Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'tekstura' .

Trwa przebudowanie indeksu wyszukiwania. Prezentowane wyniki mogą być niekompletne.
  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 6 wyników

  1. Witam W programie 3DS Max stworzyłem postać rzymskiego żołnierza, zrobiłem UV unwrapping najlepiej jak umiałem. Tylko tutaj kończą się moje dotychczasowe doświadczenia i wiedza. Co dalej? Kiedy jestem w Oknie Edit UVWs mogę zapisać to do pliku z rozszerzeniem UVW. Tylko, że nie wiem co dalej zrobić z tym plikiem. Nie otworzę go w photoshopie, nawet pomimmo, że Photoshop ma opcje otwierania obiektów 3D. Zrobiłem UV unwrapping, co się robi dalej?
  2. Witam, przetestowałem już dziesiątki tektur szkła i wody ale nadal nie mogę uzyskać efektu przenikającego światła przez wodę oraz szyby na dachu. Moim celem jest coś takiego: Macie jakieś pomysły jak uzyskać taki efekt? Z góry dzięki !
  3. Witam, Wie może ktoś czemu po wczytaniu map w materiałach, ustawieniu parametrów (po wyjściu z edytora materiałów) po następnym wejściu zmienia się tekstura i trzeba ją jeszcze raz nakładać? I tak za każdym razem. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
  4. Cześć, mam pytanie jak w tytule, czyli jak stworzony model, głównie chodzi mi o model skały/kamienia, najlepiej oteksturować. Jakiego programu użyć by utworzyć i wyeksportować fajne tekstury i później nałożyć je na model w 3ds maxie? Chodzi mi o osiągnięcie takiego efektu wizualnego jak w linku poniżej: https://www.behance.net/gallery/52653781/The-house-in-the-pinewood Czy najlepiej użyć Substance Paniter? Czy polecacie jakiś inny program?
  5. No powoli nie daje rady, da się taką etykietke jakoś sensownie zawinąć na butelke? Bo kompletnie nie wychodzi, chyba, że to etykietka jest zła. Albo mam kompletną zaćmę... Model butelki i tekstura w linku. https://drive.google.com/file/d/0BxDlpIQ_JtW2ZlFvTTRXbFR6S28/view?usp=sharing Pozdrawiam, Kamil.
  6. Witam serdecznie Jako że jest to mój pierwszy post prosze o wyrozumiałość. Grafiką, a dokładniej rzecz ujmując GRAFIKĄ 3D zacząłem sie bawić około rok temu i dopiero teraz robię pierwsza animacje i mam pewne problemy 1. Podczas animowania kamera mi skacze , nie wiem dlaczego tak jakby obraca sie raz na prawo raz na lewo Nawet przy renderowaniu jednej klatki raz wyjdzie obraz prosto tak jak było to zamierzone , a za drugim razem po chwili, jak wyrenderuje tą samą klatke obraz wyjdzie nieco krzywo, nie mam bladego pojęcia z czym to może byc związane :( 2. Na samym końcu animacji , przez niecałą sekunde widać asfalt pod felgą ... problem polega na tym ze strasznie jakoś skacze tekstura , szarpie obraz , cięzko mi to nazwać , albo moze sam rendering jest zle ustawiony . wrzucam krótką animacje pokazująca moje problemy :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności