Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'mech' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. Hej wszystkim, zakładam teczkę z pracą która jest częścią większego projektu ale na razie koncentruję się nad elementem głowy, zakończyłem modelowanie w zbrushu i przechodzę do etapu texturowania, wrzucam jak to na tą chwilę wygląda, kolejny etap to praca w substance painterze, będę wrzucał efekty kolejnych prac 🙂
  2. Hej! Po długiej nieobecności postanowiłem przestać zaniedbywać maxika, szczególnie, że coraz więcej osób tu znowu zaczyna zaglądać, i bardzo fajnie. All Seeing Sue to moja najnowsza praca personalna, spędziłem nad nią około półtora miesiąca na przełomie roku. Model został wyrzeźbiony i upozowany w Zbrushu. Retopologii nie robiłem, tylko pozowałem i mapowałem model po decymacji. Siata jest więc "dzika" nie nadaje się absolutnie ani do gry, ani do animacji, jedynie do upozowanego stilla. Powód? Oszczędność czasu. Mapowanie (powiedzmy półautomatyczne) w 3D Coat. Tak samo 95% textur wykonałem w 3D Coacie, w Substace Painterze texturowałem jedynie twarz i dekolt. Assembling sceny zrobiony w Blenderze, pojawienie się wersji 2.8 mocno mnie zachęciło do przesiadki. I wreszcie render, Octane Standalone w wersji 4.0. Świecone HDR-ką z doświetleniami różem i błękitem w postaci kolorowych plane-ów (poza kadrem, lub niewidoczne). W przygotowaniu mam making-offa w wersji anglojęzycznej, ale postaram się też zrobić wersję PL. Bardzo jestem ciekawy komentarzy, również (szczególnie) tych krytycznych! pozdrawiam! https://www.youtube.com/embed/5rDpNCUJgqw
  3. Witam, Kolejna praca wykonana przy pomocy tutorialu, tym razem od Tima Bergholza. Chciałem się głównie nauczyć workflowu 3ds Max Hi Poly > Low Poly > Substance Painter oraz jak to wyrenderowac w Marmoset Toolbagu. Software used: 3DS Max Substance Painter Marmoset Toolbag Adobe Photoshop [video=youtube_share;pT4dhTGccbs] [video=youtube_share;7Mbrrmn8Yxs] [video=youtube_share;bDsvZUQElE0]
  4. Wróciłem do mojego starego projektu. tzn nie taki stary bo z tego rocznika. tak więc obecnie sprawa wygląda tak: Cały projekt można obserwować pod tym linkiem LINK DO PROJEKTU Obecnie modeluje część do której będzie przymontowane ramie, zostało wymodelować mocowania dla śrub aby doczepić to do reszty szkieletu. no i mechanizm obrotu ramienia, i potem ramie.. closeup tego elementu całość modeluje tak abym bez problemu mógł to zrigować i aby mechanicznie miało to sens.
  5. Hej, Zastanawiam sie czy zna ktos jakas metode na wymodelowanie takiego mchu jak tu na obrazku: http://www.3dartistonline.com/image/10636/new_life nie chce tego modelowac jako jeden obiekt 3d zlozony z milionow polygonow bo to by zabilo moj komputer. moze jakos na plane'ach to zrobic z odpowiednia mapka przypisana tylko nie wiem jak to zrobic zeby to sie plaskie nie wydawalo. Chcialbym porobic takie kepki mchu na ktore bedzie mozna patrzec pod kazdym katem. Ktos ma jakis pomysl please ? P.S. Renderuje vrayem - wiec moze cos z double sided mat?
  6. Witam. Mam następujący problem wymodelowałem sobie mechanicznego pająka i chce się zabrał za jego modelowanie. Jednak nie mam pojęcia jak zrobić aby siłowniki łączące poszczególne element ramienia zachowywały się naturalnie. Czy dla siłowników utworzyć osobne kości, czy jakoś za pomocą pomocniczych pointow i jeżeli tak to jak? W załączniku przesyłam screena prowizorycznego ramienia do rozkmin jakie prowadze aby pokazać o co mi chodzi. Z góry dziękuje. http://zapodaj.net/aa9685e3514d.png.html
  7. Witam, zacząłem się bawić nad kolejnym projektem, przedewszystkim w celu dalszej nauki modelowania ;) pierwsze rendery: Szkielet nogi: Noga z obudową:
  8. Kilka słów o grze: Gra, w której sterujemy mechem, lądujemy na arenia i walczymy z innymi mechami. Screen1, Screen2, Video (słaba jakość). Gra jest w dość zaawansowanym stopniu tworzenia. Zadaniem grafika będzie głównie tworzenie modeli mechów (lekki, średni, ciężkie, po kilka na każdą kategorię) i uzbrojenia, później może także jakieś śmieci zalegające na arenia (murki, beczki, etc.). Wszystko do gry, więc oczywiście low-poly. Mechy trzeba będzie także zanimować (na kościach), ale jeśli nigdy tego nie robiłeś, to się nie przejmuj - to proste i mogę pomóc. Póki co projekt tworzony niekomercyjnie, ale po ukończeniu z pewnością uda się go sprzedać i zyski dzielimy po równo. Wszelkie pytania na na [email protected].
  9. Witam Dawno nic nie pokazywałem więc założyłem temat. Będzie on o pracy którą przygotowuje na pewne forum, tematyka wizja przyszłości. Scena będzie wyglądać tak: Na pierwszym planie z prawej koleś w kombinezonie z widoczną twarzą zdyszany chowa się przed mechem który sieje rozpiździelec za nim, dał rade już śmigłowcowi który pali się z lewej. Za mechem widać też wiadukt który jest zawalony. W oddali miasto przyszłości i stateczek nad wiaduktem. Nie jestem przekonany co do ujęcia dość "płaskie" myślałem od dołu postaci bardziej na prawo i wprzód. Może pomożecie z wyborem ujęcia? Mapowanie testowe pod testy z shakerami. http://img23.imageshack.us/img23/1443/scenaprev6km0.jpg
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności