Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'studia' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 7 wyników

  1. Jako że to mój pierwszy post na forum, witam wszystkich. :) Postaram się długo nie rozpisywać, ale szukam odpowiedzi na parę pytań. Jak wygląda praca grafika? Czy jakieś studia są potrzebne, żeby pracować jako grafik, czy starczy np. szkolenie domowe, kursy ? Czy można z tego wyżyć, czy się opłaca itp. ? Chodzę do liceum do mat-inf, i od zawsze chciałem iść na studia typowo informatyczne. Programuję w javie i generalnie jestem na poziomie średnio zaawansowanym, jeśli o mój wiek chodzi(a mam 18 lat). Jak większość osób w moim wieku nie mam pojęcia co chciałbym dalej robić w życiu i tu się pojawia problem. Do pewnego momentu chciałem iść na "polibudę" i tam bawić się w programowanie i widziałem siebie jako informatyka piszącego całe życie linijka po linijce. Ale od niedawna zacząłem się jarać grafiką i próbowałem coś w niej tworzyć. Jednak jak szukałem informacji o jakichkolwiek studiach, to dowiedziałem się, że ciężko w Polsce o taką szkołę, gdzie później można bez problemu znaleźć jakąś robotę związaną z grafiką, albo po prostu trzeba się uczyć wszystkiego samemu. I tu się pojawiają te pytania, jak to wszystko hula, tzn. czy jakiekolwiek studia są potrzebne do tej roboty, jak wygląda taka praca, czy jest to ciężki kierunek czy nie, no i jak zostać grafikiem? :D Będę wdzięczny za jakiekolwiek porady czy też informacje, ponieważ jest to dla mnie naprawdę ważna sprawa. No i przy okazji, jeśli ktoś kto nadal szuka info i znajdzie ten temat, może dowie się też co nie co stąd i oszczędzi sobie życia na szukaniu. :) Pozdrawiam.
  2. Było podobne pytanie, ale o grafikę, czyli tak naprawdę zupełnie inny sektor. Szukam podpowiedzi od doświadczonych ludzi pracujących w branży gier, którzy (na przykład na przykładzie swoim i kolegów z pracy) mają wyrobioną opinię o efektywności różnych profilów wykształcenia w tej branży. W przyszłym roku idę na studia. Byłoby łatwo je wybrać, gdybym chciała gry programować, ale interesuje mnie graficzna strona (oświetlenie, modele, tekstury). Wiem, że im węższa specjalizacja tym lepiej, ale jedyny kierunek trafiający w ten deseń w Warszawie to "Reżyseria i produkcja gier" w Warszawskiej Szkole Filmowej. Kierunek powstały przy współpracy z CDP i Techlandem. Niby dość ogólny, ale zawsze jakaś podstawa jest (i tak większości uczyłabym się w domu, ale potrzebny mi papier i jakiś punkt odniesienia). Problem w tym, że to nie tyle prawdziwe studia, co szkoła policealna (oczywiście skrzętnie to ukrywają na swojej stronie), czyli brak statusu studenta (stracę na tym grube tysiące, nie licząc czesnego 1250 PLN/mies. i licencji studenckich na Mayę itp). W dodatku wiele osób z sasiednich kierunków wypowiada się bardzo negatywnie o zapleczu technicznym i kompetencji wykładowców tej szkoły. Nie znalazłam za to w sieci ANI JEDNEJ wypowiedzi studenta tego konkretnego kierunku. Nie ma jeszcze absolwentów, bo otworzyli go dwa lata temu, ale pod koniec drugiego roku ma się chyba już przynajmniej mgliste pojęcie o efektywności szkoły? Może ktoś z Was tam studiuje? Jeżeli chodzi o moje plany na przyszłość, to chcę mieszkać i pracować za granicą (UK/Niemcy). Miło by było tam też studiować, ale czarno widzę kwestię utrzymania (studentom z Polski nie przysługują kredyty na utrzymanie, a zależy mi na studiach dziennych). Z ewentualnymi magisterskimi (jeśli zdecyduję się na WSF) nie wiem jak będzie, bo dochodzą ogromne koszta samych studiów, nie mówiąc już o utrzymaniu. Może ktoś z Was studiuje/studiował game design w UK i może się wypowiedzieć na temat tego ile mu to dało i czy warto pogodzić studia dzienne z pracą? Scenariusz marzeń jest taki: idę na WSF, jest dobrze, w domu się uczę i szlifuję umiejętności, dostaję się na praktyki w CDP/Techland i zdobywam doświadczenie z jakim mogę rekrutować się do zagranicznej firmy. Haha. Naprawdę bardzo proszę o wszelkie możliwe rady, jeśli macie cokolwiek do powiedzenia na ten temat. No i do zobaczenia nie długo w ciekawszych wątkach.
  3. Wychodząc naprzeciw ogromnemu zapotrzebowaniu polskiego rynku pracy na specjalistów z sektora elektronicznej rozrywki, Uniwersytet Jagielloński uruchomił atrakcyjne specjalizacje w ramach studiów II stopnia: - Produkcja gier wideo oraz Modelowanie i animacja 3D na kierunku Informatyka Stosowana, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej; studia stacjonarne i niestacjonarne bezpłatne (finansowane z funduszy Unii Europejskiej), - Projektowanie gier wideo na kierunku Kulturoznawstwo (spec. filmoznawstwo), Instytut Sztuk Audiowizualnych, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej; studia stacjonarne i niestacjonarne. Rejestracja: od 22.06.2011 do 13.07.2011 r. Więcej informacji pod adresem: http://www.gry-wideo.if.uj.edu.pl/ Znajdź nas na Facebooku: Tworzenie Gier Wideo na Uniwersytecie Jagiellońskim
  4. Witam wszystkich, Jest taka sprawa... Znalazlam super fajne studia podyplomowe w Warszawie, tak jak w tytule "zarzadzanie projektami animacji". W programie nie tylko zarzadzanie, ale tez animacja 2d i 3d. Czyli cala magia polaczona z wiedza co z tym zrobic w praktyce. Problem polega na tym, ze z niezrozumialych dla mnie przyczyn od dwoch lat nie moga uzbierac kompletu chetnych (20 osob). Bylam tam na dniach otwartych i studia zapowiadaja sie naprawde bardzo bardzo interesujaco i profesjonalnie. Pomyslalam ze po prostu brakuje im reklamy wiec moze kogos ta szkola zainteresuje i uzbiera sie grupa, jesli nie na ten semestr (od 15 pazdziernika), to moze na nastepny, od marca. Zajecia raz na dwa tygodnie, takze online, cena przystepna. Szczegoly tutaj: [nie ten dział, a reklama w serwisie nie jest droga (ale przecież i tak tego użytkownika tutaj nie zobaczymy)] Licze na Was! mkocilla
  5. Jesteś pasjonatą? Posiadasz zdolności programistyczne? Te studia są dla Ciebie! Uniwersytet Jagielloński zaprasza na nowe specjalizacje studiów drugiego stopnia: Produkcja gier wideo oraz Modelowanie i animacja 3D na kierunku Informatyka Stosowana, Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej; studia stacjonarne i niestacjonarne bezpłatne, Projektowanie gier wideo w Instytucie Sztuk Audiowizualnych, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej; studia stacjonarne i niestacjonarne. Do podjęcia studiów upoważnione są osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów wyższych (co najmniej licencjata) na następujących kierunkach: informatyka, astronomia, matematyka, fizyka, inżynierskie, ekonomia, zarządzanie i bankowość, a także humanistyczne z elementami informatyki. Nabór będzie zarówno na studia stacjonarne, jak i niestacjonarne – zaoczne. Rejestracja: od 28.06.2010 do 14.07.2010 Więcej informacji pod adresem: http://www.fais.uj.edu.pl/gry_komputerowe
  6. Witam, chciałbym zapytać czy znacie jakieś dobre studia osiągalne dla maturzysty, które były by dobre dla kogoś takiego jak ja,kto chce zostać grafikiem 2D/3D. Chodzi mi zarówno o nasze nieszczęsne polskie studia jak i o zagraniczne.
  7. Witam serdecznie, Jestem zupelnie nowy w temacie grafiki komputerowej. Studiuje informatyke i dostalem zadanie napisania eseju na temat animacji komputerowej w ktorej mialem poruszyc podstawowe problemy matematyczne oraz dokonac przegladu oprogramowania wykorzystywanego do kreowania animacji.. Zdecydowalem sie na poproszenie o Wasza pomoc glownie z powodu braku materialow poruszajacych tematyke matematycznych podstaw jak i totalny brak pomyslu na przeprowadzenie przegladu oprogramowania. Z gory bardzo dziekuje wszystkim, ktorzy zechca mi w jakis sposob pomoc i bede wdzieczny za kazdy podeslany material. Prosze o kontakt na priv. Pozdrawiam, Tomek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności