Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'digital painting' .

Trwa przebudowanie indeksu wyszukiwania. Prezentowane wyniki mogą być niekompletne.
  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. Hej! Wrzucam tu kilka moich prac, może nie są one najnowsze, ale liczę na konstruktywną krytykę, inni czasem widza to czego my nie możemy ujrzeć patrząc na własne prace, a dzięki temu łatwiej jest coś poprawić i doskonalić się. Rysuję głównie w digitalu i są to zazwyczaj coś w stylu fantasy lub komikowym/mangowym.
  2. Hej! Na forum jestem nowa, więc zacznę od małego intro o sobie. Jestem Kasia, rysuję od kiedy mogłam utrzymać ołówek w ręku. Od dłuższego czasu mega jaram się digital artem, a od jakichś dwóch lat staram się w tym kierunku rozwijać. Tak jak w rysunku tradycyjnym czuję się bardzo swobodnie i pewnie, tak w rysunku cyfrowym cały czas czuję pewien stres przy tworzeniu i wciąż jestem zagubiona :D Kiedyś, jak pewnie wiele osób z tego forum, chciałabym móc zarabiać sobie na takich rzeczach pieniążki, ale w jakiej dokładnie specjalizacji? Na razie ciężko mi powiedzieć, to cały czas jest szukanie pewnej drogi ;) Wrzucam parę pracek na pierwszy ogień. Bardzo liczę na konstruktywną krytykę, bo wiem, że bez niej ani rusz do przodu ;)
  3. Witam, jestem tu nowy z nadzieją znalezienia konstruktywnej krytyki, aby mógł iść dalej na ścieżce grafiki cyfrowej. Z tabletem działam coś koło 4 lat. Poniżej znajdziecie kilkanaście moich starszych i nowszych prac. Ostatnie pół roku bawiłem się w 30 minutowe speedpainty, ale szybko zauważyłem, że brakuje mi nowych pomysłów i moje rysunki stały się bardzo schematyczne. Proszę Was o porady co mam zrobić, aby posunąć się dalej w rozwoju, w jakim kierunku podążać i gdzie popełniam najwięcej błędów. Z góry bardzo dziękuję :) moje stronki: http://idaisan.deviantart.com/ https://www.facebook.com/idaisanart/ Teraz wybrane speedpainty (30 min.) : I na koniec 2 landscape'y, szybkie szkice enviro i 2 mattepaintingi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności