Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'v-ray' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Witam Sprzedam 1-2 sztuki v-ray 3.7 do 3ds max od 2013-2020 . Klucze dongle , możliwa faktura VAT . Zakupione w PROCAD GDANSK . Wersje wieczyste . Każda sztuka obejmuje wersję workstation oraz 1 Render node . Przeniesienie licencji w Chaosgroup . Cena 2214 zł brutto / sztuka . Kontakt : [email protected]
  2. Kupię V-Ray wersję 3.x kompatybilną z 3ds Max 2011 64bit (ostatnia kompatybilna to jeśli się nie mylę 3.3), najlepiej na fakturę VAT. W przypadku zainteresowania sprzedażą proszę o kontakt.
  3. SPECJALISTA DO SPRAW PRODUKTU Praca w Lublinie (woj. Lubelskie) - firma produkująca innowacyjne oświetlenie LED. Wymagania stanowiskowe: - doświadczenie we wzornictwie/wzornictwie przemysłowym - predyspozycje techniczne i technologiczne - Kreatywność i inicjatywa w działaniu - zdolność efektywnej pracy - samodzielność Mile widziane: - umiejętność tworzenia realistycznych wizualizacji w SketchUp i V-Ray. - znajomość rysunku technicznego i rysowania w CAD i/lub w Corel-u. - znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - doświadczenie w projektowaniu oświetlenia Oferujemy: - możliwość realizowania swoich pomysłów - umowę o pracę na pełny etat (40h tygodniowo) - pracę przy projektach pełnych wyzwań - miłą atmosferę w pracy CV proszę przesyłać na: [email protected] +48 533 35 70 70
  4. Hej. Chciałem podzielić się z wami małą kompilacją prac, które miałem przyjemność robić ostatnimi czasy. Soft: 3D Studio Max oraz V-Ray RT Enjoy!
  5. Witam. Mój problem polega na tym, że robię render (3ds max 2018), w oknie jasność wygląda zadowalająco (v-ray frame buffer), a po zapisaniu jest strasznie ciemno. Szukałam rozwiązań, na zagranicznych forach pisali, żeby odznaczyć "exposure" ale mam niezaznaczone.. A kiedy zaznaczę jest to samo. Wrzucam jak wygląda render w oknie przed zapisaniem (musiałam zrobić screena..) a jak po. Bardzo proszę o pomoc, bo nie mogę zapisywać inaczej renderów niż poprzez screena :/ https://zapodaj.net/87e4fd75cdc6b.jpg.html https://zapodaj.net/ff934c9acd776.png.html Dołączam zrzut ekranu, na którym widać wyrenderowany fragment dość jasno, po zapisaniu tło jest kompletnie czarne, używam denoisera ale nie sądzę, żeby to miało jakieś znaczenie. https://zapodaj.net/2adb8027ba12e.jpg.html Dodam jeszcze, że nie ma znaczenia czy zapisuję jako jpg czy png, jak zapisuję ze standardowego okna 3ds maxa jest to samo. (ps. jak ktoś ma jakieś uwagi dotyczące rendera to chętnie posłucham, dopiero zaczynam z v-rayem). Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc.
  6. Cześć, Mam problem podczas oświetlania sceny sceny dodatkowymi lampami za pomocą IES light. Światło podczas podczas building light cache wygląda dobrze, niestety w trakcie renderingu pojawia się taki problem, że światło mimo ustawienia dobrej mocy, finalnie wygląda bardzo blado i nierealnie. Proszę o pomoc!
  7. Cześć, Mam problem podczas oświetlania sceny sceny dodatkowymi lampami za pomocą IES light. Światło podczas podczas building light cache wygląda dobrze, niestety w trakcie renderingu pojawia się taki problem, że światło mimo ustawienia dobrej mocy, finalnie wygląda bardzo blado i nierealnie. Proszę o pomoc!
  8. Cześć wszystkim! Ostatnimi czasy miałem okazję testować nowego V-raya i muszę przyznać, że dawno nie pracowało mi się tak dobrze z żadnym softem. Efektem tych zabaw jest mała pracka, która jest raczej nietypowa w porównaniu z tym co z reguły tworzę i muszę przyznać że mi się spodobało. Jeżeli reszcie ludzi też przypadnie do gustu to może będę więcej takich rzeczy robił;) Dajcie znać co sądzicie. enjoy!
  9. Cześć, mam taki problem, mam ustawionego V-Raya w ustawieniach silnika, ale nadal renderuje mi czarny obraz plus wyskakuje komunikat jak widać na załączonym screenie "error: Could not obtain a license (0)". To znaczy, że wywaliło mi V-RAya i muszę go instalować na nowo, czy coś w ustawieniach programu mogło się przestawić?
  10. Cześć. Chciałem się podzielić tutorialem który pojawił się na stronie farmy GarageFarm.NET. Jest to druga część serii tutoriali poświęconych optymalizacji renderingu w 3ds Max i V-Rayu. Ta część jest poświęcona teksturom, jest bardziej teoretyczna i mówi o tym co składa się na "wagę" tekstury, czyli kanały, rozdzielczość, bitdepth, kompresja i inne czynniki. Link: Optymalizacja Tekstur Następna część będzie zawierać praktyczne metody wykorzystania powyższej teorii. Jeśli nie widzieliście pierwszej części, poświęconej optymalizacji geometrii, to poniżej też wklejam link: Link: Optimalizacja Geometrii
  11. Dzień dobry, wchodzę do 3dmaxa po dłuższym czasie i w materiałach nie pojawia mi się V-ray. Nic nie odinstalowywałam w międzyczasie, czy jest szansa, żeby to jakoś przywrócić, czy trzeba instalować od nowa? Zdjęcie poglądowe poniżej, z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
  12. Cześć, mam zakupionego 3ds max design 2010 i chciałem kupić silnik renderujący v-ray, niestety okazuje się że w sprzedaży są tylko nowe wersje, które nie pasują do maxa 2010. Jakby ktoś miał pasującą wersję do odsprzedania jestem bardzo zainteresowany. [email protected] 501791997
  13. WIP Jest to mój pierwszy wymodelowany samochód. Mile widziane wszelkie uwagi oraz sugestie. Software: 3ds max + vray + Photoshop
  14. Witam, W ramach nauki V-Ray'a zbudowałem wzorując się na katalogach BRW i Ikei taką oto scenę. Dużo zapewne można poprawić ale chce ruszyć z czymś innym więc wrzucam do Finished. Dwa ujęcia - jedno z post pro i jedno bez. Jest to moja pierwsza praca ukończona w V-Ray'u. Do tej pory męczyłem tylko takie zabawki jak KeyShot. Część modeli takich jak różne ozdóbki pochodzi z archive3d.net. Reszta modelowana w maxie.
  15. Cześć, chciałbym was zapytać o prędkość renderingów w V-rayu Coronie i Maxwellu. Obejrzałem kilka filmików YT i przeczytałem kilka stron w necie i tak naprawdę trudno mi znaleźć jednoznaczną odpowiedź. Czy możecie ze swojej autopsji opisać jaka jest przepaść (lub nie) między V-rayem a Coroną oraz Coroną a Maxwellem? Te dwa ostatnie wydają mi się zbliżone do siebie ale tego też nie wiem do końca - prośba o rozwinięcie też tego wątku. I jeszcze jest Octan - co o nim myślicie? Wszystko pod 3dsmax. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  16. Dzień dobry :) Mam problem o tyle dziwny że robię tutorial w którym wszystko jest wyjaśnione łopatologicznie, nawet do tego stopnia że mam finalną scenę którą mogę sobie włączyć i porównać wszystko w razie potrzeby. Niestety pomimo usilnych prób nie udaje mi się uzyskać renderu nawet zbliżonego do tego z tutoriala :( Nie mam już pomysłu co mogę teraz zrobić. Będę wdzięczny za każdą pomoc :)
  17. Poszukujemy osób do współpracy znających się na konfiguracji renderu na farmach w 3ds max i V-ray. Praca dorywcza i na zlecenia. Miejsce - Wrocław, okolice i cała Polska Kontakt PCC Polska - Autodesk Gold Partner - www.pccpolska.pl Osoby zainteresowanie proszę o kontakt na maila [email protected]
  18. Cześć, czy ktoś z was może mi wyjaśnić jak wygląda cały proces renderingu sieciowego? Jak wygląda instalacja? Czy na każdym komputerze musi być zainstalowana pełna wersja V-ray'a? Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedz.
  19. Cześć. Sprzedam Cinema4D Studio R16 z przeniesieniem licencji + V-ray. Wersja pudełkowa.
  20. Witam Panów, Niedawno postanowiłem sobie poprzypominać co nieco z wizualizacji. Pomyślałem, że na dobry początek dla odświeżenia posiedzę nad jakimś exteriorem. Poniżej zamieszczam efekty mojego dłubania. Natrafiłem na pewną ścianę, bo wiem, że może jeszcze być lepiej a nawet znacznie lepiej ale nie za bardzo wiem z której strony temat ugryźć :( Chodzi oczywiście o szeroko pojętą realistyczność i "smak" efektu końcowego. Jakieś sugestie? Pomysły? Bardzo bym prosił :] Z technicznych rzeczy: korzystam z 3ds maxa 2013 64-bit i V-Raya 2.40.3
  21. Witam, jestem nowy w klimatach Blendera jednak ze względu na jego "darmowość" i możliwości chciałbym się na niego przesiąść. Znam V-ray'a gdyż w pracy robię na 3dmax. Ostatnio ze strony ChaosGroup pobrałem wersję Standalone i VrayforBlender. Niestety odpalając nie widzę nigdzie V-ray'a a chciałbym na nim zacząć pracować. Prośba o pomoc - będzie browar dla pomagającego ;-)
  22. Cześć wszystkim! Od jakiegoś czasu rozważam zakup dostępu do 50 bardzo dobrych tutoriali do V-ray'a z tej strony. Jednak kwota 400$ jest dla mnie zbyt duża. Czy ktoś z Was byłby za połączeniem sił i wspólnym zakupem dostępu do tych tutorali? Tutki są rewelacyjne ale drogie, wydaje mi się warto to rozważyć gdyż nie wielu stać na wydanie takiej jednorazowej kwoty. Gdy uda się zebrać odpowiednią ilość osób wtedy zastanowimy się wspólnie jak to zorgranizować tak by każdy z nas czuł się bezpiecznie i otrzymał to za co zapłacił. Jeśli złamałem, któryś z punktów regulaminu, to przepraszam administratorów.
  23. Witam, jestem nowy na forum. W modelowanie bawię się od jakiegoś już czasu z bardzo długimi przerwami. Rendering natomiast to dla mnie czarna magia mogąca wywołać zaawansowaną nerwicę. Do rzeczy. Modelowałem taki tam sobie zegarek, robiąc go z głowy, w ramach przypomnienia z czym to wszystko się je.. mniejsza o koncepcje, pomysł, to czy jest chociaż odrobinę warty uwagi czy też wcale. Próbuje uzyskać jakiś przyzwoicie wyglądający render z tych swoich wypocin ucząc się V-raya i myśląc jednocześnie czy nie lepiej zająć się czymś innym niż nauka 3D.. Udało mi się uzyskać dotychczas to co umieściłem w załącznikach. Nie wiem jak ustawić materiały, światła tak aby uzyskać jakieś gładkie i przyjemne refleksy.. próbuje tutoriali ale tylko mi one mieszają w głowie. Scena jest oświetlona paroma V-ray planeami, jednym światłem Dome z podłączonym HDRI, które nie wiele zmieniło.. ustawienia samego renderera są w zasadzie nie tknięte.. Proszę o jakieś rady, pomoc, sugestie, zrównanie z błotem też jest spoko, najwyżej mi się odechce i przestanę kaleczyć ten program. Pozdrawiam i z góry dziękuje.
  24. outside

    batch render

    Cześć, mam problem z Batch Render. Kiedy korzystam z V-ray'a to chcę by renderingi zapisywały się łącznie z ustawieniem "Use color curve correction" - niestety to się nie dzieje. Jak to poprawić? Z góry dzięki!
  25. outside

    Render Nod

    Render Nod - co to jest? Chodzi o V-ray'a,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności