Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'cat' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. ja oszukalem system, wzialem psa ze schroniska i mam dziennie 1,5-2h spaceru (stania) bez placenia 3k za stol 😄 Niedosc ze schudlem, to jeszcze plecy przestaly bolec XD ksiezniczka:
  2. Hej. Uczę się riggować / animować i własnie stworzyłem swój pierwszy sensowny (chyba) CAT rig. Czy mógłby ktoś go ocenić i przedewszystkim powiedzieć czego brakuje / co zrobiłem źle / co poprawić? Download: https://www14.zippyshare.com/v/UXUZz6sX/file.html Dziękuje :G
  3. Mam problem związany z CATrig / gizmo. Tworze nowe gizmo na CATrigu, a następnie nadaje mu modyfikator Edit Spline, aby je lekko przemieścić i obrócić w odpowiednie miejsce, aby nie nachodziło na mesh. Następnie tworze drugie gizmo na drugiej kości, ale po przeciwnej stronie szkieletu (biped). Zaznaczam pierwsze gizmo i przeciągam modyfikator Edit Spline z pierwszego gizma na drugie i tutaj jest problem. Na filmiku z tutorialu te drugie gizmo po "przejęciu" modyfikatora Edit Spline automatycznie stało się lustrzanym odbiciem tego pierwszego, a u mnie no tak nie do końca. Niby coś się przemieszcza i obraca, ale nie jest identyczne jak to pierwsze i np. jest wyżej niż te oryginalne pierwsze :G
  4. Bardzo proszę o pomoc. Wymodelowałem smoka, po czym dopasowałem do niego szkielet CAT i stworzyłem na nim skórę. Stworzyłem mu animacje poruszania się przy pomocy CATMotion layer. Dodałem kamerę z targetem (dummy), żeby wyrenderować chód. Obiekt dummy "linkąłem" do kości CatRigHub w spine, która jest głową smoka. Po wszystkim usunąłem kamerę i jej target czyli linknięty obiekt dummy. Teraz kiedy dodaję AbsoluteLayer i włączam go, szyja smoka wygina się nienaturalnie i ucieka do dołu. W MotionLayer jest ok. Wie ktoś jak to naprawić? Dużo pracy włożyłem w ten szkielet:(. Oto co się dzieje z szują po włączeniu AbsLayer: Pozdrawiam!
  5. Witajcie, poszukuję pomocy w doprowadzeniu CATa do porządku. Mam scenę, w niej 4 postacie z custom rigami i mam potężne problemy ze stabilością sceny. Chciałabym się poradzić, czy znacie z doświadczenia rzeczy które mogą powodować crashe? Mi już brakuje pomysłów. Sprawdziłam każdą z postaci po sto razy. Wszystkie kości i kontrolki mają "Additive to setup pose" poza kręgosłupami. Żaden z obiektów nie jest skinowany do pojedynczej kości kręgosłupa (to także powoduje crashe). SKiny działają dobrze. Jakie macie doświadczenia? Co Wam potrafiło wywalać CATa? Dodam, że jedna postać ma tylko jedną rękę i to praca przy niej zdaje się przede wszystkim powodować crashe. Czy to możliwe żeby brak ręki powodował takie problemy? Korzystam z maxa 2014, ze wszystkimi trzeba SP. Bardzo docenię każdą pomoc i pomysł!
  6. Witam wszystkich i z góry dziękuje.Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto mi to wytłumaczy bo już 2 dzień próbuje się uporać z problemem skinowania gotowego bipetu cat human i już straciłem nadzieję że sam sobie z tym poradzę. to jest moja pierwsza postać w którą próbuję tchnąć choć trochę życia więc proszę o wyrozumiałość. problem polega na odpowiednim ustawieni parametrów przyporządkowania siatki postaci do kości . Wygląda na to że biped Cat ma jakieś tajemnicze ustawienie natężenia w niektórych obszarach ustawiane na maxa czyli czerwone i w żaden sposób nie mogę tego ani zmniejszyć, ani usunąć. Głównie chodzi o kość obojczyka do której przyporządkowany jest cały mięsień piersi. W kilku innych miejscach jest podobnie. Chciałbym żeby nie było tak ostrego przyłączenia jednak niczym nie mogę tego zrobić. Reset vertexów czy kości nie pomaga , zaraz po operacji gdy chcę za pomocą painta zwiększać natężenie od razu robi się czerwone. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby mi to ktoś wytłumaczył na czym to polega i jak się tego pozbyć i podzielić tą cześć na inne kości.
  7. Witam, Przeszukałem trochę sieć, ale jakoś nie natknąłem się na nic konkretnego. Szukam odpowiednika Blenderowego "paste mirrored pose" w 3DSMaxie i pluginie CAT. Po prostu potrzebuję wkleić pozę np z strony lewej postaci na stronę prawą, albo odbić całą pozę (przydatne przy wszelkiego rodzaju walk/run cycle). W Blenderze jest to proste jak drut, byłoby miło gdyby w 3DSMaxie było podobnie, ale niestety nie jestem w nim ekspertem i proszę o pomoc. Kamil.
  8. Witam szukam jak zacząć robić kota, nie widzę szablonów nawet ciężko o takie coś ale jeśli ktoś ma kota z Egiptu chyba są łyse więc miło by się modelowało. :D Tak po za tym jestem początkujący i chciałbym zrobić kota, proszę o pomoc :( np- http://mynetimages.com/album/maragaht/kot/
  9. Pojawiły się oficjalne wideo tutoriale od Autodesku dotyczące pluginu CAT (plugin do animacji postaci kupiony rozwijany w tej chwili przez Autodesk). Więcej: www.autodesk.com
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności