Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'animacja 2d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Cześć! Ponownie z Cat Kaczmarek zrobiliśmy animowany teledysk. Tym razem jednak postanowiliśmy spróbować czegoś zupełnie innego. Połączyliśmy ze sobą 3 (albo nawet 4) różne stylistyki: trochę animacji poklatkowej, trochę "oszukańczego" pixelartu i trochę rotoskopii, dodatkowo pozbieraliśmy od znajomych dużo starych zdjęć i "przyozdobiliśmy" je smutnymi rysunkami. Całość jest dosyć obrazoburcza, jest tam motyw "satanic panic" czyli mały chłopiec opętany przez szatana poprzez grę wideo xD Więc jeśli macie ochotę to zapraszam na nostalgiczną podróż w lata '90: Dla tych co cenią sobie swój czas, wersja skrócona: i poniżej making of z kilku ujęć i jakieś wipy:
  2. dobry wieczór! może ktoś kojarzy mnie z tematu (niestety ciągle bez odzewu) z Loopowanymi animacjami tematycznymi (http://max3d.pl/forum/threads/103143-LoopdeLoop-czyli-cykliczne-animacyjne-wyzwanie), otóż kilka ostatnich tematów musiałem odpuścić z powodu większego projektu, który po godzinach realizowałem przez kilka ostatnich miesięcy razem z dziewczyną, Kaśka zajęła się konceptami, layoutem, ja scenariuszem i animacją wszelkie uwagi będą mile widziane, poniżej ów animacja i trochę "making ofu": koncepty: nie wiem jak sensownie je ustawić w poście, więc jakby ktoś chciał więcej w lepszej rozdzielczości to zapraszam tu: https://www.artstation.com/artwork/d55Xw proces jednego ujęcia: i trochę finalnego efektu:
  3. Po wielu miesiącach zmagań między snem, a pracą, mam zaszczyt przedstawić efekt współpracy z Cassiaramone i Maćkiem Żukiem przy animowanym teledysku dla zespołu ThermiT, wszyscy wątpiliśmy, czy uda się to skończyć, a jednak! Premiera co prawda była w lipcu, ale jako, że zacząłem znowu funkcjonować na tym forum, postanowiłem się z Wami podzielić. Wszelkie komentarze będą mile widziane. Małym miasteczkiem, położonym gdzieś na zachodzie Stanów, wstrząsa fala brutalnych morderstw. Jedni mówią, że ich sprawcą jest szkaradne, pozbawione twarzy monstrum. Inni przysięgają, że brutalnych egzekucji dokonuje Śmierć we własnej osobie. W ślad za tajemniczym zabójcą pustynie przemierza grupa łowców głów, motywowanych wielką nagrodą oraz jeszcze większym zuchwalstwem. [video=youtube;LVsMBc6M-OM]
  4. Siemanko wszystkim. Ostatnia wrzuta była ponad rok temu także powracam :D Od czerwca 2016 pracuję w Rio de Post. Wpadliśmy na pomysł abym zrobił animację logotypu. Pełna swoboda, dowolny pomysł aby było "git". I chyba się udało! Krótka forma, na pozór proste wykonanie dlatego przygotowałem dodatkowo materiał z serii making of/breakdown dla niewtajemniczonych :) Dużo zabawy, eksperymentowania i klatek kluczowych. Całość chciałem utrzymać w kolorach nawiązujących do logo. Same kształty logotypu zachęciły mnie do takiej, a nie innej animacji. Paski, "węże" etc. Mam nadzieję, że się spodoba. Miłego oglądania: Animacja | Motion Design | Sound | Edit: Adam Blumert Produkcja: Rio de Post Muzyka: Aes Dana - Alignments https://www.ultimae.com/artists/aes-dana/ Z góry dzięki za poświęcony czas!
  5. Od kilku miesięcy bawię się z tworzeniem animacji 2d i stworzyłem w tym czasie kilka odcinków. Jako, że są to moje pierwsze kroki, chciałbym sięgnąć waszych porad. Serial jest coś w podobie do "Blok ekipy" tyle że głównymi bohaterami są policjanci. Zresztą sami sprawdźcie i oceńcie :) https://www.youtube.com/watch?v=TUP4Iuwd8ZE
  6. hej, ta animacja pojawiła się już w wątku: http://max3d.pl/forum/threads/103143-LoopdeLoop-czyli-cykliczne-animacyjne-wyzwanie ale jako, że spotkała się (chyba) z pozytywnym odbiorem, postanowiłem stworzyć jej osobny wątek, ale żeby nie było to tylko przeklejenie tego samego, przygotowałem też making of z kilku etapów animacji i koncepty kucharek i kuchni (autorstwa Cat), jeśli jednak ktoś uzna, że nie powinno to mieć osobnego wątku, to proszę o usunięcie tego koncepty: [więcej konceptów tu] making of: i jeszcze finalna wersja dla tych co nie widzieli: [video=youtube;F-PMJe2-PwY]
  7. Cześć wszystkim! Zebrałem w jakąś całość przegląd projektów animacji własnych jak i komercyjnych. Zapraszam do oglądania. Plus jeśli ktoś jest zainteresowany nad czym pracuje na bieżąco zapraszam do polubienia profilu na fjsiku ;) https://www.facebook.com/RobertAnimates/ Dzięki pozdrawiam
  8. FLAT FOOT FILMS poszukuje do pracy w charakterze freelance animatorów 2D do pracy przy serialach animowanych WILQ SUPERBOHATER, MYSZKA W PASKI, DZIELNY LEW ERYK, i innych. Praca w siedzibie firmy w Krakowie lub zdalnie. Wymagania: dyspozycyjność, znajomość ToonBoom Harmony oraz Adobe Photoshop, z doświadczeniem w animacji klasycznej i cut-out, dokładność i sumienność, umiejętność pracy pod presją czasu. Praca od zaraz do końca roku. Więcej o firmie http://flatfootfilms.com/ Prosimy o przesyłanie wiadomości (cv, demo, próbki) na adres [email protected]
  9. Przedstawiam wam jedno z moich większych dzieł. Jest to animacja oparta na popularnej grze GTAIV. Co prawda nie jest to jedna z tych pięknych disneyowskich animacji, bo weźcie pod uwagę że została ona wykonana przez licealistę amatora, który nie miał styczności z żadnymi kursami animowacyjnymi, szkołami animacji, a przyrząd, którym wykonywał rysunki zakupił z pieniędzy oszczędzonych z kieszonkowego :D. Wszystkie moje projekty tworze wyłącznie z czystej pasji i zainteresowania ruchomymi rysunkami. Zapraszam do oglądania i wyrażania szczerej opinii oraz jeśli ktoś ma kanal na yt niech nie waha się z subskrybowaniem mnie, byłby to świetny gest docenienia moich starań ;) link do filmu:
  10. Mumin’s Interactive - Firma specjalizująca się w produkcji multimediów (największy zespół w Polsce tworzący explainer videos!) szuka do swojej załogi osoby na stanowisko Storyboard Artist. Miejsce pracy: Warszawa Opis stanowiska: - rysowanie storyboardów do animacji 2D, 3D - rysowanie storyboardów do produkcji wideo - stałe poszukiwanie inspiracji - wyszukiwanie ciekawych animacji, pomysłów wizualnych - ścisła współpraca z Działem Kreatywnym To praca dla Ciebie,jeśli: - czerpiesz mnóstwo frajdy z rysowania - masz mnóstwo chęci, motywacji i zapału! - masz lekką, sprawną kreskę szkicową - umiesz obsługiwać tablet graficzny i znasz się na podstawowej obsłudze programów graficznych - masz wyczucie estetyki, wyobraźnię przestrzenną i znasz podstawowe zasady kompozycji - masz otwarty umysł, a pomysły w Twojej głowie każdego dnia mnożą się w zatrważającym tempie - znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (pracujemy dla klientów z całego świata) - posiadasz skille researcherskie - masz swoje portfolio lub przykładowe prac Jesteś zainteresowany? :) Zapraszamy do wysyłania aktualnego CV + portfolio na adres: [email protected]
  11. Witam, to mój pierwszy post! Postanowiłem za namową ludzi z Twittera, że podzielę się moją animacją, którą ostatnio (przez to że najpierw była sprzedawana w sklepie z animacjami NTT Docomo) wstawiłem na YouTube - prawie w rok po jej ukończeniu. Animacja powstała podczas ostatniego roku studiów na Kobe Design University jako praca magistarska i filar portfolio. Więcej możecie przeczytać i zobaczyc na mojej stronie TUTAJ Zapraszam do oglądania: [video=youtube;Ik-49KwSL-8] Czas: 5 minut. Format: 720p HD ready Obsada: -voice acting: 小倉 紀子 (Ogura Noriko) -voice recording: 坂尾 千春 (Sakao Chiharu) -muzyka: Doelman -doradztwo: 大塚 英志 (Otsuka Eiji) ________________________________________________________ Wątek połączono z newsem: http://max3d.pl/artykuly/6173/ Right Places jest krótkim anime w pełnym tego słowa znaczeniu. Etiudą przepełnioną japońskim stylem animacji, przywodzącą na myśl takie dzieła jak „5 Centimeters Per Second”. To co zaskakujące, to fakt, że to krótkie dzieło stworzyła jedna osoba – Polak, Mateusz Urbanowicz. Pełny tekst artykułu znajduje się tutaj.
  12. Nazwa Firmy*: Moonmana Strona Firmowa: moonmana.com Informacja o polu działania firmy*: Founded in 2008, Moonmana is a mobile gaming company building global mobile MMO games. Since its foundation the studio has made and released over 15 award-winning mobile and flash games. Now Moonmana focuses on the development of the highest quality games for IOS, Android, Windows 10, X-box live. Poszukuję osoby na stanowisko*: Animator Flash Forma zatrudnienia*: Pełny etat Obowiązki*: Creating flash animations for games Creating animations for MMO RPG game for IOS, Android, Windows 10, X-box live Wymagania: PORTFOLIO OF ANIMATIONS REQUREAD! Experience in creating animations for games Experience with Flash or other programs for creating animations Advanced English Kontakt*: [email protected] - Polina Dodatkowe informacje: Work on high quality MMO games which will be played by millions of players Interesting tasks with possibility to bring in own ideas in projects Growth opportunities with possibility to acquire new skills based on our 7 years of experience in developing games Flexible schedule Internship for students who is passionate about game development
  13. Grzegorz Jagliński - Indie GameDev. Poszukuje osoby, która wykona komplet grafik 2D do gry. Forma zatrudnienia: umowa o dzieło (praca zdalna). Komplet grafik obejmuje: Tło o rozdzielczości 2048x640 przedstawiające łąkę urozmaiconą drobnymi ozdobami (np. grzyby etc.), na górze ściana skalna, na dole żywopłot. Początek tła musi dać się połączyć z końcem. Postacie widziane z góry, poruszające się przed siebie (4-5 klatek) - kaczka (rozdzielczość ok. 140x100), mała kaczuszka (ok. 70x50), szop pracz przedstawiony jako złodziej z charakterystyczną maską na oczach (ok. 210x150). Stylizacja grafik - kreskówka. Próbki prac oraz oczekiwane wynagrodzenie proszę wysyłać na [email protected] Jeśli współpraca będzie się dobrze układać zlecę wykonania dodatkowych elementów graficznych oraz grafik do innych gier. ----------------------------------
  14. Poszukujemy grafika zdolnego wykonać wysokiej jakości pixel artową oprawę gry. W ramach współpracy należałoby m.in. opracować ogólną koncepcję stylistyki gry, przygotować grafikę i proste animacje postaci, stworzyć tła, grafikę UI i logo gry. Zlecenie zdalne, które rozpoczęłaby się między końcem września, a początkiem przyszłego roku i trwałoby przez ok. 9 miesięcy, ale nie pochłonęłoby pełnego etatu. Mile widziana możliwość odbywania spotkań w Warszawie. Pożądane są następujące umiejętności (posortowane malejąco wedle wagi): • Kreatywność! Nie szukamy kogoś, kto po prostu „machnie assety” wedle specyfikacji. Chcemy, by osobnik ów włożył w projekt cząstkę siebie. :) Najlepiej aby była to cząstka niepozbawiona poczucia humoru i dozy szaleństwa. • Pixel art. Niekoniecznie doświadczenie komercyjne, mogą to być nawet prace wykonane do szuflady. • Animacja. Wykonanie prostych, „kreskówkowych” animacji. • Grafika UI. Menu, przyciski, itd. • Doświadczenie w pracy przy grach. Mile widziane. • Podstawowe efekty. Particle. Projekt znajduje się obecnie w fazie prototypowania. Na razie niezobowiązująco poszukujemy kontaktu do osób w jakimkolwiek stopniu zainteresowanych. Proszę, aby odzywały się one mailowo (adres poniżej), najlepiej przesyłając kilka słów na swój temat oraz przykładowe prace. Odeślemy więcej informacji na temat gry oraz opcji współpracy. Będziemy również wdzięczni za polecanie potencjalnych kandydatów. Za projektem stoją dwaj doświadczeni twórcy gier: Grzesiek Mazur i moja nieskromna osoba, Kacper Kwiatkowski. Pracujemy obecnie w 11 bit studios nad This War of Mine, Grzesiek w roli głównego programisty, ja designera i writera. Nasza współpraca sięga jednak około 3 lata wstecz. W tym czasie ukazała się jedna gra, nad którą pracowaliśmy wspólnie – Sleepwalker’s Journey, gdzie pełniłem rolę project leada i designera, a Grzesiek głównego programisty. Dwa inne projekty (w tym jeden większy, prowadzony przeze mnie) zostały wstrzymane z przyczyn niezależnych od nas. Obaj mamy też kilkuletnie doświadczenie sprzed czasów 11 bit, moje w postaci pracy dla Nawia Games, Grzesiek zaś współtworzył projekt Warball. Mój mail: mr.mimizu[małpeczka]gmail.com
  15. Anianimację przygotowaliśmy z wielką miłością do pączków ;) Idealna na Tłusty Czwartek mam nadzieję, że się Wam spodoba :) softy: Ps i AE [video=youtube;-Ct8dcOBqg0]http://www.youtube.com/watch?v=-Ct8dcOBqg0
  16. Jestem tutaj nowa. Kazano mi się zarejestrować z wykopu na tym forum więc jestem. Na początek moja postać którą zanimowałam rysunkowo, zaczynałam na papierze, potem poprawiałam w programie Toon Boom Harmony. Nie jest całkowicie w kolorze gdyż czasu brakło. Kukuryk został zaprojektowany na zajęciach w Academy of Art University. Mam nadzieję że się podoba. Witam wszystkich :)
  17. Trailer i making of do aplikacji na iPhony i iPady wykonany na zlecenie Big Rabbit.pl DP: Marcin Władyniak Montaż i animacja: Ja, czyli Paweł Gałązka Muzyka: Ferid Dźwięk i edycja: Ja i Filip Kuncewicz Mastering: Filip Kuncewicz Update: teledysk
  18. Chciałbym Wam przedstawić mój projekt dyplomowy na temat snów oraz marzeń sennych. Animacja infograficzna z abstrakcyjnymi elementami oraz dużą ilością tekstu. Polecam obejrzeć w HD. Wszystko wykonałem samodzielnie, począwszy od pomysłu, projektowania oraz animacji. Soft: After Effects, Photoshop, Sony Vegas. Muzyka: Brian Tyler - Further. Mam nadzieję, że się spodoba. Z góry dzięki za poświęcony czas. Info: Znalazłem dużo informacji w internecie nt snów. Niektóre tłumaczyłem, wiele razy skracałem aby unikać mega dłużyzn. Nie ukrywam, że wcale nie było łatwo zrealizować ten projekt. Okej temat snu każdy troszeczkę zna jednak największym problemem była wizualizacja tego. Jak zobrazować mniej więcej to co widz czyta - nie chciałem pokazywać chmur, bujania w obłokach, suchego tekstu niczym PPT - i tak narodził się pomysł na główny motyw, którym są elementy w tle - połączone ze sobą komórki nerwowe (powiedzmy), z których składa się mózg. Jak dobrze wiemy cały proces zasypiania, snu, marzeń sennych zachodzi właśnie w naszym mózgu. Od dawna interesuje mnie ten temat, a to za sprawą własnych problemów ze snem, niekiedy lekką bezsennością albo długą pracą do nocy/rana. Jeden pomysł na dyplom niestety nie wypalił to wziąłem się za ten. Jak słusznie CzAk1 wspomniałeś - trochę jak projekt jakiegoś UI. Tak, bardzo lubie HUD, GUI, UI, hologramy etc. Jestem fanem prac Marca Colerana, GMUNK, Asha Thorpa i innych. Interfejsy kojarzą mi się z danymi, technicznym stuffem, minimalizmem, estetyką i stwierdziłem, że w tym projekcie sprawdzi się to idealnie. Dłubanie w małych rzeczach, ręczna animacja pojedynczych obiektów sprawia mi dużo frajdy. Zapuszczam muzę i lecę :p Mogę jeszcze dodać, że całość zrobiłem w 2-3 tygodnie. 99.9 % to After Effects. Raz użyłem c4d aby wyeksportować .obj i następnie import do AE. Najpierw zrobiłem design każdego ujęcia w AE i brałem się za animację. Były lekkie problemy z płynnym połączeniem ujęć, ale znalazłem w miarę prosty sposób. Irytowały mnie częste crushe...Na szczęście ctrl+s to już nawyk. Sony Vegas - tylko i wyłącznie do mixu muzyki. Ach no i zapomniałbym... Kamera w AE potrafi zdenerwować człowieka, ale Camera Rig Jerzego Drozdy pomógł. Miałem chwile zwątpienia czy zdążę zrobić wszystko na czas, ale przycisnąłem i udało się. Jeszcze wiele razy musiałem się odrywać od pracy aby załatwić wszystkie papierki do szkoły etc... Dużo pomogła tutaj muzyką, która usłyszałem zanim jeszcze zagrałem w Far Cry'a 3 ;D Nawet nie zliczę ile razy ją przesłuchałem, ale wyobraźnia działała. Pozdrawiam Adam Blumert
  19. Witam, Tym razem coś krótkiego dla Panasonica. Krótka forma streszczająca kampanię w której Panasonic fundował przelot i pobyt na Olimpiadę w Londynie, a podczas nieobecności zwycięzcy wymieniał sprzęt elektroniczny w jego domu. ;] Key visual: Agency: HAVAS Worldwide Dream Studios Art Director, Storyboards, Animation: Norbert Mikołajczyk Sound Design: Mateusz Skalski Pozdr Norbert Mikolajczyk
  20. Cześć, Umieszczam w tym dziale bo nie wiem czy rigging i animacja zachacza o animacje 2d :) mam taki problem: musze wyanimowac ruch piksli a nie mam czasu robic tego poklatkowo. Załóżmy że mam matryce 20x12 kwadratów chce zeby zeby z roznych piksli kolor przechodzil (piksel po pikselu) i zajmowal kolejno przestrzen. Podczas rozprzestrzeniania sie koloru z innych piksli powinny stosunkowo jeden po drugim rozprzestrzeniac sie inne kolory. Czy jest jakis soft do tego typu rzeczy a moze plug in do aftera? Robie poklatkowo i za duzo czasu to zajmuje Moze znajdzie się tu jakiś pro który rozwikła jak rozwiazac taki problem? Prosze o pomoc.
  21. Artifex Mundi to studio deweloperskie od 2007 roku działające na krajowym i światowym rynku gier komputerowych. Zajmujemy się tworzeniem gier casualowych na wszystkie najpopularniejsze platformy. Nasza najnowsza produkcja - Enigmatis: The Ghosts of Maple Creek otrzymała status Collector’s Edition i zbiera najlepsze recenzje na światowych portalach. Więcej o Nas na naszej stronie www.artifexmundi.com Grafik 3D/2D – Cutscene Artist (miejsce pracy: Kraków) Oczekujemy: Bardzo dobrej znajomości programu 3ds max i Vray Bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z matte paintingiem (wielokamerowej projekcji, budowania scen 3D z grafik 2D, itp.) Umiejętności animowania Umiejętności robienia efektów takich jak dym, ogień itp. Umiejętności pracy z kamerą, wyczucia w kadrowaniu i montażu Zdolności przystosowania się do różnych konwencji i settingów Wyobraźni i inwencji twórczej Dobrej organizacji i dyscypliny w prowadzonych projektach Dużymi atutami będą również: Znajomość narzędzi do 3ds max pomocnych przy robieniu animacji, takich jak: FumeFX, Particle Flow, Rayfire itp. Znajomość zagadnień compositingu i montażu oraz programów z nimi związanymi (Fusion, After Effects itp.) Portfolio z podobnymi realizacjami Znajomość gier HOPA Zakres obowiązków: Wykonywanie cutscen do gier casual typu HOPA Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i otrzymywanych zadań Miłą i przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole Możliwość współpracy z twórcami gier posiadającymi wieloletnie doświadczenie w branży Duże możliwości rozwoju podczas pracy nad projektami na najpopularniejsze obecnie platformy gier komputerowych Indywidualnie ustalane godziny pracy w wymiarze dostosowanym do możliwości Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem (CTA/KR/11). Do przesłanej oferty prosimy o dodanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. ) Zastrzegamy sobie prawo do rozmowy jedynie z wybranymi kandydatami
  22. Alter Punkt Sp z o.o. ; Marcin Wojtalewicz Strona Firmowa: "W budowie" Informacja o polu działania firmy: Odzież Poszukuję osoby na stanowisko: Grafika komputerowego Forma zatrudnienia: umowa zlecenie Obowiązki: Stworzenie animacji logo, który będzie znajdował się na początku/końcu filmiku udostępnionego w serwisie Youtube, tak zwana czołówka. Wymagania: Po prostu mnie przekonaj, że możesz to dobrze zrobić. Możliwe kierunki rozwoju: Możliwa długotrwała współpraca przy tworzeniu różnego rodzaju grafik komputerowych i animacji. Kontakt: [email protected] Dodatkowe informacje: Zostaną przedstawione w mailu. ----------------------------------
  23. Witam! Po wielu nie przespanych nocach skończyliśmy animacje postaci do reklamy Vibovit Pstryczki Języczki na zlecenie BrosFX. Reklama już śmiga na Cartoon Network i możemy co nieco pokazać. Poniżej postacie oraz finalna reklama. Miłego oglądania :)
  24. Gość

    2d wideoklip Noviki

    videoclip zrealizowany do utworu Noviki "Forever Girl" z albumu "Lovefinder", muzyka/słowa: Novika/eXid, scenariusz/reżyseria: Urszula Morga, animacja: Bartosz Mikołajczyk zapraszam do oglądania :)
  25. Happy Halloween from WORMOTION Animation Studio - takie coś nam się machnęło w chwili wolnej :) pozdrawiamy!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności