Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'watch' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 7 wyników

  1. Cześć, Ostatnio w wolnym czasie dłubałem coś przy nieskończonym mechanizmie zegarka, który to kiedyś projektowałem i postanowiłem coś z tym w końcu zrobić. Renderki raczej na szybko, model też pewnie da się lepiej dopracować ale cieszę się, że w ogóle skończyłem. Nic wyjątkowo twórczego to nie jest - raczej zrzyna z Rolexów, Omegi i innych mających w ofercie typowe "diver'y", jedyne co jest tutaj mniej standardowe dla "podwodnych" zegarków to otwarta, przeszklona od spodu obudowa pozwalająca oglądać mechanizm. Model powstał w maxie, renderki wyszły z KeyShot'a, coś tam pokolorowałem w Photoshopie i tyle. ;) To co stanowi tło to przerobione royalty free foto znalezione w google. Będzie mi bardzo miło jeśli usłyszę jakieś komentarze albo dobrą krytykę. Pozdrawiam!
  2. Witam, Postanowiłem niedawno wydziergać kolejny zegarek, cała idea, jak wskazuje nazwa była związana z eksperymentem myślowym Schrodinger'a stąd w środku tarczy to coś na styl "ying yang" z kocim szkieletem w środku. Jak ktoś nie wie o co chodzi: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kot_Schr%C3%B6dingera To w zasadzie tyle.. :) Parę rzeczy mógłbym zrobić lepiej a zwłaszcza pasek ale na tą chwilę pasuje, robota ma iść do portfolio więc będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek komentarze na temat tego projektu. Po przejściu na postimg i kliknięciu na obraz rozdzielczość 6k.
  3. Witam, chciałbym przedstawić pierwszy mój projekt zegarka z betonową tarczą. Proszę o konstruktywne komentarze! [/img]
  4. HEJ Witam postanowiłem wystawić na forum mój koncepcyjny zegarek który zrobiłem w na konkurs Swiss Group. Dostałem zaproszenie żeby wziąć w nim udział. Raczej nie spodziewam się jakiejś wygranej ale spróbować nie zaszkodzi. Zegarek zrobiłem w trzy dni plus dwa dni na rendery. Inspirację czerpałem z historii a dokładnie z DYWIZJONU 303. Zegarek jest dedykacja dla ludzi walczących w tym dywizjonie. Samoloty którymi latali piloci,pomogły mi w projektowaniu tego zegarka.Pasek niestety musi być gumowy ponieważ panowie z Swiss Group mają wymagania konkursu...Ja bym tam z ochota wstawił bransoletę ,no ale:)... Mam nadzieję ,że wam się spodoba....ogólnie już wcześniej planowałem zaprojektować jakiś zegarek ale nie miałem czasu na jego wykonanie,ale teraz nadarzyła się okazja żeby zrealizować swój pomysł a dodatkowo wziąć udział w konkursie...ale tak jak pisałem nie liczę na wygraną ważne,że stworzyłem coś co ludziom zwróci uwagę na wydarzenia historyczne które są godne uwagi i podziwu:)POZDRAWIAM MENTAL RAY PHOTOSHOP Uploaded with ImageShack.us
  5. Witam Zakładam teczkę w której będę zamieszczał rezultaty swoich poczynań w 3D. Będę również wdzięczny za konstruktywne wypowiedzi na temat tworzonych przeze mnie rzeczy. Nie boje się krytyki, także jedziemy... Na dzień dobry model zegarka...
  6. 3d max + vray, Zegarek nie jest 100 % kopia oryginalu !! Mam nadzieje ze sie spodoba. Zegarek ma oczywiscie pare niedociagniec ale to juz zamkniety projekt.
  7. witam tak troche sie nudziłem, i wydłubałem sobie taki steamowy zegareczek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności