Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'cinema' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 17 wyników

  1. Chyba nie trzeba zapowiedzi lub dluzszego wstepu.
  2. Witam, mam do sprzedania oprogramowanie CINEMA 4D visualize R13 wersja komercyjna, licencja jednostanowiskowa. Kontakt: 603 596 759 albo [email protected] cena do negocjacji.
  3. Witam, Zwracam się o pomoc, a propos renderowania animacji. Za każdym razem jak próbuje coś zrenderować z GI (IR + QMC Full Animation) dostaje informacje tego typu: http://i.imgur.com/srlCs.jpg I aplikacja się zamyka... Ktoś może coś pomoże? Pozdrawiam, Łukasz
  4. Witam, Takie ostatnie zabawy... Wie ktoś może jak pozbyć się zwyczaju stosowania displacementu na wszystkich możliwych powierzchniach? [ATTACH=CONFIG]89582[/ATTACH]
  5. Witam, Takie coś sobie ostatnimi czasy wyskubałem. Czekam na baty.
  6. Witam W związku z zmianą branży i zawieszenia działalności sprzedam zestaw kupiony w 2011 roku (nieużywany) Na zakupiony program wystawiam Fakturę VAT wersja dla MAC OS Cinema 4D R12 PRIME (komercyjna) + zestaw tekstur Evermotion www.architex.pl/products/show/category/615/product/5851 o wartości 670zł Jedno opakowanie z teksturami odfoliowane celem sprawdzenia, pozostałe jeszcze w folii Płyty Cinemy nie były wkładane do napędu, wczoraj pierwszy raz otworzyłem pudełko. Link do aukcji na allegro: http://allegro.pl/cinema-4d-r12-pakiet-platnych-rekstur-i2956340414.html CENA jaka mnie interesuje >1600zł Cena razem z pakietem Adobe Production Premium CS5 MAC BOX: 4300zł
  7. Tym razem chciałem zaprezentować pewne słuchawki, które wykonałem na potrzeby collab'a. Sam collab dostępny będzie na mojej stronie niebawem. Słuchawki Numark. C4D + Vray. Wszelkie uwagi zawsze mile widziane :) Model: No i siatka:
  8. Witam Zastanawiam się, czy istnieją jakieś zbiorcze DVD z tutorialami do Cinemy? Coś w rodzaju tutoriala dotyczącego riggowania stworzonego przez WiPix. http://www.c4dcafe.com/reviews/r105/tutorial.html Jeżeli znacie jakieś tego typu publikacje to proszę o linki Zależy mi szczególnie na tutorialach związanych z oświetleniem, renderem i tworzeniem materiałów w Cinemie.
  9. O pierwszym polskim filmie 5D pt. "Asylum 5D" pisaliśmy już kilka razy. Dostałem właśnie informację, że film ten można zobaczyć w specjalnym mobilnym kinie "Cinema 5D", które ruszyło w nadmorską trasę. Przewidziana trasa mobilnego kina 5D: 27-29 lipca - Hel (Port) 30-31 lipca - 01. sierpnia - Gdynia (przy Akwarium Gdyńskim) 02-04 sierpnia - Krynica Morska (Promenada przy porcie) Dalsza trasa zostanie ustalona w późniejszym okresie. Mobilne kino będzie na wybrzeżu do końca wakacji. Warto dodać, że film "Asylum 5D" jest także od początku lipca wyświetlane w stacjonarnych kinach w miejscowościach: Zakopane, Inwałd, Równica, Chorzów, Krasiejów, Tatralandia (Slowacja), Bałtów, Rabka i Szklarska Poręba. Informacje o mobilnym kinie Na potrzeby promocji „Asylum 5D” - pierwszego polskiego filmu 5D, firma BUDGAST S.C. wyprodukowała skomplikowane technologicznie mobilne kino 5D, mieszczące w sobie: 2 sale projekcyjne (po 16 miejsc w sali), z których każda wyposażona jest w efekty: • projekcja stereoskopowa, • deszcz • efekt chlapnięcia wodą • zapachy • drgające fotele (wibracje) • "efekt myszy i insektów" Dodatkowo: - wszystkie fotele są ruchome - sale są w pełni wentylowane i klimatyzowane - kino posiada własne zasilanie; - jest przygotowane do prezentacji filmu w każdym dowolnie wybranym miejscu - na zewnątrz kino wyposażone zostało w ekran LED-owy, na którym potencjalny widz zobaczy zwiastun filmu „Asylum 5D” lub reakcje widzów oglądających film we wnetrzu kina. Operatorem urządzenia będzie firma, która specjalizuje się w operowaniu urządzeniami rozrywkowymi, posiadająca w kraju również inne kina 5D i 4D: „Cinema 5D Kino Emocji”.
  10. Cześć Szukam tutoriali, które pozwolą na naukę riggowania w cinemie bez użycia modułu MOCCA. Wiem, że jest to możliwe, ponieważ standardowa wersja cinemy posiada tagi zawierające kości. Niestety nie potrafię się nimi poprawnie posługiwać. Jeżeli ktoś dysponuje jakimiś materiałami dotyczącymi rigowania i skinowania bez pluginu MOCCA. Proszę o pomoc.
  11. Albert

    Modyfikatory

    Cześć Mam mały problem. Czy Cinemie można podobnie jak w maksie przypisać kilka modyfikatorów do 1 obiektu? np: Bend i twist przypisane w stosie do sześcianu. Jeżeli tak to w jaki sposób to zrobić? Obecnie potrafię przypisać tylko 1 modyfikator do 1 obiektu:( Dziękuję z a podpowiedzi.
  12. Firma: Masiak Szymon MasiakVFX Strona Firmowa: http://www.masiakvfx.com Informacja o polu działania firmy: Motion Design, Apple Motion & Adobe After Effects Templates, iPhone Games Poszukuję osoby na stanowisko: 3D Design Artist/Creative Designer/Motion Artist Forma zatrudnienia: pełny etat Obowiązki: Projektowanie i wykonywanie spotów/czołówek z wykorzystaniem Cinema3D/After Effects/Motion. Stanowisko kreatywne. Wymagania: Bardzo dobra znajomość Cinema 3D, After Effects, Apple Motion oraz Photoshop, znajomość platformy Mac, bardzo duża kreatywność, doświadczenie. Dobry przykład wymaganych umiejętności: http://bit.ly/63G2d1 Kontakt oraz linki do portfolio proszę przesyłać na [email protected] Dodatkowe informacje: Praca stała w okolicach Bielska-Białej
  13. Witam Mam pewien problem z widokami w perspektywie i rzutowaniu równoległym. Po przybliżeniu do obiektu często znika mi część modelu zupełnie tak jakby była ustawiona płaszczyzna tnąca pomiędzy kamerą a obiektem. Najczęściej dzieje się to gdy wciskam "S" aby wyśrodkować obiekt w oknie. Czy można to jakoś wyłączyć?? Czy Cinema ma tak samo jak 3Dmaks płaszczyzny tnące które ukrywają część modelu w viewporcie? Jeśli tak to gdzie ich szukać? (Obecnie aby obejść ten problem przełączam się na inny widok i po powrocie do poprzedniego znika cięcie, a ja muszę na nowo wyśrodkować obiekt w oknie - jest to nieco MĘCZĄCE) Za pomoc z góry dziękuję.
  14. Cześć W jaki sposób równomiernie rozmieścić przedmioty na powierzchni sfery ?? Zależy mi na koncentrycznym rozmieszczeniu klonów na połowie sfery. Próbowałem zrobić to na bazie odpowiednio wymodelowanej sprężyny, chciałbym jednak wiedzieć czy ktoś ma na to lepszy patent. Czy w cinemie znajduje się jakaś funkcja pozwalająca równomiernie pokrywać klonami wskazane powierzchnie (tak jak funkcja Arrange pozwalająca na umieszczanie obiektów wzdłuż splajnu)? Dzięki za podpowiedź
  15. Witam Mam wręcz banalne pytanie, ale niestety jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób rozstawić obiekty wzdłuż splajnu. Próbowałem z użyciem modyfikatora SZYK, ale ono ustawia mi obiekty tylko w kole. W jaki sposób zmienić to by obiekty były ustawiane wzdłuż dowolnego kształtu (Próbowałem podpiąć splajn i obiekt pod modyfikator ale nie zadziałało). Być może zrobiłem coś w złej kolejności... Dziękuję za wszelką pomoc
  16. Witam Zastanawiam się czy w Cinemie istnieje coś takiego jak multimaterial w 3D maksie? Czy do pewnej grupy zaznaczonych polygonów można przypisać konkretny materiał? Tak by jeden model posiadał wiele materiałów. (Model powinnien stanowić jeden obiekt) Jeśli wiecie jak to zrobić proszę o pomoc.
  17. Gość

    Wizualizacja muzyki - plugin

    Witam! Słyszałem, że istnieje plug-in/aplikacja do wizualizacji muzyki, który na podstawie modelu zrobionego w 3ds (może być cinema 4d) i pliku z muzyką tworzy wizualizację. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności