Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'model' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Od dłuższego czasu dłubie sobie przy tym projekcie. Czasami z wielomiesięcznym przerwami. Doszedłem do momentu kiedy czas już go pokazać. Założyłem sobie odświeżenie Poloneza z lat 70 i 80 w stylu jak Challenger i Camaro z 2008r, Ważne było dla mnie było zachowaniem charakteru i proporcji auta, we współczesnej stylistyce i standardach drogowych bez zbędnego detalu i przesadnie agresywnych form. Nie chciałem żeby wyglądało jak Concept Car a typowe drogowe auto średniej klasy spełniające normy homologacji. Chcę przełożyć jak najwięcej charakterystycznych elementów nadwozia jak tak aby czuć było ducha poprzednika. Wiele elementów nie podoba mi się jeszcze do końca, jak na przykład tylne lampy, zderzak i dyfuzor. Inne elementy potrzebują trochę więcej detalu. Osłona wlotu na masce, klamki i lusterka to na razie placeholdery. No zostaje jeszcze i połączyć nadkola z resztą karoserii. Model powstaje w Blenderze. Aktualnie, poza paroma miejscami, support loopy są wyłącznie przy użyciu modyfikatora bevel, a wszystko reguluje przez bevel weight krawędzi. Przy ciągłych zmianach byłoby to inaczej nie do ogarnięcia. Dlatego siatka nie wygląda tam najlepiej i na pewno nie jest optymalna. Model na razie jest jeszcze koślawy, ciągłe zmiany proporcji to nie służa płynności siatki. Końcowo zrobię nowy basemesh i naciągnę wszystko shrinkwrapem. Schadery z Master Car Creation in Blender od CG Masters Obrazki poniżej prosto z viewportu. Dajcie znać co myślicie i jak to wg was wygląda. clay felga i opona
  2. Witam. Blenderem bawie się juz jakieś 2 lata. Tym razem zacząłem tworzyć model malucha. Z uwagi na to ze w każdym projekcie popełniam jakieś błędy. Chciałbym was prosić o pomoc by wyeliminować je na początkowym etapie. Generalnie mój plan zakłada stworzenie 2 modeli. Jeden seryjny, drugi przerobiony typowo wyscigowo. Narazie tworzę jeden model seryjny, po czym zduplikuje go i będę dodawac elementy wyscigowe. Narazie stworzylem ogólny zarys karoseri. Wyciąłem drzwi, maske i zabrałem się za okna. Z tego co sam zauważyłem napewno w masce musze poprawic krawędzie bo dziwnie to wyglada po renderze. Jeśli robię coś zle proszę o jakies wskazówki. Pierwsze zdjecie: Etap w którym obecnie sie znajduje. Z włączonymi modyfikatorami. Drugie zdjecie: Model bez modyfikatora sub by lepiej było widac siatke. Pozdrawiam
  3. 3D Asset Coordinator - Gdansk https://tmrw.se/ It all starts with an idea. A vision. And for us: in 2006 turning one into reality. Over a decade and 3000 projects later we’ve grown into a global brand that develops visual strategies and visual communication for some of the most prominent architectural projects of our time, such as the headquarters of Disney, Amazon and Google. We bring unbuilt architecture to life by combining inventive concepts, high-end imagery and engaging storytelling. What you’ll be doing As a 3D Asset Coordinator you have full ownership of our modelling library and how to structure and develop it. You will sort different 3D assets, put tags to find it easier and structure different assets to different projects. All of this to establish, organize, build, develop and structure our 3D asset library. In your daily tasks you will have communication with our project managers to learn what our Visual Artists needs in specific projects. You will also have communications with different subcontractors to manage the 3D asset orders and to ensure that the collaboration with suppliers meets the quality demands. On to you — are we a perfect fit You like to have a coordinating position with a keen eye for details. You have understanding of shape and how objects are constructed as well as a background within 3D. As a person you are first and foremost structured, like to organize, meticulous and detail oriented. You communicate well with others and you aren’t afraid to express your opinion if something doesn’t meet expectations or the quality. Since we are a global company English is a must. 4 boxes to tick You are organized and love to organize everything around you, from your playlist in Spotify to the different spices you have in your kitchen. Keen eye for details and you see when something is missing from the big picture and even maybe what is missing. You know modelling and have a background in 3D. Your attitude is as outstanding and amazing as your skill to organize. Start date: As soon as possible Location: Gdansk Work extent: Full time Contact: [email protected] APPLY FOR THE JOB https://tmrw.teamtailor.com/jobs/1145076-3d-asset-coordinator/applications/new
  4. H0model Szukamy projektanta modeli 3D do druku; http://piotr66.pl/modelarstwo/?id=praca email; [email protected] tel; 888122166
  5. Techland techlandjobs.com poszukuje zarówno do wrocławskiego, jak i warszawskiego zespołu Senior 3d Artystów! :) Twoim głównym zadaniem będzie tworzenie modeli 3D do naszego kolejnego wielkiego tytułu. Na co dzień będziesz: tworzyć i modyfikować modele 3D, pracując bezpośrednio z Art Directorem, a kierunek Twoich prac będzie wytyczony przez Art Guide, tworzyć modele i tekstury zgodnie z określonymi wymaganiami technicznymi oraz dbać o jakość zaimportowanych tekstur, prezentować efekty pracy i sprawnie uzasadniać swoje decyzje projektowe, częścią kompetentnego, interdyscyplinarnego zespołu tworzącego środowisko uczyć się naszych wewnętrznych narzędzi oraz (jeśli nie znasz) Substance Paintera i Substance Designera, mieć istotny wpływ na ostateczną wersję produktu i doświadczenie gracza. Spełniasz nasze oczekiwania jeśli jesteś: doświadczony. Masz co najmniej 5 lat doświadczenia w tworzeniu modeli 3D (najlepiej w 3DsMax lub Blender) do projektów AAA, utalentowany i kreatywny. Twoje modele mają charakter i opowiadają historię pięknie wpasowując się grę, ciekawy świata i ambitny. Chcesz zobaczyć jak efekty Twojej pracy ożywają w świecie naszej gry, wrażliwy. Tekstury które tworzysz są ciekawe, autentyczne i pełne miłości, otwarty. Lubisz dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi. Co mamy do zaoferowania? Jednej rzeczy z poniższej listy nie możemy obiecać… CIEKAWE PROJEKTY - Tworzymy dwie gry AAA o łącznym budżecie 100 milionów dolarów, produkowane oddzielnie przy wykorzystaniu wspólnej technologii. CZAS NA ROZWÓJ - Otrzymasz indywidualny budżet oraz dodatkowe dni wolne na udział w konferencjach i warsztatach. REALNY WPŁYW - Czy jesteś branżowym wyjadaczem, czy młodym talentem, Twoja praca i umiejętności mają realny wpływ na projekt i pracę zespołu. IMPREZY I ROZRYWKA - Automaty do gier, grill, własna kantyna i mnóstwo konsol dostępnych w biurze. Pyszne jedzonko, sporo procentów oraz świetna muzyka na firmowych imprezach. BIURO W HARRAN - W pełni wyposażony pokój tylko dla Ciebie. Zapewniamy drut kolczasty, lampy ultrafioletowe i inne środki przeciwzombiacze. OKAZJA, BY UCZYĆ - Podziel się swoją wiedzą poprzez firmowy Program Mentoringowy lub spróbuj swoich sił jako wykładowca na zaprzyjaźnionych uczelniach. ELASTYCZNA PRACA - Wiemy, jak ważna jest równowaga między pracą, a życiem osobistym, dlatego stosujemy elastyczne godziny pracy Zainteresowany? Aplikuj poprzez: https://techlandjobs.com/oferty-pracy/senior-3d-artist
  6. CHARACTER MODEL ARTIST 3de w Warszawie zajmujące się cinematikami, animacją i efektami wizualnymi pilnie poszukuje osoby na stanowisko "character model artist" do pracy przy nadchodzących produkcjach. Pipeline 3de jest oparty głównie o programy takie jak Maya, Houdini, Modo, Zbrush, Mari, Mudbox, Nuke. Od odpowiedniej osoby oczekujemy znajomości oprogramowania Maya jako narzędzia bazowego. Dodatkowe zalety: Doświadczenie w budowaniu modeli z odpowiednią topologią. Podstawowa znajomość budowy anatomii ludzi, zwierząt, owadów. Znajomość systemu operacyjnego Linux Centos oraz Windows7. Teoretyczna wiedza na poziomie podstawowym z zakresu postprodukcji. Znajomość różnych programów do modelingu. Praca jest oferowana na stałe w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.40 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "character_model_artist". W przesłanym zgłoszeniu prosimy dopisać klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
  7. Hej! Ostatnio pewna osoba doradziła mi korzystanie z turbosquida no i spoko bardzo chętnie bym się za to wziął. Zawsze to pare groszy by wpadło, tylko zastanawiam się jak to wygląda w praktyce? Moge legalnie dostawac przelewy za moje modele i nikt sie o to nie przyczepi? Z góry dzięki :)
  8. Witam. Oto mój najnowsze dzieło, projekt słuchawek inspirowanych niesamowitym stworzeniem jakim jest Łodzik, czyli Nautilus pompilius. Całość modelowana w modo 902 - tradycyjnymi metodami, żadnych tam Mesh Fusion. Renderowane przy użyciu standardowego renderera modo, żaden tam V-ray czy Octane ... Rendery siatek możecie zobaczyć na moim profilu na Behance : http://www.behance.net/tomerk Pozdrawiam. Enjoy the silence....
  9. Grafik 3D - praca stała, Katowice Anshar Studios: http://ansharstudios.com/ Stanowisko: Grafik 3D Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło/kontrakt Obowiązki: Modelowanie obiektów 3D low-poly / mid-poly Tworzenie siatek UV Tworzenie tekstur/materiałów Meshowanie levelu Wymagania: Kreatywność Zmysł plastyczny Bardzo dobra znajomość środowiska MODO, Blender lub innego pakietu 3D Znajomość UE 4/Unity Znajomość Adobe Photoshop Samodzielność Umiejętność pracy zespołowej Dodatkowymi atutami będą: Znajomość materiałów PBR Umiejętność oświetlania sceny Znajomość pakietu Quixel Suite/Allegorythmic Doświadczenie zawodowe w branży gier komputerowych Pasja do gier video Oferujemy: Sporą dozę wolności kreatywnej Interesującą pracę w doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespole Elastyczne godziny pracy (core hours) Kontakt z najnowszymi technologiami, w tym VR Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności Pomoc w relokacji Osby zainteresowane prosimy przesylac CV i portfolio na adres jobs (at) ansharstudios.com Polecam zapoznać się z naszymi projektami na www.ansharstudios.com Prosimy również o umieszczenie w CV oświadczenia o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie Anshar Studios S.A. zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.” Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
  10. Witam, mam pytanie jak zrobić z całego modelu jeden obiekt? Robie osiedle domków i modeluje każdy domek w osobnym pliku, później chce je wszytskie wrzucić do jedego pliku, jednak ze względu na słaby sprzęt chce mieć każdy domek jako jeden obiekt. Z góry dzięki za odp
  11. Serwus! Od pewnego czasu, już kilkukrotnie podczas modelowania wcale nie bardzo dużego skrawka terenu pod wizualizację, kiedy dodajemy np. edge opcją connect i powstałą krawędź próbujemy przesunąć (ale dzieje się to też podczas innych, niby zwykłych działań) to niemal cały model szlag trafia. Siatka się burzy, powstają dziwne, nowe krawędzie, dziury itp (przykład w załączniku). Co więcej, sceny wówczas nie zapisujemy, wracamy do poprawnego, wcześniej zapisanego pliku i TAM TEŻ MODEL JEST ZNISZCZONY! Czyli robienie backupów nie pomaga (model nie jest XRefem)! Niszczy się też kawałek modelu, nad którym aktualnie NIE pracowaliśmy! Aby rozwiązać problem próbowaliśmy: - różnych wersji maxa (2014 i 2015) - ciągłych konwersji do editapble poly aby uniknąć długiej listy modyfikatorów i to wszystko co przychodzi do głowy. Ta sytuacja spowoduje prawdopodobnie zawalenie deadline'u bo cofnęła nam pracę niemal o dzień. Bardzo więc proszę wszystkich o pomoc. Jeśli ktoś spotkał się z takim zachowaniem programu i wie jak problem rozwiązać, stawiam hektolitry napoju wyskokowego w podzięce za pomoc.
  12. Projekt robiony po godzinach najpierw w Blenderze,a później dokończony w maksie i vrayu ;) uwagi mile widziane!
  13. Cześć! Grafiką 3d zajmuje się stosunkowo od niedawna. Nóż ten jest moim pierwszym "poważniejszym" modelem. Podczas pracy nad nim uczyłem się jak tworzyć materiały, ustawiać światło i zbudować odpowiednią scenę. Model ten powstał około 3 miesięcy temu. Nie potrafiłem wtedy jeszcze ustawiać kamery, dlatego kadry nie są perfekcyjne. Konstruktywna krytyka mile widziana. Więcej zdjęć w moim portfolio: http://imgur.com/a/GUnS4 http://imgur.com/a/I7A7H Wszystko stworzone w 3ds Max
  14. Cześć! Chciałem wam przedstawić mój kolejny projekt. Jest to lampka, która występuje często w animacjach firmy Pixar. Przy tworzeniu projektu uczyłem się "światła", oraz Vray'a i ustawiania kamery. Wrzucę siatki jeśli ktoś powie mi jak wykonać taki render ;) Programy: 3ds Max, Photoshop, Corel Reszta zdjęć w portfolio: http://imgur.com/a/YKue4
  15. Hello folks, obecnie pracuje sobie nad swoim shortem i jedna z postaci jest mis, ktorego juz mecze i mecze i o to przed wami wersja nr. 10000000001 kazda konstruktywna krytyka mile widziana :)
  16. Nazwa Firmy: Virtual3D Strona Firmowa: www.virtual3d.pl Informacja o polu działania firmy: Grafika 2D/3D i animacja Poszukujemy do pracy zdalnej osoby najlepiej freelancera której zadaniem będzie edycja gotowego modelu 3D. Model stworzony jest zgodnie ze sztuką. Siatka w czworobokach. Będzie około 30-40 różnych konfiguracji tego obiektu. Zatem nie jednorazowe zlecenie. Pierwsze testowe zlecenie podeślemy wybranym osobom. Dokumentację dosyłamy w plikach pdf. Wszystko dokładnie opisane, zatem nie powinno być niejasności. Sami jesteśmy grafikami 3D i wiemy jakich materiałów osoba wykonująca zlecenie potrzebuje. Wymagania: 1. Bardzo dobra znajomość Zbrush. 2. Terminowość. 3. Doświadczenie przy tworzeniu i eksportowaniu modeli 3D do druku. 4. Umiejętność czytania dokumentacji. Portfolio proszę kierować na poniższy adres e-mail. Kontakt: [email protected] Pozdrawiamy Virtual3D
  17. Witam,mam pytanie na które nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Po pobraniu modeli przkładowo z Xfroga itp. otwieram plik .3ds i tekstur nie ma na modelu. Mam pytanie co zrobić, aby te tekstury się pojawiły? Opróćz tekstur w folderze znajdują się pliki .xfr, .mtl, itp. Czy jest sposób na to aby od razu załadowały się wszystkie tekstury, czy jednym wyjsciem jest wprowadzanie każdej ścieżki z osobna? Przy skomplikowanym modelach jest to problemem.
  18. Witam wszystkich! Modelowaniem 3D zajmuję się stosunkowo niedługo, bo od około 8 miesięcy. Przedstawiam wam mój pierwszy model, który chcę wykonać w 100%. Tzn model+tekstury i światło. Wcześniejsze modele które robiłem nigdy nie zostały ukończone z powodu braku wiedzy/doświadczenia. Tym razem ma być inaczej :) Tworzę na razie tylko na bazie pojedynczych zdjęć. Daje mi to możliwość większej swobody przy modelowaniu. Nie muszę aż tak bardzo skupiać się na odwzorowywaniu wszystkiego w idealny sposób, tak jak ma to miejsce np. przy modelowaniu aut. Model nie jest może zbyt skomplikowany, ale dużo się przy nim nauczyłem. Natrafiłem jednak na problem, z którym nie potrafię sobie poradzić. Otóż przez bok korpusu robota przebiega przetłoczenie. Zbiega się one z wgłębieniem na rękę. Niestety po nacięciu i wepchnięciu przetłoczenia do środka okrąg traci kształt. Jak temu zapobiec??? Próbowałem S. Group ale to też nic nie dało. Wcześniej się sprawdzał ten sposób na rękach lub głowie. Teraz nie działa. Czy mam bardziej pociąć siatkę przy tym otworze przy pomocy Swift Loop? Jak wrzucić zdjęcie z siatką obiektu? Jak ją wyrenderować? Model tworzę w 3ds max. http://imgur.com/jZLgG8l,0dHWgKG,ZY4XZ6n,CQLShUv,5sy2QTa,U13jGv1,ZyIAGVh#0 http://imgur.com/jZLgG8l,0dHWgKG,ZY4XZ6n,CQLShUv,5sy2QTa,U13jGv1,ZyIAGVh#1 http://imgur.com/jZLgG8l,0dHWgKG,ZY4XZ6n,CQLShUv,5sy2QTa,U13jGv1,ZyIAGVh#2 http://imgur.com/jZLgG8l,0dHWgKG,ZY4XZ6n,CQLShUv,5sy2QTa,U13jGv1,ZyIAGVh#3 http://imgur.com/jZLgG8l,0dHWgKG,ZY4XZ6n,CQLShUv,5sy2QTa,U13jGv1,ZyIAGVh#4 http://imgur.com/jZLgG8l,0dHWgKG,ZY4XZ6n,CQLShUv,5sy2QTa,U13jGv1,ZyIAGVh#6
  19. Witam, chciałbym zapytać czy fragment siatki przedstawiony na obrazku poniżej, przedstawia nadal czworokąt, czy może już pięciokąt. Pytam bo nie wiem od czego to zależy, od rzeczywistej krzywizny, czy może od ilości vertexów. http://i.imgur.com/ykGv3zG.png
  20. Witam, Zacznę od tego, że dopiero zaczynam przygodę z modelowaniem, nie mam zamiaru zaczynać kolejnego tematu w stylu "Cześć, dopiero zaczynam, co mam robić żeby pracować w blizzardzie", Aczkolwiek bardzo bym chciał tam pracować:D Moim celem jest zostać 3d character artist, dlatego też rzuciłem studia po 1 semestrze. To tyle o mnie, teraz chciałbym przedstawić problem. Czy może mi ktoś powiedzieć, co zrobić by obiekt był bardziej przezroczysty. Ustawiłem już zdjęcia na których będę się wzorował, w ustawieniach obiektu ustawiłem "See-Trough" ale jak widać nie wiele to pomaga. Gdy przejdę do widoku siatki(F3), wtedy nie widzę zdjęcia. Proszę was więc pilnie o pomoc, na razie pomęczę się z tym jak jest. http://zapodaj.net/40c5c27fa439f.png.html
  21. Taki szybki model głowy :) nie wszystko jeszcze jest połączone w Zb .
  22. Dawno nic nie wrzucałem dla społeczności:) Więc TA DAAA! : Link: http://trzyde.blogspot.com - dział FREEBIES, download numer 035. Plik zip zawiera scenę w formacie 3D Max 2010 + tekstury oraz rendery i plik PSD z warstwami postpro dla tego obrazka powyżej. Jak zawsze rzeczy ściągnięte z mojego bloga można używać do prywatnych i komercyjnych projektów. Najbardziej skomplikowane drzewo ma 1116000 poligonów (czyli nieco ponad 1 milion). Mam nadzieję że komuś się to przyda. Pozdrawiam Krzysztof Czerwiński
  23. Witam Tworzę drzewo 3D przy pomocy skryptu ATree3D. Wynikowo pień, gałęzie i liście mają łącznie około 4.5 mln poligonów. I nie jest ważne czy jest to jeden cały mesh czy 3 obiekty osobno, za każdym razem plik 3D Max 2012 waży ponad 220 MB...to chyba nieco za dużo na jeden model drzewa i to niecałe 4.5 mln poligonów? Screen w załączniku. Próbowałem czyścić plik skryptem CLEANER, i liczyłem że pojawią się w skrypcie informacje o milionach NOTETRACK'ów...ale skrypt wskazuje 0, i żadne czyszczenie sceny nie pomaga. Czy można jakoś zmniejszyć wagę pliku (i nie chodzi mi o spakowane zip czy rar). Pozdrawiam Krzysztof Czerwiński
  24. Jeszcze nie mam takiej postaci w folio więc wczoraj w 4 godzinki ulepiłem kolesia .. teraz tylko pytanie czy dorobić mu szatki .. krzyż .. w końcu ewidentnie będzie głosił kazania :D
  25. Witam :) To mój pierwszy wpis na tym forum :) Pierwsza do oceny i krytyki idzie główka pana robiona w Zb, czas około 3 godzin
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności