko co do tej pory zrobiłem,trafia do folio gdyż jeszcze nie pracuje w zawodzie,i nigdy nie pracowałem:) )odskocznia od anatomi ludzkiej,scena,figurka przedstawiajaca polowanie biesa na konia,nie wiem czemu,ale jest to mój ulubiony potworek z Dzikiego Gonu,powbijane strzały to pozostałości po interwencji ludzi,którzy w ten sposób wyrażają swoja niecheć dla porywania ich zwierząt przez dzikie bestie z lasu :) nie będę również ukrywał,że praca,jak i sama stylistyka renderu dość mocno inspirowana Klickowymi modelami potworków z Wieśka 3....oczywiście sam bies oparty na zacnym koncepcie Marka Madeja,aczkolwiek potraktowałem go dość luźno,nie chciałem żeby potworek wyszedł identycznie jak wyglądał w grze,licze na jakieś konstruktywne komentarze,opinie,dopiero teraz dostrzegam w tej pracy naprawde mase błędów,które z checią bym poprawił ale cóż... pozdrawiam :) https://player.vimeo.com/video/249508324
  6. Siema! Zakładam teczkę żeby przezwyciężyć swoją leniwą naturę :P i utrzymać motywację do dłubania w 3d :D Na pierwszy ogień wrzucam szybki (w sumie to pierwszy) sculpt prosto z blendera. Miała być Angelina ale coś nie pykło :P
  7. Cześć. Poniżej rzeźba zainspirowana dziełem Gian Lorenzo Berniniego. Blender 2.74, Cycles. [video=youtube;SCR8-vfmYhA]
  8. Praca na konkurs Octana, Apokalipsa, Dzień Sądu, Koniec Świata 2012... i tym podobne. Ponury posłaniec zwieszczający nadejście nieuniknionego... Praca wydłubana w Zbrushu, tekstury Zbrush/PS, pod wplywem Daft Punk, Manowar, Rammstein, Korn, Eluveitie i duzej ilosci kawy. Inspiracje armoru: Skyrim. Czysty render +dodany podpis. Dzięki. k.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności