Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'speed' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 12 wyników

  1. TYP: Concept TEMAT: "Start Your Engines" "Start Your Engines" Co to będą za emocje! Na linii startu pojawiają się ścigacze. Lada chwila rozpocznie się extremalne ściganie! Zaprojektujcie pojazd do ścigania. Jedyny wymóg to to że ma poruszać się blisko ziemi, żadnych latających maszyn. Ale mogą być ścigacze jak z gwiezdnych wojen, mogą być samochody, wielkie i mala, poduszkowce cokolwiek co ma silnik i może się ścigać :-) epoka od steampunk'a do przyszłości. Nie zapomnijcie o numerze startowym. :) Chętni mogą opracować również kierowcę tego pojazdu. Concept dotyczy pojazdu wiec zasady dotyczące dodatkowego rzutu itp stosuje się do tej maszyny postać może tylko fajnie urozmaicić ten projekt Właśnie rozpoczyna się odliczanie 3.. 2...1.. Technika prac dowolna. Powodzenia! TERMINARZ: START: 14.02.2013 r Ostateczny KONIEC: w niedalekiej przyszłości :) przesuniecie terminu Ostateczny Ostateczny KONIEC: back to future -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
  2. helloł nudzi mi sie troche w to niedzielne popoludnie wiec wpadl mi pomysl zalozenia teczki .dawno tu nic nie wrzucalem (speedy przeniesione :() to se troche popostuje a zatem : jakies rady czy wskazowki co robic inaczej a czego nie robic itp bardzo mile widziane. pozdrawiam[ATTACH=CONFIG]88135[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]88370[/ATTACH]
  3. LogoschipmunkSzwadronPaveu69TheCapo[ATTACH=CONFIG]85224[/ATTACH]
  4. sonda jest juz zakończona, prosze NIE głosować ! maciek.m Sikorski21 Smoku batexior marcinW misiekINblue plasti yasamaru Godzil jan MAJKOL3D bbandi Dunuś indian piko84 kakaku adam_m Orcher velendil Krzysztof Satola W razie jakichkolwiek błędów - pisac : )
  5. Deadline przedłużony do NIEDZIELI (05.12) do godziny 22:00 Deadline przedłużony do NIEDZIELI (05.12) do godziny 22:00
  6. Lukanus Khatake Slowiak Marvin Gryzon
  7. Osoba, która zauważy ewentualne błędy proszona jest poinformować mnie o tym w poście lub pisać PW. (prace w kolejności opublikowania) slowiak: Thunder: cortes: yasamaru: miszczualmavera: 4lepy: Xsaroth: indian: smoku132: velendil: Kubajaniak: Pirat85: Gumen:
  8. Witam Mały tutek o sculptowaniu głowy - z boxa, od czaszki, poprzez mięśnie na finalnej rzeźbie kończąc. Tym razem dodałem komentarz :) Tak na marginesie, polecane linki przed (albo nawet zamiast :P) tego tutka: Tutortiale autorstwa Roda Seffena: Mięśnie twarzy we flashu: http://www.artnatomia.net/uk/artnatomyApplication.html Atlas anatomii: http://www.anatomyatlases.org/atlasofanatomy/index.shtml Matematyczne wykreślone "piękno": http://www.beautyanalysis.com/index2_mba.htm ***************************** Topologia siatki głowy http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=53305 ***************************** stary timelaps: Dwarf
  9. Temat: Freedom jumping!/ Skoki w obłoki! Regulamin Bardzo szeroki temat, można zrobić zwykły skok w miejscu, skok w dal, w zwyż, le parkur-owy spok z budynków, ramp, murów czy latarni, wbiegi po ścianach, salta, przewrotki, udane skoki lub śmiertelne upadki ;) co dusza zapragnie :) **** **** Myślę, że tyle inspiracji wystaczy na dobry start :) Termin oddania animacji tradycyjnie i zgodnie z regulaminem pierwszego dnia nowego miesiąca. Do dzieła! powiedzcie swoim rodzinom i znajomym, przekażcie księdzu żeby ogłosił w niedzielę na ambonie! niech powstanie nowa jakość dotąd tu niespotykana i niech tym razem będzie nas więcej niż kiedykolwiek wcześniej! (żeby tak z 6 chociaż) :D powodzenia!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności