Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów '3ds max 2012' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 13 wyników

  1. Do sprzedania licencja wieczysta V-Ray 3.6 + klucz USB. Przepisanie licencji na nowego nabywcę za pośrednictwem licencjonowanego polskiego resellera firmy Chaos Group w cenie zakupu. Pełna specyfikacja możliwości wersji 3.6 na stronie producenta: https://docs.chaosgroup.com/display/VRAY3MAX/What%27s+New+in+V-Ray+3.6 Istnieje możliwość update'u do wersji NEXT. Koszt - 1850 zł brutto / szt. Dysponuję dwiema licencjami / wystawiam fakturę VAT. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt.
  2. Sprzedam komercyjne licencje wieczyste programu Autodesk 3ds Max 2012, 2013 i 2016. Wystawiam FV. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego [email protected] .
  3. Witam serdecznie, Sprzedam licencje wieczystą programu 3ds max 2012 zakupioną w procad. Kawał dobrego softu, dobrze działa z CS6 i CC :) Certyfikat od procad, że posiadamy oryginalne oprogramowanie. Cesja na mój koszt. Nie działamy już w tej branży, a szkoda, aby tak dobra licencja wieczysta się marnowała w czasach subskrypcji 1 041,71 zł brutto za miesiąc lub 23 751,41 zł za 3 lata ;) Duża oszczędność i legalne działanie. :) http://allegro.pl/autodesk-3ds-max-2012-box-licencja-dozywotnia-wawa-i7049807358.html
  4. dymitr93

    Wisienki

    siemka z tej strony DymitR :-) jestem nowy na forum jak i w temacie. Dopiero raczkuję i całe moje doświadczenie w 3d opiera się tylko na Blenderze. chciałbym jednak pracować również w 3ds max . Z racji mojego pomylonego umysłu, jak zawszę komplikuje sobie życie i chce tę przygodę zacząć od czegoś trudnego. Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, ale bardzo interesujący efekt znalazłem tu: i tu mam parę pytań : co to za 9 różnych warstw, jak się je uzyskuje, czy to wiąże się z 9 różnymi renderami ? i jak uzyskać efekt takiego jogurtu w który wpada wiśnia ? Czy idzie to zrobi np. za pomocą krakatoa ? i jak ? w jaki sposób ? Czekam na odpowiedź :) i pozdrawiam a tak przy okazji dużo tego nie ma, ale zrobiłem parę rzeczy do portfolio: http://dymitr93.deviantart.com/ mile widziane również oceny tego co zrobiłem, z naciskiem na krytykę :) wolę dostać po pysku, niż być macany po pupie :-) to bardziej buduje :-)
  5. Witam! Chcialbym zeby ktos mi wyjasnil jak sie powinno poprawnie teksturowac. Dotychczas mialem taki pipeline: modelowalem obiekt low poly --> nakladalem na niego modyfikator Unwrap UVW (rozkladalem ufalki :D) --> nakladalem na model modyfikator Turbosmooth, bo wiekszosc moich modeli low poly jest skonstruowana tak ze lepiej wygladaja z tym modyfikatorem --> malowalem tekstury w Ps --> nakladalem zrobiona teksture na model. Problem jaki z tym mam jest taki ze o ile tekstura na modelu low poly wyglada jak nalezy o tyle po turbo smooth rozciaga sie w niektorych miejscach. Z tego co tez slyszalem nie nalezy unwrapowac modeli z turbosmooth. Czy wiecie jak da sie to obejsc? Pozdrawiam, Michal
  6. Witam wszystkich Od jakiegoś czasu staram się odtworzyć w maksie stół pokazany na załączonych obrazkach (są to ZDJĘCIA, nie rendery) http://i1237.photobucket.com/albums/ff470/Grimous2/table_real01.jpg http://i1237.photobucket.com/albums/ff470/Grimous2/table_real02.jpg Używam V-Ray'a. Mój problem zauważycie na załączonym poniżej próbnym renderze. http://i1237.photobucket.com/albums/ff470/Grimous2/table01.jpg Otwórz krawędzie przeźroczystych brył zawierają dziwne, jaskrawe światła (wygląda to jak pikseloza), których nie widać w załączonych zdjęciach prawdziwego stołu. Nie są one winą odbić, zmniejszanie wartości odbić do 0 nic nie poprawia, ustawianie sub-pixel mapping'u też nic nie daje. Nie jest to również sprawa aliasingu (zmiana parametrów nie wpływa na efekt) czy rodzajów oświelenia bądź enginów GI. Jedyne co zmniejsza (lecz nie eliminuje) liczbę tych nazwałbym to artefaktów jest zmniejszanie wartości IOR, lecz po pierwsze nie rozwiązuje to problemu całkowicie, a po drugie zmienia sposób refrakcji całego obiektu, a to nie jest pożądane. Poniżej zamieszczam jeszcze obrazek z parametrami materiału przeźroczystych brył http://i1237.photobucket.com/albums/ff470/Grimous2/table02.jpg Prosiłbym o jakąkolwiek pomoc :)
  7. Witam wszystkich,opisze problem szczegółowo,bo wszystko co zalecano na innych forach wykonałem,lecz bez skutku,gdy ostatnim razem używałem Maxa,zawiesił mi się system,po restarcie odpaliłem 3ds i wyskoczył błąd że licencja jest uszkodzona,i mam tydzień na jej uaktualnienie,zrobiłem to odrazu,wyskoczył błąd 20,(pisało coś o tym że licencja nie morze zostać odnaleziona,czy coś w tym stylu).Po re instalacji nawet nie trzeba było wpisywać danych licencji,bo od razu ponownie wyskoczył The software license checkout failed Error 20.Na Area autodesk com był taki sam wątek z problemem jak mój,przypomniałem sobie że wystarczyło usunąć kilka folderów,i ponownie zainstalować program,wszystko było by ok,gdyby nie fakt że podczas installacji kolejne dwa błędy,,Error 1606. Could not access network location'' i odziwo gdy wpadłem na pomysł aby odłączyć internet zamiast pierwszego pojawił się ,,Error 1314 the specified path is unavailable''.Na forum windows był artykuł o edycji wpisów do rejestru jeżeli różniły się od zamieszczonej tabeli,nic nie pomogło bo z rejestrem jest wszystko dobrze.Co zrobić w tej sytuacji?Koniecznie proszę o odpowiedź jeśli wiecie jak to naprawić.Poza re instalacją systemu oczywiście.
  8. Witam,mam kilka problemów,w scenie którą nadal tworzę po próbnych renderach nadal jest strasznie mała liczba detalu tekstur.Co prawda sam tworzyłem je od podstaw w Photoshopie cs 6.Praktycznie wszystkie oprócz obrazu i widoku za okna.Używam Vray'a 2.3 do 3ds max'a 2012.Tekstury wykonałem w rozdielczości 8192x8192,Diffuse,specular i glossines oraz displacement.Co jest nie tak z tą sceną?Czy jest jakiś filter który by coś z tym kolorem zrobił,aby bardziej były widoczne detale? Link do rendera> http://imageshack.us/f/856/renderqk.jpg/ A,i jeszcze jedno pytanie na inny temat,był gdzieś taki program do tworzenia map hdri.Program nazywał się ,,Studio Hdr'' czy jakoś bardzo podobnie,bo nie mogę go nigdzie znaleść,tam była opcja że można obraz zamienić w taką jakby kulę,po czym wrzucić do Maxa,i wybrać mappowanie spherical,otrzymywało się efekt ponownie płaskiego obrazu,ktoś wie co to był za program?Lub zna podobny?
  9. Na wstępie wypada mi się ze wszystkimi przywitać gdyż jest to mój pierwszy post na tym forum. A więc Witam:). Chciałbym dzisiaj pokazać scenę którą miałem zamiar zrobić od jakiegoś czasu. Jest to łąka lub jak kto woli polana znajdująca się przy lasku. Soft to 3ds max, vray, photoshop i odrobinka after effects. Wszystkie komentarze mile widziane:)
  10. Witam. Mam pytanie, która z poniższych kart będzie sobie lepiej radziła we viewporcie w AutoCad, 3ds Max itp. ?? Procesor to i5 2500k. Na jakie parametry w karcie patrzeć i czym się sugerować w wyborze ? 1. MSI GTX 560Ti Twin Frozr II 2. MSI GTX 470 Twin Froz II Z góry dzięki za odpowiedzi.
  11. Polskie wydanie książki Kelly L. Murdocka "3ds max 2012. Biblia" pojawiło się właśnie w przedsprzedaży. Do 5 czerwca można nabyć książkę z 15% zniżką.
  12. witam, mam do wyrenderowania w mental ray'u animację, a właściwie walkthrough (wirtualny spacer) po wnętrzu kościoła (raczej nie będzie żadnych elementów ruchomych; ewentualnie jakieś drzwi się będą otwierać albo coś w tym stylu - to jeszcze zależy od klienta), całość będzie miała od 500 do 700 klatek (20-30 s.); w związku z tym mam dwa pytania: 1. czy można coś zrobić, żeby przyspieszyć rendering (obecnie jedna klatka w rozdzielczości 480p renderuje mi się 30-45 min., tak więc jak łatwo policzyć rendering całości zająłby mi ok. 2 tygodni przy kompie pracującym 24/7, co jest stanowczo za długo)? może istnieją jakieś tricki, o których nie mam pojęcia (do tej pory robiłem głównie zwykłe, "nieruchome" wizualizacje, więc czasem renderingu się raczej specjalnie nie przejmowałem)? 2. jak można się pozbyć dziwnego efektu migotania cieni (tak jakby światło było liczone troszkę inaczej na każdej klatce)? dodam jeszcze, że model jest dość prosty, ale sprawę komplikuje oświetlenie (dużo szczelin, zakamarków i świetlików przez które wpada światło - już teraz mam 20 sky portali i 8 photometric llights i pewnie jeszcze będę musiał parę dodać); z kolei ostateczna animacja nie musi być super-hiper hd (jest przeznaczona na stronę internetową), ale chciałbym, żeby wyglądała w miarę przyzwoicie... będę baaardzo wdzięczny za wszelką pomoc, porady i/lub uwagi i z góry za nie dziękuję :) acha - jeszcze tak dla orientacji jedna przykładowa klatka (ogólny widok w stronę ołtarza - materiały, poza cegłą i drewnem, nie są jeszcze do końca ustalone):
  13. Gość

    Wire parameters i kości - problem

    Witam. Otóż mam problem z działaniem obiektów złączonych wire parameters i sparentowanych do kości. Dokładnie chodzi o to, że po połączeniu obiektów za pomocą wire parameters wszystko chodzi ładnie ale gdy chcę to wszystko podłączyć do kości wire parameters przestaje działać. Żeby lepiej zobrazować problem załączyłem prostą scenę ukazującą problem. Natomiast moje pytanie brzmi czy wie ktoś jak mógłbym rozwiązać ten problem albo zrobić to inaczej. Dodam jeszcze, że używam 3ds maxa 2012. Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam. rig_HELP.zip
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności