Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'boogie woogie' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 1 wynik

  1. Witam na forum. Chcialbym zamieszczac tu moje biezace prace przede wszystkim po to, zeby bardziej doswiadczeni ode mnie uzytkownicy mogli sobie po nich pojezdzic, udzielajac mi jednoczesnie rzeczowych porad odnosnie tego na co w przyszlosci powinienem zwracac uwage, co cwiczyc i w jaki sposob :) Jesli chodzi o digital painting, to nie mam zbyt duzego doswiadczenia, w zasadzie ogolnie nie mam duzego doswiadczenia jesli chodzi o sztuke. Zglebilem pare watkow na forum oraz tutorial pana Niklassa Jansona, spojrzalem krytycznym okiem na swoje dotychczasowe poczynania i stwierdzilem ze chcialbym rozpoczac powazniejsze cwiczenia. Od wczoraj mam za soba dwa szybkie rysunki (mialy byc szybkie, w rezultacie zajely mi conajmnie 2h kazdy ;P) na podstawie refek (zdjecia kadrow ze Zlotopolskich). Robilem je bez powiekszania, zeby niepotrzebnie nie zaglebiac sie w detale, a raczej uchwycic bryle i swiatlo, bo z tym zawsze mialem problem: ref: http://img383.imageshack.us/my.php?image=yodayq7.jpg ref: http://img155.imageshack.us/my.php?image=sandtroopers2hduo6.jpg Prosze o wszelkie porady dotyczace tego jakimi kryteriami kierowac sie dobierajac referencje i na czym sie przy takich cwiczeniach najbardziej skupic aby byly efektywne. Ja tymczasem zmykam czytac Loomisa i rysowac jablka! ;} Pozdrawiam.[ATTACH=CONFIG]89273[/ATTACH]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności