Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'cartoon' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 21 wyników

  1. Witam wszystkich, którzy zajrzeli do tej teczki. Obserwowałem od pewnego czasu, co się dzieje tu na forum i postanowiłem, że W KOŃCU wrzucę tu też trochę swoich "dzieł". Jak dotąd rysuje głównie komiksy i czasem jakieś portrety. Liczę, że porady bardziej doświadczonych użytkowników tego forum pomogą mi trochę podskillować w technice rysowania. Szkic GLaDOS z gry portal. Skaner mi za bardzo rozjasniał, więc zrobiłem po prostu zdjęcie. Moim głównym zajęciem jest tworzenie komiksów, w których często humor przeważa w nich nad wykonaniem... arrr. Ołówki 2b, 5b i 8b. To było kilka naprawde nudnych lekcji polskiego. Proszę o krytyke i surowe wytykanie błędów. Wstawiam tu prace, bo chce się czegos nauczyć.
  2. Od wieków nie było mnie tutaj, ale jak trwoga to do Boga i ktoś może będzie mógł mi pomóc w nietypowym rigu. Mam cartoonową postać, wzorowaną na 2d oryginale, która - dla uproszczenia - jest kulista z 4 kończynami a większość jej ciała to twarz. Problem mój polega na tym, że czasami porusza się na czterech a czasami na dwóch kończynach i w momencie przejścia przednie kończyny przesuwają jej się z przodu na boki i spowrotem. uproszczony szkic poniżej. Jakiś pomysł jak to rozwiązać siatką/rigiem? https://i.imgur.com/Mr4XWKw.png pozdrawiam!
  3. Trochę spóźniony fanart na Halloween ;) oryginalny szkic/rysunek Shane Glines MODO - modeling, base mesh, UVs ZBrush - sculpting Blender - render (eevee)
  4. Tutorial dla 3D World Magazine issue #226 (MODO, ZBrush) http://www.creativebloq.com/3d-world-magazine
  5. Cześć! Wreszcie czas na mnie! Od dłuższego czasu miałem WIELKĄ ochotę na animację bardzo cartoonową. Taką typu Tex Avery i ekipa. Posiedziałem więc dłuższy czas o̶g̶l̶ą̶d̶a̶j̶ą̶c̶ ̶i̶ ̶s̶i̶ę̶ ̶d̶o̶b̶r̶z̶e̶ ̶b̶a̶w̶i̶ą̶c̶ studiując Looney Tunes, a potem przysiadłem do pracy. Poświęciłem chwilę i wyżyłem się w tej krótkiej animacji. A tu jest progress: Rig: Mr Buttons - Keith Osborn
  6. Cześć Wrzucam kilka ilustracji piratów. Prace powstały na potrzeby książki dla dzieci. Komentarze mile widziane. Zapraszam do odwiedzenia strony www.langskip.pl
  7. Gdy oczy świata zwrócone są w kosmos, gdzie sonda Juno oswaja się ze swoim nowym towarzyszem, Jowiszem, a emocje po piłkarskim turnieju jeszcze nie opadły, mieszkańców Ziemi zupełnie niespodziewanie, odwiedza obca cywilizacja. Czego oni od nas tak naprawdę chcą? Czy są pokojowo nastawieni? Po nowym odcinku Jeden Wał i Osiou dowiesz się, że wzmianka o obcej cywilizacji nie nastąpiła TYLKO 39 lat temu w Ohio State University, bo dużo bardziej wyrazisty obraz, możemy obserwować już dzisiaj - tylko na tym kanale! Witam, przesyłam kolejny odcinek serialu. :)
  8. Witam, jestem animatorem 2d i przedstawiam Wam moją najnowszą(i nie tylko) produkcję. Jeden Wał i Osiou - jak nazwa podpowiada - to przygoda pewnej trójki niezrównoważonych osobników mieszanego pochodzenia, którzy mają bardzo przyszłościowe plany co do świata. Ambitne pomysły naukowca, Człowieka Osła, mają być realizowane z pomocą Człowieka Zemba (zęba) i Człowieka Wałka - dwóch niezbyt inteligentnych osób, których wyobrażenie świata przedstawia grupę w takim, a nie innym świetle. Pierwsza część ich przygód jest już na naszych oczach, w której znaleźli sposób na... Sam zobacz!
  9. Witam Tym razem nieco inna cartoonowa dziewczyna, mam nadzieję że bardziej zmysłowa niż poprzednia;)
  10. Hej Chciałabym podzielić się z wami moimi pracami i usłyszeć od Was jakieś słowa/komentarze/wskazówki :) Mam nadzieję, że pozwolą mi się rozwinąć i będą moją motywacją do dalszych działań, bo tego mi brakuje : Nie mam w swoim gronie doświadczonych i zajmujących się sztuką 2D znajomych co wprawia mnie w stagnacje...A jednak mimo wszystko chciałabym wiedzieć w jakim kierunku podążać :) Bądźcie moim "drogowskazem" :) Jest to trochę prac w stylu cartoon- przede wszystkim fan'artów, niewiele w ostatnim czasie udało się rysować portretów, martwych natur i krajobrazów
  11. Taki szybki model głowy :) nie wszystko jeszcze jest połączone w Zb .
  12. Firma Epic Games Poland (http://epicgames.com/) pracująca obecnie nad grą Fortnite ( https://www.fortnite.com/ ), poszukuje utalentowanych artystów – freelancerów ze znakomitym portfolio demonstrującym światowy poziom prac, głównie elementów środowiska (zarówno high i low poly ) oraz tekstur do współpracy na miejscu w studiu lub zdalnie w ramach 6 miesięcznego kontraktu. Jeśli byłbyś zainteresowany wzięciem udziału w rekrutacji na 6 miesięczny kontrakt wiążącej się z wykonaniem testu i rozmową kwalifikacyjną na miejscu w Warszawie lub via skype napisz na [email protected] dodając swoje CV i link do portfolio. Szczegóły kontraktu, rodzaj zadań, terminy wykonania, warunki finansowe, omówimy z osobami zainteresowanymi pracą, niemniej jesteśmy otwarci i chętnie odpowiemy na pytania osobom niezdecydowanym. Pozdrawiam Joanna Soboń-Jaśkiewicz
  13. Yo, W niedalekiej przyszłości nieporadny detektyw używa niewidzialnego kostiumu w czasie śledztwa. Niestety pewnego razu technika płata mu figla ;) Na razie szybki opis pomysłu, koncept wkrótce. Scenka będzie w stylistyce cartoon. Powodzenia wszystkim startującym! Pozdro.
  14. [ATTACH=CONFIG]90584[/ATTACH] Witam. Poznajcie miłego kosmitę Bunbuna. To postać na której ćwiczyłem modelowanie, rigowanie w MODO 701. Przetestowałem też teksturowanie w Mari 2.0. I musze przyznać że Mari + Modo to zestaw idealny ! DOF dodałem w postprodukcji w Photoshopie. Rendering oczywiście też MODO 701. Trochę statystyki: Rozdzielczość: 1500x1024, s W materiale skóry użyłem SSS i displacement (detale skóry malowane w Mari - bez wypiekania) A samples: 16, Shading rate: 0,25, Czas renderingu: 22m, Wątki: 12, Więcej możecie obejrezć na moim portfolio no Behance : http://www.behance.net/tomerk Jeśli potrzebujecie profesjonalnej postaci to zapraszam do współpracy :-).
  15. Witam wszystkich serdecznie Bede tu umieszczal postep prac finalnie ma byc to prezentacja modelu + animacja oto pierwsza prezentacja... ...komentarze i sugestie mile widziane :)
  16. Shinra Games poszukuje concept artysty / rysownika, do pracy na miejscu w studiu. Jesteśmy niezależnym studiem deweloperskim będącym, w trakcie realizacji swojego pierwszego, poważnego projektu. Mieścimy się w Warszawie i obecnie zatrudniamy 6 osób. Naszej obecnej produkcji nie chcemy jeszcze upubliczniać, ani tym bardziej o niej opowiadać. Możemy jedynie zdradzić, że jeśli w swojej pracy inspirujesz się produkcjami w stylu : Bastion, Zelda, Mario, czy Trine, to powinno Ci się spodobać ;). Jeśli Cię to zainteresowało i spełniasz poniższe wymagania – napisz do nas. Chętnie spotkamy się, porozmawiamy i pokażemy nad czym pracujemy. Oczekujemy : umiejętności tworzenia projektów lokacji i postaci przy użyciu tabletu i programu Adobe Photoshop oraz odręcznie ołówkiem. umiejętności dostosowania się do stylistyki aktualnego projektu dobrego warsztatu, znajomości anatomii, perspektywy i kompozycji. umiejętności poruszania się w stylistyce charakterystycznej dla najnowszych gier komputerowych. samodzielności i wysokiej motywacji do samorozwoju. Dodatkowym atutem będą : komercyjne doświadczenie w podobnej pracy zainteresowanie japońską kulturą rozrywkową (anime, literatura, gry). Oferujemy : pracę przy ambitnym i oryginalnym projekcie. dobre warunki pracy, w studiu w Warszawie. stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie. przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy. elastyczne godziny pracy, core hours : 12-16. Kontakt pod adresem : [email protected] , prosimy o przesłanie portfolio o sobie oraz o wymienienie : trzech ulubionych gatunków gier trzech ulubionych tytułów gier Prosimy także o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).
  17. Witam! Po wielu nie przespanych nocach skończyliśmy animacje postaci do reklamy Vibovit Pstryczki Języczki na zlecenie BrosFX. Reklama już śmiga na Cartoon Network i możemy co nieco pokazać. Poniżej postacie oraz finalna reklama. Miłego oglądania :)
  18. Dawno nic nie pokazywalem, nie czulem potrzeby zasmiecania forum swoimi amatorskimi wypocinami ale tym razem zakladam swoj watek. Zakladam go z 3 powodow: - moblizacji - chce otrzymac troszke krytyki i cennych rad - uszczesliwic pewna osoba z tego forum xD (ten punkt wsumie najmniej wazny :P) Za cel stawilem sobie wymodelowanie cartoonowej postaci. Konkretnie rozchodzi sie Natashe Ramirez, bohaterke webcomicsu o wdziecznym tytule "Lowroad75". Jak ktos nie wie o co chodzi to pare przykladow: 1 2 3 Z tej racji ze sama postac z biegiem czasow ewulowala i przechodzila rozne metamorfozy, postanowilem ze nie bede sie trzymal kruczowo jednej wersji (jest ich tak sporo ze mozna rzecz, ze sam autor nie potrafi narysowac wlasnej postaci xD) i sproboje zrobic cos wlasnego zachowujac pewne charakterystyczne cechy tej postaci. A o to cos co udalo mi sie do tej pory splodzic: Tutaj taki stary test jakby to wygladalo z shaderami i GI. Takie wstepne by zobaczyc jak to wyglada. Jak widac jade od gory w dol i jeszcze jest wiele do zrobienia. Bede wdzieczny za kazdy koment nawet ten najgorszy.
  19. Happy Halloween from WORMOTION Animation Studio - takie coś nam się machnęło w chwili wolnej :) pozdrawiamy!
  20. Przedstawiamy kilka postaci z powstającej w naszym studio mini serii animowanej pt. "NEXT!" Seria zaplanowana jest na 12 odcinków - wkrótce więcej szczegółów.
  21. Potrzebuję wykonać obrazek o wymiarach 800x250 w formacie psd. Tło musi być czarne lub brązowe, 60% obrazka musi zajmować napis "Galna bilder", a nizej musi byc menu zrobione z napisów Strona glowna, kontakt itp. (6 buttonow) będzie. (po szwedzku, podesle nazwy opisów) Całośc musi byc urozmaicona roznymi kartonowymi zwariowanymi postaciami bajkowymi. Mogą to byc zwierzaki,ludzie, ok 3 szt. Mam na mysli takie smieszne kartony jak nizej. Szczegolnie z nastawieniem na tego pana w kaftanie. (pierwszy obrazek) http://www.clipartguide.com/_named_clipart_images/0511-0809-0313-1607_Crazy_Man_Wearing_a_Straight_Jacket_clipart_image.jpg http://chadbaldwin.com/wp-content/uploads/2008/08/drawing-a-silly-man-cartoon.jpg http://tbn3.google.com/images?q=tbn:pnvfrHIfYgZozM:http://images2.layoutsparks.com/1/137740/crazy-turtle-cartoon-comic.gif obrazek będzie na szwedzkiej stronie z smiesznymi obrazkami, sluzyc jako menu. Postacie kartonowe muszą być rysunkowe. Moja wizja to taka, że np. napis "galna bilder" sklada sie z liter 3D, np. jedna jest przewrócona na podłoge, po niej skacze jakis wariat, z literki "G" na początku wychyla sie rowniez jakis wariat/smieszna mysz itp. itd. Osoby zainteresowane wykonaniem takiego obrazka proszę o kontakt na adres [email protected], Proszę napisać koszt wykonania takiego obrazka, oraz czas ile takie coś mogło by zająć. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności