Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'environment' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 22 wyników

  1. Poszukuję osoby na stanowisko: Environment Artist Budżet: Otwarty Miejsce: Kraków Forma zatrudnienia: B2B LUB umowa o pracę LUB umowa o dzieło Nasz Klient to producent i wydawca gier video na wiodące platformy konsolowe, mobilne i PC. Firma działa na rynku od ponad 14 lat, posiada studia w Polsce oraz w Tokyo. Obecnie zatrudniają ponad 70 fanów gier. Używają własnej technologii i dzięki niej stworzyli i wydali ponad 100 tytułów, a od kilku lat korzystają z wiodących silników na rynku - Unreal Engine oraz Unity. Jeśli chcesz tworzyć grę FPS z elementami RPG na konsole nowej generacji oraz posiadasz bogate doświadczenie w tworzeniu gier video to niniejsze ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Obowiązki: Tworzenie modeli oraz materiałów otoczenia Współpraca przy tworzeniu etapów gry FPP Wymagania: Bardzo dobrej znajomości dowolnego pakietu 3D oraz 2D Znajomości współczesnych trendów i rozwiązań stosowanych w grach komputerowych Kreatywności, komunikatywności i inicjatywy Mile widziane: Znajomość programów Blender, 3DS Max, Zbrush, Photoshop Doświadczenie z Unreal Engine 4 Doświadczenie w projektach komercyjnych lub amatorskich przy produkcji gier Wiedza z dziedziny architektury i budownictwa Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, B2B lub dzieło Pracę nad ciekawym projektem FPS z elementami RPG Pracę w środowisku Unreal Engine 4 Możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonym zespole Przyjazna atmosfera pracy, sprzyjająca kreatywności Możliwość pracy zdalnej (do końca roku praca zdalna) Karta Multisport Elastyczne godziny pracy (początek 7:00-10:00) W zespole nie było cruncha od wielu lat, praca poniedziałek-piątek Stabilna praca w firmie która istnieje nieprzerwanie od 2006 roku ZAPRASZAM DO KONTAKTU 🙂 Kontakt: [email protected]
  2. Ok, po dekadzie lurkowania długich nieaktywności wrzucam zaczątek teczki 3d - na początek fan art - rodacy powinni rozpoznać skąd pochodzi ta struktura 😉 Zbrush / Maya / Mari / Painter / Arnold 5 gpu njoy
  3. WITAM WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIELI ZOBACZYĆ PRACE PODCZAS MOJEGO ROZWOJU Może pierwsze coś o mnie samemu, jestem aktualnie uczniem szkoły na kierunku technik informatyk, wiem lepiej nie mogłem wybrać. Swoją przygodę tak na poważnie zacząłem w wieku 17 lat, gdzie dominowały rysunki takie jak te (rys.1): rys.1 aż do czasu kiedy zacząłem oglądać coraz więcej poradników i do tego czasu zrobiłem mniej więcej taki progres (rys.2): Kolejne prace z czasem.
  4. Cześć. Jakie narzędzia polecacie do tworzenia environment? Chcę stworzyć bezludną wyspę i potrzebuję czegoś do szybkiego tworzenia roślinności,kamieni,terenu i wody. Myślałem nad speedtree i realflow, ale speedtree współpracuje tylko z cinema4d a symulacja w realflow zajmie dużo czasu. Pracuję w 3ds max i maya. Z góry dziękuję za pomoc.
  5. Cześć. Jakie narzędzia polecacie do tworzenia realistycznych environment? Chcę stworzyć bezludną wyspę i potrzebuję czegoś do szybkiego tworzenia roślinności,kamieni,terenu i wody. Myślałem nad speedtree i realflow, jednak speedtree jest tylko dla cinema4d a symulacja w realflow będzie trwała zbyt długo. Pracuję w maya i 3ds max.
  6. Techland to uznany niezależny producent, dystrybutor i międzynarodowy wydawca gier komputerowych obecny na rynku od ponad 25 lat. Nasze najbardziej rozpoznawalne produkcje to serie Dead Island i Call of Juarez, a także gra Dying Light i jej rozszerzenie Dying Light: The Following, w którą zagrało już ponad 11 milionów graczy. Aktualnie pracujemy nad dwoma wysokobudżetowymi tytułami, które ukażą się na rynku w ciągu najbliższych trzech lat. Do naszego warszawskiego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko 3D Artist. Główne zadanie: tworzenie obiektów 3D do gier komputerowych(propsy, budynki, pojazdy, broń) Oczekujemy: [*=left]2-3 lata doświadczenia na stanowisku 3D Artysty w branży gier video [*=left]znajomość programu do tworzenia 3D (3ds Max - preferowany, blender) [*=left]umiejętności modelowania obiektów wysoko- i niskopoligonowych [*=left]umiejętności optymalnego rozkładania UV oraz optymalizacji ilości textur na obiekcie [*=left]umiejętności tworzenia tekstur do modeli [*=left]umiejętność tworzenia materiałów i tekstur w oparciu o PBR [*=left]znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum komunikatywnym [*=left]kreatywności oraz zmysłu plastycznego Mile widziane: [*=left]znajomości trendów obowiązujących w tworzeniu grafiki do gier komputerowych [*=left]doświadczenie z silnikami do gier [*=left]umiejętność tworzenia tekstur w programie Substance Painter/Substance Designer Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez: http://techlandjobs.com/oferty-pracy/3d-artist-169
  7. Siemano! Chciałbym Wam zaprezentować scenkę, która powstała na konkurs zorganizowany przez developerów Redshifta i Nvidie (https://www.redshift3d.com/blog/create-redshifts-official-benchark-scene) Nie było ograniczeń w zakresie tematu pracy, ale musiała ona spełniać pewne wymagania techniczne. Najważniejsze to chyba max 128 mb tekstur (rozmiar na dysku) oraz nie nadużywanie displacementu czy refrakcji. Ogółem scena miała reprezentować "typowy scenariusz renderowania"... co brzmi idiotycznie przetłumaczone dosłownie na polski :D Dodatkowo, jako że scena ma się renderować na żywo w narzędziu benchmarkującym, to nie może być mowy o jakimkolwiek compo. Poniżej dodałem leciutkiego glowa, ale większość efektu halo naokoło lamp uzyskałem z renderu za pomocą volume lights. Reszta to czysty render. Tyle tytułem wstępu. Liczyło się to ~14min na tandemie GTX 780Ti + GTX 580 Softy to: 3ds max Zbrush Mari Redshift alpha troszkę Houdiniego do edycji ciężkiego mesha ścian i sufitu Zwycięzcy będą znani za 2 tygodnie. Jeżeli ktoś jest zainteresowany/jest użytkownikiem to tutaj link do Artstation: https://www.artstation.com/artwork/rOa36 Dzięki!
  8. Techland to największy w Polsce producent gier komputerowych. Nasze gry – Dying Light oraz serie Dead Island i Call of Juarez, zostały wydane niemal na całym świecie i zdobyły rzesze wiernych fanów.Międzynarodowy sukces Dead Island (ponad 9 milionów sprzedanych egzemplarzy) umocnił pozycję naszej Firmy jako twórcy światowej klasy rozrywki. W roku 2015 wydaliśmy Dying Light, największy tytuł w historii Techlandu, który natychmiast stał się światowym bestsellerem. Obecnie wciąż rozwijamy Dying Light oraz pracujemy nad kolejnymi dużymi produkcjami. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 20 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie. Główne zadanie: tworzenie obiektów 3D do gier video oraz wspieranie członków zespołu na niższych stanowiskach. Oczekujemy: [*=left]min. 5 lat doświadczenia w modelowaniu obiektów wysoko- i niskopoligonowych, [*=left]umiejętności tworzenia tekstur do tworzonych modeli, [*=left]kreatywności, zdolności plastycznych oraz zmysłu plastycznego, [*=left]znajomości trendów obowiązujących w tworzeniu grafiki do gier komputerowych, zainteresowanie branżą gier. [*=left]doświadczenie w tworzeniu obiektów do gier video oraz umiejętność tworzenia tekstur w programie Adobe Photoshop, [*=left]umiejętność tworzenia materiałów i tekstur w oparciu o PBR [*=left]dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne Mile widziane: [*=left]umiejętność wykorzystania Z-brush w procesie tworzenia tekstur, [*=left]znajomość Crazy Bump, [*=left]Obsługa Substance Designer i Painter. Dlaczego warto u nas pracować? [*=left]Techland to grono utalentowanych i doświadczonych specjalistów, którzy chcą i lubią dzielić się wiedzą. W związku z tym budujemy Techlandową Bazę Wiedzy, tak aby żadne doświadczenie – ani to dobre, ani to złe – nie zostało zapomniane. [*=left]Charakteryzują nas innowacyjne, śmiałe projekty informatyczne. W każdej z naszych gier używamy najnowszych technologii lub rozwijamy własne. Obecnie pracujemy nad kolejną wersją naszego silnika. [*=left]Tworzenie gier to coś więcej niż praca – to pasja, sposób na życie, a także - po prostu - świetna zabawa. Dbamy o naszą niepowtarzalną atmosferę poprzez m.in. luźny styl komunikacji (wszyscy jesteśmy ze sobą „na Ty”), możliwość ciągłego uczenia się od najlepszych, kreatywne podejście w rozwiązywaniu problemów i cykliczne imprezy integracyjne. Jesteśmy w top 10 najbardziej atrakcyjnych pracodawców w branży IT w Polsce http://universumglobal.com/rankings/poland/student/2015/it/. [*=left]Mamy bogaty system benefitów pozapłacowych – po szczegóły zapraszamy na stronę techlandjobs.com.
  9. We are currently looking for a talented person willing to work as a Environment artist. She/he will responsible for creating high quality game assets prototyping new technologies on the given platforms. Responsibilities - Creating high quality game assets in collaboration with artists within the studio teams. - Maintaining the production pipeline and meeting deadlines. - Working closely with the implementation and gameplay departments. - Prototyping new technologies on the given platforms. - Mentoring other team members. Required skills & experience - Perfect knowledge of 3ds Max (or Maya) & Photoshop. - More than 3 years experience in working in the gaming industry. - Ability to easily communicate in English. - Very strong creativity and an excellent eye for detail. - Excellent communication skills & ability to work within a team. Nice to have - Scripting and shared creation experience would be a plus. - Strong traditional drawing or sculpting skills will be appreciate. - Avid gamer experience and deep knowledge of the industry will be very appreciated. We offer you: - A modern and relaxed studio atmosphere with cutting-edge technologies. - A chance to work in an international environment in a booming industry. - A competitive salary and project based bonuses. - Private health care & MultiSport card. - From 20 to 26 days of paid vacation per year. - An exciting chance to work on one of the most acclaimed role-playing games. Artists and designers should enclose a portfolio or link to an online portfolio to their application. Please be informed that we reserve the right to contact only selected applicants. Include also the following statement with your application: „I hereby consent to the processing of my vital and personal data in so far as this is required under the ongoing and future recruiting processes, in accordance with the Act of August 29, 1997, on the Protection of Personal Information (JoL no. 133, item 883).” site http://en.cdprojektred.com/jobs/environment-artist-2/ e-mail [email protected]
  10. We are currently looking for a talented person willing to work as a Environment artist. She/he will responsible for creating high quality game assets prototyping new technologies on the given platforms. Responsibilities - Creating high quality game assets in collaboration with artists within the studio teams. - Maintaining the production pipeline and meeting deadlines. - Working closely with the implementation and gameplay departments. - Prototyping new technologies on the given platforms. - Mentoring other team members. Required skills & experience - Perfect knowledge of 3ds Max (or Maya) & Photoshop. - More than 3 years experience in working in the gaming industry. - Ability to easily communicate in English. - Very strong creativity and an excellent eye for detail. - Excellent communication skills & ability to work within a team. Nice to have - Scripting and shared creation experience would be a plus. - Strong traditional drawing or sculpting skills will be appreciate. - Avid gamer experience and deep knowledge of the industry will be very appreciated. We offer you: - A modern and relaxed studio atmosphere with cutting-edge technologies. - A chance to work in an international environment in a booming industry. - A competitive salary and project based bonuses. - Private health care & MultiSport card. - From 20 to 26 days of paid vacation per year. - An exciting chance to work on one of the most acclaimed role-playing games. Artists and designers should enclose a portfolio or link to an online portfolio to their application. Please be informed that we reserve the right to contact only selected applicants. Include also the following statement with your application: „I hereby consent to the processing of my vital and personal data in so far as this is required under the ongoing and future recruiting processes, in accordance with the Act of August 29, 1997, on the Protection of Personal Information (JoL no. 133, item 883).” site http://en.cdprojektred.com/jobs/environment-artist-2/ e-mail [email protected]
  11. Cześć, chciałbym podzielić się z Wami kilkoma animacjami. Nie wrzucam do testów, bo w większości przypadków starałem się wykroczyć poza te ramy. Tutaj environment, którego stillkę wrzucałem ponad pół roku temu. Dzięki platiżowej renderfarmie udało się to policzyć i złożyć animkę :) (na początku kompresja vimeo daje o sobie znać - sorry!) Na koniec rzeczy, które faktycznie można nazwać testami - może ktoś wyciągnie z nich jakieś praktyczne info lub inspirację. W każdym przypadku użyty soft (a raczej hub dla pluginów ;)) to 3ds max. Fluidy to FumeFX i Phoenix FD. Partikle, rigid body i tego typu historie - Thinking Particles. Do tego z różną częstotliwością suite pluginów od Thinkbox (Xmesh, Frost, Krakatoa itd.). Rendery - Vray. Dzięki za rzucenie okiem Pozdro! Michał
  12. Firma CODDEE z siedzibą w Krakowie poszukuje grafików do projektu nowej wersji symulatora rzeczywistości. Obecnie poszukujemy do zdalnej współpracy, lub stałej pracy w siedzibie firmy, osoby na stanowisko environment artist. Przykładowe zadania, którym zajmie się potencjalny kandydat: modelowanie obiektów low i med poly do lokacji zewnętrznych teksturowanie import assetów do enginu budowanie lokacji w enginie Oferujemy prace w młodym gronie zdolnych specjalistów, dobre zarobki i możliwość rozwoju przy dużym, międzynarodowym projekcie. Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz do nas maila opisując krótko swoje zainteresowania i doświadczenie lub podsyłając CV: [email protected] Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej informacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm."
  13. Pewnie każdy trafił już na podobny temat - co wstawić za oknem jak mamy wizkę wnętrz... Mam nadzieję że tą paczką tekstur pomogę ten temat rozwiązać :) http://trzyde.blogspot.com/2014/09/freebies-greenery-backgrounds-58.html Jak zawsze darmowe do użytku komercyjnego. Pozdrawiam Krzysztof Czerwiński
  14. Witam Potrzebuje pomocy od jakiegoś czasu próbuje się sam uporać z tym problemem ale nie przyniosły żadnych efektów. Problem tkwi w Environment'cie, kolorystyka w renderze jest nieco matowa i staram się zaleźć rozwiązanie tego problemu. Oto przykład panoramy i render'u: Proszę o pilną pomoc.
  15. Witam. Posiedzialem sobie ostatnio troszke w UDK by przybliżyć sobie edytor i ogarnac go lepiej moze... Zlozylem z dostepnych w styczniowym buildzie assetow taka oto mapke: Jak znajdę trochę wytrwałosci i czasu to następnym razem poskladam cos z wlasnych assetow :) Pozdrawiam :)
  16. Witam,jakis czas temu przebijam sie przez połacie modelowania low poly i tworzenia srodowisk w cryengine3. To co tu prezentuje to w zasadzie moje pierwsze kroki. Wszystkie elementy są mojego autorstwa. http://vimeo.com/34005145http://vimeo.com/34005418Pozdrawiam !
  17. Artifex Mundi to studio deweloperskie od 2007 roku działające na krajowym i światowym rynku gier komputerowych. Zajmujemy się tworzeniem gier casualowych na wszystkie najpopularniejsze platformy. Nasza najnowsza produkcja - Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek otrzymała status Collector’s Edition i zbiera najlepsze recenzje na światowych portalach. Więcej o Nas na naszej stronie www.artifexmundi.com Grafik 3D – Environment Artist (miejsce pracy: Kraków) Oczekujemy: Bardzo dobrej znajomości programów 3D Studio Max + Vray, Photoshop Umiejętności w zakresie modelowania, mapowania, teksturowania (riggowanie, animowanie) Biegłości w pracy na modelach środowiskowych, lokacjach Umiejętności pracy z oświetleniem sceny, budowania za jego pomocą odpowiedniego nastroju Wyczucia kompozycji i umiejętności pracy z kamerą Elastyczności w dostosowywaniu się do konwencji danego projektu Dużymi atutami będą również: Znajomość programu ZBrush i innych Umiejętność projektowania wizualnej strony lokacji i ścisłej współpracy z Concept Artist Duża wyobraźnia i pomysłowość Umiejętność pracy w zespole jak i samodzielność w podejmowaniu decyzji Zakres obowiązków: Wykonywanie modeli hi-poly/mid-pol Składanie scen 3D Praca z oświetleniem sceny Ustawianie kamery, przygotowywanie i nadzór nad renderem Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i otrzymywanych zadań Miłą i przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole Możliwość współpracy z twórcami gier posiadającymi wieloletnie doświadczenie w branży Duże możliwości rozwoju podczas pracy nad projektami na najpopularniejsze obecnie platformy gier komputerowych Indywidualnie ustalane godziny pracy w wymiarze dostosowanym do możliwości Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem (3D/KR/11). Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. ) Zastrzegamy sobie prawo do rozmowy jedynie z wybranymi kandydatami
  18. jak w temacie:) http://www.e-onsoftware.com/showcase/competition/2011/
  19. Na bitwe na DA. Pomyślałem, że wrzuce sobie tutaj, posłuchać porad i komentów na przyszłość ;) Pozdrawiam i z góry dzięki za opinie. Updaty: 1. http://img714.imageshack.us/img714/3091/bitwapq.jpg 2. http://img684.imageshack.us/img684/6019/bitwa03.jpg 3. http://img3.imageshack.us/img3/9272/bitwa04.jpg
  20. Witam, ruszyłem z takim własnym projektem, zeby choć troche wzbogacić swoje portfolio. Pomysł jest taki, że ludność miszkała na ścianach takiej duzej dziury, lecz to co widac jest pozostałościa po wojnie nuklearnej, taki mały postapokaliptyczny klimat. Jest tu sporo rzeczy do roboty, chce dodać wiszace mosty, jakies kable i druty. Im głebiej tym w domkach bedzie zapalone wiecej swiateł. Załączam pare szotów z wjuporta
  21. W opcji Rendering:Environment idzie wstawić bitmapę by była tłem,ale jest ona wyświetlana tak jakby planarnie -przy każdym obrocie kamery to samo.I w porządku ,bo to textura 2d. Ale wstawiłem max-owi mapę sześcienna w formacie microsoftu .dds(niby zna ten format) ,ale nie wyświetla jej poprawnie - dalej góra,dół,przód,prawo,lewo, to samo. Czy ktoś wie jak to zrobić i czy w ogóle jest to możliwe?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności