Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'rigg' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 4 wyniki

  1. Cześć, jestem grafikiem koncepcyjnym w międzynarodowym projekcie medycznym na VR (prosoma.com). Kieruje tam wizją strony wizualnej i przychodzę z prośbą o pomoc bardziej doświadczonych osób w designie modelu postaci pod animacje. Obecnie jesteśmy na etapie tworzenia finalnej koncepcji środowiska i postaci, po 2 latach prototypowania, testów i badań. Poniżej zamieszczam rysunki 2 postaci + wstępny szkic 3D kobiety podesłany przez modelera. Będę wdzięczny za spojrzenie na koncepty okiem riggera/animatora/postaciowca, pomoc merytoryczną i sugestie dotyczące poprawności meshu. Czy istnieją jakieś błędy designerskie, które mogą wyjść przy animacji? Co wymaga szczególnej uwagi jeśli chodzi o animację twarzy i postury tych postaci? Dodam jeszcze, że postać będzie przeważnie unosić się w powietrzu (taka żeńska wersja Yody) i prowadzić pacjenta po światach w VR, terapii etc., a towarzyszyć jej będzie około 2x większy pupil (być może dojdą jeszcze inne postaci). Nasz team ciągle się powiększa więc jesteśmy zainteresowani współpracą z kompetentnymi osobami, które chciałyby pomóc przy kwestiach zw. z animacją, designem, modelami, riggami etc. Dziękuję!
  2. Witam, Od jakiegoś czasu uczę się riggowania z digitaltutora i idzie mi całkiem fajnie. Chwale sobie. Jednak wczoraj natknąłem się na problem, którego nie potrafie przeskoczyć, bo na filmie w digitaltutors działa, a u mnie nie. Gość na filmie wpisuje komendę: select `listConnections -type "joint" skinCluster16`; Dzięki niej zaznacza mu się cały szkielet, aby potem wyeksportować skin weight. Natomiast mi ta komenda zwyczajnie nie działa - nic się nie dzieje, bo zatwierdzeniu jej mimo iż robię 1:1 jak na filmie. (używam również plików z lekcji przez co skinCluster16 jest poprawną nazwą również dla mnie) Używam Maya 2017, a on na filmie ma 2014 prawdopodobnie.
  3. Platige Image to kreatywne studio, specjalizujące się w tworzeniu grafiki komputerowej, animacji 3D i cyfrowych efektów specjalnych, dla świata reklamy i filmu, sztuki, edukacji i rozrywki. Poszukujemy osoby na stanowisko Riggera, który dołączy do naszego zespołu w Warszawie. Oferujemy różnorodne zadania oraz rozwój w kreatywnym, dynamicznym otoczeniu przy projektach reklamowych. WYMAGANIA: - min. 2 letnie doświadczenie w riggowaniu postaci; - biegła znajomość Autodesk Maya; - mocne portfolio; - umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów; - chęć nauki i rozwoju; WYMAGANIA DODATKOWE: - znajomość Python/MEL na plus; - znajomość nCloth, nHair lub innych systemów symulacji na plus; Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz ze strony http://platige.com/pl/careers lub na mail [email protected]. Prosimy o dołączenie CV, oraz reel'a w formie linku lub załącznika.
  4. Witam ;) Mam problem dotyczacy morphera , wymodelowalem taka buske " http://images35.fotosik.pl/1565/151aac2558e0cc29.jpg" i chcialem sprobowac czy zadziala modyfikator morpher, bo w poprzednim projekcie mialem pdoobny problem i do tej ze chwili nie doszelem do zadnych sensownych wnioskow jak go rozwiazac, poniewaz powtorzyl sie on ponownie :P zrobiłem jak wida 2 glowe , zmienilem minke , a gdy daje "pick from scene" to nei potrafie go wybrac ;/ jesli jest ,ktos w stanie odpowiedziec na moje pytanie to bylbym bardzo wdzieczny pozdrawiam :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności