Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'postac 3d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 15 wyników

  1. Zbliża się premiera nowego Blade Runnera, wzięło mnie na cyberpunkowe klimaty :) Modelowanie: Zbrush, Marvelous Designer, Maya. Renderowane w Vray dla Maya.
  2. Cześć. Assasyn, mocno inspirowany Assassin's Creed Unity :) Wykonany w Zbrushu i Marvelous Designerze, textury w Quixelu.
  3. Cześć! Czas w końcu coś wrzucić na to forum i zacząć się trochę udzielać;) Miało być to szybkie ćwiczenie, kończące się na wymodelowaniu hełmu w 3ds. Ostatecznie wszystko się rozrosło i postanowiłem zrobić całe popiersie ,oświetlić studyjnie i dodać trochę grandżu ;) Sporo się nauczyłem na tym projekcie, mam nadzieję ,że się wam spodoba. Artstation: https://www.artstation.com/artwork/6e63W Pełna wersja: https://mega.nz/#!RtMTEKJJ!A_8HmyR7wB7HtciLHN9ax8DW9f1tam6AXBP8cJhHrOE [video=youtube_share;_onAdNFMenI]
  4. Cicha / The Silent One Projekt prywatny Pomysł i projekt postaci, modelowanie, rigowanie, skinowanie, tekstury... Słowiański demon, który pod postacią ślicznej dziewczynki przemierzał kraj w poszukiwaniu ofiar - dzieci... Film Maya, PS + tablet, ołówek, gumka, dużo makulatury i kolorowych długopisów...
  5. "Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzie, obrócę oko swej jaźni na jego drogę. Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja." litania przeciw strachowi, której Lady Jessika nauczyła Paula , DIUNA Frank Herbert. Hej :) Model został wykonany w Maya i Zbrushu, wyrenderowany został w KeyShocie. Zrobiłem go żeby oderwać się od tego czym obecnie się zajmuje :)
  6. Moi mili, piszę pracę magisterską na temat "Topologia siatek postaci animowanych szkieletowo w grach 3D" i potrzebuję ankietowanych do badania. Uczestników bez znajomości grafiki 3D mam mnóstwo, a przydałoby się więcej ekspertów. Tu możecie wkroczyć Wy :) Ze swojej strony, w zamian za poświęcenie kilku minut, oferuję wklejenie na forum wyników - tak w ramach ciekawostki. Jeśli dysponujesz chwilą wolnego czasu, to proszę Cię o udział: https://docs.google.com/forms/d/1lR8I5Sq0yBRn8U_m4ESK-eHUiqzwjGYszbIYguq_zZU/viewform
  7. Witam. Przedstawiam mój pierwszy model postaci jaki do tej pory udało mi się zrobić. Tutaj szkic aby przybliżyć historię powstawania. Ulepszona wersja w Photoshop'ie: Zaimportowany model z programu Maya przekształciłem za pomocą Mudbox'a w model o detalach wysokiej jakości. Oto efekt: Turntable movie na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=lnWIwVmlDPg Interesuję się procesem tworzenia gier od pół roku. Do tego czasu uczyłem się podstaw silnika Unreal Tournament 4, Photoshopa, Mayi, Mudboxa. Powiedzcie, co myślicie o tym.
  8. Witam, pracuję nad skromną animacją a właściwie jeszcze modelem postaci i napotkałam problem i jego rozwiązanie przyczyni się do końcowego efektu który przez takie coś może być okropny... mianowicie problemem jest zbyt duży wpływ na siatkę postaci przez kości nóg i łapek. Ich wyginanie opuszczanie unoszenie powoduje straszne zmiany w brzuszku (załączam screeny) poradźcie proszę co zrobić czy nalezy jakieś inne kosci dodać czy to wina tego że on jest po prostu gruby?:( bardzo licze na pomoc Pozdrawiam Kasia
  9. Hej, Pracuje ostatnio nad projektem postaci, ktorym chcialem sie z wami podzielic. Wszelkie wskazowki i sugestie co zmienic, co sie podoba a co nie mile widziane :D Pracuje w 3ds maxie a renderuje vrayem. Fladrif - imie owego enta - zostalo zaczerpniete z wladcy pierscieni... jakby ktos sie zastanawial dlaczego takie a nie inne.
  10. Cześć! Po długiej ciszy powrzucam kilka rzeczy, które ostatnio powstały. Na pierwszy ogień marvelowska inspiracja. Co prawda trudno to nazwać animacją - ale że obraz ruchomy, to wrzucam tutaj. Rendering/Modelling - 3DS Max / Vray Kompozycja - Nuke / AE Symulacje - Pflow / FumeFX Cheers!
  11. [ATTACH=CONFIG]90584[/ATTACH] Witam. Poznajcie miłego kosmitę Bunbuna. To postać na której ćwiczyłem modelowanie, rigowanie w MODO 701. Przetestowałem też teksturowanie w Mari 2.0. I musze przyznać że Mari + Modo to zestaw idealny ! DOF dodałem w postprodukcji w Photoshopie. Rendering oczywiście też MODO 701. Trochę statystyki: Rozdzielczość: 1500x1024, s W materiale skóry użyłem SSS i displacement (detale skóry malowane w Mari - bez wypiekania) A samples: 16, Shading rate: 0,25, Czas renderingu: 22m, Wątki: 12, Więcej możecie obejrezć na moim portfolio no Behance : http://www.behance.net/tomerk Jeśli potrzebujecie profesjonalnej postaci to zapraszam do współpracy :-).
  12. Hej, kolejna praca wzorowana na koncepcie kolegi ICE z forum. Nie wiem ile dokładnie na nią zeszło, ale liczył bym coś koło 1,5 tygodnia... Mam nadzieję że wam się spodoba :) portfolio autora konceptu: http://icecoldart.blogspot.com/ salut.
  13. projekt na zaliczenie z rysunku :P mialo to byc moje podejcsie do przedmiotu ktory rysowalem dosc dlugo na zajeciach z rysnku i malarstwa ,ten przedmiot to manekin ale brakowalo mu nog i rak wiec je dostal ode mnie w zbrushu. maske tez dostal bo jest troche wstydliwy :) drugi model robiony w zbrushu.export z zbrusha do maksa i render w mentalu milego ogladania
  14. Dlugo sie zastanawialem czy umiescic ta prace tutaj, zwazywszy ze nasze forum stawia kazdemu wysoko poprzeczke, ale w koncu zedcydowalem sie. Jest moj pierwszy model z kategorii postaci ( a w zasadzie sama glowa). Mam nadzieje ze sie Wam spodoba. C&C mile widziane Soft: Modelowanie: 3ds Max9; Tekstury: Photoshop; Render: Mental Ray [ATTACH]62465[/ATTACH]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności