Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'rendering 3d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 4 wyniki

  1. Witam, Czy korzystał ktoś z Was może z połączenia Blender + Vray? Przekopałam sporą część internetu w poszukiwaniu opinii o tym zestawieniu, ale najwyraźniej jest mało popularne, bo wiele nie ma na ten temat. Wcześniej miałam do czynienia dość długo z 3ds max'em i Vray'em i szukam po prostu tańszej alternatywy. Lubię interfejs Blendera i przyjemnie mi się w nim modeluje, ale nie chcę renderować w Cyclesie, bo zależy mi na renderingu CPU. Dlatego zastanawia mnie czy zestaw Blender + Vray się sprawdza i czy funkcjonuje stabilnie? Z góry dziękuję za odpowiedzi Pozdrowienia :)
  2. Cześć, ostatnio mam problem, tylko z jedną sceną, taki jak w załącznikach. Występują przejaskrawienia/przebarwienia/przepalenia na renderze. Wyglądało mi to na problem z kartą graficzną, ale sprawdzałam inną i jest to samo. Skoro tylko jest to na jednym projekcie może problem z jakimś materiałem? W projekcie mam elementy wodne, fontanny, czy materiał wody powodowałby takie problemy? Oświetlenie próbowałam wyłączyć, dalej było to samo. Jeszcze jest opcja, że może to pamięci RAM się przegrzewają. Bardzo proszę o jakąś pomoc w tej sprawie, w jakim kierunku bardziej iść, czy to kwestia materiału, jakiegoś pluginu (używałam w projekcie Multiscattera i Sweep Profile), czy może faktycznie podzespoły? Dodam jeszcze, że jest to już w ostatnim etapie renderingu, jak Vray renderuje już gotowy obrazek (nie podczas prepassów)
  3. Damy etat ambitnemu i zdolnemu Grafikowi 3D. Oferujemy: - etat w stabilnej firmie o 15 letniej historii, - realizowanie ciekawych projektów dla największych marek w Polsce, - możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, - pracę w doświadczonym zespole projektowym, - dodatkowo możliwość praktycznego poznania zagadnień oświetlania planu zdjęciowego w naszym studiu fotograficznym, - atrakcyjne wynagrodzenie. Do obowiązków kandydata należą: - Projektowanie wnętrz aranżowanych i ich oświetlanie, - Modelowanie obiektów, - Rendering w fotorealistycznej jakości, - Obróbka graficzna zdjęć i renderów. Od kandydata wymagamy doskonałej znajomości 3ds Max + Vray, Adobe Photoshop. Oczekujemy wyczucia estetycznego oraz znajomości trendów wnętrzarskich. Znajomość zagadnień związanych z animacją będzie dodatkowym atutem kandydata. CV oraz PORTFOLIO prosimy przesyłać na adres [email protected]
  4. Witam. Mam pytanie, która z poniższych kart będzie sobie lepiej radziła we viewporcie w AutoCad, 3ds Max itp. ?? Procesor to i5 2500k. Na jakie parametry w karcie patrzeć i czym się sugerować w wyborze ? 1. MSI GTX 560Ti Twin Frozr II 2. MSI GTX 470 Twin Froz II Z góry dzięki za odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności