Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'fusion' .

Trwa przebudowanie indeksu wyszukiwania. Prezentowane wyniki mogą być niekompletne.
  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 5 wyników

  1. Studio Produkcyjne ORKA z siedzibą w Warszawie poszukuje Compositing Artist do stałej pracy w siedzibie firmy. www.orkafilm.pl ORKA to zespół doświadczonych, kreatywnych producentów i profesjonalistów postprodukcyjnych. Na swoim koncie mamy tysiące zrealizowanych projektów, w tym projekty filmowe, telewizyjne, reklamowe i na użytek nowych mediów. Orka to pełny proces postprodukcji: efekty specjalne, animacja, korekcja koloru, kreacja, kino , montaż. Wymagania: - umiejętność foto- realistycznego łączenia obrazów generowanych komputerowo - znajomość oprogramowania Nuke lub After Effect / Fusion - przynajmniej 2 letnie doświadczenie w branży - chęć rozwoju i nauki Oferujemy: - pracę przy ciekawych międzynarodowych projektach reklamowych i fabularnych - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole - atmosferę w której rozwiniesz swoje najlepsze talenty - dostęp do nowych technologii i odpowiednich mocy obliczeniowych
  2. Witajcie! To mój pierwszy post na tym forum. Chciałem się podzielić animacją loga zrobioną dla Aurora Pictures. Dajcie znać co sądzicie. Pozdr. Modele: Blender Render: Cycles Post: Fusion (i trochę Blender)
  3. COMPOSITING ARTIST 3de w Warszawie poszukuje osoby odpowiedzialnej wyłącznie za Compositing obrazu. Oczekujemy dużego zaangażowania jak i ambitnego podejścia do pracy. Bardzo ważne jest zdobyte już doświadczenie i umiejętności. Projekty nad którymi pracujemy są długoterminowe. W tym przypadku szukamy osoby, która potrafi szybko trakować, stabilizować, wymazywać podmieniać, robić Roto, itp. Głównym narzędziem w 3de do prac compositing'owych jest NukeX. Jeśli na nim pracujesz masz duże szanse szybko do nas dołączyć. Od odpowiedniej osoby oczekujemy bardzo dobrej znajomości jednego z programów: The Foundry NukeX Blackmagic Fusion Autodesk Combustion Adobe After Effects Autodesk Composite-Toxic Mile widziane: "Wrażliwość plastyczna" Dobra znajomość programów Adobe Photoshop, TVpaint, Krita lub podobnych do kompozycji i rysunku. Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux Centos oraz Windows. Znajomość etapów postprodukcji. Odrobina języka angielskiego. Praca jest oferowana na stałe w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.40 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "compositing-artist". W przesłanym zgłoszeniu proszę dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
  4. Compositing Artist 3de w Warszawie poszukuje osoby odpowiedzialnej wyłącznie za Compositing obrazu. Oczekujemy dużego zaangażowania jak i ambitnego podejścia do pracy. Bardzo ważne jest zdobyte już doświadczenie i umiejętności. Projekty nad którymi pracujemy są długoterminowe. Od odpowiedniej osoby oczekujemy bardzo dobrej znajomości jednego z programów: NukeX Fusion Combustion Autodesk Composite Mile widziane: "Wrażliwość plastyczna" Dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Krita lub podobnych do kompozycji i rysunku. Podstawowa znajomość programów do animacji 3d Maya, Houdini, Modo. Znajomość systemu operacyjnego Linux Centos oraz Windows. Podstawowa znajomość etapów postprodukcji. Znajomość języka angielskiego. Praca jest oferowana na stałe w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.40 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "Compositing-Artist". W przesłanym zgłoszeniu proszę dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
  5. Witajcie. Natknąłem się na ciekawy program tj. Mamba FX. Z wyników wyszukiwania na forum wynika, że nie był ten program tutaj omawiany, dlatego zdecydowałem się o tym napisać. Mamba FX to program do kompozycji i wszystko wskazuje na to, że może on być ciekawą alternatywą dla takich programów jak Fusion czy Nuke, zwłaszcza, że jego cena to 239 euro. Działa na systemach: Windows, Linux, Osx. Myślę, że jest to pozycja warta przynajmniej sprawdzenia, przede wszystkim dlatego, że pomijając darmowego Blendera i Autodesk Composite, to chyba najtańszy soft do kompozycji działający na trzech platformach. Sprawdźcie sami :) [video=youtube_share;0i1swg0zmHc] http://www.sgo.es/mambafx/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności