Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wizualizacja' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Witam, wykonałem dość ciekawy model domu (myślę, że może to być coś przełomowego w architekturze). Jednak średnio jestem zadowolony z efektu. Ma ktoś jakieś pomysły jak to lepiej wyrenderować? Jakiego softu użyć? Jakie ustawienia? itd. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. Pozdrawiam torm
  2. STUDIO GRAFICZNE FOUR.creative // www.four.com.pl // Z POZNANIA POSZUKUJE: GRAFIKA 3D PROPONUJEMY STAŁE ZATRUDNIENIE W SIEDZIBIE FIRMY JESTEŚMY STUDIEM GRAFICZNYM, POSIADAMY STUDIO FOTOGRAFICZNO – FILMOWE, Z NASZYMI KLIENTAMI REALIZUJEMY AMBITNE PROJEKTY REKLAMOWE Z WYKORZYSTANIEM ZAAWANSOWANYCH TECHNIK GRAFICZNYCH. NASZE PROJEKTY SĄ WYNIKIEM WSPÓLNEJ PRACY GRAFIKÓW 2D, SPECJALISTÓW DTP, FOTOGRAFIKÓW ORAZ GRAFIKÓW 3D. KILKA NASZYCH PRAC Z ZAKRESU 3D MOŻNA ZOBACZYĆ https://www.behance.net/gallery/88297305/Wizualizacje-3D OBECNIE POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEGO SPECJALISTY DLA NASZEGO ZESPOŁU W DZIALE 3D. NASZE WYMAGANIA: - ZAAWANSOWANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW 3DS MAX + CORONA (MODELOWANIE, WIZUALIZACJE WNĘTRZ, ANIMACJA WNĘTRZ), - BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ ADOBE PHOTOSHOP CC, - KREATYWNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ. OFERUJEMY: - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, - PRACĘ Z DOŚWIADCZONYMI SPECJALISTAMI, - REALIZACJĘ CIEKAWYCH PROJEKTÓW REKLAMOWYCH. CV ORAZ PORTFOLIO PROSIMY PRZESŁAĆ NA ADRES [email protected]
  3. Witam, wrzucam ostatnio zrobione wizki, zapraszam do komentowania czas- 6 dni od początku do oddania
  4. Cześć, Jestem nowy na forum, razem z kumplem robimy wizualizacje, staramy się wejść jakoś na rynek. Proszę o feedback (kilka ostatnich projektów). soft: 3ds max + Vray + Photoshop Dzięki z góry! ;)
  5. Cześć, Najnowszy projekt łazienki wraz z wizualizacjami. Behance
  6. Wnętrze wykonane po godzinach w wolnym czasie. Wszystkie elementy wymodelowane i otexturowane od podstaw. Soft: 3ds max + V-Ray
  7. No cześć Wszystkim, Przedstawiam projekt nad którym pracowałem ponad dwa lata. Postanowiłem zrekonstruować Pińczowski Zespół Zamkowy, który został rozebrany przez ostatnich właścicieli pod koniec XVIII w. Projekt składa się z 21 fotorealistycznych grafik, wyrenderowanych w rozdzielczości 9450x5670. Prace zostały wydrukowane w technologii Fine Art w rozmiarze 80x48 cm i przekazane do Muzeum Regionalnego w Pińczowie. 14 czerwca odbyło się tam otwarcie stałej wystawy. Poprzez ten projekt chciałem m.in. odświeżyć pamieć o tej budowli, i sprawić, że być może teren doczeka się ciekawych planów rewitalizacyjnych i kompleksowych badań archeologicznych, które do tej pory objęły zaledwie 10% całego terenu. Projekt był moim pomysłem, który również sam sfinansowałem. Pracowałem nad nim w wolnym czasie. Otworzyłem też stronę http://www.zamekpinczow.pl, poza całą galerią, można tam znaleźć więcej informacji o projekcie, historii Zamku oraz ciekawe dodatki. Może Kogoś zaciekawi wątek map LIDAR. Zakupiłem takie mapy z Min. Geodezji i Kartografii w postaci numerycznej, po czym napisałem program który zamieniał to na model 3d w OBJ, co posłużyło mi jako model terenu oraz pomogło precyzyjniej określić położenie fundamentów i obiektów, gdyż wiele udało się z takiej mapy wyczytać. Postaram się udostępnić ten program, tylko go muszę poprawić żeby się nadawał do Ludzi. Projekt wykonałem w 3ds max i w Corona Render. Post w After Effects. Poniżej kilka z 21 obrazów oraz dodatki (reszta na stronie http://www.zamekpinczow.pl/index.php?m=2) Chętnie odpowiem na pytania. Więcej informacji: http://www.mateuszstaniszew.pl | http://www.zamekpinczow.pl ----------------------------- 1. Ujęcie 01 w 3072x1843 2. Ujęcie 08 w 3072x1843 3. Ujęcie 09 w 3072x1843 4. Ujęcie 14 w 3072x1843 5. Ujęcie 19 w 3072x1843 6. Ujęcie 05 - wycięty fragment o wielkości 2628x1818 7. Ujęcie 05 - wycięty fragment o wielkości 1406x1313 8. Ujęcie 09 - wycięty fragment o wielkości 1788x1410 9. Ujęcie 15 - wycięty fragment o wielkości 1866x1422 10. Ujęcie 20 - wycięty fragment o wielkości 1968x1488 11. Render z wygenerowanej mapy LIDAR z danych numerycznych 12. Render z wygenerowanej mapy LIDAR z danych numerycznych 13. Assety 14. Assety
  8. Zapraszam do oglądania nowych wizualizacji. Renderowane w Coronie w zasadzie to są rawy delikatne postpro.
  9. Cześć, Chcę podzielić się moimi ostatnimi wizualizacjami i prosić o Wasz feedback. Autorem projektu jest Marquard Design. Wizualizacje powstawały dość długo, z małymi przerwami. Programy to 3ds Max, V-ray i Photoshop.
  10. Witajcie mistrzowie! Jako cichy grafik 3D, który nigdy i nigdzie się nie udziela ani nie chwali... Postanowiłem wrzucić ostatnią moją pracę wykonaną w 3ds max + Corona renderer. Pracowałem nad sceną niewiele ponad pół dnia. Czas trwania renderingu około 2 godzin. Sukcesywnie wstawię tutaj inne ujęcia. Jak myślicie, będzie coś ze mnie ? :) Pozdrawiam
  11. Przedstawiam wam kilka wizualizacji projektu fabryki mebli wykonanego na studiach magisterskich, rady dotyczące jakości wizualizacji mile widziane. Oświetlenie zwykłym sunem bez hdri. Wszystkich szumów nie udało mi się wyeliminować bo komp już nie ten, a i terminy goniły. :) Jeśli kogoś zainteresuje to zapraszam tutaj: https://www.behance.net/gallery/54255583/Furniture-Factory-Poznan-Poland
  12. Witam, poszukujemy osoby która na podstawie planów inżynierskich w PDF stworzy wizualizacje 14 obiektów inżynierskich (wiadukt/kładka etc) plus połączyć je drogą. Stopień skomplikowania i szczegółowości animacji dokładnie jak w filmiku referencyjnym. Możliwość współpracy na dłużej przy kolejnych projektach. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą prosimy o kontakt na adres mail: [email protected]
  13. Witam, podsyłam moją najnowsza wizke wykonaną w Blenderze i PS. Renderowane w Cyclesie na GTX TITAN 12GB, czasy renderów to około 8 - 15 godzin na obrazek. Pozdrawiam.
  14. Cześć, wrzucam szybki projekcik wykonany z lekko przymrużonym okiem ;) Taki efekt uboczny pracy nad wizualizacją pokoju dla dzieciaków. Modele oczywiście nie moje :P Artstation: https://www.artstation.com/artwork/KLlzx
  15. Witam oto moja najnowsza wizualizacja wykonana w Blenderze z dużą iloscią post-pro w Photoshopie. Zapraszam do oceniania. Pozdrawiam.
  16. Hej, przekopałam forum, Oglądałam mnóstwo tutoriali ale nie potrafię znaleźć rozwiązania swojego problemu. Moje wizualacje nie posiadają cieni. Mam daylight system, skyportale, sztuczne oświetlenie. I nic. Poniżej zamieszczam swoje wizki, może ktoś z Was będzie wiedział co zrobiłam źle A poniżej wizka gdzie mam dopiero próbny render by zobaczyć rozkład światła, bez tekstur ( model sketchup) i tu też jest już dramat
  17. Witam, podsyłam moją najnowsza wizualizacje wykonaną w Blenderze i PS, wraz z timelapse'em z postprodukcji. Pozdrawiam.
  18. Witam serdecznie. Wolny czasw ostatnich dniach poświęciłem mojej pierwszej wizualizacji. Modele moje(nie jest ich zbyt wiele ;) ) Oto efekt: Teksturze nakrycia na łóżko sporo brakuje ale wykonałem ją sam więc i tak jestem zadowolony :) Textura ciemnego drewna i paneli z V-ray DE. Obraz znalazłem w googlach, mam nadzieje że autor się nie pogniewa. Ogólnie sporo w scenie do poprawy ale jest już tak nakombinowane że sam powoli przestaje to ogarniać więc postanowiłem ją zakończyć na tym etapie a ze zdobytą wiedzą rozpocząć nową. Projekt trochę "śnieży" ale pracuje obecnie na laptopie z Core Duo i nie podciągałem wyżej ustawień by dnia nie brakło dla renderingu. Ja jestem zadowolony, jest to mój pierwszy kontakt z V-rayem i już wiem że się zakumplujemy. P.S Bardzo proszę polećcie dobry darmowy lub tani serwis do uploadu prac ponieważ na obecnym linki wygasają po miesiącu. Lata temu korzystałem z imageshacka. Warto się teraz rejestrować i zapłacić? (z tego co się orientuje jest teraz płatny) Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  19. Cześć, jest to moja druga wizualizacja wnętrza. Nauczyłem się podstaw cycles, co zaowocowało bardziej realistycznym renderingiem ;) Wszystkie modele moje :) Czas wykonania około dwa tygodnie. Wizualizacja wykonana w Blenderze + troszkę photoshopa. Wiem, że niektóre materiały mogłyby być lepsze ale chciałem już to dokończyć. Rendering - około 40 minut na obrazek 1080p pozdrawiam Jakub
  20. Główna wizualizacja robiona na zamówienie. Potem dołożyłem jeszcze parę ujęć, żeby mieć co do portfolio wrzucić. Całość zrobiona w 3ds maxie, coronie i photoshopie. Od jakiegoś czasu przesiadłem się na Coronę i muszę przyznać, że silnik jest bardzo obiecujący :) Pozdro
  21. Hej Pracuję w 3ds max + v-ray od niedawna. Modelowanie i teksturowanie ogólnie ogarniam, ale to mój jeden z pierwszych projektów wnętrza i mam parę problemów. Wizka renderowana jest IM+LC. Czy lepszy efekt uzyskam BF+BF? Jak najlepiej doświetlać scenę interior? Ja użyłem słońca v-ray + environment Proszę o podpowiedź co i gdzie poprawić. Przede wszystkim dlaczego dywan po lewej wygląda tak dramatycznie, a po prawej już ok? Dlaczego na firance nad oknem i pod oknem robią się dziwne plamy? Dla uzyskania bardziej realistycznego efektu lepiej doświetlić scenę tylko światłem zewnętrznym czy w środku też dodawać jakieś światła? Lepiej zapisywać zdjęcia w RGB czy sRGB? Bo RGB wychodzi dużo ciemniejsze i trzeba by było przed renderingiem ustawić inną ekspozycję światła.
  22. Projekt: biuro FORMA, wizualizacje: ilumen - studio wizualizacji architektury http://ilumenstudio.wix.com/home
  23. Witam wszystkich, wrzucam kilka packshotowych wizualizacj1 pewnego dość zgrabnego telefonu. Model zrobiłem kiedyś do reklamy tepsy, a teraz posłużył mi za pretekst do kilku experymentów z oświetleniem high key - czyli celowo jest białe na białym i takie blade;). Rendery w Vrayu, DOF dodany w kompozycji. Modele na scenografii też moje, użyłem interioru nad którym właśnie pracuję. Wszelkie uwagi mile widziane oczywiście! Pozdrawiam;)
  24. Grafik 3d - wizualizator - modeler Agencja Interaktywna PIXELSET Sp. z o.o. Wizualizacje architektoniczne 3d, animacje 3d, modelowanie hi oraz low poly. Poszukiwana osoba na stanowisko modeler - wizualizator Praca na miejscu w okolicach Łodzi - pełny etat. Ewentualnie praca zdalna. Obowiązki: modelowanie hi oraz low poly, przygotowywanie wizualizacji architektonicznych exterior. Wymagania: znajomość 3ds max, v-ray, autocad, photoshop. www.pixelset.pl Oferty proszę kierować na adres [email protected]
  25. Witam, jest to jedna z moich pierwszych wizualizacji, chciałem żeby przypominała wizualizacje domków z archona. Robione jakieś 14 godzin, tzn. dwa dni po pracy i trochę poprawek na trzeci dzień. Software to blender i rendering blender internal (raytracing) + photoshop. Wykorzystane zdjęcia pochodzą z internetu ale nie jest to praca komercyjna więc wykorzystałem je dla celów ćwiczeniowych, następnym razem sam będę robił fotki krzaczków, ludzi, nieba itp. : ) Domek z projektu typowego firmy ARCHAND. Wiem że brakuje np. trójwymiarowych dachówek, mebelków trawa płaska itp. ale spróbuję lepsze zrobić przy następnej wizualizacji. Glow zrobiony w photoshopie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności