Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów '3ds max 2016' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 10 wyników

  1. Witam, Zainstalowałem 3ds maxa 2016 i 2018. Chciałbym żeby pliki otwierały sie w wersji 2018 bez otwierania wcześniej głównego pliku. Zmiana w właściwościach na otwierany za pomocą : plik C:\Program Files\Autodesk\3ds Max 2018\3dsmax nic nie dało dalej otwiera się w 16.
  2. Chciałem wykonać normal mapę według tego poradnika: ale zamiast wygenerować mi normalmape, generuje mi teksturę która jest nałożona na moim modelu, dziwne jest to że tekstura jest wyłączona a jednak renderuje teksturę.. Proszę o pomoc. https://milek7.pl:8065/files/hnes3fxamjnqbpo4c14o6at3cy/public?h=MYqnGaTgzXLVEZw0uSlDly7Dbhv7Ws9aIgF07jg587A
  3. Witam, otóż mam problem, wymodelowałem sofę, wszystko pięknie, ale podczas renderingu wszystko jest na biało. Dopiero zaczynam naukę i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Wzorowałem się tym tutorialem: Przesyłam screeny, biały render i obraz bez renderu. Z góry dziękuję za pomoc.
  4. Sprzedam komercyjne licencje wieczyste programu Autodesk 3ds Max 2012, 2013 i 2016. Wystawiam FV. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego [email protected] .
  5. Treq

    Export UV 3ds max

    Witam mam pytanie. Czy jest możliwość exportu informacji o UV? Nie mam tutaj na myśli render UVW template jako png czy inny pliczek graficzny, ale o export informacji o rozłożeniu uv na modelu. Pytam, bo zrobiłem pewien model ale skopałem uv, a teraz potrzebuje ją zmienić bez konieczności importowania nowego modelu do silnika (unity). Zauważyłem że jest jakaś opcja w zakładce ,,chanel" i ,,save..." ale po zapisaniu pliku i wczytaniu go za pomocą opcji ,,load..." w drugim modelu uv sie nie zmienia. Mam nadzieje że w miare zrozumiale napisałem ...
  6. jak przywrócić ribbona w 3ds max 2016 - przypadkiem usunąłem :/
  7. Ogólnie od wczoraj można updejtować, zdziwiłem się bo zwykle zawsze przy takich WYDARZENIACH towarzysze wiele informacji choćby na profilu 3dsmax Autodesku, toteż napisałem im wczoraj posta, dlaczego brak jakichkolwiek informacji... Autodesk odpisał, że faktycznie to dziwne po czym zapytał cyz przypadkiem się nie pomyliłem i nie chodzi mi o maxa 2015. Więc wkleiłem screenshot z Autodesk Managera o informacji o instalacji... Pare godzin później (wiedocznie jak już się ogarneli :-) ) mój screenshot i ich poprzednia odpoweidź została skasowana i napisali tylko, że "TAK MATEUSZ, WŁAŚNIE POJAWIŁA SIĘ AKTUALIZACJA, WKRÓTCE WIECEJ INFORMACJI" hehe... mały burdelik tam mają... więc poza krótkim opisem nie wiem na razie co tam dodali, napewno jest wiecej opcji przy TextPlus (takk czekałem na to ponad 15 lat :-) ) jest jakiś skrót do wysyłania do drukowania 3d, ale jeszcze nie wiem wszystkiego więć czekam na oficjalne info aż powiedzą co tam dodali...
  8. Pojawił się bardzo fajny skrypt (póki co, niestety, jedynie do maxa 2016)- "Create Holes", autorstwa Vladislava Bodyula. Służy do bardzo szybkiego tworzenia, z możliwością późniejszej edycji, otworów, wgłebień/wybrzuszeń w siatkach obiektów. Dostępne są dwie wersje w/w skryptu- darmowa, oraz wersja "pro" w cenie 15$: http://bodyulcg.com/scripts/create-holes/ Tutaj link do prezentacji w/w skryptu:
  9. Witam! Mam jakiś dziwny problem z maxem. Po wrzuceniu podkładu z CADa viewport zaczął wariowac. Są jakies nagłe zmiany widoku, samoczynne, prolemy z przesuwaniem vertexów, edgy itd. Próbowałem wyeksportowac scenę (z i bez podkładu) do innej wersji maxa (korzystam z 2016), do formatu fbx, 3ds, obj. Nic. Czysty nowy plik lub jakiś inny projekt działa bez zarzutu. Zwróćcie uwagę na zachowanie tego kwadracika w prawym górnym rogu przy obracaniu. W filmiku poniżej raz tylko użyłem skrótu "top view" i "extent zoom". Wszystkie inne skoki widoku zrobił max sam. Ktoś miał taki problem? Nie da się pracować...:/ Sorry za muzykę, ale na szybko nagrywałem jakimś programem:P https://www.youtube.com/watch?v=QsrPz0OABWk&feature=youtu.be
  10. Witam. Tak jak w temacie, czy wiecie może jak można w 3ds maxie rozmieścić równo istniejące już obiekty? Chodzi mi dokładnie o to, żeby na przykład zaznaczyć 10 obiektów, wpisać jakąś wartość, żeby następnie program rozmieścił równo obiekty wzdłuż np. osi X Trochę szukałem w necie ale jedyne co znalazłem to nieaktualny skrypt. Korzystam z wersji 2016, próbowałem coś stworzyć w max creation graph ale jednak to za wysokie progi dla mnie narazie. Znacie może jakieś proste rozwiązanie? Jak by kogoś interesowało to znalazłem rozwiązanie, napisałem skrypt w maxscript: arr = selection as array --wczytuje zaznaczone obiekty do tablicy fn compareNames str1 str2 = stricmp str1.name str2.name qsort arr compareNames -- sortuje je alfabetycznie max modify mode n = 0 for grupa in arr where ((isGroupHead grupa == true) AND (isGroupMember grupa == false)) do --zaznaczam tylko grupy najwyższego poziomu ( move grupa [0,n,0] -- wybieram według jakiej osi ma być wykonane rozmieszczenie n = n + 2000 -- wartość odsunięcia od siebie obiektów ) mam nadzieję, że komuś pomoże
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności