Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'wnętrza' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 24 wyników

  1. Poszukujemy 3d Generalisty do pracy przy prestiżowych projektach jachtów i architektury wnętrz. Sinot Yacht Architecture and Design. sinot.com [wynagrodzenie miesięczne 7500-9500 zł w zależności od umiejętności] [umowa zlecenie lub b2b] [zdalnie] Wymagania: - wysoki poziom znajomości 3ds Max+V-ray - podstawowa znajomość pakietu Adobe (PS, Al, InDesign) - dobry język angielski Mile widziane: - wykształcenie kierunkowe (nie jest konieczne) - podstawowa znajomość AutoCad Zgłoszenia w formie CV + portfolio proszę przesyłać na adres: [email protected] Skontaktuję się tylko z wybranymi kandydatami. Pozdrawiam, Piotr
  2. STUDIO GRAFICZNE FOUR.creative // www.four.com.pl // Z POZNANIA POSZUKUJE: GRAFIKA 3D PROPONUJEMY STAŁE ZATRUDNIENIE W SIEDZIBIE FIRMY JESTEŚMY STUDIEM GRAFICZNYM, POSIADAMY STUDIO FOTOGRAFICZNO – FILMOWE, Z NASZYMI KLIENTAMI REALIZUJEMY AMBITNE PROJEKTY REKLAMOWE Z WYKORZYSTANIEM ZAAWANSOWANYCH TECHNIK GRAFICZNYCH. NASZE PROJEKTY SĄ WYNIKIEM WSPÓLNEJ PRACY GRAFIKÓW 2D, SPECJALISTÓW DTP, FOTOGRAFIKÓW ORAZ GRAFIKÓW 3D. KILKA NASZYCH PRAC Z ZAKRESU 3D MOŻNA ZOBACZYĆ https://www.behance.net/gallery/88297305/Wizualizacje-3D OBECNIE POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEGO SPECJALISTY DLA NASZEGO ZESPOŁU W DZIALE 3D. NASZE WYMAGANIA: - ZAAWANSOWANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW 3DS MAX + CORONA (MODELOWANIE, WIZUALIZACJE WNĘTRZ, ANIMACJA WNĘTRZ), - BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ ADOBE PHOTOSHOP CC, - KREATYWNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ. OFERUJEMY: - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, - PRACĘ Z DOŚWIADCZONYMI SPECJALISTAMI, - REALIZACJĘ CIEKAWYCH PROJEKTÓW REKLAMOWYCH. CV ORAZ PORTFOLIO PROSIMY PRZESŁAĆ NA ADRES [email protected]
  3. 1termi

    wnętrza

    Wrzucam to co zrobiłem pere lat temu. 3dsmax 2010 modelowanie i rendering.
  4. Witam, Czy korzystał ktoś z Was może z połączenia Blender + Vray? Przekopałam sporą część internetu w poszukiwaniu opinii o tym zestawieniu, ale najwyraźniej jest mało popularne, bo wiele nie ma na ten temat. Wcześniej miałam do czynienia dość długo z 3ds max'em i Vray'em i szukam po prostu tańszej alternatywy. Lubię interfejs Blendera i przyjemnie mi się w nim modeluje, ale nie chcę renderować w Cyclesie, bo zależy mi na renderingu CPU. Dlatego zastanawia mnie czy zestaw Blender + Vray się sprawdza i czy funkcjonuje stabilnie? Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrowienia :)
  5. mirass

    Kawalerka

    Witam, przedstawiam wizualizacje kawalerki, które ostatnio wykonałem. Czekam na uwagi co poprawić żeby wizualizacje były bardziej realistyczne. Soft: 3dsmax + vray
  6. Zapraszam do oglądania nowych wizualizacji. Renderowane w Coronie w zasadzie to są rawy delikatne postpro.
  7. Witam wszystkich! Chciałbym poprawić swój warsztat 3d- od modelowanie, przez texturowanie i na renderingu skończywszy. Mój soft to 3dsMax, V-Ray i Photoshop. Dzięki porady i uwagi. Na początek wnętrze mieszkalne:
  8. Witam, Chciałbym wstawić moja pracę, wizualizacje wnętrza, które zaaranżował architekt Rafał Paliński z Wrocławia, Praca jest skończona ale wrzucam w ten dział ponieważ na pewno są rzeczy, które można poprawić Dlatego proszę jeśli ma ktoś ochotę na komentarze i ogólne wrażenie jakie sprawia wizualizacja podsyłam również link do więcej prac na behance: https://www.behance.net/wizualhome387a oraz mojej strony www: www.wizualhome3d.pl Pozdrawiam
  9. Projekt: interiors.homeandwood.pl Wizualizacje moje Jestem ciekaw waszych opinii. Na behance jest pokazane zestawienie materiałów, widoki izometryczne i dłuższy opis: https://www.behance.net/gallery/49249527/Oh-my-Bosch-Small-studio-apartment-in-Lublin
  10. Hej :) Powolutku zabieram się za wnętrza i zastanawia mnie, co by na ten temat powiedzieli bardziej doswiadczeni. Jako trening założyłem, że stworzę wnętrze na bazie istniejącego domu, który znalazłem na Archdaily. W trakcie modelowania okazało się, że plany na Archdaily są raczej "szkicowe" dlatego wnętrze w oryginale różni się zauważalnie od tego, które wymodelowałem, pod względem geometrii (ale chyba nie na tyle, żeby wpływało to na ogólny odbiór pomieszczenia). Używam Cinemy 4D i Octane'a V03, GPU GeForce 1070 8gb RAM Naturalnie wnętrze nie jest skończone, zostawiam je gołe do testów, kiedy już zdecyduję co zrobić ze światłem i materiałami, zabiorę się za detale. Zastanawiam się, co byście doradzili w takiej sytuacji. Jestem ogólnie zadowolony z materiałów i ogólnego "odczucia" obrazu. Pozostają jednak dwa wyraźnia niedopracowane elementy - łóżko i dominujący materiał sufitu. Nie mam pomysłu, jak technicznie "ugryźć" zwłaszcza ten ostatni. Nie mogę osiągnąć materiału o takiej ilości blików i połysków, mój wydaje się płaski. Wiem, że pewnie większość z Was korzysta z innego środowiska, ale nawet wskazówka, jak uzyskalibyście porządany efekt w innym silniku byłaby pomocna. Dla porównania załączam zdjęcie wnętrza, nad którym pracuję (prawie identyczne ujęcie, może byłoby bardziej podobne gdybym od razu zauważył rozbieżności między zjęciami a planami ^^) Dzięki za każdy ewentualny komentarz :)
  11. IDS Architekci sp. z o.o. - biuro projektowe z siedzibą w Szczecinie poszukuje grafika 3d/ architekta do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji projektów architektury oraz wnętrz. Forma zatrudnienia: praca zdalna z możliwością spotkań projektowych w biurze firmy w Szczecinie Obowiązki: tworzenie fotorealistycznych wizualizacji projektów architektury, urbanistyki oraz wnętrz Wymagania: znajomość programu Cinema4D Maxon oraz elastyczność godzin pracy; mile widziana znajomość oprogramowania ArchiCad Kontakt: Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z portfolio przedstawiającym przykładowe wizualizacje na adres [email protected]. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
  12. Szukam, profesjonalnych/płatnych video tutoriali do wizualizacji (animacji). Wiem, że są na stronie oficjalne tutki jednak mnie interesują tutki pokazujące tworzenie dobrego wnętrza na poziomie http://ue4arch.com/. Będę wdzięczny za pomoc!
  13. Nazwa Firmy: Studio graficzne FOUR.creative Strona Firmowa: FOUR.creative jesteśmy studiem graficznym, działamy w reklamie, robimy wizualizacje. Poszukujemy osoby na stanowiska: Grafik 3D / Grafik Designer Forma zatrudnienia: Pełny etat lub umowa o dzieło Obowiązki: Projektowanie i aranżacja wnętrz, wykonywanie wizualizacji, modelowanie produktów, obróbka graficzna zdjęć i wizualizacji. Wymagania: Znajomość [*=1]3ds max + v-ray, [*=1]Adobe Photoshop Możliwe kierunki rozwoju: Osobom z doświadczeniem w projektowaniu graficznym 2D (katalogi, ulotki, strony www), które są zainteresowane tym stanowiskiem oferujemy szkolenia z zastosowania techniki 3D w projektowaniu graficznym. Kontakt: Zainteresowanych tym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres [email protected] Dodatkowe informacje: Kwalifikacja do kolejnego etapu rekrutacji po przeglądzie portfolio
  14. Chciałem podzielić się z Wami tym razem wizualizacjami z przed pół roku - ale dopiero teraz mogę opublikować. Była to seria pryszniców i odpływów liniowych, jednak żeby nie "spamować", prezentację zawężyłem do pokazania kilku z nich. Cheers!
  15. Firma Vinderen Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Projektant wnętrz Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: Projektowanie wnętrz z produktami firmy Obsługa klientów i sprzedaż produktów firmy Opieka nad showroomem Wymagania: absolwenci kierunków związanych z architekturą wnętrz i wzornictwem przemysłowym (lub studenci ostatniego roku) dobra znajomość programu CAD Decor i/lub AutoCAD podstawowa znajomość programów Corel Draw i Photoshop zdolności sprzedażowe (mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta) zamiłowanie do designu, znajomość najnowszych trendów zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy samodzielność, dyspozycyjność i odpowiedzialność znajomość języka angielskiego Oferujemy: Stałą pracę na podstawie umowy Kreatywną pracę projektanta wnętrz - budowa portfolio Możliwość projektowania sprzętów, które mogą trafić do produkcji CV z listem motywacyjnym i portfolio prosimy przesłać na adres e-mail: [email protected] Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)
  16. Wizka złożona jak widać z gotowych modeli, bardziej jako aranżacja niż wizka sama w sobie. Zawsze miałem problemy z kompozycją i dobraniem kadru. Może tym razem się udało. Pozdrawiam!
  17. Hej! Rzucam wam na pożarcie dwie sale z pewnego polskiego muzeum. Robione pod prezentacje w czasie rzeczywistym, więc modele momentami kanciaste. Rendery to już moja samowola. Mają parę miesięcy i teraz jak się na nie patrzę, to coś bym zmienił, ale już mi się nie chce. :) Wiem, że to takie niedzisiejsze - zaszumione, nieostre, trochę niedbałe. Ale miało być surowo. Soft: 3ds Max, V-Ray, PS. Pozdrawiam
  18. Gość

    Praktyki - modelator 3d

    Agencja Interaktywna z siedzibą w Krakowie, obsługująca instytucje kultury poszukuje praktykanta - grafika 3D (głównie modelowanie architektury, wnętrz) do pomocy w realizacji niekomercyjnego filmu animowanego. Współpraca zdalna lub na w siedzibie studia. Wystawiamy zaświadczenia o odbyciu praktyk. Możliwe przedłużenie współpracy na zasadach komercyjnych dla najlepszych kandydatów. Zgłoszenia (portfolio, CV) proszę wysyłać na adres [email protected]
  19. Witam, chciałem przedstawić wam mój ostatni projekt, nad którym jeszcze cały czas pracuje. Cały czas się uczę i potrzebuje waszej pomocy, ponieważ teoretycznie wizki mi się podobają (wydaje mi się że najlepsze jakie do tej pory zrobiłem), a praktycznie jeszcze wiele im brakuje i coś mi nie leży. Co pozmieniać w ustawieniach, żeby wizualizacje wyszły jak żylety. Pod wizualizacjami podsyłam ustawienia v-raya i kamer. Oprogramowanie max2011, vray 2.0 salon korytarz między kuchnią a salonem salon2 kuchnia klatka schodowa Pozdrawiam
  20. Witam Jakis czas temu udalo mi sie wyrenderowac taki filmik. Publikuje go pierwszy raz dlatego ciekaw jestem waszych opini. Zapraszam do oglądania i komentowania. Pozdrowienia Paweł Posłuszny
  21. Witam, w sumie powinno iść do architektury, ale zauważyłem, że tam "wizkowcy" chyba boją się komentować, więc niech będzie tutaj. ;) Projekt mieszkania 100m2 w Wawie. Całość wykonana w cadzie+3ds+vray+PS. Nie ma tutaj wizek pokoju dziecięcego oraz małej łazienki, może wrzucę później. Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu, chociaż ostatnio w FW takie perełki... ;) Konstruktywna krytyka mile widziana, tak na temat wizek, jak i projektu. ;) Pozdrawiam Sz. . . . . . . . .
  22. Witam! Jestem świeżo upieczonym użytkownikiem forum max3d.pl. Wizualizacjami zająłem się z racji studiów na Wydziale Architektury. Przedstawiony render poniżej jest jednym z moich projektów semestralnych poprawianych po czasie, w którym udało mi się zebrać trochę doświadczenia. Mam prośbę do Was, użytkownicy forum, abyście podali mi kilka cennych porad dotyczących mojego renderu. Piszcie cokolwiek, oczywiście merytorycznego. Liczę na Wasze opinie. Proszę o nie zwracanie uwagi na kaszkę, gdyż Maxwell zbyt krótko to liczył by otrzymać lepsze efekty. Renderowane w Maxwellu 1.6, czas: 3h, sprzęt: Dual Core 2,66GHz, 3gb RAM, Windows XP. Pozdrawiam i z góry dziękuję
  23. yo! Najnowszy temat, w sumie jeszcze ciepły, ale już powoli stygnie ;) Wizualizacje oraz projekt (:P) moje. Większość modeli moich, kilka darmówek i everów. Chyba nie ma się co więcej rozpisywać, z góry dzięki za komentarze ;) salon... . . . łazienka... . sypialnia... . peace.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności