Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'gra' .

Trwa przebudowanie indeksu wyszukiwania. Prezentowane wyniki mogą być niekompletne.
  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 11 wyników

  1. IMMORTAL AI-Driven Games zajmująca się tworzeniem gier video, poszukuje modelarza 3d, który stworzy postać (cartoon style, high-res, retopology oraz materials/textures) na podstawie dostępnego konceptu (patrz załącznik). Zainteresowanych prosimy podesłać portfolio oraz wstępną wycenę. Forma zatrudnienia: umowa zlecenie (możliwa długoterminowa współpraca przy projekcie) Kontakt: [email protected]
  2. Witam, Chciałbym zaprezentować grę nad, którą pracuje już od paru lat. Projekt zrodził się jeszcze za czasów gry robiłem mody do Street legal racing, chciałem stworzyć coś podobnego z własnymi pomysłami i tak siedzę po godzinach i robie 🙂 Niestety wszystko robię sam przez co idzie bardzo wolno. W przyszłości chce to wydać na STEAM, jako early access, może uda się zarobić choć trochę aby szybciej rozwijać ten projekt bo za darmo to nikt nie chce pomóc 🙂 Poniżej pierwszy alpha trailer i linki jakby ktoś był zainteresowany 🙂 Zapraszam Fanpage: https://www.facebook.com/projectcartune/ Discord: https://discord.gg/x325uCe
  3. Witam, Poszukujemy grafika 3d z Warszawy, który pomógłby nam wspólnymi siłami stworzyć fajną gierkę z której bylibyśmy dumni aaa może okazji zarobić trochę piniądża który rządzi światem. Obecnie mamy 3 osobową ekipę w tym: - grafika który zajmuje się obecnie projektowaniem i tworzeniem grafik do wszelakich aplikacji, na koncie ma już chyba ze 300 aplikacji jak nie lepiej. - 2 programistów (w tym mnie ;) ), tworzyliśmy różne apki od desktopowych na windowsa, mobilne, różne gierki platformówki aż po edytory 3d do tworzenia i kosztorysów łazienek. Projekt byłby tworzony w godzinach relaksu po pracy. Co nie oznacza, że będziemy go olewać. Jesteśmy w stanie poświecić własny czas do stworzenia porządnego produktu z którego będziemy usatysfakcjonowani. Pomysł na grę już mamy jednak jesteśmy otwarci na propozycje, oczywiście dopasowane „rozbudowaniem” do naszych możliwości. Więc jeśli masz „wolny czas” po pracy i jesteś pewny że możesz go poświecić w celu tworzenia z nami gry ;) to proszę o kontakt na priv.
  4. Witam serdecznie, Na dniach zabieram się za stworzenie gry planszowej związanej z moim miastem. W grze przewidziałem odtworzenie w 3D kilku ważnych budynków. Mam pytanie, czy ktoś z Was być może kiedyś drukował większą ilość jakichś figurek itp? Planuję stworzyć 8 różnych obiektów o wielkości ~5 cm. Gra wyjdzie w nakładzie 25 sztuk, co daje łącznie 200 figurek. Drukarka 3D odpada, ze względu na duży koszt i czas druku. Myślałem o stworzeniu jakiejś formy do odlewu czy coś w tym stylu? Tylko nie bardzo wiem od czego zacząć moje poszukiwania. Napisałem do kilku sklepów, które sprzedają różnego rodzaju figurki, ale obawiam się, że te figurki można pewnie znaleźć na aliexpress. Jakieś sugestie czy chociaż poszlaki? Będę bardzo wdzięczny :)
  5. Symstudio Games zleci wykonanie w technice 3D dwóch, niezbyt złożonych kreskówkowych plansz w rzucie od góry, do gry mobilnej opartej na silniku Unity. Jako, że tematyką gry są piraci, plansze te muszą być powiązane z tym motywem np. pokład statku jako jedna cała plansza + kilka elementów znajdujących się na nim. W zakres zlecenia wchodzić będzie: - wymodelowanie dwóch różnych tematycznie plansz wraz z obiektami znajdującymi się na nich. - oteksturowanie wszystkich elementów - wyrenderowanie obiektów w rzucie od góry tak, aby finalnie w grze miały one formę obrazków. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie swojego portfolio na adres [email protected] .
  6. Symstudio Games zleci wykonanie w technice 3D trzech prostych, kreskówkowych plansz w rzucie od góry, do gry mobilnej opartej na silniku Unity. Jako, że tematyką gry są piraci, plansze te muszą być powiązane z tym motywem np. pokład statku jako jedna cała plansza + kilka elementów znajdujących się na nim. W zakres zlecenia wchodzić będzie: - wymodelowanie trzech różnych tematycznie plansz wraz z obiektami znajdującymi się na nich. - oteksturowanie wszystkich elementów - wyrenderowanie obiektów w rzucie od góry tak, aby finalnie w grze miały one formę obrazków. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie swojego portfolio na adres [email protected] .
  7. OhNoo Studio i Smile! poszukują animatorów 2D do współpracy przy TSIOQUE, ręcznie animowanej grze przygodowej. Po zakończonej sukcesem kampanii na Kickstarterze, potrzebujemy być może właśnie TWOJEJ pomocy, by dotrzymać naszych obietnic i stworzyć coś niezapomnianego. Więcej o samej grze: http://tsioque.com http://max3d.pl/news/6830/tsioque-mrok-humor-i-animacja-w-grze-na-kickstarterze Chcemy przyjąć do zespołu osobę samodzielną, zdeterminowaną, wierzącą w potencjał tego dość ambitnego projektu. Wymagana będzie wysoka sprawność w poklatkowej animacji 2D (zachowanie proporcji i perspektywy postaci, ale także zmysł aktorski i wyczucie czasu/dynamiki) oraz znajomość programu Flash. Możliwość pracy na miejscu w Warszawie preferowana, ale nie wymagana. CV or linki do showreelów proszę wysyłać na adres [email protected]
  8. [ATTACH=CONFIG]98919[/ATTACH] Cześć, razem ze znajomymi pracuję nad Marchwicą Mózgu - grą o zacnej nazwie, inspirowanej Liero, Soldatem, Wormsami oraz momentami Call of Duty 4. Ostatnio gra została wrzucona na Greenlighta i zmierza do Top 100 (surprisingly): http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=425884060 Ponieważ zajmuję się między innymi grafiką, to chciałbym poznać wasze opinie na temat oprawy graficznej. Również jeśli macie jakieś pytania, to śmiało możecie zadawać.
  9. Witam. No wiec chcial bym zaprezentowac gierke Mr. Oink, nad ktora prace zaczolem okolo rok temu (glownie dlubanie w wolnym czasie). Gra narazie nie jest w pelni kompletna (dwa swiaty kazdy po 6 leveli + 1 bonusowy). Zdecydowalem sie na publikacje w App Store i Google Play - z mala nadzieja ze byc moze uda sie lekko podreperowac finanse :) i zmotywowac do szybszego ukonczenia projektu. Gra w calosci (modele, grafika, "muzyka"-w duzym cudzyslowiu:), oraz programowanie) wykonane przezemnie. Jestem swiadomy ze gra zawiera kilka niedociagniec, ale wydaje mi sie ze jak na "one man project" nie jest najgorzej. Gra inspirowana Mario 3d World - Staralem sie jak najbardziej uciec/oddalic od mario jednak przyznam szczerze ze bylo to dosyc trudne - za co pewnie posypie sie troche krytyki. Oczywiscie mojej "mini produkcji" brakuje do wyzej wymienionej, ale z czasem mam nadzieje nadrobic braki:) W grze wcielamy sie w Pana Swinke "Mr. Oink" i ratujemy male swinki, ktore zly wilk pozamykal w klatki. Przy okazji poszukujemy monet aby odblokowac kolejne poziomy i zbieramy diamenciki:) Uzyty Soft: 3ds max, Photoshop, Unity3d, GarageBand Komentaze mile widziane. Sciagniecia i dobre raitingi jeszcze bardziej :) App Store: https://itunes.apple.com/app/id978913476 Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.threedrabbit.mroink Video z Gameplay: Pozdrawiam
  10. Cześć, jako, że mam zamiar w przyszłości pracować w Gamedevie, to postanowiłem zrobić grę, bo to w końcu najlepszy sposób żeby dostać się do branży. Projekt dopiero zacząłem i mam zamiar skończyć w przeciągu roku, to taki deadline, którego nie chciałbym przekroczyć(ale jak to z deadlinenami bywa, pewnie przekroczę), ile mi to dokładnie zajmie, zobaczymy;p Specjalistą nie jestem, więc większość rzeczy, które będę wykonywał będą robione pierwszy raz. Nie mam GDD, będę tworzył metodą podobną do tej z której korzysta Sos, czyli interakcje. Jakiś tam zamysł mam: -RPG, 3D, Fantasy -3 lokacje, pierwsza to farma, którą robię aktualnie -około 9 postaci, w tym 4 kobiece -3 rodzaje wrogów -4 różne bronie -1 zadanie(może 2) Softy: -3ds -Maya/MotionBuldier -Zbrush -UE4 -Substance Designer/Painter -Photoshop Jeśli coś dojdzie w trakcie to dam znać. Odnośnie kwestii programistycznych, to zaczynam naukę C++(a właściwie zapoznaję się z tym językiem), sama gra będzie robiona z użyciem Blueprinta. Pierwszy model: Oczywiście są rzeczy do poprawki, te mniejsze zaraz dokonam, większe pewnie też;p Części rzeczy pewnie nie zauważam, że są nie poprawne, więc jak coś widzicie to piszcie. Aktualnie w planach mam: -poprawę desek, tak by na siebie nie nachodziły i by nie było za dużych przerw -poprawę fundamentów -dodanie okien -rozmieszczenie obiektów, które będę się docelowo znajdować wewnątrz i określić ich podstawowe kształty -dopracowanie obiektów -tekstury Potem się zobaczy Docelowo, dom ma być pokryty strzechą, mniejszy pokój to sypialnia, większy to salon z kuchnią. Progress będę starał się wrzucać jak najczęściej, a przyk okazji proszę o krytykę i porady przy rzeczach, które tego wymagają.
  11. Gość

    [Poszukuję] Grafik 2D

    Witam! Nazywam się Tomasz Jaworski i jestem założycielem grupy DarkBolt Team. Pilnie poszukujemy grafika 2D chętnego do współpracy przy obecnym projekcie DarkHeroes (gra MOBA - coś jak popularne League of Legends). Więcej o projekcie na http://warsztat.gd/projects/dark_heroes oraz http://gry.onet.pl/wyprodukowano-w-polsce-darkheroes-spokojnie-to-dopiero-pre-alpha/lsytj. Kontakt: Facebook : https://www.facebook.com/wiedzmin112 Skype : wiedzminek112 Mail : [email protected] PW na tutejszym forum(ostrzegam z góry że nie sprawdzam tego codziennie a więc lepsza będzie jedna z powyższych opcji) Pozdrawiam i zachęcam do współpracy!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności