Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'teledysk' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. Cześć! Ponownie z Cat Kaczmarek zrobiliśmy animowany teledysk. Tym razem jednak postanowiliśmy spróbować czegoś zupełnie innego. Połączyliśmy ze sobą 3 (albo nawet 4) różne stylistyki: trochę animacji poklatkowej, trochę "oszukańczego" pixelartu i trochę rotoskopii, dodatkowo pozbieraliśmy od znajomych dużo starych zdjęć i "przyozdobiliśmy" je smutnymi rysunkami. Całość jest dosyć obrazoburcza, jest tam motyw "satanic panic" czyli mały chłopiec opętany przez szatana poprzez grę wideo xD Więc jeśli macie ochotę to zapraszam na nostalgiczną podróż w lata '90: Dla tych co cenią sobie swój czas, wersja skrócona: i poniżej making of z kilku ujęć i jakieś wipy:
  2. Cześć, oto najdziwniejsza (do tej pory) animacja jaką zrobiłem wspólnie z Cat Kaczmarek, spodziewajcie się krwi, flaków, rzygów, trupów, dużo piór, spoconych pach, szatana, nieudanych eksperymentów i pękających gałek ocznych, a wszystko to w akompaniamencie hałasu chłopaków z Blitzed! warto się odpowiednio nastroić przed seansem: dorzucam jeszcze krótki trailer, gdyby ktoś wolał najpierw ostrożnie sprawdzić czego się spodziewać w pełnej wersji: jeśli przebrnęliście przez to, to zapraszam do reszty materiałów, na początek plakat zrobiony na potrzeby animacji: poniżej jeszcze kilka fragmentów w formie gifów żeby można było doszukiwać się easter eggów: i odrobinę "making ofa" bo w tej animacji po stilmatiku praktycznie wszystko robiliśmy z ręki i prawie bez ctrl+z, więc jestem w pełni świadomy różnych niedoskonałości, ale chcieliśmy zrobić tę animację bez presji i bez szlifowania scen, wzorując się na starych kreskówkach z MTV jeszcze próby stworzenia najbardziej źle zrobionego walcycle xD próba 1: próba 2: próba 3: mamy to! i na koniec wspomniany stillmatik (powstał zanim się dowiedziałem, że w zespole jest 5 osób, a nie 4 xD miłej zabawy, ja się przy tym świetnie bawiłem, polecam każdemu (od czasu do czasu)
  3. Dzisiaj swoją premierę miał nowy teledysk piosenki, która jest efektem współpracy Piernikowskiego i Moniki Brodki -"Horyzont". Dlaczego o tym piszemy? Bo nawet jeśli nie jest to wasz ulubiony gatunek muzyczki warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną i efekty specjalne. Za produkcję teledysku odpowiada studio DOBRO, a za postprodukcję Platige Image. Lista osób odpowiedzialnych za niego jest naprawdę spora, a wśród nich znajduje się kilka osób, które pojawiają się tutaj od czasu do czasu. Credits Written & Directed by Sebastian Pańczyk Cinematography Piotr Sobociński Jr PRODUCTION DOBRO Executive Producers Ewa Brzózka, Jarosław Sawko, Piotr Sikora, Karol Żbikowski Producer Anna Pietkun Production Assistants Monika Ossowska, Piotr Kołodziej Edited by Wojtek Włodarski PSM Set Designer Marcin Płaszczyk, Weronika Masalska Costume Designer Maria Górska, Karolina Rodanowicz Costume Designer Assist. Sonia Ziółkowska, Andzia Moes, Flora Kamusińska Makeup Liliana Gałązka, Ludmiła Krawczyk Special Makeup & Hair Effects Liliana Gałązka Publisher: Asfalt Records POSTPRODUCTION PLATIGE IMAGE VFX Supervisor Rafał Sadowy VFX Producer Magdalena Gnaś-Szymaniak Head of Production Justyna Supernak On Set Supervisor Rafał Sadowy VFX Artists Michał Bereś, Piotr Borowski, Michał Grądziel, Jarosław Kapuściński, Marcin Klicki. Adrian Klimczak, Grzegorz Mazur, Zofia Nagy, Michał Niewiara, Łukasz Nowicki, Rafał Sadowy, Bartek Sławiński, Oleh Ridzel, Rafał Szyc, Paweł Szczęsny, Klaudiusz Wesołowski, Waldemar Woźniak Online Artist Piotr Popielawski Grading Piotr Sasim DI Piotr Dutkiewicz DI Support Maciej Żak, Kamil Steć, Cezary Musiał CTO Tomasz Kruszona Pipeline TD Jarosław Zawiśliński, Witold Duraj, Tomasz Krugan, Maksim Kuzubov, Marta Nowak Head of IT Piotr Getka IT Jakub Dąbrowski, Łukasz Olewniczak, Damian Sobczyk, Kamil Słupecki SOUND JUICE SOUND Kuba Pietrzak Michał ‚Jurgen’ Jaroszewicz STARRING: Robert Piernikowski Monika Brodka Sumo Michał Zbroja Białasy Agnieszka Michułka Wojtek Grzesiak Daniel Rasielewski Iwo Świłło Fans Dawid Kosmal, Zuzanna Czerczak, Maxime Cresseaux, Jan Szalasny, Orhidee, Marrec, Michał Szczepaniuk, Kacper Siemaszko, Maria Szydłowska, Alicja Łabądź, Wiktoria Łuczak, Marta Pop, Gładki, Agata Gołąb, Adrian Ambeatz, Paulina Sokołowska, Rootshot, Bartosz Biniek, Dawid Quinones-Kulisz, Jan Anusz, Katarzyna Brzozowska, Patryk Wancerz, Bartosz Biniek, Adam Rajkiewicz, Jan Dawidowicz, Jan Antosiewicz, Natalia Cybulska 1AD Bartosz Jarzębski Focus Puller Tomasz Habrewicz DIT Marcin Boguszewski Video Józek Grzymała Steadicam Operator Mateusz Wasążnik Steadicam Assist. Fryderyk Ślęzak Drone Marcin Kukla Props Łukasz Pypno, Rafał Rusin Gaffer Bogusław Modzelewski Spark Janek Wojtczak, Dominik Banasiuk Grip Jarosław Pawłowski, Tomasz Sternicki Pyrotechnist Tomasz Bykowski Set Menager Łukasz Wiewiórski Stage Hand Marcin Skajnowski, Łukasz Hlebek Cars Head2Head Team Krzysztof BRYLANT Szymański, Jakub WARIAT Siemczuk Motion Control Alan Blackfish & Phantom Gravity Motion Control Bartosz Dąbrowski Grzegorz Najder Robert Obiała Leszek Obiała Leszek Adwent Bartłomiej Stempień Maciej Żemojcin Camera Equipment ATM System Light Equipment FireFly Special Thanks Anna Błachnia PTAK Expo Warsaw Klub Progresja --- Piernikowski & Brodka "Horyzont", długo oczekiwany teledysk doczekał się swojej premiery! Follow the primeshit. Autorem klipu jest Sebastian Pańczyk z ekipą, czyli załoga stojaca za fryderykowym sukcesem klipu Synów "Nag Champa". Wraz z premierą teledysku rozpocznie się przedsprzedaż kasetowego wydania albumu "The best of moje getto". Nagranie pochodzi z płyty Piernikowskiego „The best of moje getto”. Premiera kolejnej solowej płyty 1/2 Synów miała miejsce 17 października 2019 r. Creditsy: Piernikowski - Horyzont ft. Brodka Głos, słowa: Piernikowski, Brodka Muzyka, produkcja: Piernikowski Mastering: Mark Bihler at Calyx Mastering Zobacz cały news
  4. Dzisiaj swoją premierę miał nowy teledysk piosenki, która jest efektem współpracy Piernikowskiego i Moniki Brodki -"Horyzont". Dlaczego o tym piszemy? Bo nawet jeśli nie jest to wasz ulubiony gatunek muzyczki warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną i efekty specjalne. Za produkcję teledysku odpowiada studio DOBRO, a za postprodukcję Platige Image. Lista osób odpowiedzialnych za niego jest naprawdę spora, a wśród nich znajduje się kilka osób, które pojawiają się tutaj od czasu do czasu. Credits Written & Directed by Sebastian Pańczyk Cinematography Piotr Sobociński Jr PRODUCTION DOBRO Executive Producers Ewa Brzózka, Jarosław Sawko, Piotr Sikora, Karol Żbikowski Producer Anna Pietkun Production Assistants Monika Ossowska, Piotr Kołodziej Edited by Wojtek Włodarski PSM Set Designer Marcin Płaszczyk, Weronika Masalska Costume Designer Maria Górska, Karolina Rodanowicz Costume Designer Assist. Sonia Ziółkowska, Andzia Moes, Flora Kamusińska Makeup Liliana Gałązka, Ludmiła Krawczyk Special Makeup & Hair Effects Liliana Gałązka Publisher: Asfalt Records POSTPRODUCTION PLATIGE IMAGE VFX Supervisor Rafał Sadowy VFX Producer Magdalena Gnaś-Szymaniak Head of Production Justyna Supernak On Set Supervisor Rafał Sadowy VFX Artists Michał Bereś, Piotr Borowski, Michał Grądziel, Jarosław Kapuściński, Marcin Klicki. Adrian Klimczak, Grzegorz Mazur, Zofia Nagy, Michał Niewiara, Łukasz Nowicki, Rafał Sadowy, Bartek Sławiński, Oleh Ridzel, Rafał Szyc, Paweł Szczęsny, Klaudiusz Wesołowski, Waldemar Woźniak Online Artist Piotr Popielawski Grading Piotr Sasim DI Piotr Dutkiewicz DI Support Maciej Żak, Kamil Steć, Cezary Musiał CTO Tomasz Kruszona Pipeline TD Jarosław Zawiśliński, Witold Duraj, Tomasz Krugan, Maksim Kuzubov, Marta Nowak Head of IT Piotr Getka IT Jakub Dąbrowski, Łukasz Olewniczak, Damian Sobczyk, Kamil Słupecki SOUND JUICE SOUND Kuba Pietrzak Michał ‚Jurgen’ Jaroszewicz STARRING: Robert Piernikowski Monika Brodka Sumo Michał Zbroja Białasy Agnieszka Michułka Wojtek Grzesiak Daniel Rasielewski Iwo Świłło Fans Dawid Kosmal, Zuzanna Czerczak, Maxime Cresseaux, Jan Szalasny, Orhidee, Marrec, Michał Szczepaniuk, Kacper Siemaszko, Maria Szydłowska, Alicja Łabądź, Wiktoria Łuczak, Marta Pop, Gładki, Agata Gołąb, Adrian Ambeatz, Paulina Sokołowska, Rootshot, Bartosz Biniek, Dawid Quinones-Kulisz, Jan Anusz, Katarzyna Brzozowska, Patryk Wancerz, Bartosz Biniek, Adam Rajkiewicz, Jan Dawidowicz, Jan Antosiewicz, Natalia Cybulska 1AD Bartosz Jarzębski Focus Puller Tomasz Habrewicz DIT Marcin Boguszewski Video Józek Grzymała Steadicam Operator Mateusz Wasążnik Steadicam Assist. Fryderyk Ślęzak Drone Marcin Kukla Props Łukasz Pypno, Rafał Rusin Gaffer Bogusław Modzelewski Spark Janek Wojtczak, Dominik Banasiuk Grip Jarosław Pawłowski, Tomasz Sternicki Pyrotechnist Tomasz Bykowski Set Menager Łukasz Wiewiórski Stage Hand Marcin Skajnowski, Łukasz Hlebek Cars Head2Head Team Krzysztof BRYLANT Szymański, Jakub WARIAT Siemczuk Motion Control Alan Blackfish & Phantom Gravity Motion Control Bartosz Dąbrowski Grzegorz Najder Robert Obiała Leszek Obiała Leszek Adwent Bartłomiej Stempień Maciej Żemojcin Camera Equipment ATM System Light Equipment FireFly Special Thanks Anna Błachnia PTAK Expo Warsaw Klub Progresja --- Piernikowski & Brodka "Horyzont", długo oczekiwany teledysk doczekał się swojej premiery! Follow the primeshit. Autorem klipu jest Sebastian Pańczyk z ekipą, czyli załoga stojaca za fryderykowym sukcesem klipu Synów "Nag Champa". Wraz z premierą teledysku rozpocznie się przedsprzedaż kasetowego wydania albumu "The best of moje getto". Nagranie pochodzi z płyty Piernikowskiego „The best of moje getto”. Premiera kolejnej solowej płyty 1/2 Synów miała miejsce 17 października 2019 r. Creditsy: Piernikowski - Horyzont ft. Brodka Głos, słowa: Piernikowski, Brodka Muzyka, produkcja: Piernikowski Mastering: Mark Bihler at Calyx Mastering
  5. dobry wieczór! może ktoś kojarzy mnie z tematu (niestety ciągle bez odzewu) z Loopowanymi animacjami tematycznymi (http://max3d.pl/forum/threads/103143-LoopdeLoop-czyli-cykliczne-animacyjne-wyzwanie), otóż kilka ostatnich tematów musiałem odpuścić z powodu większego projektu, który po godzinach realizowałem przez kilka ostatnich miesięcy razem z dziewczyną, Kaśka zajęła się konceptami, layoutem, ja scenariuszem i animacją wszelkie uwagi będą mile widziane, poniżej ów animacja i trochę "making ofu": koncepty: nie wiem jak sensownie je ustawić w poście, więc jakby ktoś chciał więcej w lepszej rozdzielczości to zapraszam tu: https://www.artstation.com/artwork/d55Xw proces jednego ujęcia: i trochę finalnego efektu:
  6. Po wielu miesiącach zmagań między snem, a pracą, mam zaszczyt przedstawić efekt współpracy z Cassiaramone i Maćkiem Żukiem przy animowanym teledysku dla zespołu ThermiT, wszyscy wątpiliśmy, czy uda się to skończyć, a jednak! Premiera co prawda była w lipcu, ale jako, że zacząłem znowu funkcjonować na tym forum, postanowiłem się z Wami podzielić. Wszelkie komentarze będą mile widziane. Małym miasteczkiem, położonym gdzieś na zachodzie Stanów, wstrząsa fala brutalnych morderstw. Jedni mówią, że ich sprawcą jest szkaradne, pozbawione twarzy monstrum. Inni przysięgają, że brutalnych egzekucji dokonuje Śmierć we własnej osobie. W ślad za tajemniczym zabójcą pustynie przemierza grupa łowców głów, motywowanych wielką nagrodą oraz jeszcze większym zuchwalstwem. [video=youtube;LVsMBc6M-OM]
  7. Witam, cześć i czołem! Dotarłam wręcz na końce internetu szukając jednej piosenki. Znacie to uczucie gdy coś chodzi wam po głowie i nie wiecie co? Mam gorzej, bo wiem co ale nie pamiętam ani wykonawcy, ani tytułu ani nawet melodii. Wiem tylko, że jak to usłyszę to będę wiedziała, że to jest to! :cool: Na chwilę obecną pamiętam tyle, że kawałek pochodzi z lat mniej więcej 90'. Na moje oko 1996-1999. Coś takiego. A w teledysku była maszyna, w której przewalały się kolorowe pigułki/tabletki. I to by było na tyle. Stawiam flachę temu kto to znajdzie! :confused::confused:
  8. Hej! Chciałem Wam pokazać projekt który udało nam sie zrealizować juz jakiś czas temu ale który nadal szczególnie miło wspominam. Miło bo zarówno klient jak i sam projekt jak na nas jest dość nietypowy. Glaca z ekipa dali nam naprawdę sporo wolnosci zarówno przy projektowaniu jak i wykonywaniu animacji która z założenia miała ujawniać tytuł płyty nowego zespołu. Dzięki zaufaniu jakim obdarzył nas klient mogliśmy poeksperymentować i tak obraz który widzicie jest efektem naszej zabawy z 3d,symulacjami w realflow oraz zdjęciami macro kręconymi Canonem. Miłego oglądania (polecam HD) i komentowania. Client: MyRiot/EMI Music Poland Sp. z o.o. Production Studio: smashing-studio Concept: Damian Majcherek,Marta Frackowiak - Labaj 3D Artist: Damian Majcherek motion design /final compositing : Pawel Lisowski
  9. Tym razem będzie muzycznie. To za sprawą najnowszego teledysku grupy Gorillaz - Stylo (zarazem singla promującego nowy album, który właśnie się ukazał). Gorillaz jest dosyć ciekawą grupą, jej członkowie nigdy nie pokazują się publicznie i kreują wokół siebie nietypowy image - znani są z animowanych teledysków. W przypadku "Stylo" grupa chyba pierwszy raz odeszła od pewnej stylizacji rysunkowych postaci na rzecz 3D. Czy zastosowanie stylizacji postaci w 3D zdało sprawdziło się? Sami oceńcie oglądając teledysk: Dailymotion: Gorillaz ft. Mos Def & Bobby Womack - Stylo Warto również napisać kto jest tak naprawdę odpowiedzialny za cały teledysk. Jak w przypadku i poprzednich wideoklipów Passion Pictures. Warto zapoznać się z portfolio tej firmy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności