Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'model 3d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Bim Modeler - Gdansk https://tmrw.se/ It all starts with an idea. A vision. And for us: in 2006 turning one into reality. Over a decade and 3000 projects later we’ve grown into a global brand that develops visual strategies and visual communication for some of the most prominent architectural projects of our time, such as the headquarters of Disney, Amazon and Google. We bring unbuilt architecture to life by combining inventive concepts, high-end imagery and engaging storytelling. What you’ll be doing As a BIM Modeler at TMRW you’ll be the technical core and structured force that moves our projects forward. You are a highly motivated 3D modeller with high skills in 3ds Max and good understanding of Revit, Archicad, Rhino and Autocad with 3 years of experience. To be successful in this role you need to understand architecture and have a strong organized mindset. You will be responsible for converting architectural models and BIM pipelines. Your task is to make sure that the craft is always started by the highest possible standards and scene structure. Simultaneously you’ll keep an open dialogue with our Project Managers, following the pipeline and of course raising ideas while pushing technical boundaries. Moreover, an important part of your role consists of communication internally on a daily basis. Here you’ll be growing in a team of the most talented Artists in the world, getting support to continue growing into increasingly larger and influential roles and elevating your performance. 6 boxes to tick A minimum of 2-3 years of experience in architectural industries. Architectural degree is a plus. - Interest in the technical parts of converting and modeling architectural models and landscape. Technical background in 3dsmax, revit, rhino, autocad. A contagiously collaborative spirit? Great, because at TMRW your hands on individual contribution plays an important role in the projects. You communicate and work constructively Your attitude is as outstanding as your interest for Architectural models and workflows. Start date: As soon as possible Location: In the heart of Gdansk Work extent: Full time Contact: [email protected] Just as ArchViz is a fantastic combination of architecture, design, art & technology, so is this role waiting for you at TMRW. You will be responsible for BIM, collaborating in team with Project Manager, Design Director and Art Director. Enough about us, we can’t wait to hear all about you! Are you ready to create tomorrow? Send in your application and let’s make it happen. APPLY FOR THE JOB https://tmrw.teamtailor.com/jobs/942501-bim-modeler/applications/new
  2. Witam, Na dniach ukończyłem projekt koncepcyjny PC all in one z funkcją tablety graficznego. Projekt ma charakter marketingowy. Software; 3ds Max Mental ray Adobe Photoshop Więcej renderów i informacji o projekcie można znaleźć na stronie z poniższego linka. http://czyzewski-design.com/language/pl/pc-all-in-one/ W razie pytań zapraszam do komentowania ;).
  3. Model powstał w Blenderze. Tekstury: Substance Designer & Painter oryginał ;) model 3d/ArtStation
  4. Zalozmy zaistniala sytuacje: Klient wysyla Wam model 3D, waszym zadaniem jest ustawic swiatla, kamery i oczywiscie rozkminic tekstury oraz wykonac finalne rendery. Wykonujemy swoja prace. Po tygodniu jednak klient wysyla apgrejda - nowy, bardziej szczegolowy, model + lekkie zmiany. --PATANIE BRZMI-- jak technicznie najprosciej, najszybciej, najlepiej poradzic sobie z wymiana starego modelu na nowy bez koniecznosci robienia roboty po raz drugi.
  5. Model 3D drewna, a właściwie skan zrobiony na szybko z 62 zdjęć zrobionych smartfonem. Użyty soft: Agisoft Photoscan i Zbrush do retopology.
  6. https://www.artstation.com/artwork/AeKrX Witam,chciałbym podzielić się z wami moją nową pracką do folio,(właściwie wszystko co do tej pory zrobiłem,trafia do folio gdyż jeszcze nie pracuje w zawodzie,i nigdy nie pracowałem:) )odskocznia od anatomi ludzkiej,scena,figurka przedstawiajaca polowanie biesa na konia,nie wiem czemu,ale jest to mój ulubiony potworek z Dzikiego Gonu,powbijane strzały to pozostałości po interwencji ludzi,którzy w ten sposób wyrażają swoja niecheć dla porywania ich zwierząt przez dzikie bestie z lasu :) nie będę również ukrywał,że praca,jak i sama stylistyka renderu dość mocno inspirowana Klickowymi modelami potworków z Wieśka 3....oczywiście sam bies oparty na zacnym koncepcie Marka Madeja,aczkolwiek potraktowałem go dość luźno,nie chciałem żeby potworek wyszedł identycznie jak wyglądał w grze,licze na jakieś konstruktywne komentarze,opinie,dopiero teraz dostrzegam w tej pracy naprawde mase błędów,które z checią bym poprawił ale cóż... pozdrawiam :) https://player.vimeo.com/video/249508324
  7. Zbliża się premiera nowego Blade Runnera, wzięło mnie na cyberpunkowe klimaty :) Modelowanie: Zbrush, Marvelous Designer, Maya. Renderowane w Vray dla Maya.
  8. Cześć wszystkim, chciałbym wam zaprezentować model ,który właśnie ukończyłem. Jest to Lamborghini Countach w kultowej wersji 5000 QV z 1985 roku:D Całość została wykonana w 3ds max całkowicie od podstaw. Z-brush pomógł trochę we wnętrzu przy wszelkiego rodzaju fałdach i niedoskonałościach. Użyty silnik renderujący to jedyny słuszny V-ray. ;) Mam w planach rendery ze wszystkimi materiałami i teksturami ale wszystko w swoim czasie. Mam nadzieję ,że się wam spodoba i zapraszam do oglądania! Artstation: https://www.artstation.com/artwork/V3JnP [video=youtube_share;YykRGyv3vCM]
  9. ARCHON+ Biuro Projektów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Asystent ds. Wizualizacji Miejsce pracy: Myślenice Zadania: - modelowanie i modyfikacja brył 3D projektów domów z oferty firmy Wymagania: - znajomość programu PhotoShop oraz 3DS Max, - pozytywne nastawienie, kreatywność, poczucie estetyki, dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, zaangażowanie. Mile widziane: - znajomość programu AutoCAD, - doświadczenie w wykonywaniu wizualizacji, Oferujemy: - możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego, - przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole, - dobrą kawę i nieograniczony dostęp do wody mineralnej ;) Jak możesz do nas aplikować? Wyślij CV na adres [email protected], w temacie wiadomości wpisując ,,wizualizacje". Szukamy osoby chętnej do pracy stacjonarnej w siedzibie firmy w Myślenicach. Nie planujemy współpracy zdalnej. Jest to pierwszy etap rekrutacji, dlatego na zgłoszenia odpowiemy tylko wybranym osobom. Prosimy również o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
  10. AMG - Atelier Mateusz Grzybowski zleci wymodelowanie budynku (z rozróżnieniem na materiały bez tekstur) materiały odnośnie zlecenia w załączniku. Dodatkowa możliwość udostępnienia samych rzutów w formacie .DWG bądź .PLA (ArchiCAD) Proszę o podanie czasu i ceny realizacji. PrtScn przykładowych modeli mile widziany, preferowane rozliczenie FV VAT ale niekoniecznie. Oferty proszę przesyłać na rekrutacja(at)atelier-mg.com.pl Z poważaniem M. https://we.tl/w4TkXt7Rtb
  11. Motion Brand sp. z o.o. z Poznania www.motionbrand.pl dom produkcyjny: filmy i spoty reklamowe, postprodukcja Poszukuję osoby do współpracy: modelarz 3ds Max + Vray (model samochodu osobowego) forma zatrudnienia: umowa o dzieło / fv (firma) Obowiązki: Oferta dotyczy konkretnego zadania, stworzenie modelu 3D auta osobowego - w wersji do ujęć ogólnych, bez detali czyli z wnętrzem uproszczonym - w wersji do ujęć zbliżonych, dokładne odwzorowanie wnętrza auta (kokpit, siedzenia itp.) Praca płatna, w odpowiedzi mailowej proszę zaproponować wynagrodzenie za ww zadanie oraz jeśli są to rendery wykonanych aut Możliwa długofalowa współpraca przy wsparciu naszego zespołu, zarówno osobiście w firmie w Poznaniu jak i zdalnie w przypadku innego miasta Kontakt: Karolina Weilandt [email protected] tel. 501-479-030 Dodatkowe informacje: praca zdalna z możliwością pracy w siedzibie firmy w Poznaniu. Praca dodatkowa. W przypadku pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu lub mailowo.
  12. Witam serdecznie Od pewnego czasu, poświęcam się w wolnych chwilach po pracy modelowaniu na potrzeby gier. Nie ukrywam, że jest to moje marzenie by kiedyś móc pracować przy jakiś produkcjach. Zakładam tu temat, by usłyszeć waszą krytykę, wasze zdanie na temat moich prac oraz tego co mogę poprawić w tych oraz przyszłych pracach. By kiedyś spełnić swoje marzenie :) W tym temacie, będę dodawać tylko po jednym renderze ze względu by był on czytelny. By mniej skrolować. Dodatkowo dodam do każdego link do Artstation oraz krótki opis, by było wiadomo co i jak. Soft który staram się ogarnąć: - 3ds max - Zbrush - Substance Painter 2 - Marmoset - xNormal Główny link do ArtStation: https://www.artstation.com/artist/marekkonieczny Link do mojego prywatnego portfolio: http://www.marekkonieczny.pl/ Zapraszam do śledzenia mojego progressu oraz komentowania. 1. Pierwszy model, od którego zacząłem. Więcej renderów na: https://www.artstation.com/artwork/lZgzo 2. Revolver: Model tworzony wraz z tutorialem na Digitaltutors które każdemu serdecznie polecam. Użyłem również Zbrusha dla detalu, oraz Substance Paintera do tekstury która szczerze mówiąc mogła by być lepsza, nie jestem zadowolony. 3. Kosz na śmieci- model robiłem sam, jest tak prosty że głupio by było korzystać z jakiś tutoriali. Ale widziałem również na Digitaltutors w jakimś dla początkujących z maxem. Tak jak poprzednio, max, zbrush, painter.
  13. Cicha / The Silent One Projekt prywatny Pomysł i projekt postaci, modelowanie, rigowanie, skinowanie, tekstury... Słowiański demon, który pod postacią ślicznej dziewczynki przemierzał kraj w poszukiwaniu ofiar - dzieci... Film Maya, PS + tablet, ołówek, gumka, dużo makulatury i kolorowych długopisów...
  14. Armored Quadruped Support Unit Mark 1 Postanowiłem odświeżyć sobie modelowanie, nie robiłem tego kilka lat. No i zabrałem się za temat kompletnie mi obcy - conceptowanie w 3D. Całość modelu wykonana w Modo, krajobraz w WorldMachine, render w Modo. Kupa dobrej zabawy przy tym była :) Nie używałem Kitbashy, wszystko zmajstrowałem sam. link do profilu na Artstation, plus galeria z progresami. https://www.artstation.com/artist/amazingviking pozdro bartłomiej
  15. Cześć, Wklejam prace wykonaną jakiś czas temu. Model do druku 3d z konceptu klienta.
  16. Witam. Przedstawiam mój pierwszy model postaci jaki do tej pory udało mi się zrobić. Tutaj szkic aby przybliżyć historię powstawania. Ulepszona wersja w Photoshop'ie: Zaimportowany model z programu Maya przekształciłem za pomocą Mudbox'a w model o detalach wysokiej jakości. Oto efekt: Turntable movie na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=lnWIwVmlDPg Interesuję się procesem tworzenia gier od pół roku. Do tego czasu uczyłem się podstaw silnika Unreal Tournament 4, Photoshopa, Mayi, Mudboxa. Powiedzcie, co myślicie o tym.
  17. Platige is a vehicle for creative endeavors specializing in designing CG imagery, 3D animation, and digital special effects. At Platige, we combine film and advertising work with a strong passion for art, education, and entertainment. We are currently looking for Artist to join our film and game cinematic team at our studio in Warsaw, Poland. Your unique skills as lead artist allow you to be a combination of visionary character designer, modeller and leader. As an artist, you’ll collaborate closely with the Art Directors and Supervisors to define the vision for both the characters and organic modeling. As a leader you'll assist in planning asset production, support the development of the visual style and pipeline for characters and props. You support building team through regular critiques, feedback and mentoring. Communicating with other departments in order to ensure that the model meets relevant requirements. REQUIRED SKILLS - minimum 5-year experience in game development/VFX/cinematics pipeline as character artist, - strong character concept drawing skills is a must, - extensive knowledge of Zbrush, - a working knowledge of Maya, - very strong polygonal subdivision modeling skills, - may train, mentor or supervise the work of any level character modeller at the discretion of the Department Head. PLUS - lead experience in any art role, - 10+ years CG experience, - proven ability to mentor effectively, - a working knowledge of 3ds Max/Mari. Please include CV and reel in your application : [email protected]
  18. Witam, tym razem próbuje przełożyć mój stary concept na model low poly:) narazie pracuję nad modelem high poly w zbrushu, modele będzie modelowany w częściach, ponieważ komp nie pozwala mi na swobodę :)
  19. Witam, jest to moja pierwsza praca, w której zastosowałem normal mape, i użyłem mudboxa do otexturowania. Wiem że textura jest troche za ostra, i moze za dużo noise, następna będzie lepsza bo wiem co zle zrobiłem:) Model high poly w zbrush, retopologia w 3dsmaxie(nareszcie się nauczyłem), texturowanie w mudbox. Licze na wskazanie czy ide dobrą drogą, i jakie błędy popełniam :) model ok. 1000 poligonów, chociaż mogłem jeszcze zaoszczędzić, poniewajest tam wiele błędów. image ru
  20. Witam wszystkich! Od dłuższego czasu pracuje nad rekonstrukcją antycznego zegara kominkowego. To tak naprawdę mój pierwszy render, ale chce, aby był jak najlepszy i nie odpuszczam. Bardzo mi zależy na materiałach, chodzi tu o drewno ( delikatnie zdrapana farba, drobne uszkodzenia, trochę kurzu i plam jak i pozłacany mosiądz, gdzieniegdzie zdrapana farba. chcę usłyszeć jakieś opinie porady, wskazówki, co zrobić by uzyskać jak najlepszy render. Prawdziwe zdjęcia zegara:
  21. Witam. Jak tylko zobaczyłem screeny z tej gry, spróbowałem przenieść ujęcie do 3dsmaxa. Do końca nie jestem zadowolony :) Ale jest to moja pierwsza próba, takiego modelowania połączonego z vrayem. Całość wymodelowana w 3dsmaxie+ vray, posprodukcja w photoshopie. Mam jeszcze olbrzymie problemy z volumne light, dlatego efekt światła wychodzącego przez okno zrobiłem w photoshopie. Wiem że jest tam [pełno błędów, ale nie wiem czemu mój komp przy tym projekcie praktycznie umierał, ciągle się zacinał :( krytyka obowiazkowa :) Uploaded with ImageShack.us
  22. Chciałbym przedstawić Lisbeth bohaterkę Millenium (polecam książki i filmy),jeśli ktoś rozpoznaje to scena z filmu tylko tam miała czapkę ,drugi plan zrobiłem komiksowo jak początkowe sceny filmów. Model początek w c4d ,później Zbrush ,a z braku pamięci została tylko głowa ,włosy naturalne ;) zbrushowskie ,tam malowanie i render przez Bpr tam włosy wyglądały najlepiej. Dla mnie wygląda fajnie ale przed zakończeniem chciałbym się spytać czy coś poprawić lub zmienić
  23. Nowy model: Ekspres do kawy jedna z refek: i początek modelu: na pierwszy ogień poszedł front: Komentarze mile widziane. Pozdrawiam, AQ
  24. Hej, kolejna praca, baza w maxie, dalej zbrush, photoshop i mental ray do sss'a. Komentarze mile widziane... salut.
  25. Hej, kolejna praca wzorowana na koncepcie kolegi ICE z forum. Nie wiem ile dokładnie na nią zeszło, ale liczył bym coś koło 1,5 tygodnia... Mam nadzieję że wam się spodoba :) portfolio autora konceptu: http://icecoldart.blogspot.com/ salut.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności