Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'plugin' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Cześć, Przedstawiam plugin msKonektus, nad którym pracowałem od jakiegoś czasu. Można nim szybko uzyskać efekty znane m.in. z plugina Plexus z After Effectsa. Jest szybki i wydajny, posiada wiele opcji i parametrów, dzięki którym można uzyskać ciekawe efekty. Dostępny pod linkiem: https://gumroad.com/l/mskonektus01 Zapraszam do zapoznania się z materiałami poniżej:
  2. Witam Korzystam z bezpłatnego skryptu który sprawdza się świetnie co chodzi o mapowanie, jednak mam limit na trójkąty - skrypt działa do pewnej ilości tych trójkątów. Zatem zrodziło się pytanie, czy macie może jakieś alternatywne rozwiązania ? Płatne i bezpłatne ? Wiem że są flagowe produkty, jednak ich cena zniechęca. Szukam czegoś na moją kieszeń, do 200zł max - Dla Max Design 2010 / 2011. Proszę o podpowiedzi.
  3. Cześć,Jakiś czas temu miałem styczność z tym pluginem, był do pobrania bezpośrednio ze strony guruware. Ostatnio chcąc pobrać go ponownie pojawiła się informacja, że twórca dostał donate 0,01E, tymsamym będąc oburzonym tym faktem wycofał możliwośc pobieranie Update i samego generatora.W wiadomości na stornie jest również napisane, że zezwala na rozpowrzechinianie pluginu, niestety nie jestem w stanie go zneleźć, czy ktoś moze jest w stanie pomóc, i wie gdzie można sie do tego dokopać3ds 2017Z poważaniem,Piotrek
  4. Witam, chyba od zawsze mam problem z perfekcyjnym ułożeniem Enviormentu w scenie Interiorów z dużymi oknami. Postanowiłem, że chyba najlepszym rozwiązaniem będzie użyć pluginu do zrobiewnia trawy, chodniczków, realistycznych drzew i krzewów na działce wokół domu... Renderuję w Coronie, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakiego pluginu użyć? najbardziej realistycznego i działającego w Coronie?
  5. Dla fanboyów silnika Corona (czy też koronautów jak ostatnio przeczytałem, w oryginalne 'coronauts')jest w miarę świeży news :) od około tygodnia trwają intensywne testy pierwszych raczkujących ale działających wersji Corony dla Sketchupa. Aktualnie jest jeden dostępny shader Diffuse (plus kolory i tekstury oraz przeźroczystość). Trochę to pewnie potrwa zanim z bety zamkniętej wejdzie Corona do wersji OPEN BETA gdzie każdy będzie mógł poszaleć - a to dlatego że powolutku idzie szukanie błędów i nieobsługiwanych 'ficzerów'. Trochę rzeczy już udało się sprawdzić, odkryć i zaraportować - ale każdy z Was może również się przyłączyć do zamkniętych beta testów (mało ludzi się zgłosiło, a jeszcze mniej raportuje błędy co jest dziwne biorąc pod uwagę że Corona cieszy się ogromna popularnością i Sketchup też nie narzeka na swoje 'community'): https://corona-renderer.com/forum/index.php/topic,10237.0.html Ja też staram się pomóc jak mogę i codziennie choć pół godzinki na testy poświęcam - im więcej ludzi weźmie udział i będzie przy tym dłubać szukając "bugów" tym szybciej pojawi się wersja open beta :) Plugin aktualnie obsługuje Sketchup'a 2015 i 2016. Pozdrawiam
  6. Czy ktos posiada plugin do 3d MAX 2015 PARA 3d do tworzenia organicznych form? Chciałabym wymodelować zewnętrzną powłokę w kształcie spirali (zainspirowanej muszlą slimaka) o powierzchni przypominającej plaster miodu. Czy któ wie jak to zrobić?
  7. Szukam jakiegoś darmowego pluginy (lub taki który możny by jakoś "zamienić na darmowy") dzięki któremu mógłbym wykonywać ruchy cząsteczkowe czli jakieś takie jak np ogień, fala , wiatr, połaczone z BONES lub dopasowane do geometry. 3ds max 2012 32bit aktualnie uzywam tlyko pluginu NOX
  8. Gość

    max plugins

    Witam mam pytanie: Jakiego pluginu uzywacie do tworzenia plikow prezentacyjnych do pokazywania klientom? chodzi mi o cos w rodzaju o2c, czy tnt. tnt mi cos szwankuje, a do o2c max nie ma poki co pbcji eksportowac. chodzi mi o export do pliku i wysylanie go klie ntowiu razem z np jedno ikonkowym drobnym programikiem, ktory klient zainstaluje i bedzie mogl plik z projektem otworzyc sobie i tylko obracac dookola, zblizac itd. bedzie tam bryla bez cieni, ale sam material bediz widoczny. znajomy robi takie efekty, tylko, ze on pracuje w innym programie, a nie chce mi sie tego uczyc. wolalbym miec w maxie taka mozliwosc. pozdrawiam i dzieki
  9. Gość

    Import pliku 3dm do max'a

    Witam Trochę interesuję się chemią i w związku z tym mam jedno pytanie. W programie chem3d gdy stworzę model cząsteczki mogę go wyeksportować do pliku 3dm ale jedynie mogę go wrzucić dalej tylko do Cinema4d 11.5 (Rhino nie używam) teraz przesiadłem się na max'a i chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakaś możliwość zaimportowania takiego pliku do max'a czy muszę go najpierw importować do cinemy a potem eksport np. do fbx i dopiero max? Żeby nie tworzyć następnego tematu chciałbym zapytać czy istnieje jakiś plugin do max'a za pomocą którego mógłbym stworzyć linę skręconą z kilku sznurów wzdłuż jakiegoś splinu? Pozdrawiam
  10. Witam, Oglądałem ostatnio jakiś tutorial z Maxa i facet kliknął albo myszą albo użył skrótu klawiaturowego, po czym pod jego kursorem pojawiło się o to takie menu: http://screenshu.com/static/uploads/temporary/lj/fl/c4/uhjb37.jpg Wpisywał tam normalnie z palca tekst i wyszukiwało mu obiekty i narzędzia maxowe po czym wybrał i voila! Wiecie może czy to jest standardowo wbudowane w Maxa (on ma 2010) czy to plugin/skrypt? Nie powiem, świetna sprawa. Coś takiego jest w Houdinim i strasznie pomaga w pracy. Przewertowałem niestety forum i niczego nie znalazłem, zabijcie mnie jeśli jednak gdzieś jest, ale myślę, że szukałem bardzo dobrze ;) Dziękuję za atencję, pozdrawiam! :)
  11. Zainstalowałem sobie SigerShader Vray Material Presets Pro V.2.5.0.9 pod 3ds max 2010 x64 i nie wiem/nie mogę znaleźć w customize ui tego pluginu/programu. Gdzie mam go namieżyć żebym mógł go wreszcie użyć?
  12. Starałem się znaleźć temat odnośnie tego na forum i na googlach, ale nic nie odpowiedziało na moje pytanie. Czy ktoś z Was wie, jak należy połączyć SpaceExplorer mouse 3D z Zbrush'em? Po instalacji różne programy jak C4D, 3DS Max i Photoshop automatycznie wyłapują jego obecność, natomiast zbrush stoi temu przeciwny;) Jedyne do czego dotarłem, to to, że należy zainstalować plugin do zbrush'a, a niektórzy już śmigają spacemouse'ami po interfejsie. Czy ktoś z Was zna namiary na owy plugin ? lub zna inne rozwiązanie? Pozdrawiam!
  13. Witam wszystkich. Mam problem bo nie wiem jaki jest plugin lub opcja aby jakieś realistyczne pnącze oplatało mój budynek?? chce renderować to na vray aby efekt byl fotorealistyczny. Nigdzie nie znalazłem wtyczki i takiej możliwości. Proszę powiedziecie jaka wtyczka lub opcja aby roślinność uplatała moje budynki i to realistycznie w różnych układach jak tylko zechce.... Pozdrawiam:)
  14. Witam wszystkich forumowiczów, ostatnio widziałem w telewizji program z ciekawą czołówką, chciałbym uzyska podobny efekt do tego który jest tam wykorzystany mianowicie, chodzi o pękające podłoże z którego odpadają fragmenty tego podłoża, no w zasadzie efekt kruszenia. i teraz pytanie, jak ten efekt uzyskac ? moze jakis tutorial, plugin albo chociaz rada ? wszystkie uwagi mile widziane;) ponizej link do fragmentu(to jest ta pierwsza czołówka) http://www.youtube.com/watch?v=HQXsiWX6h1c pozdrawiam i czekam na rady :)
  15. Witam, Mam taki problem: w realflow, gdy wcisnę simulate, obiekt circle generuje wodę, ale generuje jej na centymertr, i potem woda tylko spada, nie jest już tworzona. Obrazek: LINK Chcę, żeby ta woda wypełniła całą butelkę.
  16. P.I.W.O.

    grass o matic

    Na wstępie powiem że nie wiedziałem gdzie zamieścić to pytanie. Tak więc jak jest w złym dziale to przepraszam. Tak więc ściągnąłem sobie plugin grass o matic i nie wiem co zrobić żebym mógł go używać. Gdzie go wrzucić? Jest tylko jeden plik z rozszerzeniem *.dlo - oczywiście bez gwiazdki.
  17. Witam. Pracuję zawodowo w Autodesk Inventor oraz w AutoCad. Natomiast pasją jestem silnie związany z LightWave. I mam takie pytanko: Jak przekonwertować obiekt (część z inventora *.ipt) do obiektu .lwo Od razu dodam że poszukuję jakiegokolwiek konwertera lub plugin do modelera konwertujący również z innych formatów Autodesk. Nie chodzi tu o dxf'y bo te są niewystarczające to przeniesienia wszystkich cech do .lwo Lista rozszerzeń do których Inventor skonwertuje z zachowaniem wszystkich (większości) cech obiektu 3D: .ipt, .igs, .sat, ewentualnie z projektu złożeniowego Inventora .iam Jeżeli ktoś coś wie na temat konwertera z tych rozszerzeń do .lwo to proszę o pomoc. Pozdrawiam
  18. Pojawiło się nowe rozwiązanie do renderowania trawy dla V-Ray i 3ds Max. Jak piszą autorzy na swojej stronie, tworzenie za jego pomocą realistycznie wyglądającej trawy jest dziecinnie proste. Zaletą jest na pewno wbudowany system zarządzania pamięcią. Sam plugin zawiera w sobie już gotowe zestawy "popularnych trawników". Jedynie muszę przyznać, że zaskoczyła mnie trochę cena tego produktu. Jak na ograniczone możliwości cena za pojedynczą licencję na stację roboczą (Autograss WorkStation single license (includes 5 render node licenses)) wynosi 275$. Ale przydatność na pewno ocenią użytkownicy. Być może produkt warty jest wydania pieniędzy jeśli potrzebujemy gotowych rozwiązań np. do wizualizacji architektonicznych. Zachęcam do zapoznania się z tym produktem i obejrzenia galerii. Więcej: www.happy-digital.com/autograss
  19. Gość

    Wizualizacja muzyki - plugin

    Witam! Słyszałem, że istnieje plug-in/aplikacja do wizualizacji muzyki, który na podstawie modelu zrobionego w 3ds (może być cinema 4d) i pliku z muzyką tworzy wizualizację. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje!
  20. Zubot

    Polygon Counter

    Witam. Mam wersję 3ds max 2009 i otóż nie moge znaleść Polygon Counter'a. Tak jak na tym screenie pokazane jest w jakich opcjach jest ta funkcja. Niestety ja tego nie mam, więc mam pytanie czy istnieje plugin lub coś w tym rodzaju. Bardzo bym prosił o jakie kolwiek rady bo jest to mi potrzebne, a wlaściwie - oblicznie: poly, polycount, vertex, edge etc. ;)
  21. Leleń

    RayFire Gun

    Witam, jestem Lelen. Mam problem, jestem alkoho... aah nie ta debata :P Ucze sie RayFire i ciekawi mnie jak uzywac gun'a, w oficjalnym overview pluginu Vadim uzywa boxa z jakims przymocowanym dummy, niestety nie powiedzial jak to zrobil, u niego ladnie "naboje" leca przed siebie i uderzaja w sciany, u mnie jest problem, naboje sa wstydliwe i nie chca wyleciec przed siebie, trzymaja sie tylko toru guna... Tutaj jakos to zobrazowalem http://img12.imageshack.us/img12/7333/gunrayfire.jpg Dzieki z gory!
  22. Qualoth FXGear po długich beta-testach wydał w końcu swój badassowy silnik służący do przeprowadzania symulacji tkanin o swojsko brzmiącej nazwie Qualoth ;) Qualoth został użyty w takich produkcjach jak chocby ostatni Shrek 4 ;), jak komuś podobały się symulacje tkanin w tym filmie to już wie za pomocą jakiego narzędzia zostały stworzone ;) Można też potestować 30 dniową wersję Qualoth -a link couldn't resist ;)
  23. Kilka dni temu Disney (tak ten sam o którym myślicie :D) wydał za darmo plugin do programu Autodesk Maya o nazwie Dynamica integrujący open sourcowy silnik służący o symulacji dynamiki ciał sztywnych i miękkich o nazwie Bullet Physics :) 19-tego doszła kompilacja dla OSX a dziś (i to jest dopiero news :)) dla win x64! Disney użył tego właśnie systemu w swoim najnowszym filnie "Bolt" między innymi przy niezwykle wymagającej symulacji orzeszków :D robi wrażenie hyh? :) i jescze cytat: Bullet Physics news na Bullet Physics wątek na CGTalku wątek z x64 skompilowanym przez bazukę :) have fun everybody! :)
  24. Nareszcie! Luma Pictures wydał swój artist-friendly i production-proven render pass system for Maya and Mental Ray o nazwie Nexus! Kto oglądał texturing character BTS ten wie o co się rochodzi ;) ultimate badass i dla użytku niekomercyjnego całowicie za darmo! brać nie patrzeć! link
  25. Właśnie pojawiła się wersja 1,5 NEX-a pluginu dla Autodek Maya (7+) przyspieszającego proces modelowania Do końca miesiąca dla ludzi którzy skorzystają z kodu 20% zniżki ;) Coupon code: CGTALK a do tego 30 dniowy trial :) szczegóły tutaj
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności