Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'zegarek' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 17 wyników

  1. Cześć, Ostatnio w wolnym czasie dłubałem coś przy nieskończonym mechanizmie zegarka, który to kiedyś projektowałem i postanowiłem coś z tym w końcu zrobić. Renderki raczej na szybko, model też pewnie da się lepiej dopracować ale cieszę się, że w ogóle skończyłem. Nic wyjątkowo twórczego to nie jest - raczej zrzyna z Rolexów, Omegi i innych mających w ofercie typowe "diver'y", jedyne co jest tutaj mniej standardowe dla "podwodnych" zegarków to otwarta, przeszklona od spodu obudowa pozwalająca oglądać mechanizm. Model powstał w maxie, renderki wyszły z KeyShot'a, coś tam pokolorowałem w Photoshopie i tyle. ;) To co stanowi tło to przerobione royalty free foto znalezione w google. Będzie mi bardzo miło jeśli usłyszę jakieś komentarze albo dobrą krytykę. Pozdrawiam!
  2. Witam, Po długiej nieobecności poddaję waszej ocenie moją najnowszą wizualizacje. Software: Blender + Cycles 500 sampli. Komentarze mile widziane.
  3. Witam, Zegarek mojego projektu, wykonany w Maxi'e, renderowany w Keyshocie, postpro PS. Wzorowany na wszystkim co udało się w tej tematyce znaleźć w internecie. Pozdrawiam i liczę na komentarze oraz krytykę. ArtStation: https://www.artstation.com/artist/adeja9
  4. Cześć! Zamieszczam mój ostatni projekt, zegarek timex T49865 :). Max+Corona+ps. Czekam na komentarze! Pozdrawiam!
  5. Witam, Postanowiłem niedawno wydziergać kolejny zegarek, cała idea, jak wskazuje nazwa była związana z eksperymentem myślowym Schrodinger'a stąd w środku tarczy to coś na styl "ying yang" z kocim szkieletem w środku. Jak ktoś nie wie o co chodzi: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kot_Schr%C3%B6dingera To w zasadzie tyle.. :) Parę rzeczy mógłbym zrobić lepiej a zwłaszcza pasek ale na tą chwilę pasuje, robota ma iść do portfolio więc będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek komentarze na temat tego projektu. Po przejściu na postimg i kliknięciu na obraz rozdzielczość 6k.
  6. W ramach kontynuacji nauki modelowania i przypomnienia sobie po przerwie paru rzeczy, "wydziergałem" taki oto zegarek. Koncepcja była taka aby był on związany z tematyką fizyki, jakimś odkryciem etc. stąd też te pierścienie układające się na kształt atomu i sama nazwa zegarka od nazwiska (Niels Bohr). Czy jest on udany czy też nie.. to już zostawiam Waszej ocenie. Z pewnością wiele mógłbym poprawić ale na chwilę obecną nie bardzo wiem jak to ugryźć aby było lepiej. Tak więc.. ląduje tutaj. Soft: 3Ds MAx, KeyShot, PS Wszelkie opinie mile widziane.
  7. Witam, jestem nowy na forum. W modelowanie bawię się od jakiegoś już czasu z bardzo długimi przerwami. Rendering natomiast to dla mnie czarna magia mogąca wywołać zaawansowaną nerwicę. Do rzeczy. Modelowałem taki tam sobie zegarek, robiąc go z głowy, w ramach przypomnienia z czym to wszystko się je.. mniejsza o koncepcje, pomysł, to czy jest chociaż odrobinę warty uwagi czy też wcale. Próbuje uzyskać jakiś przyzwoicie wyglądający render z tych swoich wypocin ucząc się V-raya i myśląc jednocześnie czy nie lepiej zająć się czymś innym niż nauka 3D.. Udało mi się uzyskać dotychczas to co umieściłem w załącznikach. Nie wiem jak ustawić materiały, światła tak aby uzyskać jakieś gładkie i przyjemne refleksy.. próbuje tutoriali ale tylko mi one mieszają w głowie. Scena jest oświetlona paroma V-ray planeami, jednym światłem Dome z podłączonym HDRI, które nie wiele zmieniło.. ustawienia samego renderera są w zasadzie nie tknięte.. Proszę o jakieś rady, pomoc, sugestie, zrównanie z błotem też jest spoko, najwyżej mi się odechce i przestanę kaleczyć ten program. Pozdrawiam i z góry dziękuje.
  8. Praca wykonana w wolnym czasie na bazie własnego sikora =) Soft: Max/AF.
  9. Witam Drodzy forumowicze, natyrałem się jak koń na westernie i proszę o opinie, czy według Was jest to kawał dobrej (?) nikomu niepotrzebnej roboty? :) modelowanie 3dsmax, renderowanie mentalray przygotowanie grafik (napisy, mapy do bump'ów itp) coreldraw EDIT 25,12,14 Wstałem od stołu i postanowiłem ponownie popracować nad kompozycją, bo "szkoda modelu" :) Jakie jest Wasze zdanie? Pozdr Z3 EDIT 29,12,14 Czy według Was, wyczrpałem temat dla tej kompzycji, czy powinienem coś zmienić? Proszę o uwagi. 1. finalny render 2. surowy render 3. ambient occlusion
  10. Jest to mój pierwszy post na forum, więc na samym początku, chyba wypadałoby się przywitać, tak więc: Cześć wszystkim! :) Jako, że kwestie grzecznościowe mamy już za sobą i możemy przejść do sedna, chciałbym zaprezentować swój aktualny projekt. Jest to zegarek, Rolex Daytona Platinum. Jest to wciąż WiP (co jest logiczne, skoro znajduje się w tym dziale), więc wszelkie sugestie są mile widziane. Zacznijmy od samego renderu: Teraz kilka siateczek: Tu chciałbym nadmienić, że wszystkie siatki są uchwycone z użyciem SubSurfa x1, na życzenie dorzucę surowe siatki. Możnaby chyba przejść teraz do technikaliów: Soft: Blender 2.69 Renderer: Cycles/500spp@1750x2275px Siatka: 1613188 Tris przy Subdivision Surface x3 Czas: około 73minuty Hardware: i7-3610QM@3,08GHz/16GB RAM@1600MHz/GT630M 1GB Na koniec chciałbym nakreślić jeszcze najbliższe plany na przyszłość: Z rzeczy palących: - naprawa bump mapki w wewnętrznej obręczy zegarka. Nie wiem jak ten element sie nazywa, ale to tam, gdzie jest dookoła zapętlony logotyp producenta. (pomoc mile widziana, bo już mnie to drażni!) Z mniej palących: -Poprawa tekstury obręczy. -Dostruganie klamry do paska. -Namodelowanie pokrywki ze spodu zegarka. Potem już tylko walka ze studio i można renderować finalki. :) I to byłoby chyba na tyle. Z góry dzięki za konstruktywne opinie. :) PS: Projekst stworzony wyłącznie w celach edukacyjnych.
  11. HEJ Witam postanowiłem wystawić na forum mój koncepcyjny zegarek który zrobiłem w na konkurs Swiss Group. Dostałem zaproszenie żeby wziąć w nim udział. Raczej nie spodziewam się jakiejś wygranej ale spróbować nie zaszkodzi. Zegarek zrobiłem w trzy dni plus dwa dni na rendery. Inspirację czerpałem z historii a dokładnie z DYWIZJONU 303. Zegarek jest dedykacja dla ludzi walczących w tym dywizjonie. Samoloty którymi latali piloci,pomogły mi w projektowaniu tego zegarka.Pasek niestety musi być gumowy ponieważ panowie z Swiss Group mają wymagania konkursu...Ja bym tam z ochota wstawił bransoletę ,no ale:)... Mam nadzieję ,że wam się spodoba....ogólnie już wcześniej planowałem zaprojektować jakiś zegarek ale nie miałem czasu na jego wykonanie,ale teraz nadarzyła się okazja żeby zrealizować swój pomysł a dodatkowo wziąć udział w konkursie...ale tak jak pisałem nie liczę na wygraną ważne,że stworzyłem coś co ludziom zwróci uwagę na wydarzenia historyczne które są godne uwagi i podziwu:)POZDRAWIAM MENTAL RAY PHOTOSHOP Uploaded with ImageShack.us
  12. Witam, przedstawiam następną moją pracke do portfolio. Czas pracy 3,5 dnia, soft 3ds max, vray, photoshop. Wiem że niektórym mogą nie przypaść do gustu te refleksy, ale jakoś mi się spodobały :) Pozdrawiam i życzę owocnych komentarzy :P
  13. Jako, że to mój pierwszy post (choć od jakiegoś czasu przeglądam zarówno portal jak i forum), więc wypadałoby powiedzieć witam :) Chciałbym przedstawić swój pierwszy projekt WIP, jakim jest wymieniony w temacie model zegarka. Nie opierałem się na żadnych zdjęciach, czy blueprintach, bo posiadam takowy zegarek osobiście, więc łatwiej z dbałością o szczegóły. Modelowaniem 3D interesuję się już od jakiegoś czasu, ale tak naprawdę zacząłem jakieś 2-3 miesiące temu, spędzając godziny nad tutorialami, głównie aut. Ten zegarek będzie pierwszym projektem, który postaram się doprowadzić do końca :) W modelu brakuje jeszcze kilku detali (wskazówki od małych tarcz, przyciski sprężynki zwalniającej klamrę, wcięć od wewnątrz w ogniwach bransolety oraz wytłoczeń na pokrętle i samej klamerce - chociaż to zdecydowałem się raczej zrobić bumpem na teksturach). Obecnie pracuję nad poprawą niektórych elementów siatki (które miejsca, to dobrze widać na renderach z wire'm). Wszystkie rendery oczywiście robocze, nad teksturowaniem i renderem spędzę zapewne jeszcze sporo czasu :) Użyty soft: 3Ds Max 2010, Vray 2.0 Sprzęt: Asus G53SW (Core i5-2410M, 4GB DDR3, GTX 460M) Render: Wireframes: Wszelkie porady, krytyka i wskazówki co do sceny / tekstur itp bardzo mile widziane! Pozdrawiam, Piotrek
  14. Witam Zakładam teczkę w której będę zamieszczał rezultaty swoich poczynań w 3D. Będę również wdzięczny za konstruktywne wypowiedzi na temat tworzonych przeze mnie rzeczy. Nie boje się krytyki, także jedziemy... Na dzień dobry model zegarka...
  15. Kolejna praca do portfolio, tym razem w trochę innym klimacie. Zegarek firmy Vulcain, modelowany w maxie, render Vray, postpro PS. Mam nadzieję, że się spodoba. Wrzucam też siatkę, wiem, że lubicie ;)
  16. Cześć wszystkim. Taki oto zegarek wydłubałem. Max, vray, ps i ze 3 dni.
  17. witam tak troche sie nudziłem, i wydłubałem sobie taki steamowy zegareczek.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności