Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'christmas' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. Cześć, to tak pod te Święta ;) Soft: 3ds Max, Corona, Photoshop Materiał śniegu to zmodyfikowany przeze mnie shader z tej strony - LINK Brushe użyte do stworzenia tekstu na bańce pobrałem stąd - LINK Mapkę Hdri można znaleźć tutaj - LINK Pozdrawiam.
  2. Hejka, wrzucam taką małą prace którą wykonałem na konkurs The Foundry. Jestem sam zdziwiony że udało mi się w ogóle dojechać do końca, cieszy mnie to na tyle że postanowiłem wrzucić pracę na forum, czemu nie w sumie ;). Wszystko od modelowania po rendering zostało wykonane w modo 901/902. Dosłownie parę textur zrobiłem w substance painterze. Postprodukcja w PS, kilka modeli w Mesh Fusion. Rendering, nie licząc prevek zają około: 2,5h na tło i 1,5h na pierwszy plan plus około 1h na dodatkowe warstwy typu maski/ao/depth pass. Łącznie zeszło się plus/minus 45-55h pracy, nie zawsze pamiętałem o tym żeby włączyć Toggla heh. Mam nadzieję że się spodoba, Wesołych Świąt wszystkim życzę! :) ps, dzięki dla Arkadiusza Leszko za pomoc i konkretne feedbacki, pozdro zipie! :) trochę screenów z wip-a: i moje ulubione, nocne quality control :): pozdr, P.
  3. Witam, Praca zrobiona na konkurs BlenderGuru. Wykonane w Blenderze, render w Cycles. Trochę mało czasu było niestety, ale dałem radę ukończyć a to jest najważniejsze. Aha renderowane na Blenderze z patchem do włosów w Cycles. Pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności